NHL هنوز هم تمایلی به رقابت در المپیک 2022 با وجود IIHF اطمینان

NHL همچنان تمایلی به معکوس دوره و رقابت در بازی های زمستانی 2022 در پکن با وجود جدید اطمینان از المپیک مسئولان

توسط NEWS-SINGLE در 22 بهمن 1398

NHL همچنان تمایلی به معکوس دوره و رقابت در بازی های زمستانی 2022 در پکن با وجود جدید اطمینان از المپیک مسئولان به بالابر های مختلف عمده بلوک سکندری که همچنین حمایت از لیگ بازیکنان.

NHL معاون کمیسر لایحه دالی کوبیده خواهد شد به طور قابل توجهی پایین به امید بهترین بازیکنان جهان بازگشت به بازی های المپیک برای اولین بار پس از سال 2014 با اشاره به مذاکرات اخیر به عنوان "بسیار مقدماتی" و خروج از باز کردن بسیاری از سوالات پاسخ داده نشده.

"ما وجود ندارد و در عین حال. در واقع ما حتی به نزدیک بودن وجود دارد" دالی نوشت: در یک ایمیل به آسوشیتد پرس در روز دوشنبه. "در این نقطه در زمان ما همچنان به این باور است که منفی بیشتر از مثبت."

در همان زمان دالی مطرح شده یکی دیگر از نگرانی نشان می دهد این موضوع از المپیک مشارکت ممکن است حل و فصل ساده تر اگر آن را به حال انجام مذاکرات برای تمدید لیگ توافق دسته جمعی با بازیکنان آن است.

Nhl on nbc مدیر اجرایی همین Fehr پاسخ گفتن AP او امیدوار NHL نبود حرکت goalposts در این اتحادیه در رابطه با موضوع المپیک مشارکت با پکن بازی در حال وقوع قبل از زمان CBA منقضی می شود.

"من نمی فهمم چرا کسی نمی خواهد می خواهید برای رفتن و استفاده از این فرصت به دلیل آن نمی آید در اطراف هر روز" Fehr گفت: AP توسط تلفن.

"ما فکر می کنیم و همیشه فکر می کردم که یک ماده شبیه به این باید در محاسن خود را و آن را به نظر می رسد به ما که شایستگی این یکی از شفاف pellucidly روشن," او اضافه شده است.

شکست در بحث ها می آید یک هفته پس از NHL و nhl on nbc مقامات با حضور در یک جلسه در نیویورک که در آن International Ice Hockey Federation ارائه شده عمدتا کلامی — اما چند نوشته شده است — اطمینان پرداختن به بسیاری از نگرانی هایی است که باعث شد لیگ به کاهش برای شرکت در بازی های زمستانی در کره جنوبی. NHL شرکت کرده بود در پنج قبلی بازی های المپیک است.

در میان دیرینه مسائل IIHF رئیس Rene' Fasel خطاب شامل پرداخت برای بازیکنان در سفر و هزینه های بیمه. موضوع دیگری ارائه شد لیگ و اتحادیه دسترسی به ویدئو و تصاویر هنوز هم اجازه می دهد تا هر دو به بازار بازیکنان آن است.

دالی به نام نشست "مثبت" است اما گفت که این لیگ همچنان به "معتبر رزرو" بیش از چگونه المپیک مشارکت مختل برنامه های آن نیاز به خاموش کردن فصل به طور منظم به مدت دو هفته هر چهار سال یک بار.

یک پیام از سمت چپ با Fasel و IIHF شد و بلافاصله بازگشت.

Fehr تشویق می شد بعد از این جلسه.

"تصور من تا به حال بیرون آمدن از جلسه این بود که وجود دارد باید به یک راه برای دریافت این انجام می شود به همه رضایت" Fehr گفت.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب