Noel مارشال "سر و صدا": انسان ها آسیب دیده اند در ساخت این فیلم

Tippi Hedren and Noel مارشال به اشتراک گذاشتن یک تخت با یک رگه هایی از ببر در یک صحنه از مارشال فیلم "سر و صدا

توسط NEWS-SINGLE در 3 اردیبهشت 1399
Two people in bed surrounded by tigers.
Tippi Hedren and Noel مارشال به اشتراک گذاشتن یک تخت با یک رگه هایی از ببر در یک صحنه از مارشال فیلم "سر و صدا" از سال 1981.عکس از Alamy

"سر و صدا" در سال 1981 فیلم بازیگران Tippi Hedren, Noel مارشال بود که پس از آن و یک گروه بزرگی از شیرها و ببرها باز می شود با نهایی اسپویلر با حذف: یک عنوان کارت اعلام کرد که با وجود ظاهر به خلاف هیچ حیوانی آسیب در این دوره از تولید آن است. اعتبارات می گویند هیچ چیزی در مورد حفاظت از انسان ها که هر دو به نظر می رسد, و, زخمی, در حالی که ساخت فیلم است. Hedren در زندگینامه خودنوشت او می رود به جزئیات در مورد وحشت از شلیک صورت گرفت که تا حد زیادی در خانه خانواده اش در کالیفرنیا—حیوانات بودند ایشان. داستان از آن ساخت که Hedren جزئیات در زندگینامه خودنوشت او یک داستان بی پروا وسواس از folie à deux بود که پس از آن به اشتراک گذاشته شده با بسیاری—از جمله کودکان زن و شوهر—اما یکی از نیاز به دانستن هیچ چیزی از داستان واقعی و به درک که افتضاح چیزهایی که صورت گرفت در حالی که "سر و صدا" ساخته شده بود چرا که آنها یک بخش جدایی ناپذیر از عمل است. چه چیزی باعث می شود داستان و فیلم—که طولانی منتشر نشده در ایالات متحده آمد به طور خلاصه در سال 2015 است و در حال حاضر جریان از طریق Alamo Drafthouse (که تقسیم درآمد محلی خانه هنر)—همه غریبه است که این فیلم با همه واقعی آن خون می کند مانند warmhearted اغلب antic, کمدی.

Hedren زندگینامه است که بالاتر از همه لحاظ تاریخی قابل توجهی برای او جزئیات از سوء استفاده جنسی است که او تحمل از آلفرد هیچکاک زمانی که آنها با هم کار می کرد در "پرندگان" و "مارنی." هنگامی که او رد او را تهدید به خراب کردن زندگی حرفه ای خود را. او می نویسد: "من هرگز ارائه یکی دیگر از نقش عمیق و چالش برانگیز به عنوان دو من برای او." او حرفه ای با اینحال ادامه داد: اگر نه کاملا خیلی illustriously و در سال 1969 زمانی که او فیلمبرداری "شیطان را برداشت" در محل در زیمبابوه او و مارشال در زمان سفر جانبی به یک بازی حفظ در موزامبیک. وجود دارد Hedren و مارشال بازدید یک خانه بود که ساکنان توسط سی شیرها; مارشال به عنوان Hedren به یاد می آورد گفت سرنوشت ساز کلمات: "شما می دانید, ما باید برای ساخت یک فیلم در مورد این."

Hedren و مارشال تصمیم به ساخت این فیلم در قالب یک نمایشی از ویژگی های. آنها به ارمغان آورد شیرها به خود لس آنجلس صفحه اصلی به منظور آزمون فرض و خرید زمین و ساخت یک ترکیب در سلدد دره عمیق و باریک به جای دامگاه. "ما شیر, ببر, فیل, پلنگ و پلنگ (در واقع پلنگ در کت سیاه و سفید به جای خال) آمده بودند پیوست چند, خانمها بالغ" Hedren می نویسد. حتی در حالی که خانواده رفت و به یک مرحله آزمون با فقط یک تعداد انگشت شماری از توله شیر در خانه خود را, آنها مواجه روزانه خطرات; به عنوان Hedren می نویسد: "دندان های خود را در حال مجازی ظروف پتری از باکتری ها" و "گاز گرفته شدن اجتناب ناپذیر است."

زن و شوهر brainstormed یک داستان, یک, که همچنین شامل تعهد خود را برای حفاظت از حیات وحش و مارشال نوشت و آن را به عنوان یک اسکریپت. در تمام طول Hedren و کودکان زن و شوهر (از ازدواج های قبلی) بود که میله میله به عمل در آن—او پدر ملانی گریفیث و پسرانش جری و جان. زمانی که هیچ بازیگر را می توان یافت که حاضر به ریسک های درگیر در بازی برتری مرد—که همچنین نیاز تماس نزدیک با حیوانات—مارشال تصمیم به انجام آن خود را. (بازیگران از حیوانات Hedren می نویسد: رشد شامل "132 گربه های بزرگ یک فیل سه aoudad گوسفند و مجموعه ای از شترمرغ فلامینگو marabou ، storks و قوها سیاه."

مارشال نقش یک دانشمند به نام هنک است که زندگی با این افراد از مطالعه خود را—شیرها و ببرها و پلنگ و دیگر حیوانات وحشی—در ترکیب در تانزانیا. همسرش, Madelaine (Hedren) و سه twentysomething کودکان (به نام, در این فیلم, ملانی, جری و جان) که بوده ام, زندگی در شیکاگو در مسیر هستند برای اولین بازدید خود را به ترکیب. اما قبل از Madelaine و کودکان وارد کلاف سر در کار های مربوط به سفر و زمانی که آنها نشان می دهد تا آنها خودشان به تنهایی در یک خانه با حیوانات; آنها وحشت زده و آنها در تلاش برای فرار و دفع جانوران که فشار (و نیش و پنجه و پنجه و پایکوبی) بازگشت. در ضمن محلی مهاجران سفید پوست و شکارچیان اشغال زمین پرسه می زدند توسط حیوانات وحشی طرح به ساقه حیوانات پایین شروع با آنهایی که نگه داشته شده توسط هنک که تحقیقات اعطای تهدید توسط مهاجران' خصومت.

از شروع فیلم زمانی که هنک همراه با یک بومی آفریقایی دوست و همکار به نام Mativo (Kyalo Mativo) است puttering اطراف ترکیب خطراتی که این حیوانات در حال حاضر حتی به ظاهر با تجربه و دانشمند و آشکار هستند. شوخی یک شیر میل برای Mativo ژاکت متصل به کلاف به ورجه ورجه کردن با شیر است که به زودی جدی تبدیل می شود که دست خود را می شود mauled. به زودی پس از آن اعضای کمیته ارزیابی هنک را پیشنهاد اعطای نشان می دهد تا در قایق—که در حال واژگون توسط خود شنا ببر که پس از چکش زدن یا کوبیدن و خونین اعضای. چشم از خون در "سر و صدا" -- و آن را غیر معمول نیست—تکان دهنده است و به روشنی واقعی; هیچ سرپا نگه داشتن فرد می تواند تقریبی رنگ و درخشش و گسترش آن فقط به عنوان بازیگر می تواند شبیه سازی معتبر شوک از آسیب. تماشای این فیلم برای اولین بار احساس کردم دقیقا همانطور که من اولین بار من تو را دیدم خون واقعی در عکس های خبری, در سن هشت سالگی (بوکسور هنری کوپر که می خواهم فقط از دست یک جلسه به محمد علی): مشاهده خود را به نظر می رسید به ترک روی صفحه نمایش و نفوذ من پوست بسیار. آن را نیز به نظر می رسید به سادگی اشتباه: حس ترسناک است که هر دو لمسی و اخلاقی است.

بازیگران و خدمه از "سر و صدا" را تحمل هیولا خطراتی را بر روی دوربین و خاموش. ملانی گریفیث mauled نزدیک چشم نیاز به جراحی پلاستیک است. Hedren قرارداد گانگرن و نیاز به گرافت پوست. مارشال, mauled بارها و بارها تا به حال مسمومیت خون است. فیلمبردار Jan de Bont—که در نهایت به کارگردانی "سرعت" و "چرخان"—او سر زده و نیاز به یک صد و بیست و بخیه. در زمان Hedren احساس کردند که مارشال بود غافل از او خوب بودن و در عین حال او می نویسد که او "به آن هر بیت به عنوان آنجا که او بود" و می نویسد: از تولید فیلم به عنوان یک "وسواس و اعتیاد آور درام."

در عین حال با وجود زندگی واقعی گور که رفت به فیلم—و با وجود Hedren و کودکان را آشکار ترور و همچنین به عنوان که از Mativo از دیگر اعضای بازیگران و مارشال خودش—فیلم تصویر از این خشونت و این درد scattershot است و همچنین می خندد. صحنه هنک خون آلود در Mativo را شرکت ساق پوش; صحنه از اعضای بودن خون آلود است تقریبا خوشدل. پس از آن می آید فیلم اصلی مجموعه قطعه اتفاق می افتد زمانی که Madelaine و کودکان به خانه برسد که به نظر می رسد به آنها را خالی آنها را وارد کنید, به دنبال هنک متوجه نیست که نشسته در بالای آنها را در طبقه دوم و به دنبال آن از بالکن, جمعیت شیر و ببر در حال تماشای آنها. سپس گروهی از شیرها و ببرها در خارج از انتظار انفجار در آنها به زودی پیوست آنهایی که طبقه بالا که به دنبال و مرعوب خانواده است. در این توالی "سر و صدا" احساس می کند مانند یک خانه-تهاجم فیلم مانند "پرندگان" (این فیلم ساخته شده است که Hedren یک ستاره) reënacted با wildcats. در نهایت پیدا کردن خود را به صورت چهره به چهره با حیوانات بازدید کنندگان وحشت زده هستند و در تلاش های خود را به فرار از آنها و آنها را دفع آنها ایجاد شرایطی است که به عنوان وحشتناک به عنوان آنها پوچ است. شیر و ببر شکستن درب ها و از طریق شکستن دیوار; به عنوان یک پسر پنهان در گنجه که یک شیر آچار باز یکی دیگر از پسر پنهان در کابینه که شیر می زند و ملانی پنهان در کابینه که حیوانات و سپس دست کشیدن بیش از و پایکوبی به تراشه قبل از چنگ او.

اگر اولین بار بافندگی با امکان تراژدی خانواده متعاقب آن برخورد با هنک حیوانات بازی مانند bumptious مسخره است. یک فیل آسانسور Madelaine در آن تنه و قطره در آب قبل از از بین بردن قایق کوچک که در آن او و فرزندان به دنبال فرار. Wildcats پاره از هم جدا چمدان رادیو یک اسکیت بورد; اعضای خانواده پنهان در بشکه و مارشال فیلم از داخل آنها به دنبال. موسیقی متن فیلم است, پوشش داده شده با فنری و اهل تفریح و بازی, موسیقی خواهد بود که بیشتر مناسب برای کمدی بزن و بکوب و Hedren حتی یادداشت در خاطرات که مارشال صریح قصد هنگامی که تصور این صحنه بود به قرض گرفتن از "برخی از silent-فیلم Mack Sennett کمدی." "سر و صدا" است که مارشال تنها فیلم را به عنوان یک کارگردان و بی تجربگی نشان می دهد که بالاتر از همه در incoherence از آن تن. این فیلم مناسب پر هرج و مرج و غیر قابل اجتناب شبه مستند به آن احساس و عمل است که اسیر با فهیم و متین دوربین چشم de Bont ماهر و با تجربه فیلمبردار. اما داستان این است که ترکیبی از مستند و داستان یک autofiction که مش زندگی خانوادگی با یک ساخته طرح و مارشال کاملا نمی به نظر می رسد آگاهی از اشکال او با استفاده از.

با این وجود او با استفاده از "سر و صدا" به جلو قرار داده یک ایده بزرگ با blinkered سفتی می آید که از طریق روشنی است. که ایده معقول از انسان و حیوانات وحشی زندگی می کنند با هم هماهنگ—با وجود این واقعیت است که وحشت از شلیک به نظر می رسد در تضاد با آن است. تنها ترس و سوء ظن و مقاومت در فیلم اصرار دارد, حیوانات خطرناک—زمانی که آنها در حال درمان مانند جانوران رفتار آنها مانند جانوران و زمانی که آنها در حال درمان مانند اصحاب عمل آنها مانند اصحاب ، در اوایل هنک حتی می گوید Mativo, صراحت "نزدیک شما می خواهم به آنها را بیشتر از آنها می خواهم شما و امن تر از شما خواهم بود"—و در عین حال او خود را به زودی پس از آن خون آلود. ویرایش و موسیقی توطئه, به شدت به تشویق بینندگان به کافر چشمان خود را—و یا به جای به حداقل رساندن خطرات آشکار آنها شاهد بهره از خرید به این فیلم پایان خوشی که در درون خانواده به یک همزیستی مسالمت آمیز. "غرش" مرا به یاد چنین شور و شوق سیاسی فیلم به عنوان کینگ ویدور را "سرچشمه" و میخائیل Kalatozov را "من کوبا" که همچنین با بر افروختن باریک خشم خود را از وکالت; "Roar" به طور مشابه سنگین و گیج کننده انرژی از ایدئولوژی—و در عین حال بر خلاف کسانی که فیلم آن را آشفته, incoherently پس پر سست به پایان می رسد که منجر به تولید خود

دو فوق العاده ای از صحنه های اولیه در این فیلم پیدا کردن هنک توضیح روانشناسی, مجازی, جامعه شناسی از شیرها—خود را به سرزمین, خود, خانواده, روابط, ارتباط بین تلاش برای غذا و دیرینه رقابت در غرور و افتخار است. آنها صحنه تجربه از خود گذشتگی از روی کنجکاوی و حتی از عشق—صحنه ایستاده است که مانند زندگی واقعی backstory به فیلم و مجموعه ای از کل سرمایه گذاری را به حرکت است. کلید خط از فیلم می آید زمانی که چهار تازه وارد خانواده رفته به خواب در یک اتاق خالی از خواب بیدار برای پیدا کردن خود را احاطه شده توسط شیرها. لحظاتی بعد وحشت زده Madelaine وحشت است برای پیدا کردن کودکان frolicking با حیوانات و ملانی retorts "مادر اگر آنها می خواستند ما را از آنها خواهد آن را انجام داده اند در حالی که ما خواب بودند." پرتاب کردن معمولی داشتن بلافاصله اثر تسکین دهنده این خط می ایستد در تمام بحث است که باید در جای گرفته اند در طول ساقه در میان خانواده و خدمه مورد بسیار واقعی خطرات آنها رو به رو شد. داستان واقعی از "سر و صدا" نهفته در آن البا ساخت آن-از تجربه تولید آن; به عنوان آن می ایستد کمتر از یک متا-فیلم از اسناد و مدارک از یک توهم.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن