NHL شکاف کمک با اهداف آینده آموزش آنلاین برنامه برای کودکان و نوجوانان

NHL و بازیکنان آن ارتباط خود را باز کرده اند حاضر اهداف آینده هاکی محقق برنامه برای پدر و مادر و معلمان به صور

توسط NEWS-SINGLE در 14 فروردین 1399

NHL و بازیکنان آن ارتباط خود را باز کرده اند حاضر اهداف آینده هاکی محقق برنامه برای پدر و مادر و معلمان به صورت رایگان و با امید به کمک به کودکان در یادگیری در طول بیماری همه گیر.

با کودکان در سن مدرسه در اصل خانه-محدود پدر و مادر صورت چالش های بی سابقه ای وقتی که می آید به ارائه به اندازه کافی فیزیکی و آموزشی تحریک در حالی که رعایت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

اهداف آینده — ثبت نام در futuregoals.nhl.com — هدف برای تدریس به بچه ها چقدر مهم "علم و تکنولوژی و مهندسی و ریاضیات به بازی هاکی می گوید:" NHL معاون رئیس جمهور راب Knesaurek مسئول هاکی جوانان و رشد صنعت.

همان مهارت های اصلی مورد استفاده توسط بازیکنان و مربیان آمار و ارقام و تجهیزات مدیران حتی Zamboni رانندگان اعمال می شود به زندگی روزمره است.

"امیدوارم (برنامه) این مدت زمان کمی ساده تر برای خانواده ها" Knesaurek گفت.

در حالی که وجود دارد بسیاری از ابزارهای آنلاین و راهنمایی برای بچه ها که نمی توانند به مدرسه بروند در طول همه گیر اجماع این است که نگه داشتن همه چیز به صورت عادی به عنوان امکان پذیر است — از جمله سالم حواس او را پرت مانند حیاط خلوت ورزشی — حیاتی خود را به خوبی بودن.

برخی از بازیکنان NHL باید ارائه پیشنهادات خود را از جمله سابق Maple Leafs defenceman کانر Carrick. در Instagram او به تازگی 26 ارسال شده نکاتی برای زندگی روزانه در انزوا (برخی بیشتر نامتعارف نسبت به دیگران) از جمله:

  • تکنیک های تنفس توسط ویم هف معروف برای braving درجه حرارت شدید است.
  • تمدید قلبی و نقاط کشش.
  • خواب نه ساعت در شب.

Los Angeles Kings کاپیتان Anze Kopitar بود در میان NHLers که در پیوست در "دیدن 10 10" pushup و 10-لمس چالش است. Kopitar داوطلب خدمت سربازی five-year-old daughter Neza و سه-سال-پسر یاکوب که نشسته بر روی پشت خود را در حالی که او خود را 10 pushups.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر
Mark Zwolinski


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im