کارولینای شمالی فرماندار OKs نسکار مسابقه در شارلوت بدون طرفداران

شارلوت, N. C.—فرماندار کارولینای شمالی گفت: نسکار می توانید رفتن به جلو با کوکا کولا 600 در شارلوت موتور جاده

توسط NEWS-SINGLE در 9 اردیبهشت 1399

شارلوت, N. C.—فرماندار کارولینای شمالی گفت: نسکار می توانید رفتن به جلو با کوکا کولا 600 در شارلوت موتور جاده سریع السیر بدون طرفداران در حضور و غیاب در پایان ممکن است مگر اینکه شرایط بهداشتی فاسد شدن در دولت است.

رژیم صهیونیستی. Roy کوپر گفت: دولت و مقامات بهداشت عمومی تا به حال بحث با نسکار و سریع السیر در مورد پروتکل های ایمنی برای برگزاری این مسابقه است. کوپر گفت: دولت به ارائه ورودی در نسکار با این طرح اما او معتقد است در این مسابقه می توانید به جلو بروید در آخر هفته روز یادبود برای 60 سال متوالی است.

"ما اعتقاد داریم که اگر شرایط بهداشتی پایین رفتن ما معتقدم که ما می تواند نگه دارید Coca-Cola, 600," کوپر گفت.

او گفت: نسکار باید یک اطلاعیه در اواخر این هفته.

نسکار روز دوشنبه به تیم خود آخرین تجدید نظر در برنامه نشان می دهد که مسابقه از سرگیری مارس 17 در دارلینگتون جاده سریع السیر در کارولینای جنوبی به دنبال یک مسابقه که در آن آهنگ در مارس 20. 600 برگزار خواهد شد در آوریل 24, به دنبال یک مسابقه دوم در شارلوت در مه 27.

اکثر تیم های مستقر در منطقه شارلوت و انتظار می رود به بازگشت به کار این هفته نیز ضروری کسب و کار. کوپر در هفته گذشته تمدید کارولینای شمالی اقامت در خانه سفارش از طریق ممکن است 8.

نسکار تکمیل چهار نفر از آن 36 مسابقه قبل از فصل متوقف شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. این تحریم بدن عهد کرده است به اجرای 36 مسابقه اگر چه این برنامه به طور چشمگیری تغییر خواهد کرد و برخی از آهنگ های به احتمال زیاد خواهد بود کاهش یافته است در این فصل اگر دولت خود را اجازه نمی دهد یک رویداد ورزشی.

نسکار هنوز به عموم انتشار ایمنی آن برنامه است اما انتظار می رود به منظور محدود کردن فهرست اسامی تیم باید یک روز حوادث و ضایعات مقدماتی و عمل در بسیاری از مکان ها. یک پیشنهاد به خلاص شدن از گودال متوقف می شود به منظور کاهش تعداد تیم کارکنان در مسیر متوقف شده است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im