در حال حاضر ما می دانیم چه رکود اقتصادی احساس می کند مانند

ایده های کنگره قطع تاسیسات برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها است. یک داوطلب مواد غذایی آماده به تحوی

توسط NEWS-SINGLE در 3 مرداد 1399
یک داوطلب مواد غذایی آماده به تحویل داده می شود در طول یک توزیع مواد غذایی برای گذاشته کازینو کارگران با توجه به COVID-19 همه گیر در بندر مربع مرکز خرید در شهرستان بندر تخم مرغ, N. J.Bryan آنسلم / Redux

این هفته کنگره خواهد تلفات اقتصاد در یک متاسفانه تحت اللفظی: آن را برش بیکاری-بیمه پرداخت به بیش از 25 میلیون نفر بیش از یک در 10 بزرگسالان آمریکایی. هنگامی که آن را ندارد coronavirus رکود اقتصادی در حال حاضر تاریخی در شدت آن تبدیل خواهد شد به مراتب بدتر است.

مراقبت عمل coronavirus-تسکین قانون شامل یک گسترش بیکاری-بیمه (UI) برنامه شامل فرفره کارگران و مترجمان آزاد به طور معمول واجد شرایط برای مزایای. همچنین اضافه شده یک 600 دلار در هفته پرداخت پاداش به دولت UI پرداخت که به طور کلی در محدوده از $100 به 400 دلار در هفته است. برای چهار ماه این 600 دلار در هفته پرداخت پاداش مانع این کشور شغل فاجعه از تبدیل شدن به یک فاجعه برای بودجه خانواده بیش از حد. آنها کمک کرده اند گذاشته و کارگران پرداخت اجاره خود را قرار دادن مواد غذایی بر روی میز نگه داشتن چراغ.

در طول زمان های عادی اقتصادی از جمله بزرگ UI پرداخت ممکن است دلسرد کارگران از به دنبال یک گیگ و پذیرش یک شغل; با توجه به اهمیت عمل اکثر افراد بیکار شده بیشتر از UI از آنها در محل کار. اما "نگرانی در مورد اثر بازدارنده بوده است انبوه پر از شکوفه" استدلال می کند هایدی Shierholz سابق اقتصاددان ارشد در وزارت کار. "برای اولین بار آن را نادیده واقعیت از بازار کار برای مردم کار خواهد شد که بعید است به نوبه خود یک کار دائم—به خصوص در زمان تمدید با نرخ بیکاری بالا—برای یک افزایش موقت در منافع. بیشتر وجود دارد 14 میلیون بیشتر کارگران بیکار از فرصت های شغلی به معنی میلیون ها باقی خواهد ماند بیکاری بدون توجه به آنچه آنها انجام می دهند. قطع $600 نمی تواند مشوق مردم برای به دست آوردن شغل است که وجود ندارد."

بلکه $600-یک هفته پرداخت شد و تاسیسات. تحقیقات توسط موسسه جی پی مورگان چیس یک اتاق فکر مستقر در مگا-بانک یافت که رکود اقتصادی و همه گیر کاهش هزینه از استخدام کارگران توسط حدود 10 درصد است. که حس می کند: بسیاری از کارگران به حال خود را ساعت قطع بسیاری از خانواده ها صرف کمتر به آنها پناه در محل و از خانه کار می کرد و بسیاری از کاهش به دلیل ترس و عدم اطمینان در مورد اقتصاد است. اما کارگران بیکار در واقع صرف کمی بیشتر از آنها قبل از همه گیر آمار با توجه به UI اضافی پول است. این اتاق فکر به این نتیجه رسیدند که "گسترش مزایای بیکاری هستند هر دو عمل به عنوان یک منبع پایداری برای افراد بیکار و همچنین به عنوان یک شکل از محرک به اقتصاد به طور کلی."

کنگره در حال حاضر قطع است که راه نجات است. $600-یک-هفته دست انداز عملکرد منقضی می شود در روز شنبه. حتی اگر کنگره به تصویب یک فرمت در حال حاضر دولت UI سیستم نمی خواهد بود قادر به برنامه مزایای پشت در به سرعت به اندازه کافی برای جلوگیری از lapse برای میلیون ها نفر از دریافت کنندگان. و نه جمهوری خواهان می خواهند به گسترش منافع ، نگران اقتصاد نه راه اندازی مجدد (ناشی از ویروس نیست UI) مورد $70-میلیارد-یک-ماه هزینه پرداخت (تغییر کنده توجه به این که اقتصاد در حال فروپاشی) مورد disincentivizing کار (که نمی کند به نظر می رسد اتفاق می افتد) و جمهوریخواهان هستند پیشنهاد برای کاهش پرداخت فقط 100 دلار یا 200 دلار در هفته از طریق دسامبر یا شاید به آنها را برش را به 300 دلار در هفته و سپس گسترش آنها تنها دو ماه بیشتر.

یک برآمدگی کوچک است بهتر از هیچ چیز اما این کاهش هنوز هم صدمه دیده است خانواده ها در تلاش برای حرکت به خطرات ناشی از یک بیماری علاج ناپذیر ویروس فاجعه از دست دادن مراقبت از کودک و فرد در آموزش و پرورش و بدترین بازار کار در 80 سال است. بازگشایی نیست که منجر به یک بومرنگ در فعالیت های اقتصادی—در واقع تعداد افراد شاغل کاهش یافت و از اواسط ماه ژوئن تا اواسط ماه ژوئیه ، اداره آمار گزارش شده در این هفته. بیکاری کارگران فقط نمی تواند بیرون رفتن وجود دارد و ایجاد برخی از پول. در حال حاضر آنها قادر نخواهد بود برای رفتن وجود دارد و صرف پول یا.

در سطح اقتصاد کلان این به این معنی است که کنگره خطر تبدیل یک متوقف بازیابی به دو شیب رکود است. کارگران در UI را ببینید درآمد خود را رها کردن. با هیچ کار و هیچ UI آنها را صرف کمتر صدمه زدن به کسب و کارهای محلی. کسانی که کسب و کار خواهد خرید کمتر از تامین کنندگان و کاهش سرمایه گذاری های خود را و شاید اخراج کارکنان. این چرخه معیوب تکرار خواهد شد میلیون ها بار در میلیون ها نفر از مکان ها در سراسر کشور است. آمریکا مشکلات اقتصادی بدتر خواهد شد که بهتر نشده است.

در واقع کنگره کاهش سود از 600 دلار در هفته به صفر می تواند هزینه اقتصاد 1.1 میلیون شغل تا پایان سال و افسرده رشد تولید ناخالص داخلی بیش از 1 درصد و افزایش نرخ بیکاری با 0.7 درصد مارک زندی از مودی تجزیه و تحلیل به من گفت. "اقتصاد در حال حاضر رفته وری از اوایل ماه ژوئن به عنوان تشدید بیماری همه گیر در حال انجام است آسیب های جدی" او گفت:. "اشتغال ممکن است به کاهش در ماه ژوئیه حتی با مقدار فعلی مالی پشتیبانی می کند. در صورتی که پشتیبانی از به پایان می رسد در مجموع پس از آن کار ضرر و زیان خواهد بود در ماه های آینده و بیکاری باقی خواهد ماند در دو رقم تا خوب بعد از همه گیر شده است."

کنگره است نه انتخاب به اقتصاد خود را سر پا, تشویق کارگران برای بازگشت به کار و یا صرفه جویی در این کشور از برخی غیرقابل تحمل بدهی. این انتخاب به کم کردن سرعت بازیابی از بین بردن مشاغل و دائمی آسیب اقتصادی از ویروس.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب