"Obamagate" این است که تو رفتگی در دیوار نویسی برای مغلوب ساختن پیشی جستن Superfans

در میان بیماری همه گیر کوروناویروس رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن است واگردانی به یک مورد علاقه حواس پرتی: هجوم سل

توسط NEWS-SINGLE در 26 اردیبهشت 1399
Donald Trump points at Barack Obama.
در میان بیماری همه گیر کوروناویروس رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن است واگردانی به یک مورد علاقه حواس پرتی: هجوم سلف خود, باراک اوباما.عکس توسط اندرو بیلبائو / AP / شاتر

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نمی خواهد خفه شو در مورد باراک اوباما—نه در حال حاضر. صبح روز پنجشنبه در میان بدترین بحران اقتصادی در یک قرن و مرگبار همه گیر خواهد شد که به کشته شدن بیش از یک صد هزار آمریکایی تا پایان این ماه ناروا و در عین حال دوباره خود را متهم به سلف مجرمیت در "بزرگترین جرم سیاسی و رسوایی در تاریخ ایالات متحده آمریکا." اوباما گفت: باید بريدن قبل از سنا به شهادت. "او می دانست که همه چیز را" مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده در صدای جیر جیر خود را, یکی از ده ها تن از حملات در چند روز گذشته که در آن او را هدف قرار دادند "Obamagate." چه جرم دقیقا شد و تهمت متهم اوباما ، چه باید او شهادت در مورد ؟ مغلوب ساختن پیشی جستن هرگز گفت و آن را به یک شرط بندی امن است که او هرگز نمی خواهد.

در بعد از ظهر دوشنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید, چمن, برگ برنده ساخته شده است در به یاد ماندنی ارز با فیل Rucker از واشنگتن پستکه تکرار پارانوئید fulminations از مغلوب ساختن پیشی جستن قهرمان جوزف مک کارتی در بدترین حالت خود. "چه جرم دقیقا شما متهم جمهور اوباما از ارتکاب?" Rucker پرسید. "Obamagate," مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد. "آن را در جریان بوده است برای مدت زمان طولانی," او اضافه شده بدون ارائه جزئیات. "چه جرم دقیقا همان است که شما او را متهم؟" Rucker دوباره پرسید. "شما می دانید چه جرم است" تهمت پاسخ داده است. "جرم و جنایت بسیار واضح و آشکار برای همه است." روز بعد که هنوز هم که در آن ما هستند: مغلوب ساختن پیشی جستن است متهم اوباما از قبر, جرم و جنایت, اما, امتناع حتی به آنچه اوباما گفته بود در حالی که تکرار و بیش از بیش است که رئیس جمهور سابق به جرم چیزی یک روش سیاسی agitprop که به یاد می آورد نه تنها McCarthy اما هر سرحال دیکتاتور برای آنها در این قانون کم و یا هیچ ربطی به اتهامات غیر قانونی.

شاید برای مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را مدافع "Obamagate" واقعا چنین شناخته شده کالا است که تعریف آن بیهوده است, حتی اگر آن است که در همه واضح برای کسانی که نمی پر مغلوب ساختن پیشی جستن واقعیت به تئوری های توطئه و دروغ آشکار یک جهان که در آن اوباما و ارقام به عنوان یک به طور منظم و شوم حضور. این نه اولین بار و نه آن بود آخر که فاصله بین حزبی حقایق در واشنگتن است به طوری گسترده از آن عملا یک گرداب. در بسیاری از راه های "Obamagate" ارز روز دوشنبه من را به یاد اولین روز از جلسات استیضاح در پاییز گذشته در خانه هوش کمیته که در آن دموکرات ها ساعت را صرف ترسیم آنچه که آنها می دانستند از مغلوب ساختن پیشی جستن اوکراین-تجزیه طرح بود که باعث استیضاح در حالی که Devin Nunes جمهوریخواه عضو ارائه شده تا آرایه ای از کمتر شناخته شده توطئه که به نظر می رسید کاملا نامربوط به موضوع در دست از جمله اتهام توطئه برای "به دست آوردن تصاویر برهنه از مغلوب ساختن پیشی جستن" است که او گفت: بخشی از یک "سه سال عملیات" توسط دموکرات ها "رسانه های فاسد" و "حزبی بوروکرات برای سرنگونی نتایج انتخابات 2016." من به یاد داشته باشید: تصاویر برهنه? چه بود او حتی صحبت کردن در مورد ؟ آن را به نظر می رسد به چیزی برای انجام با یک سال 2017 تماس تلفنی به نماینده Adam Schiff از دو pranksters ادعا به نمایندگی از دولت اوکراین و ارائه تصاویر برهنه از مغلوب ساختن پیشی جستن با افراد مشهور. و یا چیزی. اگر شما تا به حال شده است در زیر همراه با مهر و تیره تر گوشه سمت راست شما می دانستم که دقیقا چه Nunes در مورد صحبت شد.

همان درست است در حال حاضر با مغلوب ساختن پیشی جستن که شروع با یک ضد اوباما tweet storm در روز مادر که به نظر نمی رسد به پایان رسید و در عین حال شده است در تلاش برای منحرف کردن توجه از این بیماری همه گیر به دنبال یک استراتژی مشابه به یکی که او Nunes و دیگر حامیان استفاده می شود در طول استیضاح. تا جایی که حتی می تواند تشخیص دهد چه تهمت است صحبت کردن در مورد "Obamagate" به نظر می رسد جنایت کامل برای کسی مثل تهمت به ادعا می کنند: آن است که مبهم و همه جانبه یک توطئه علیه رئیس جمهور فعلی آنقدر گسترده است که ظاهرا قبل از شروع او برنده انتخابات هیچ کس انتظار می رود او را به نفع خود در حالی که به طور همزمان توضیح دور همه چیز را از مولر بررسی یافته های به اوکراین-طرح اخاذی کردم که تهمت استیضاح. آنجا که مغلوب ساختن پیشی جستن اتهامات متصل به یک پرونده جنایی است و هنوز هم-ریشه ظروف سرباز یا مسافر مربوط به خود سابق امنیت ملی, مشاور, مایکل فلین که اخراج شد با تهمت و گناه التماس کرد دو بار به دروغ به محققان در مورد معاملات خود را با روسیه, اما که در حال حاضر ادعا می کند او قاب توسط F. B. I. کردم مغلوب ساختن پیشی جستن وزارت دادگستری به رها که با موفقیت نصب شده توسط خود را حرفه ای دادستان. این نیازی به گفتن نیست این نوع از حقایق است که مغلوب ساختن پیشی جستن به ارمغان آورده است تا زمانی که slinging اتهامات خود را علیه اوباما که به نظر می رسد در حال حاضر حول یک لیست از سابق دولت اوباما مقامات که—به طور کامل از نظر قانونی تا آنجا که هر کسی می توانید بگویید—در پاسخ به "برس" نام یک ناشناس آمریکایی در برخورد با مقامات خارجی پس از انتخابات که معلوم بود فلین. "مردم باید از رفتن به زندان برای این مسائل" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت مصاحبه در روز پنج شنبه. "این همه اوباما این بود که همه بایدن. این افراد فاسد همه چیز فاسد بود و ما آنها را."

به خارج از ناظران اتهامات مانند تهمت اصلی سیاسی گناه دروغ گفتن در مورد به راحتی قابل اثبات واقعیت اوباما تولد در ایالات متحده—به نظر می رسد تا پوچ به عنوان صرفا کاریکاتوری از یک توطئه به عنوان ترسیم توسط یک مرد باهم که نمی تواند حتی به خود زحمت ارائه قانع کننده اطلاعات. نقطه ای است نه برای متقاعد کردن کسانی که در حال حاضر در. "Obamagate" این است که تو رفتگی در دیوار نویسی برای مغلوب ساختن پیشی جستن superfan مخاطبان است. اگر شما آن را دریافت نمی, که مهم نیست; شما قرار نیست. این یک شعار وحدت گریه. جزئیات همه اما بی ربط. در 8:57 P. M.. روز چهارشنبه تهمت ارسال یک کلاه جیر جیر. این پیام شامل تنها از کلمه "OBAMAGATE" به دنبال آن یک علامت تعجب. به کسانی که زیر مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک روزانه soap opera آن ممکن است به نظر می رسد مانند جان تاکتیک انحرافی از یک دست و پا زدن رئیس جمهور. به هواداران خود آن را کامل ساخته شده حس. به همین دلیل است که زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن دنبال کرد تا صبح روز پنجشنبه با به همان اندازه عصبانی و مرموز تقاضا که اوباما بود به نام شهادت قبل از مجلس سنا—در مورد آنچه به طور کامل مشخص نیست—اخبار سازمان های عمدتا نادیده گرفته و او را در حمایت از صبح شهادت به تازگی از کار اخراج شده سر از واکسن در وزارت بهداشت و خدمات انسانی و یا به عنوان خرحمالی گزارش به نام ریچارد روشن "خلاف کاران از عذاب است." به جز فاکس نیوز که موظف رئيس جمهور با یک, بنر, تیتر.

نفرت از اوباما, دروغ گفتن در مورد او سرزنش او: این مدتها پیش تبدیل به تنظیمات پیش فرض از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری. هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن است مشکل و یا در گوشه ای و یا به سادگی تصمیم گیری چه باید بکنید, او اغلب می یابد یک راه برای آوردن اوباما به هیچ مهم نیست که چگونه شکننده یا حتی پوچ اتصال. او را به نام اوباما "بد" فرد "بیمار" فرد "یک فاجعه" "ترین نادان رئیس جمهور در تاریخ ما" و حتی "بنیانگذار داعش." به سختی بیش از یک ماه به دولت او در اوایل ماه مارس سال 2017 تهمت متهم اوباما از شنود مخفیانه او را در برج ترامپ در طول سال 2016 کمپین یک اتهام بود که هیچ واقعی تر از هر یک از دیگر چیزهای دیوانه مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: در مورد اوباما پس از آن. در طول دوره این بیماری همه گیر در چند ماه گذشته تهمت است بارها و بارها با استناد اوباما و به دنبال مقصر سلف خود را برای همه چیز از عدم کافی ملی ذخایر لوازم پزشکی به ناکافی تست برای coronavirus که وجود نداشت زمانی که اوباما رئیس جمهور شد. مغلوب ساختن پیشی جستن اغلب اشاره اوباما را از دست داده و H1N1 آنفلوآنزای خوکی که به کشته شدن دوازده هزار آمریکایی, اما, که مغلوب ساختن پیشی جستن با این وجود ادعا می کند یک فاجعه آمیز مقابل خود را استادانه دست زدن به یک بحران ملی است که تا کنون چهار اقتصاد آمریکا و کشته شدن بیشتر شهروندان نسبت به جنگ در ویتنام و عراق و افغانستان همراه است. در واقع رئیس جمهور ساخته شده است یک نقطه از آن را دوباره در روز پنج شنبه بعد از ظهر در طول یک ظاهر در پنسیلوانیا است. برای مغلوب ساختن پیشی جستن هزینه های این هفته حمله به, اوباما بدون توجه به موضوع سیاسی معادل عقب نشینی به اتاق خواب خود را و پنهان شدن در زیر پتو. آن را امن خود را در فضای منطقه راحتی خود را.

از آغاز خود را ضد اوباما بیهوده گویی در روز صبح تهمت توییتی است و بازتوییت حمله به رئیس جمهور سابق سی و سه بار با شمارش من با حدود یک دوجین از این با اشاره به مبهم اما نابکار "OBAMAGATE." روز چهارشنبه تهمت ارسال به توییتر دنبال یک ویدئو از سال 2016 از اوباما نشان می دهد که تهمت هرگز می تواند تبدیل شدن به رئیس جمهور است. "اوباما بود که همیشه اشتباه است!" او در توئیتر خود نوشت. اگر چه او هرگز طلسم کردن آنچه در آن است, تهمت وعده داده پیروان خود را در یک نقطه "OBAMAGATE باعث می شود واترگیت نگاه کوچک زمان!" آن را به عنوان اگر او می بیند یک حمله اوباما به عنوان یک سیاسی get-out-of-زندان-free calls با اشاره صرف اوباما نام یک incantation از چنین نیروی سیاسی که با استناد به آن می توانید به طور معجزه آسایی تجمع مغلوب ساختن پیشی جستن اوباما نفرت از پایه.

اما آیا واقعا سیاسی, سحر و جادو برای مغلوب ساختن پیشی جستن در این ؟ اعداد نمی آن را نشان می دهد. اوباما همچنان به طور گسترده محبوب با آمریکا قطعا به مراتب بیشتر از تهمت تا کنون بوده است.مغلوب ساختن پیشی جستن شده است حمله اوباما برعلیه در سه سال گذشته از ریاست جمهوری خود را بدون آن حملات آشکارا موثر بر هر دو خود و یا اوباما بیش از همه محبوبیت. چرا باید "Obamagate," آینده, به عنوان آن را در میان ملی واقعی اضطراری بود هر گونه متفاوت است ؟ در عین حال به دنبال توضیح آخرین Trumpian حواس پرتی, برایان Kilmeade گفت: فردا روز دیگر است که این در واقع یک حرکت استراتژیک توسط رئیس جمهور تلاش برای تنظیم مجدد سقوط کمپین از یک مسابقه بین تهمت و presumptive دموکراتیک نامزد اوباما سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به "اوباما در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن."

اما من آن را خریداری نیست. مغلوب ساختن پیشی جستن شده است در حال اجرا این بازی برای مدت زمان طولانی در حال حاضر, و به نظر من خیلی در مورد سیاست های انتخاباتی آن را به عنوان بازتابی از جاری اوقات تلخی خلق و خوی است که مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به جهانی همه گیر—یک فاجعه است که طرح میتوانست برگ برنده را در انتخابات ریاست جمهوری و ممکن است به خوبی املا سیاسی خود را عذاب. آن را مورد خشم خود را در حال استیضاح و خشم خود را در داشتن دشمن یک ویروس نیست که مورد لعنت به خوراک توییتر خود. مغلوب ساختن پیشی جستن حمله به, باراک اوباما, بالاتر از همه چیز در حال یک فشار سنج برای اندازه گیری سطح از مغلوب ساختن پیشی جستن مواج ناامنی و آنچه آنها به ما بگویید که در حال حاضر این است که مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر داشتن یک بحران عظیم تقریبا قطعا ارتباط با کاهش چشم انداز reëlection.

این به نظر می رسد اوباما تفسیر بیش از حد. روز جمعه در یک تماس تلفنی با چند هزار نفر بود که به سرعت به بیرون درز کرد, اوباما به نام مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به همه گیری یک "هرج و مرج مطلق فاجعه" و هشدار داد که "حکومت قانون" بود و در معرض خطر در مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای خنثیسازی فلین اعتقاد. او پس از اظهار نظر خودداری روز به عنوان برگ برنده آخرین طوفان در برابر او raged. سرانجام در 2:44 P. M. روز پنج شنبه بعد از ظهر اوباما در پاسخ با یک کلمه صدای جیر جیر خود را. آن گفت: "به سادگی "رای می دهند."


راهنمای Coronavirus

  • بیست و چهار ساعت در مرکز همه گیر: نزدیک به پنجاه نیویورکر نویسندگان و عکاسان دامن زد به سند زندگی در شهر نیویورک در آوریل 15.
  • سیاتل رهبران اجازه دانشمندان را با سرب در پاسخ به کوروناویروس. نیویورک رهبران نیست.
  • می تواند به بازماندگان کمک به درمان این بیماری و نجات اقتصاد ؟
  • چه coronavirus نشان داده است در مورد آمریکا پزشکی است.
  • می تواند ما را در ردیابی گسترش COVID-19 و محافظت از حریم خصوصی در همان زمان ؟
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.
  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • طولانی جنگهای صلیبی از Dr. Anthony Fauci عفونی-بیماری کارشناس دوخته بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم آمریکا است.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت قرنطینه.


tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de