NHL بازیکنان اجازه رفتن به خانه با از سرگیری فصل حداقل دو ماه دور

بهترین سناریو برای لیگ ملی هاکی بازگشت است اواسط ماه مه.لیگ برتر منتشر شد, یادداشت دوشنبه گفتن بازیکنان آنها م

توسط NEWS-SINGLE در 27 اسفند 1398

بهترین سناریو برای لیگ ملی هاکی بازگشت است اواسط ماه مه.

لیگ برتر منتشر شد, یادداشت دوشنبه گفتن بازیکنان آنها می تواند رفتن به خانه به جای ماندن در NHL شهرستان به عنوان آنها قبلا دستور به عنوان طولانی به عنوان آنها باقی می ماند در انزوا به مدت دو هفته.

بازیکنان گفته شده است به ماندن در بازی شکل — افرا برگها داده شده تمرین رژيم به دنبال در صفحه اصلی و برای آماده برای یک مینی اردوگاه آموزشی در آغاز ماه مه با بازی و سپس شروع ممکن است 15.

این همه بستگی به رویدادهای جهان به عنوان مربوط به گسترش مرگبار coronavirus اما ممکن است 15 تاریخ است که بر اساس این مفهوم از دو ماه توقف در تجمع جرم به عنوان توصیه شده توسط مرکز کنترل بیماری.

"هدف ما این خواهد بود که در ادامه علاوه بر به طور منظم به روز رسانی ما خواهد بود قادر به ارائه سطح بالا هدایت پتانسیل از افتتاح یک اردوگاه آموزشی دوره حدود 45 روز به 60 روز دوره پوشش داده شده توسط CDC بخشنامه" NHL یادداشت گفت.

NHL می تواند درهای خود را باز از طریق جولای به امید داشتن یک استنلی جام حذفی با صداقت. وجود یک امکان مجزا لیگ می تواند مستقیما به پلی آف و آن را بررسی فرمول است که می تواند شامل تمام 31 تیم های بالای 24 یا 20 بالا.

NHL بازیکنان پرداخت می شود که اگر این فصل بود که در کامل است. انشعابات آن به عنوان دور به عنوان هاکی مرتبط با درآمد و حقوق و دستمزد کلاه رسیدگی خواهد شد بعد.

NHL بخشنامه:

  • بازیکن می تواند بازگشت به خانه (خارج از باشگاه خانه شهرستان از جمله در خارج از آمریکای شمالی به حدی پروازها در دسترس هستند).
  • خود دوره قرنطینه باید همچنان در داخل این بازیکن را از طریق و از جمله جمعه, مارس 27 مگر اینکه یک دوره دیگر ممکن است مورد نیاز مطابق با محلی حکم مربوط به سفر است. بازیکنان باید گزارش هر گونه علائم یا نتایج تست به باشگاه کارکنان پزشکی.
  • در پایان خود دوره قرنطینه و با توجه به تحولات جهان بین در حال حاضر و پس از آن مورد توجه قرار داده خواهد شد به اجازه می دهد باز از امکانات باشگاه به بازیکنان در گروه های کوچک به صورت داوطلبانه آموزش ... بر اساس همان عنوان در خارج از فصل.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر
Kevin McGran


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب