NHL بازیکنان کارکنان دست و پنجه نرم کردن با امکان حذفی حالات میان coronavirus مربوط به توقف

شورت و اسکیت معمولا نمی مخلوط. حفظ NHL با کیفیت یخ در ماه اوت و یا برگزاری جام استنلی نهایی در ماه سپتامبر ؟ ک

توسط NEWS-SINGLE در 19 فروردین 1399

شورت و اسکیت معمولا نمی مخلوط. حفظ NHL با کیفیت یخ در ماه اوت و یا برگزاری جام استنلی نهایی در ماه سپتامبر ؟ کسانی که به دور از هنجار ،

با NHL برگشتی که برای شروع چهار شنبه, نامحدود نگه دارید به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس هر چیزی و همه چیز روی میز اگر کمیسر گری Bettman هدف برای تکمیل فصل است به تحقق خواهد.

چه فرمت خواهد شد زمانی که بازی ممکن است در واقع رزومه و اینکه آیا NHL ممکن است نیاز به بازی در خنثی سایت — چگونه داکوتای شمالی صدا ؟ — حدس و گمان است.

"کسانی که همه عادلانه سوال اما نه آنهایی که ما باید برای حل و فصل حق دور" NHL معاون کمیسر لایحه دالی گفته آسوشیتد پرس از طریق ایمیل تشبیه وضعیت لیگ به "چند وجهی پازل."

بیش از آخر هفته فرمانداران و نیویورک و فلوریدا هم کوبیده خواهد شد پایین جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امید از ورزش از سرگیری در ماه اوت است. رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: "من دوست دارم برای دیدن ورزش به کمک cabin fever. ... اما این است که در مورد امید و آرزو و آرمان و آنچه شما می خواهم برای دیدن."

NHL که بازی به تعویق افتاد مارس 12 دارای چندین بار تحت فشار قرار دادند آن خود قرنطینه راهنما — آن را در حال حاضر آوریل 15 — قبل از بازیکنان حتی می توانید در مورد فکر می کنم گزارش به تیم امکانات. این تاریخ است که انتظار می رود تمدید شود دوباره.

در هر کجا و هر زمان که جام استنلی اعطا شده است یک چیز را هنوز هم نگه دارید و درست تا آنجا که پیتسبورگ مدیر کل جیم رادرفورد نگران است.

"هر کس که برنده آن می گذرد به همین احساس را هر زمان که آنها آن را به نفع خود در هر روز آنها برنده آن خواهد برد آن به طور معمول در اواسط ماه ژوئن" رادرفورد گفت.

آخرین جام تا کنون اعطا شده است 24 ژوئن در سال 1995 و 2013 هر دو موارد زیر تحریم-کوتاه فصل است. همه گیر اما هیچ جدول زمانی.

که منجر به سوال که آیا NHL خواهد شد که زمان به فشار در هر یک از باقی مانده 189 به طور منظم فصل بازی برای تعیین اسپایر یا پرش به طور مستقیم به پلی آف بر اساس زمان رده بندی توان آن را بر اساس مجموع امتیاز یا امتیاز درصد.

در درصد سناریو نهم-محل New York Islanders را لبه بیش هشتم-محل Columbus Blue Jackets در کنفرانس شرق. در غرب هفتم-محل وینیپگ خواهد بود عجیب و غریب تیم با ونکوور در.

امکانات دیگر شامل گسترش حذفی فرمت را به حساب ناهموار مقدار از بازی تیم بازی کرده اند.

فرمت های مختلف منجر به سرگرم کننده مبادلات بین بازیکنان در طول های اخیر تماس های ویدئویی.

"من ترجیح می دهم راه برگشتی حق دور" گفت: "الکس Ovechkin که واشنگتن پایتخت منجر شهری را بدست آورد. او سپس خندید و گفت: "ببخشید بچه ها" با اشاره به سه تن دیگر از بازیکنان در تماس است.

"نمی گویم متاسفم به من" کت آبی کاپیتان نیک فولینو گفت. "ما در یک نقطه حذفی."

نیوجرسی defenceman P. K. Subban پیشنهاد 31-تیم format — هر تیم در لیگ — که ممکن است تنها راه شهر را در آخرین محل شیاطین واجد شرایط.

دیگران مطرح شده نیاز به بازی به عنوان بسیاری از به طور منظم فصل بازی به عنوان امکان پذیر است برای حفظ یکپارچگی برگشتی و همچنین به عنوان یک نیاز به reacclimate به سرعت و شدت عمل است.

نیاز به هماهنگ کردن بازی از دست داده بود در Oilers کاپیتان کانر McDavid. ادمونتون چهره چشم انداز باز برگشتی برابر کلگری یک رقابت است که شامل چندین پنالتی پر به طور منظم فصل ترکیب هیرو در حال حاضر در این فصل است.

"من فکر نمی کنم شما فقط می توانید گام به پلی آف بازی 1 را کلگری آمده به ادمونتون و بچه ها فقط اجرا در اطراف و کشتن یکدیگر و نیست یک بازی در دو ماه" McDavid گفت.

شعله های آتش کاپیتان علامت جوردانو با اشاره به پلی آف خواهد بود علاوه بر این به دلیل رقابتی تیم خواهد از ویژگی های سالم فهرست اسامی با توجه به مقدار زمان بازیکنان مجبور به استراحت و بازیابی.

و فراموش نکنید که goalies.

"شما می توانید به آموزش و تمرین و مسائل اما زمانی که شما رسیدن به اردوگاه پیدا کنم NHL شات و با سرعت از این بازی چیزی است که شما باید برای گرفتن در" وگاس goaltender Marc-Andre فلوری گفت. "این امر می تواند خوب به چند به عقب بر گردیم در تماس است."

فولینو مطرح نگرانی تعدادی از بازی برخی از بازیکنان ممکن است به بازی بیش از یک تقویم سال باید برگشتی کشش به ماه سپتامبر و فصل بعد یک یا دو ماه بعد.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

"شما باید به فکر می کنم در مورد طول عمر از بچه ها مشاغل و سلامت خود را به عنوان" فولینو گفت. "هر گونه ایده است که ارزش آن در این نقطه است. اما ما باید به فکر می کنم در مورد چگونه ما در حال رفتن به جلو بروید اینجا و هوشمندانه هر دو در سمت کسب و کار و سلامت کنار."

جت مربی پل موریس بود در هیئت مدیره برای هر سناریو تا زمانی که آن را به معنی ارائه طرفداران حواس پرتی.

"خدا آن می شود آف با بازیکنان هاکی و این می شود رفو هیجان انگیز" موریس روز دوشنبه گفت:. "ما می خواهم به بازی در هر نقطه."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de