توجه داشته باشید به کنگره: پرتاب نمی بیکار کردن پل

در برخی از نقاط کشور کسانی که بیکار هستند و با توجه به همه گیر دچار مشکل هستند برای استفاده از مزایای چرا که س

توسط NEWS-SINGLE در 1 مرداد 1399
A long line of people.
در برخی از نقاط کشور کسانی که بیکار هستند و با توجه به همه گیر دچار مشکل هستند برای استفاده از مزایای چرا که سیستم های محلی در حال غرق شده است.عکس توسط Bryan Woolston / ایسنا

به گزارش ملاقات با وزیر خزانه داری استیو Mnuchin در روز سه شنبه برای بحث در مورد بسته محرک اقتصادی جدید, نتیجه مذاکرات آینده با دموکرات ها همچنان مبهم و مه آلود. یک چیز مشهود بود هر چند: استیو Bannon را استادانی جاه طلبی برای تبدیل G. O. P. به حزب کارگران هنوز نشده نفوذ کاپیتول هیل و یا تهمت و دولت. تحت رهبری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن میچ مک کانل و Mnuchin سابق وال استریت بانکدار قانونگذاران جمهوری خواه به نظر می رسد قصد کاهش بیکاری-بیمه پرداخت به دهها میلیون نفر از کارگران آمریکایی که شغل خود را از دست را از طریق هیچ گسل از خود را.

زمینه مهم است. بازگشت در ماه مارس و آوریل—به عنوان همه گیر تولید گسترده اقتصادی خاموش شدن ناگهانی بازار سهام کاهش یافت و بخش هایی از بازارهای اعتباری مسدود—اقتصاد ایالات متحده به نظر می رسید به در معرض خطر قریب الوقوع از ورود به یک فاجعه باری مارپیچ رو به پایین. در پاسخ دولت ایالات متحده راه اندازی یک multipronged تلاش برای تقویت سرمایه داری آمریکا و خانواده های آمریکایی برای مبارزه پیش رو است.

برای جلوگیری از اخراج های دسته جمعی و ورشکستگی در کسب و کار با پانصد کارکنان و یا کمتر, کنگره مجاز به اداره کسب و کار کوچک برای گسترش بیش از شش صد میلیارد دلار در بخشایش وام از طریق چک حفاظت از برنامه. برای کمک به شرکت های بزرگتر فدرال رزرو معرفی یک سری از اعطای وام و دارایی-خرید برنامه است که گسترش آن حواله را به عنوان وام دهنده از آخرین چاره فراتر از سیستم بانکی و به خیلی از شرکت های بزرگ امریکا است. مهمتر این نرم افزار-کسب و کار سیاست های متعادل شد با صدور یک محرک پرداخت تا دوازده صد تومان به فقیر و با درآمد متوسط آمریکایی ها و بالا بردن سطح بیکاری پرداخت شش صد دلار در هفته است. به عنوان نرخ بیکاری سر به فلک کشید این دومی سیاست دموکراتیک پیشنهادی که جمهوری خواهان با اکراه پذیرفته شده—ارائه بیش از بیست میلیون نفر از مردم که یا شغل خود را از دست داده يا furloughed با ارزشمند کوسن در طول یک دوره بی سابقه اقتصادی دررفتگی.

حتی پس از بیش از همه تاثیر coronavirus پاسخ شده است برای تقویت اجتماعی موجود chasms و افزایش نابرابری. با سوء استفاده از سهل انگاری از نظر P. P. P. برنامه, ثروت, مدیران شرکت های بزرگ رستوران های زنجیره ای, انرژی شرکت های منحصر به فرد مدارس خصوصی و شرکت های متعلق به میلیاردرهای دریافت پول مالیات دهندگان را در کنار توقیف mom-and-pop, فروشگاه ها. با تشکر از دنده گزارش نیویورک تایمز, ProPublica و اورلاندو سنتینلدر میان دیگر رسانه های ما نیز می دانیم که تحت شرایط مراقبت در عمل بسیاری از افراد ثروتمند و کسب و کار از جمله املاک و مستغلات توسعه دهندگان مانند تهمت و کوشنر خانواده ایستاده بود به دریافت میلیاردها دلار در معافیت های مالیاتی. این خاص و جالب برای غنی که شور به این لایحه به کنگره با عجله به تصویب آن در اواخر ماه مارس دریافت نمی توجه زیادی را در زمان.

فدرال رزرو اقدامات به مراتب بیشتر آشکار و تولید افزایش تجمع در بازار سهام است که در درجه اول سود ثروتمند. اگر چه بسیاری از آمریکایی ها دارای برخی از سهام از طریق خود برنامه 401(k) ثروتمندترین به ده درصد از خانوارها بیش از هشتاد درصد از تمام سهام با توجه به اد ولف یک اقتصاددان در دانشگاه نیویورک. پس از آن وجود دارد این است که بازار اوراق قرضه. به عنوان بانک فدرال اقدامات تثبیت بازارهای اعتباری بسیاری از شرکت ها با عجله به جمع آوری پول بیشتر و وال استریت شرکت هایی که تسهیل این سرمایه-بالا بردن لذت بردم یکی از بهترین محله های تا کنون. مورگان استنلی به عنوان مثال شاهد آن تعهد درآمد افزایش شصت و چهار درصد در طول سه ماهه که در ماه آوریل آغاز شده و به پایان رسید در ماه ژوئن. خود فروش و معامله و درآمد افزایش یافت و حتی بیشتر: شصت و هشت درصد است. بیا جایزه فصل بسیاری از تجار و بانکداران را به دلیل تشویق.

بنابراین برای بیکاری. در برخی از نقاط کشور مانند اوکلاهما افرادی که گذاشته شده هنوز هم با داشتن قبر دشواری برای استفاده از مزایای این دلیل که محلی بیکاری سیستم های غرق شده اند. جمهوری خواهان در حال حاضر در تلاش برای بریده بریده درآمد از کسانی که با موفقیت پیمایش اداری این مشکلات چرا که آنها ادعا می کنند بارگیری مکمل از شش صد دلار به عنوان یک عامل بازدارنده به دنبال اشتغال است. "نگه داشتن آن را آهسته خواهد شد بازگشت به کار واقعا آمار ایجاد شغل و ما نمی خواهد هر چیزی را که به نظر می رسد مانند یک بازیابی سریع" داگلاس Holtz-Eakin, رئیس جمهور آمریکا, اکشن, فروم, یک محافظه کار اتاق فکر گفت: وال استریت ژورنال.

در بهترین حالت این استدلال ضعیف است. با توجه به تازه ترین آمار منتشر شده از سوی وزارت کار وجود دارد 17.8 میلیون بیکار آمریکایی و 5.4 میلیون پست های خالی شغلی. به عبارت دیگر وجود ندارد, نزدیک به اندازه کافی برای رفتن به اطراف: کمبود شغل است که مشکل نه در کمبود کارگران است. با تشکر از گسترش بیکاری-بیمه پرداخت برخی از افرادی که از کار را تا حدودی درآمد بالاتر نسبت به زمانی که آنها شاغل بودند. اما این است که جلوگیری از آنها را از بازگشت به محل کار—اگر آنها به اندازه کافی خوش شانس به نام بازگشت—و یا پیدا کردن یک شغل جدید است. جدیدترین Tedeschi, یک اقتصاددان در Evercore ISI تخمین زده است که "حدود 70 درصد از UI گیرندگان که بازگشت به کار شدند و بیشتر در UI از خود را قبل از دستمزد و هنوز رتبهدهی نشده است بازگشت به کار."

Incentivizing بیکار را که در دسترس است یک موضوع را برای یک اقتصاد در یا در نزدیکی اشتغال کامل—نه یکی که در آن رسمی نرخ بیکاری است که 11.1 درصد و نرخ واقعی می تواند بطور قابل توجهی بالاتر است. علاوه بر این همانطور که اشاره کردم در گذشته ستون های مکمل بیکاری پرداخت حمایت بیش از همه سطح مخارج در اقتصاد است. برش و یا از بین بردن آنها منجر به کاهش تقاضا و بیشتر کاهش شغل.

در نهایت این مسئله وجود دارد از انصاف. در زمانی که بسیاری از خوبی-به-آیا آمریکایی ها در حال بهره گیری از توانایی به کار در خانه و یا دسترسی به P. P. P. وام یا شامپانی بازار سهام است نامعقول به مجازات کسانی که اتفاق افتاده است به کار در کسب و کار و صنایع است که این بیماری همه گیر نهفته ترین منفی. بازگشت در بهار سیاستگذاران در کاخ سفید و تغذیه اصرار داشت که آنها ایجاد یک "پل" برای دریافت کل کشور به طرف دیگر از ویروس ناشی از رکود اقتصادی است. که کار درست را انجام دهید. با عفونت های جدید هنوز هم در حال افزایش نگران کننده در بسیاری از نقاط کشور این است که هیچ وقت به پرتاب دهها میلیون نفر از آمریکایی ها از روی پل.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب