NPIT در Covid-19 بحران

شما احتمالا خوانده که NPIT 5 کنفرانس لغو شده است برای این سال است. امیدوارم 2021. در ضمن, NPIT همچنان ادامه دا

توسط NEWS-SINGLE در 23 اردیبهشت 1399

شما احتمالا خوانده که NPIT 5 کنفرانس لغو شده است برای این سال است. امیدوارم 2021. در ضمن, NPIT همچنان ادامه دارد در واقع تقویت شده توسط بحران به عنوان NPIT مترجمان در زمین برای کمک به. در اینجا به دنبال یک مثال است.کائو Yanyi هرگز فکر نمی کردم او خود آموخته زبان کره ای خواهد بود بسیار مفید است.

کارمند Tangjing subdistrict در منطقه بایون گوآنگجو گوانگژو گوانگ دونگ, استان {در چین] او به عنوان مترجم برای صدها نفر از کره جنوبی اتباع به عنوان بخشی از coronavirus اپیدمی کنترل کار می کنند.

کائو توسعه بهره در زبان کره ای از طریق کره جنوبی سریال های تلویزیونی. با کمک از منابع آنلاین او آموخته زبان در طول تعطیلات تابستان قبل از شروع دبیرستان و در دانشگاه.

"من زبان کره ای آزمون در سال 2016 زمانی که من مشغول به تحصیل در دانشگاه. شش بالاترین سطح و من به سطح پنج" کائو گفت: در روز جمعه.

در اواخر فوریه او دریافت یک تماس از یک جامعه کارگر می دانستند که در مورد زبان کره ای مهارت. کارگر خواسته ساو به صحبت کردن در تلفن با کره جنوبی ملی بیماری همه گیر در مورد کنترل.

به زودی تقاضا برای خدمات ترجمه رو به رشد نگه داشته.

کائو شده بود وظیفه با ترجمه کار در دفتر او که او پیوست و در سال 2018 پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه.

نزدیک به 300 نفر از کره جنوبی زندگی می کردند در subdistrict, جایی که او ارائه سرویس ترجمه برای افرادی که در قرنطینه. او نیز در خدمت مردم بودن قرنطینه در یک هتل در منطقه بایون گوآنگجو. در اوج اپیدمی در کشور, هتل بود جایگزین تا 50 کره جنوبی اتباع.

کائو وظیفه درگیر توضیح انزوا اقدامات از جمله مدت از انزوا به کسانی که زندگی در جامعه است. علاوه بر گزارش روزانه خود را از حرارت او همچنین خطاب به برخی از نگرانی های خود را.

کائو بود که همیشه در تماس روز یا شب. او ساعت های طولانی در روز هنگامی که او تا به حال برای کمک به کسانی که در قرنطینه در هتل.

او رفت به فرودگاه در تمام دنده محافظ همراهی کره جنوبی اتباع به هتل در یک اتوبوس و به آنها توضیح داد که در مورد قرنطینه اقدامات از جمله چگونه برای سفارش غذا.

این سفر را حداقل دو تا چهار ساعت است. کائو استفاده می شود به کار شبانه دریافت سه به چهار گروه کره جنوبی به مسافران در فرودگاه.

با شماره تلفن داشتن شده است در چاپ جزوات دست به مردم نیاز به کمک های او اغلب هولناک با تماس. کائو نیز کمک ده ها تن از مردم در WeChat.

او غنی سازی دانش خود را در مورد این بیماری همه گیر از طریق منابع آنلاین.

او نگه داشته و کره جنوبی اتباع مطلع پایان قرنطینه یک روز در پیش است. به عنوان انزوا از مردم او خدمت شد و به پایان رسید در اواسط ماه آوریل کائو از سر او به طور منظم کار می کنند.

دولت منطقه خواسته بود subdistrict دفتر استخدام مترجم به خدمت اتباع خارجی و ساو انجام داده بودند و وظیفه خود را بدون هیچ گونه پرداخت اضافی گفت: قهوهای مایل به زرد Qiyong معاون مدیر subdistrict ،

بدون کائو آن را دشوار است به انجام این کار. او به عنوان یک پل. آن هیچ کار آسان" قهوهای مایل به زرد, گفت:, و اضافه کرد که آن را مملو از خطرات است.

تأمل در نقش او کائو گفت: این یک تجربه بسیار خوب است. "برخی از مردم تشکر من کمک کند. من تا به حال فرصت برای دیدار با بسیاری از مردم است."

در WeChat, گفتگو, یک کره جنوبی ملی به او گفت: "شما خیلی سخت کار کرده اند امروز. آن را دشوار است آن را نمی? من امیدوارم که این بیماری از بین می رود به زودی و ما بازگشت به آرام و شاد زندگی مثل قبل. قوی ماندن و حفظ سلامتی خوب است."

منبع: Li Wenfang. مترجم کمک می کند تا در مبارزه با ویروس. Chinadaily.com.cn, 11 مارس سال 2020 است.


tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب