نیجریه rookie Ifunanyachi Achara ساخت یک نام با تورنتو FC

با سه گل در سه مستقیم, بازی rookie به جلو Ifunanyachi Achara ساخت یک نام برای خود در تورنتو FC اردوگاه های آمو

توسط NEWS-SINGLE در 28 بهمن 1398

با سه گل در سه مستقیم, بازی rookie به جلو Ifunanyachi Achara ساخت یک نام برای خود در تورنتو FC اردوگاه های آموزشی.

آن را فقط نام او که یک تعداد انگشت شماری. دوستان حتی نمی زحمت با آن است.

"همه آنها با من تماس Achara, فقط به دلیل آن را آسان تر گفت:" در دور اول پیش نویس انتخاب از نیجریه را از دانشگاه جورج تاون.

نام خود را تلفظ ee-fuh-nawn-قایق بادبانی'-ee برای کسانی که بدانم. به خانه که هیچ مشکلی برای خانواده اش.

"آنها استفاده می شود به آن گفت:" 22 ساله.

آیا تورنتو FC fans استفاده می شود به Achara باقی مانده است دیده شود توجه به او هنوز به امضای اول-تیم قرارداد. اما پس از زمان از دست رفته در سالهاي اول گرم-آب و هوا اردوگاه در اورلاندو به دلیل بیماری او در حال حاضر جلب توجه در کالیفرنیا با اهداف علیه UC Irvine, لس آنجلس FC و لس آنجلس گلکسی.

تورنتو مربی گرگ Vanney دوست دارد آنچه که او می بیند.

"او یک هوشمند, بازیکن حرکت می کند به خوبی با توپ او ترس از هر گونه شرایط" Vanney به نقل از باشگاه سایت.

"او شده است علاوه بر خوبی برای این گروه و ما را به عنوان ما همچنان به پیشرفت از طریق این بازی ها چه نوع از نقش او می تواند بازی برای ما رفتن به جلو," او اضافه شده است.

تورنتو در زمان Achara 25 به طور کلی در ماه گذشته MLS SuperDraft. مدیر کل علی Curtis معتقد است Achara می توانست بالا-پنج انتخاب شده است که صدمات محدود بازی خود را در جورج تاون.

Achara که به تماشای این پیش نویس با دوستان بود فقط خوشحال می شود انتخاب شده است.

"این شگفت انگیز, شگفت انگیز, احساس," او گفت:. "من حتی نمی توانم آن را توصیف کنم. خیلی هیجان. من مشغول به کار بسیار سخت برای این. و برای رفتن به واقعا خوب MLS تیم مانند تورنتو است."

پشت خانه یک جوان Achara جلب توجه نیجریه زیر 17 تیم به عنوان یک حق بازگشت.

او موفق به ایجاد برش برای U-17 World Cup, اما به لطف ایرانسل فوتبال پژوهشگر برنامه — که اتصال مربیان جوان آفریقایی استعداد — او جلب توجه از جان Moodey و سپس مربی تیم فوتبال در برکشایر مدرسه در شفیلد جرم است. تورنتو FC جناح یعقوب Shaffelburg و جک, Harrison, سابق, New York City FC هافبک در حال حاضر در وام در لیدز یونایتد از منچستر سیتی نیز به آنجا رفت.

Achara که پدر اجرا می شود یک فروشگاه خرده فروشی به خانه منتقل لازم آزمون های دانشگاهی و رهبری به آمریکا در سن 16 سالگی.

"همه چیز متفاوت بود" او به یاد می آورد. "من فقط به حال برای دریافت استفاده می شود به همه چیز — از غذا و آب و ... اما در همان زمان آن را شگفت انگیز ظاهر در افراد متفاوت است."

در حال رشد در انوگو او صحبت کرد ایگبویی — یکی از بسیاری از زبان در نیجریه. او در زمان برخی از زبان انگلیسی در مدرسه بهبود مهارت های زبان خود را در برکشایر جایی که او به ثمر رساند 39 اهداف و افزود: 22 کمک می کند.

Achara در ابتدا به عنوان یک بورس تحصیلی از دانشگاه اما ارائه می دهد و آمد از سایر مدارس است. او مشق شب خود را, در نهایت باریک جستجوی خود را به جورج تاون دانشگاه استنفورد و UCLA.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

جورج تاون مربیان برنده او بیش از ارائه او را به چهار سال تحصیلی حتی اگر او ممکن است تنها باید واجد شرایط بودن برای سه سال آینده از نیجریه. در پایان مدرسه به او کمک کرد تا چهار سال واجد شرایط بودن.

آسیب های برش که کوتاه اما.

به عنوان یک دانشجوی سال اول در سال 2016 او رگ به رگ جانبی وثیقه رباط در زانو راست و فقط هشت بازی با یک هدف. فصل آینده او رگ به رگ رباط دوباره با هفت گل و یک کمک در 11 بازی.

او آسيب به عنوان یک کاربر و رتبه سوم را در این تیم به ثمر رساند با هفت گل (از جمله چهار بازی-برندگان) و یک کمک در 21 بازی. او صدمه دیده بود دوباره بازی کردن برای او سنگ سیاه FC باشگاه تیم قبل از ارشد خود را در فصل یک رگ به رگ سمت چپ منيسک نیاز به عمل جراحی است.

این Hoyas co-کاپیتان از دست رفته شروع 2019 فصل اما برگشتم قوی با شش گل و پنج پاس گل در 15 بازی تنها برای پیچ خوردگی مچ پا خود را در NCAA برگشتی. او را دیدم محدود اقدام پس از آن آمد اما به عنوان یک جایگزین در Hoyas' حماسه 7-6 ضربات پنالتی برنده بیش از ویرجینیا در کالج جام در ماه دسامبر.

امروز پنج-پا-10 163-کوبنده می گوید: هر دو زانو و مچ پا "احساس خوب است."

"امیدوارم بیشتر صدمات," او اضافه شده است.

زمانی که سالم Achara ثابت به یک پیسی مهاجم با استعداد بودن در جای مناسب در زمان مناسب است. راست پا اما راحت با چپ خود را به عنوان او می تواند بازی در هر دو پهلو و در حال اجرا در مدافعان.

بازی با ستاره مهاجم جوزی آلتیدور در طول پیش فصل به Achara برای رسیدن به superlatives خواستار تجربه شگفت انگیز باور نکردنی و غیر قابل باور.

"و او واقعا پسر خوب بیش از حد" به rookie گفت.

"او فوق العاده-تشویق بیش از حد در عمل به من تعارف خوب بازی می کند. او عالی سرپایی مرد."

تورنتو باز MLS فصل به طور منظم Feb. 29 در سن خوزه.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن