یک ستاره به بررسی اولیه-والدین نقاط عطف

عکس توسط ایان لوگان / گتینام محصول: بارداریمدت زمان بین سفارش و تحویل بی ارزش ، اول از همه من سعی کردم که این

توسط NEWS-SINGLE در 4 مرداد 1399
A baby cries as milk flies in the air.
عکس توسط ایان لوگان / گتی

نام محصول: بارداری

مدت زمان بین سفارش و تحویل بی ارزش ،
اول از همه من سعی کردم که این نوزاد برای شش ماه قبل از من در نهایت من تایید کد. این بود که بسیار آزار دهنده به سهولت از این روند به نظر می رسد یکسره متفاوت است. همسایه من رو آخرین نوزاد تایید توسط تعجب—او حتی نمی یاد داشته باشید سفارش یکی. پس از آن وجود دارد این واقعیت است که تمام مواد تبلیغاتی متحده "نه ماه" به تحویل اما این کمتر از دقیق است. عزیزم من وارد دو هفته پس از این پیش بینی با توجه تاریخ و بیمارستان نمی صرف هزینه های تحویل. من حتی صادر عذرخواهی برای تاخیر فقط به این بهانه که "بچه ها می آیند خود به خود برنامه است." من هرگز این مشکل با آمازون است.

خواندن چاپ خوب است.
تجربه من با بارداری کمتر از ستارگان. من نشئه زمانی که من دریافت تایید اما از آن رفت از سراشیبی وجود دارد. من تجربه بسیاری از عوارض جانبی منفی در طول فرآیند است. من حالت تهوع, چاق, جوش دار و واقعا افسرده—فقط افتضاح خدمات به مشتریان است. منظورم این است که من پرداخت هزاران دلار در صورتحساب های پزشکی برای این بچه و من حتی نمی توانید آگهی "درخشش"?! من احساس می کنم فریب خورده. ظاهرا این عوارض عبارتند از دانش مشترک در میان جامعه اما نه به طور گسترده ای مورد بحث قرار گرفت. هشدار داده می شود.

نام محصول: زایمان

من رنج می برد از طریق به طور کامل unmedicated تولد و همه من بود یک سوم درجه پارگی و این خنگ عزیزم.
بیست و هشت ساعت از درد مشقت بار به همراه یک بچه به دنیا و من حتی نمی توانید یک goddam برچسب. زمانی که من گفت که من می خواهم خیلی افتخار می کنم و خوشحال با تصمیم به انجام همه چیز "طبیعی" من فکر می کردم وجود دارد خواهد بود یک انگیزه واقعی. نوچ. فقط همان کودک است که شما می توانید با مواد مخدر با جایزه اضافه شده از احساس همه چیز را به داخل خود پاره پاره از هم جدا شده توسط یک Minotaur. وجود ندارد حتی یک رسانه اجتماعی نشان یا مجوز خاص-صفحه ارائه شده است. زحمت.

C-بخش تنها "آسان" اگر شما از ذهن نیست که filleted مانند یک ماهی.
پس از ساعت ها بی ثمر, کار, C-بخش ارائه شد برای من به عنوان یک اورژانس جایگزین. این همه بسیار با عجله هر چند خوشبختانه نتایج مثبت بودند. یک سال بعد اما نیم تنه من هنوز هم نگاه نمی کند و یا احساس می کنید درست است. راستش من مطمئن هستم اگر من حتی زحمت با زایمان دوباره. این است که من برای بار دوم از طریق و هر دو بار تجربه شد و کمتر از ستارگان. من حتی ارائه یک کد کوپن پس از اولین بررسی منفی. یک راه خوب برای حفظ مشتریان.

نام محصول: تغذیه با شیر مادر

بحث در مورد شانس قرعه کشی!
آیا شما مانند رولت روسی ؟ سعی کنید تغذیه با شیر مادر! آن را مانند یک LOL اما آن بدن خود را. شما می دانید کسانی که گوشت کیسه شما را حمل به اطراف پس از بلوغ? گاهی اوقات آنها کاملا بی فایده—تعجب!

تبلیغات گمراه کننده هستند.
من توصیه می شود تغذیه با شیر مادر توسط بسیاری از دوستان من که سوگند یاد آنها می خواهم یک تجربه بزرگ بود و کاملا raved در مورد آن. اما خود را "زیبا تجربه مطابق با" من "وقت گیر اضطراب مارپیچی." همچنین, آن را به من خونریزی نوک پستان. سخت عبور کند.

نام محصول: آموزش خواب

تمام دفترچه های راهنما در اشتباه هستند.
از آنجا که هیچ کدام از این بچه ها به نظر می رسد مشخص شده با شماره مدل (این است که یک نظارت در فرآیند تولید BTW) من خریداری متعدد پس از بازار کتابچه راهنمای, امید یکی از آنها را شامل دستورالعمل صحیح به کودک برای رفتن به حالت خواب. از آن شده است چهارده ماه و من هنوز هم نتوانسته اند به برنامه کودک به خواب به طور مداوم. من سعی کردم همه چیز. این یک ویژگی خاص یا مال من است معیوب ؟ در هر صورت هیچ دستی به نظر می رسد به طوری که پول خود را هدر ندهید.

نام محصول: آموزش

به عنوان بد به عنوان شما فکر می کنم آن را برای رفتن به. بدون استثنا.
به من گفته شد وجود یک پنجره که در آن این می تواند انجام شود به سرعت و کارآمد و نسبتا پاک. پنجره وجود ندارد. وجود دارد فقط به این اتاق—اتاق نشیمن است که در حال حاضر تحت پوشش در حوله و بوی مانند یک محوطهء اطراف انبار.

تلاش نیست در حالی که باردار است.
تبلیغات دولت است که آموزش کاملا امن به فعالیت بپردازد در حالی که باردار است. من مخالفم. من ماه را صرف کار از طریق اسان-آموزش حالات با اولین بچه قبل از تولد خواهر خود را برای جلوگیری از دو در پوشک. بد طرح است. به محض این که بچه دوم تحویل داده شد بچه ها برای اولین بار بلافاصله بوت به تنظیمات قبلی و هیچ یک از پیشرفت من بود نجات داد. بسیار خسته کننده و هزینه بیشتر در لباس های شسته شده در دراز مدت است.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de