"طبیعی است که در برنامه بازی ما": سیاتل مبارزه برای زنده ماندن گسترش Coronavirus

به عنوان ایالت واشنگتن طول می کشد اقدامات به سرعت coronavirus شیوع تلفات به سیاتل صنعت خدمات آشکار است در سوار

توسط NEWS-SINGLE در 2 فروردین 1399
A restaurant's windows are boarded up.
به عنوان ایالت واشنگتن طول می کشد اقدامات به سرعت coronavirus شیوع تلفات به سیاتل صنعت خدمات آشکار است در سوار کردن رستوران ها و افزایش نرخ بیکاری.عکس توسط Chona Kasinger

برای روز آنو Apte-Elford که صاحب یا شرکت صاحب چهار سیاتل ترین جشن میله از جمله جیمز ریش-نامزد هیچ لنگر رنجدیده بیش از اینکه به شاتر او کسب و کار و یا نگه داشتن آنها را باز کنید. هنگامی که آن را به COVID-19 منطقه شد و در حال حاضر کشنده ترین در ایالات متحده آمریکا سی و هفت نفر در این شهرستان فوت کرده است به عنوان یک نتیجه از coronavirus. تعداد موارد تایید شده گاهی اوقات شروع به پریدن کرد بیش از شصت در یک روز. غذای مشاوره از-مقامات بهداشتی برای جلوگیری از جمعیت Seattleites تا به حال به طور فزاینده ای متوقف بیرون رفتن. در طول دو هفته سیاتل تایمز گزارش داد حداقل پنجاه رستوران بسته فروشگاه. این موسسات که نمی دید به شدت کاهش ساعت کارکنان. از این گذشته یکشنبه, Apte-Elford میله ترین که او با همکاری صاحب با همسر و شریک کسب و کار Chris های بهشت باقی مانده در کسب و کار هر چند weeknight فروش بود را پنجاه درصد و آخر هفته فروش شد پایین هفتاد و پنج درصد است. او می مشتریان ایمنی. او فکر او را در چهل و کارکنان و معیشت خود را. او فکر او نیاز به اجاره. صبح روز بعد او فکر او می خواهم تماس بگیرید. "البته دولت ساخته شده است که تصمیم گیری برای ما," او گفت:.

در ماه فوریه دولت واشنگتن و وزارت بهداشت توزیع به مقامات جدید خود را "غیر دارویی مداخلات (NPI) راهنمای پیاده سازی." زمانی که نیویورک تایمز گزارش آن در مارس 13, شصت و دو-صفحه manual حال هدایت سیاست های عمومی برای یک و نیم ماه است.سند سازماندهی اقدامات خود را به سیزده مراحل بیشتر و سخت تر از قبل از آن از اولین پله (تمرین نمونه بهداشت) به بالا (barricading کل بخش از جمعیت). ما تا به حال شده است در بالا رفتن از نردبان و بسیاری از ما آن را نمی دانند; ما به سرعت کوچک rungs پنج تا نه مربوط به جداسازی و قرنطینه از کسانی که احساس بیمار و یا تماس با کسانی که احساس بیمار. شماره 10 صادر شده در مارس 11, ممنوع گردهمایی از دو صد و پنجاه نفر و یا بیشتر. ما انتخاب رهبران صادر کرده است افزایش اقدامات بسته به شدت همه گیر اما برای بسیاری از ما ارتباط روشن نیست.

ما بيشتر در نردبان در حال حاضر. روز یکشنبه در 7:21 p.m., فرماندار جی Inslee توییتی "فردا ما را به طور موقت تعطیل, رستوران ها, کافه ها و سرگرمی/امکانات تفریحی در سطح ایالت." صبح روز بعد تقریبا خالی اتاق جلسه در شهرستان کینگ Chinook ساختمان قبل از یک اسکلت خدمه دوربین اپراتورهای این bespectacled, نامزد سابق ریاست جمهوری ساخته شده در مورد اعلام او بود در مورد به ثبت نام: سفارش ایالت بسته شدن نه تنها میله بلکه تئاتر و رقص و تناسب اندام و باشگاه های بهداشتی. رستوران ها بود بس ناهار خوری-سرویس اتاق اما هنوز هم می تواند ارائه takeout. علاوه بر این گردهمایی از پنجاه یا بیشتر ممنوع شد. این امر می تواند وضعیت را برای حداقل دو هفته آینده. به نام او در هر Washingtonian به انجام بخشی خود را برای در نظر گرفتن به زندگی ما آسیب پذیر ترین همسایه یعنی افراد مسن و کسانی که با سیستم ایمنی بدن. اگر شما در مورد زندگی به طور معمول او اجازه دهید ما می دانیم که شما در حال غفلت است. "عادی" او گفت: "در برنامه بازی ما."

آن را افراطی ترین اندازه گیری نشده است و می تواند حداقل برای یک زمان, مرگ ده ها هزار نفر از مشاغل است. آن را نیز اجازه دهید نور بیشتری از طریق ترک در شهر شکاف که به مدت طولانی با تقسیم کارگران خدمات و کسانی که با تکیه بر آنها. نابرابری در سیاتل است که به خوبی مستند شده است (در سال 2016 یک سیاتل تایمز تجزیه و تحلیل نشان داد که پنجاه و سه درصد از این شهر را به دست آورده و درآمد رفت و به حدود بیست درصد از خانوار) و در اولین هفته از شیوع کروناویروس خلیج فارس شد سخت تر به چشم پوشی از همیشه. در یک طرف شما بود, جدید, کار از خانه آواتار و مجازی پس از کار خوشحال ساعت. از سوی دیگر مردم هنوز hustling برای راهنمایی. برای هر گربه عکس با شوخی عنوان که chirped "من جدید officemate است, بدترین," وجود دارد شخص دیگری که تا به حال هیچ گونه لوکس که تا به حال برای نشان دادن ساعت در معرض خود و دیگران به پتانسیل آلودگی.

این سرکوب را تشدید کند همه که و بیشتر. در حال حاضر کارگران ساعتی حتی نمی باید ساعت. یاد کسب و کار خواهد بود تا سوار که اگر bulwarked در برابر تهاجم ارتش. خیابان خالی کردن و حتی بیشتر. "من فکر می کنم آن است که در بیشترین بهره را برای بهداشت عمومی است که ما نزدیک" Apte-های بهشت به من گفت. حتی در هزینه های کسب و کار او تا به حال صرف دهه گذشته ساخت.

جسیکا mario lucero فکر کردم او ممکن است به ویروس. تب—یکی از COVID-19 کلیدی علائم—تا به حال تماس خود را در بیمار به خانه استیک که در آن او کار می کرد به عنوان یک سرور در سیاتل کاپیتول هیل محله. این یک ضربه بزرگ به کسی که در حال حاضر از دست دادن ساعات کار با توجه به مشتریان نشان داده نمی شود حتی قبل از فرماندار اعلام بسته شدن. در قرنطینه mario lucero, یک سرطان بازمانده که با اتکا در رستوران کار برای بیمه درمانی تا به حال مقدار زیادی از زمان به تنهایی به نگرانی در مورد چگونه او و همکاران او—هر کس که در این صنعت واقعا—قادر خواهد بود برای زنده ماندن. او و یک دوست, Candace ویتنی-موریس در نهایت تخم ریزی. آنها راه اندازی یک GoFundMe کمپین سیاتل مهمان نوازی صندوق اضطراری با هدف اولیه از افزایش شصت هزار دلار برای توزیع در میان سخت ترین ضربه نوار و رستوران کارگران است. کمپین رفت و زنده بعد از ظهر یکشنبه و دست آورد متوسط توجه است. پس از Inslee را بسته جیر که شب آن افزایش یافت. به زودی, mario lucero و ویتنی-موریس مطرح شده هدف به یک صد هزار دلار و پس از آن پنجاه هزار بیشتر است.

Mario lucero که در نهایت آزمایش منفی برای COVID-19 (او تا به حال آنفولانزا) ریخت و خودش را به مبارزات انتخاباتی فاز دوم: تعیین که به طور خاص بودجه باید به. اولویت ترین آسیب پذیر است. "ما به دنبال بومی مردمی, مردم, از, رنگ, نما مردمی" او به من گفت: "هر کس دیگری که در رنگین کمان -- L. G. B. T. Q. I.-به علاوه طیف—ضعف سيستم ايمنی مردمی است." در صدها نفر از برنامه های کاربردی از او دریافت, mario lucero شاهد به مبارزات اقتصادی ناشی از کوروناویروس. وجود دارد تنها مادر بود که از دست هر دو شغل و گفت که او و بچه ها می تواند توسط در لوبیا و برنج نیاز به پنجاه دلار برای دارو; دو رستوران کارگران که خود کارفرما بود خودداری نهایی خود را در حقوق; این داستان های بی شماری از مردم که تا به حال برای اعمال نرخ بیکاری اما با توجه به یک راه گریز و یا دیگر, در عین حال به واجد شرایط. بیشتر mario lucero زده شد توسط متقاضیان فروتنی. "همه بودن خیلی آسیب پذیر و فروتن را در خود می پرسد," او گفت:.

یکی از این متقاضیان شد جثه کنتررس این sous chef در Steelhead کسی که شام میخورد یکی از Pike Place Market ترین طبقه رستوران غذاهای دریایی که بسته به دلیل coronavirus یک هفته قبل از فرماندار صدای جیر جیر. او می خواهم تلاش در این روز پس از Steelhead توقیف. بیکاری تا به حال می آیند و از طریق اجاره بها در آپارتمان است که او با دوست دختر خود را که همچنین در صنعت بازی بود. "این بسیار سورئال" او به من گفت که بیش از این گوشی اواخر یک شب. "این آخرالزمانی بدون آخرالزمان است." در پس زمینه می تواند صدای, اتوبوس, او فقط می خواهم سوار به عنوان آن را تحت فشار قرار دادند از طریق شهرستان است. او به خانه سوار از یک teriyaki takeout جایی که او تا به حال به تازگی فرود موقت پخت و پز گیگ. "فقط از طریق شانس," او گفت:. "من تا به حال یک دوست." او دریافت نکرده اول خود را چک نشده است. "وقتی که روز می آید آن خواهید بود."

سیاتل مهمان نوازی صندوق اضطراری نگه داشته و به رشد و باد گذشته های اولیه آن اهداف است. تا کنون, آن را با سنجش زمان بیش از یک صد هزار دلار از نزدیک به یک هزار نفر از اهدا کنندگان. Mario lucero است مراقب باشید که دریافت بیش از حد هیجان زده است. "اکثر مردم در حال درخواست برای حدود یک هزار دلار به مطمئن شوید که آنها می توانید به پایان می رسد دیدار برای ماه" او به من گفت: سه شنبه شب. در آن زمان صندوق تا به حال چهار صد و سی و متقاضیان تعدادی است که پس از رشد به بیش از هفت صد. "اگر شما فقط به انجام این کار ساده ریاضی, پنج صد نفر نیاز به حدود یک هزار دلار," او گفت: "ما در حال رفتن به قادر به رسیدن به همه است."

در روز سه شنبه, آوریل 17th, اولین روز رسمی از بسته شدن دستور کاپیتول هیل شهر متراکم ترین محله و خانه به بالاترین غلظت از کافه ها و رستوران ها نگاه آماده برای یک فاجعه طبیعی است. تخته سه لا را پوشش پنجره ها از لیندا میخانه بنا به گزارش آخرین جایی Kurt Cobain بود که تا کنون دیده است. بالا و پایین کاج و پیک خیابان های محله معابر بودند یکسان صحنه های از کافه ها و رستوران ها سوار کردن. تقریبا هر درب brandished نشانه جدید اغلب دست نوشته: "ما در حال بسته تا آوریل 1st. با عرض پوزش برای ناراحتی." کسانی که کسب و کار است که می تواند محوری برای واقعیت جدید کردم: "انتخاب کنید و برای رفتن."

تلفات روشن بود. و نه تنها فقط در میان بار و رستوران کارکنان. این هفته دولت امنیت اشتغال بخش گزارش یک صد و پنجاه درصد افزایش در نرخ بیکاری. در یک روز این سازمان دریافت بیش از نوزده هزار, تماس, هشت صد و بیست و هفت درصد افزایش نسبت به هفته قبل. در حالی که شده است وجود دارد برخی از اقتصادی پاسخ از مقامات منتخب—Inslee دستور بیشتر انعطاف پذیر بیکاری قوانین برای شرکت ها و کارگران خود را و سیاتل شهردار جنی Durkan اعلام کرد یک میلیون دلار در هزینه های کسب و کار کوچک ثبات ترین اقدامات باقی مانده متمرکز در شامل گسترش ویروس.

پایین تپه در Belltown, Apte-Elford که چهار میله های زندان شد, بسته شد, طوفان مغزی راه برای نگه داشتن حداقل برخی از پول در آینده است. یک ایده: قبل از batched, کوکتل, sans مشروب الکلی به فروش می رسد برای وانت یا تحویل. او صبح را صرف شفاعت با صاحبخانه از Rob Roy کلاسیک-سالن کوکتل او متعلق به دهه گذشته نه به اخراج. "هیچ پاسخ وجود دارد در پایان دو ساعت تلفن تماس," او گفت:. "ما فقط امیدواریم."

در نردبان ما در پله یازده. وجود دارد هیچ گفتن که ما را به صعود بالاتر است. تعداد تایید COVID-19 مرگ و میر در این شهرستان است که شصت و هفت سی بیشتر از زمانی که Inslee خود را اعلام کرد بسته شدن اعلام. بعدی پله: ساکنان یک شهر را محدود به خانه های خود. نه در راه مودبانه ما همه خود محدود اما اجباری سفارش. مرحله نهایی سیزده به معنی cordoning کردن بخشهایی از دولت و اجازه می دهد هیچ کس در داخل یا خارج. همانطور که از نوشتن این Inslee می گوید ما هنوز وجود ندارد.

در ضمن تخته سه لا را نگه می دارد در رفتن است. حدود ظهر روز که اولین روز از تعطیلی دو مرد کشیده تخته از U-Haul پارک شده در نزدیکی تقاطع خیابان پایک و Tenth Avenue. آنها برداشته بزرگ, رنگ پریده مستطیل بالای سر و راه می رفت چند متری به سمت میخانه در گوشه ای. آنها به آرامی خم چوب در برابر آن دیوار بیرونی. آنها می خواهم به زودی پوشش همه میخانه ویندوز. هنگامی که یک رهگذر پرسید که چرا یکی از مردان به اطراف نگاه کرد و اشاره با او چانه نسبت به تمام محله است. "من نمی دانم هنگامی که ما خواهید بود به پایین اینجا," او گفت:.


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.
  • ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.
  • عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.
  • چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب