هیچ کس حمایت از پزشکان

ایده های من متوقف به انتظار مناسب کمک از مدیران موسسات و دولت خود را. قانون مهاجرت و ملیت Jang من

توسط NEWS-SINGLE در 31 فروردین 1399
قانون مهاجرت و ملیت Jang

من آموزش دیده برای این لحظه. همه اورژانس-پزشکی پزشکان انجام داد. اقامت—بدنام gantlet که نوبت پزشکی دانش آموزان را به حضور پزشکان—من آماده برای مدیریت یک یورش از بیماران به طور کامل در خود من است. من ممکن است آماده شود اما این بدان معنا نیست که وضعیت من مناسب است.

در بللوو بیمارستان جایی که من روت, New York ترین حقوق خود محروم و بیماران از طریق این درب در هر ساعت از روز است. در حالی که من استادان به من آموخت برای تشخیص آپاندیسیت حاملگي و اسکلروز متعدد آنها نیز به تماشای من شکست. آنها به تماشای من در تلاش برای نگه دارید تا با سرعت از بخش به آرام باقی می ماند زمانی که بیماران را مسخره مسابقه من یا گرایش جنسی به مقابله با خود من واکنش عاطفی به فقر و گرسنگی و تنهایی است که بسیاری از بیماران را به عنوان یک داده. بخشنامه در طول این بود که من نیاز به جلو و خودم با من خندیدن. هیچ کس آن را انجام دهید برای من یا به من آموخت که چگونه.

پس چرا باید به من یا هر پزشک باید انتظار بیش از یک معنی و صدای ناهنجار و خشن از پیام رسانی در این استثنایی زمان نیاز دارید ؟ رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وعده داده است آمریکایی ها دسترسی به تست. و در عین حال قبل از اعلام وضعیت اضطراری در شهر نیویورک وزارت بهداشت موظف تست فقط برای بستری بیماران است. به عنوان یک پزشک, من گیر کرده بود در وسط از چپ به جذب خشم از بیماران که من را متهم به حال uncaring. آنها نمی خواهید به شنیدن از من است که آنها تا به حال شده است به دروغ که سیستم نیست باید ظرفیت و که آنها نیاز به دوباره زمانی که آنها حتی مریض تر برای درمان.

سیستم مراقبت های بهداشتی در آمریکا حمایت نمی کند پزشکان و نه حمایت از آسیب پذیرترین بیماران. پزشکان دیده می شود به عنوان upwardly تلفن همراه و حاضر به پرداخت قیمت غیر قابل قبولی پایین اقامت پرداخت و کمرشکن کار به منظور انجام آنچه آنها دوست دارم. بیماران بدون دسترسی به مراقبت ها دیده می شود به عنوان unambitious—آنها فاقد بیمه از آنجا که آنها کار نمی کنند. امیدوارم این بحران باز می شود چشم آمریکایی ها به گرفتاری های هر دو گروه ،

کاخ سفید مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های وزارت بهداشت و خدمات انسانی, موسسه ملی بهداشت—همه آنها موفق به ارائه در کافی تست در دستورالعمل منسجم در پیام. بیمارستان در سراسر شهر نیویورک موفق به گزارش سلامت-مراقبت-کارگر مرگ و میر, نرخ و یا به تولید تهویه-معیارهای واجد شرایط بودن ترک من حدس خود من ریسک و تصمیم می گیرید که زندگی می کند و می میرد. شده است وجود دارد کناره گیری از رهبری در بالاترین سطح از این بحران است که trickled به من یک پزشک در یک ER با ناکافی شخصی حمایت گفتن گرسنگی اکسیژن بیماران به دوباره زمانی که آنها می توانند صحبت می کنند یک جمله کامل و یا سرفه بیش از یک قاشق غذا خوری از خون است. این موسسات فقط مانند استادان من هستند من آموزش یک درس از طریق غیاب: چگونه برای مدیریت یک بیماری همه گیر به تنهایی. و من آماده هستم چون من شده است سمت چپ به تنهایی قبل از.

"غرق شدن یا شنا" به نظر می رسد شعار آموزش پزشکی. سال دوم اقامت من بود و از لحاظ جسمی مالیات با هشت یا نه تا 12 ساعت شیفت شب در یک ردیف. من اغلب تا به حال به تلنگر من برنامه خواب به خواب تا ساعت 6 صبح یا 5 بعد از ظهر بر حسب روز. فیزیکی و استحکام اقامت چپ من moody, خسته, نازک کشیده. و در عین حال که تنها آغاز این روند است. در بالای فیزیکی خستگی اقامت هل جدید پزشکان به استقلال.

من هیأت علمی می تواند به راحتی روشن بیمار من, بار, نیست, به طوری که من می توانند یاد بگیرند خودکفایی. که می تواند آنها اذعان خاص چالش با آن مواجه شدم بعد از آن به عنوان یک پزشک در مرکز پزشکی NYU, درمان upper-class سفید بیمارانی که گاهی اوقات شک بود که من حتی یک دکتر. اما آنها نمی, بنابراین من می تواند یاد بگیرند که انعطاف پذیری است. آنها می تواند توصیه من در مورد چگونه به مراحل بسیار زیاد و رنج انسان از Bellevue. به جای آنها بیشتر نمی روم من به کمك من عذاب دیدن بیمار بعدی. خود را موثر نبود—تنها وجود دارد به عنوان یک قصور ایمنی خالص—به من آموخت که چگونه به کار کارآمد برای مدیریت یک تیم کامل از مراقبان در بخش اورژانس و در نهایت به مدیریت زشت ترین قطعات از خودم و دیگران.

این رویکرد بدون هزینه های خود را. جداسازی در محل کار بدتر شده توسط انزوا در خانه. ساکن چت روم قطعات یدکی هیچ شب و یا تعطیلات آخر هفته; من گاهی لحظات انتشار یا تغذیه با دوستان و خانواده خود و آنها را در بر داشت و چند دور بین. به انزوای اجتماعی مرکب شدید شخصی تراژدی—از دست دادن مادرم در حالی که من در دانشکده پزشکی و پدر من در طول اقامت من—به من در پایان عقل و در نهایت من مجبور به درمان و یک هفته دو انتخابی دوره که من استفاده می شود به عنوان یک سلامتی را ترک کنند. اما اقامت تا به حال ساخته شده من صالح در این زمینه من و قادر به تمرین در یک خلاء است. هزینه های سر در گم می شود.

در حال حاضر در دانشگاه کلمبیا ایروینگ مرکز پزشکی من دوباره خودم را پیدا اجتماعی جدا شده از دوستان و خانواده و مرور تجربیات عزیزان من هرگز واقعا درک می کنم. طول موج بيماران بیمار با COVID-19, شخصی, تجهیزات حفاظتی وعده داده شده بود برای من اما فقط یک ماه پیش من تا به حال به intubate بیماران با استفاده از ورق محافظ و صنعتی گیره کاغذ به عنوان حفاظت. این است که چرا یک پزشک اما من مقاومت در برابر نیست چون من دیگر به انتظار پشتیبانی مناسب از مدیران موسسات و دولت خود را.

حجم بیماران دارای plateaued بنابراین من باید زمان بیشتری برای آماده سازی خودم برای تصمیم گیری های دشوار پیش رو است که من مطمئن هستم من دوباره چهره به تنهایی. معاصر تجزیه و تحلیل در حال حاضر نشان می دهد که بار این بیماری همه گیر در حال سقوط است بیشتر به شدت در کشور ما بسیاری از حقوق خود محروم شدند. من که از ترس مرگ تجزیه و تحلیل را نشان می دهد تعداد مرگ به سفارشات از قدر بیشتر در نقاط گرم مانند المهرست کوئینز.

ثروتمندترین آمریکایی ها در خانه بمانند و عمل اجتماعی فاصله در حالی که ضروری کارگران همچنان به افشای خود و بستگان خود را در متراکم multigenerational مسکن خانواده. و اگر چه جهان باید نگاه به آن قانونگذاران به ارائه پایه درآمد و مسکن برای گروه های آسیب پذیر به جای آن به نظر می رسد به بیمارستان به پزشکان برای نجات به عنوان بسیاری که ممکن است. و ما بهترین های ما به نوعی زنده را از مرده چون ما نمی توانیم بگوییم هیچ. از آنجا که ما در یک سیستم است که حکم به ما می گویند بله. بله به اضافی شیفت بله به شرایط نا امن کار, بله, به تصمیم گیری است که زندگی می کند و کسی که می میرد. این می تواند انجام نگرش خواهد بود و سقوط بسیاری از ما است.

در عین حال پزشکان به سمت چپ به تنهایی برای مرتب سازی از طریق خود ما روحی. که پایان زندگی مکالمه را حفظ خواهد کرد مرا بیدار در شب در یک دهه ؟ که به صورت فلش خواهد شد به آگاهی من وقتی که من رفت و آمد به محل کار ؟ ضروری به غرق شدن یا شنا کردن اقدام در حال حاضر و تفکر بعد.

کسانی که زندگی می کنند از طریق این بحران باید اجازه دهید آن درس را به unlearned. مردم باید در انتخاب رهبری است که نه دروغ به ما. ما باید به دنبال شفافیت از ما نهاد. ما باید اصلاحات یک فرهنگ پزشکی است که می گوید کارآموزان آنها باید تحمل تنهایی. در غیر این صورت ما چگونه زنده ماندن بعد از بحران ؟

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.



tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن