NHL نظارت جدید کروناویروس وضعیت به بحران وسیعتر, Bettman می گوید

بوکا راتون فلوریدا.—NHL کمیسر گری Bettman می گوید لیگ است "آگاه باشید و با تمرکز بر تمام امکانات" مربوط به شیو

توسط NEWS-SINGLE در 14 اسفند 1398

بوکا راتون فلوریدا.—NHL کمیسر گری Bettman می گوید لیگ است "آگاه باشید و با تمرکز بر تمام امکانات" مربوط به شیوع کروناویروس.

در سخنرانی خود در پایان لیگ به طور کلی مدیران در جلسات چهارشنبه Bettman گفت: NHL شده است در ارتباط با مراکز کنترل بیماری ها در ایالات متحده و بهداشت و درمان کانادا در گسترش بحران است.

وی افزود: لیگ شده است به طور منظم به روز رسانی تمام 31 از آن تیم است.

کمیسر توصیف این وضعیت به عنوان "روز به روز" به عنوان COVID-19 همچنان به گسترش در سراسر جهان است اما به حدس و گمان در مورد پتانسیل بازی در خالی کردن عرصه و یا به تعویق انداختن برگشتی.

NBA گفته است بازیکنان خود را برای جلوگیری از بالا fiving طرفداران و غریبه ها و جلوگیری از مصرف هر آیتم برای امضا اما Bettman گفت: NHL نشده صادر مشابه دستور.

سوئیس برتر هاکی لیگ به تعویق انداخته است آن برگشتی تا اواسط ماه مارس در حالی که تعدادی از رویدادهای ورزشی در سراسر جهان لغو شده اند, به عنوان کشورهای مبارزه حاوی ویروس است.

Bettman گفت: NHL را ممنوع کرده است کسب و کار مسافرت خارج از شمال امریکا برای کارکنان خود را, اما آن را در حال حاضر باقی مانده است تا به باشگاه های فردی به فرد تعیین.

کانادا در حال حاضر دارای 33 موارد جدید کروناویروس در حالی که واشنگتن گزارش کرده است در مجموع از نه مرگ.

در خبری دیگر روز شنبه لیگ اعلام کرد فصل آینده حقوق و دستمزد کلاه سقوط خواهد کرد جایی بین US$84 میلیون و 88.2 میلیون اما تعداد نهایی را مجبور به مذاکره با بازیکنان NHL' Association. درپوش تنظیم شده است در $81.5 میلیون دلار برای 2019-20 مبارزات انتخاباتی.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب