"به بعد" احمقانه بدبینانه پیکسار فیلم که حملات عصبی در طول قرنطینه

هیچ سازگار منطق به جهان از "بعد" اما فرزندان من می خواستم تنها برای تماشای یک فیلم به چتر نجات از ما عجیب و غر

توسط NEWS-SINGLE در 4 اردیبهشت 1399
A still of the two brothers in a van
هیچ سازگار منطق به جهان از "بعد" اما فرزندان من می خواستم تنها برای تماشای یک فیلم به چتر نجات از ما عجیب و غریب واقعیت است.عکس از دیزنی

چند روز به پناهگاه در محل, من این خبر را شنیده است که ما یک جدید پیکسار فیلم. "بعد" باز کرده بود در تئاتر در اوایل ماه مارس, اما آن مسابقه به سود kneecapped توسط رو به رشد coronavirus بحران است. دو هفته پس از آن تئاتر début, دیزنی تصمیم به انتشار این فیلم در جریان سیستم عامل مستقیما به مخاطبان اسیر است. به عنوان کسب و کار تصمیم گیری رفتن این نگاه تقریبا مانند نوع دوستی: یک فیلم جدید به افرادی مثل من—housebound والدین کودکان جوان به اندازه کافی برای منحرف کارتون—چیزی برای نگاه به جلو به.

و پیکسار فیلم در آن! اکثر بچه ها' انیمیشن pap: کنوانسیون و استعارههای پانچ با smarmy دوسر به نفع بزرگسالان که خریداری بلیط. پیکسار اعتبار اوضاع به راحتی قابل فهم برای آنهایی که کمی, اما نه چندان بی فکر که به اگزوز بزرگ مردم با آنها. مدرن ترین فیلم خانواده پندر تا بزرگسالان اما در فیلم پیکسار این منابع به ندرت خاموش-رنگ—خوب اگر می گویند بچه ها گرفتن که یک شخصیت را در "شگفتانگیزان" است مدل در ادیت ، آنها همچنین غیر دوست داشتنی برای نگاه در زیراب شاخ و برگ از "پیدا کردن نمو" زندگی پس از مرگ منظره از "کوکو"—پاداش پایدار توجه و بازده به تکرار مشاهده. پیکسار بهترین فیلم صریح و در عین حال به نوعی نیز احترام از دوران کودکی ذاتی بی گناهی. این شایسته معروف باز مونتاژ "تا" می گوید داستان از یک کل زندگی خود را بالا و پایین شادی و زیان—در حدود پنج دقیقه. نه "داخل به خارج" و نه "داستان اسباب بازی" سری ویژه برش قسط سوم خجالتی و دور از واقعیت وحشتناک است که کودکان باید رشد کنند. پیکسار باعث می شود بچه ها شاد و برگ بزرگسالان در اشک. زمانی که من در زمان پسر من برای دیدن این روز مرده fantasia "Coco" وجود دارد بسیاری از grownups در حضور بدون همراه توسط کودکان است.

در حالی که من هرگز رفتن به یک فیلم خانواده بدون فرزند در دو, من هنوز مشتاقانه پیوست پسران من برای زندگی-اتاق نمایش فیلم "بعد"—بله, Disney, من یک خنده یا گریه. من نمی نیاز به تطهیر; من قبول هر یک استراحت از روال روز ما تحت قرنطینه. در "بعد" الف فولکلور ارقام و موجودات از اساطیر یونانی به اشتراک گذاشتن یک چیز درهم و برهم جهان است که در آن سحر و جادو شده است جایگزین تکنولوژی و suburbanization. ایان, یک نوجوان در سن جن می آموزد که خود را پدر مرحوم او را از چپ ابزار برای یک طلسم است که می تواند احیا پدر خود را برای یک روز تنها. ایان اولین تلاش به ارمغان می آورد تنها کمتر از نیمی از پدرش بدن پس از او برادرش جو و پدر خود را منتزع پاها را در تلاش برای به پایان ترفند.

بچه ها هیجان زده "بعد" اما فرزندان من برکت دهد و با آنها وحشتناک طعم و مزه. آنها را متوجه نمی شوید سهام شخصیت: مادر هر دو doting و شرم آور; این مسخره برادر بزرگ است که نوع شما می خواهم پیدا کردن مادر خود را در زیرزمین بازی Dungeons & Dragons تمام شب. بچه ها اهمیتی نمی دهند در مورد خسته کارگیری استعاره مانند جسمی فرد کوچک—یک ادم بازیگوش و خطرناک در این مثال با یک outsized دشوار نگرش است. آنها دریافتند پدر منتزع, پاهای, سرگرم کننده در راه من نیست و شاید این شرح است که آنها می تواند نقل مکان کرد و در حال تماشای یک داستان در مورد عزاداری یک پدر در حالی که نشستن در کنار هر دو از پدر خود.

من می خواهم برای بالا بردن بچه ها به بحرانی مصرف کنندگان بدون تماما خراب زندگی بی لذت. درست ناامیدی از "بعد" است که در آن است تبدیل می شود تقاضای این نوع از والدین دخالت. پسران من بیش از حد جوان برای من توضیح دهید من مرکزی کنایه با روایت: که شخصیت های آن' در حسرت یک زمان ساده تر وقتی که همه را سحر و جادو مرا به یاد تمایل به امریکا بزرگ دوباره. من اما اشاره به آنها که این کاهش از مردم از رنگ به حمایت از نقش است به خصوص غیرقابل دفاع در یک فیلم انیمیشن. اکتاویا اسپنسر نقش Manticore که می تواند قهرمانانه شکل است اما در اینجا بیشتر لودگی sidekick. بیشتر به نقطه, وجود دارد هیچ دلیلی اسپنسر نمی توانست با بازی لورل مادر پسران.

که نقش رفت و به یکی از بهترین بازیگران طنز اما جولیا لوئیس-دریفوس عملکرد احساس pro forma مانند او آن را ضبط در آی فون خود را در اوقات فراغت خود. لورل در نهایت موجب صرفه جویی در فرزندان خود زندگی می کند هر چند او هرگز اعتبار داده شده برای آن است. در این فیلم سنگین آخرین لحظات دوربین همچنان بیش از, خانواده, عکس از پسران' پدر مرحوم در نهایت سوژه متحرک از روبرو به یک عکس از لورل بشاش با افتخار بیش از پسران او—اما حرکت دوربین رو به پایین به تمرکز در پسران موثر سر بریدن مادر خود را. اعتبارات رول. این یک انتخاب خیلی خاص و به طور اتفاقی. بچه ها من مبهوت بودند که من با اشاره به این که آخرین شکوفا "به بعد" یک فیلم در مورد کودکان مطرح شده تقریبا به طور کامل توسط یک مادر تنها است که به قطع و مادر ، آنها نمی خواهند انتقادات; آنها می خواستند تنها برای تماشای یک فیلم به چتر نجات از ما عجیب و غریب واقعیت است.

پس از این هفته مجبور هم خانواده آن را سخت به این باور است که من و همسرم یک بار در بر داشت تعطیلات آخر هفته تابستان نا. در آن بسیار طولانی روزهای ما دیدن matinée برای کشتن یک زن و شوهر از ساعت; در زمستان ما را به تئاتر زمانی که آن را احساس بیش از حد سرد به آمار زمین بازی. شرم آور به اعتراف اما خانواده من اغلب دیدن یک فیلم دو بار نه به این دلیل که ما آن را دوست دارم اما از آنجا که تنها بسیاری از نسخه های جدید.

آنچه که من در خودم گم شده در مورد theatregoing چیزی است که ریچارد برودی به تازگی به عنوان "تجربه فیزیکی از صفحه نمایش بزرگ و اتاق تاریک و حک کردن بلوک مشترک از زمان است." آن را یک فرصت برای چک کردن به عنوان یک پدر و مادر برای صرفنظر کردن از برخی از مسئولیت برای تلفن های موبایل. تماشای فیلم در خانه ممکن است engross بچه ها در حالی که برای, اما آنها هنوز هم شما تقاضا تنقلات و یا سرگردان در جستجوی اسباب بازی. در تئاتر و صفحه نمایش را تحت الشعاع تاریک آرام سر و صدا فضا را پر می کند و من نمی توانم خودم منحرف کردن اذهان با صفحه نمایش کوچک گوشی من. مانند هر پدر و مادر در خانه در حال حاضر, من گزاف گویی بین برخورد با بچه های من و خیره در من تلفن. رفتن به سینما می تواند به کاهش هر دو از آن بار.

امروز سینما که تقریبا بیش از حد راحت—قطعا ما رفتن به سینما است که با آن عمیقا صندلی های خمیده. من از طریق خواب "رئیس نوزاد" و من از طریق خواب "نوجوان تیتان برو! به فیلم است." من dozed در "زنبور عسل" و "فردیناند" و "Jumanji" راه اندازی مجدد و "Storks" و "Aquaman." بلیط و پاپ کورن برای چهار هیچ معنی درمان, اما من یک فرد بالغ و انتظار نداریم که "راز زندگی حیوانات خانگی 2" به اسیر من است. قیمت پذیرش فقط هزینه یک چرت زدن. من شده اند قادر به خواب بیشتر از "بعد" من می خواهم احتمالا باید تسلیم آن به چند فریبندگی.

من لذت بردن از در نظر گرفتن پسران به فیلم, هر چند, و نه فقط به این دلیل که من تنبل هستم. این بزرگ ما بخت خوب برای داشتن یک زندگی خانوادگی شکل معمول و این یکی از مورد علاقه های شما. خرید تنقلات رای گیری بچه ها در مورد که از جاذبه های آینده آنها در مورد هیجان زده. (پاسخ این است که همه آنها همیشه.) فراتر از نظارت گاه به گاه سفر به حمام من به سختی مورد نیاز است. وجود دارد چیزی در آن است. پسران ده و هفت در حال حاضر و بعد زمانی که من آنها را رها کردن در تئاتر و سپس کشتن یک زن و شوهر از ساعت خواندن در استارباکس در سراسر خیابان به نظر می رسد اجتناب ناپذیر است. زمانی که ما شاهد "سونیک خارپشت"—چگونه من امیدوارم که این آخرین فیلم من تا به حال در یک تئاتر—پسر بزرگ من دستور داد برای ما در موضع امتیاز پرداخت برای مواد غذایی ما با پول من, تمرین برای روز او را قادر به انجام این همه در خود دارد.

قبل از اختلال در مدرسه ما در سال سه نفر از ما را در مترو به مدرسه در صبح و پنجم من کلاس خواهد تمرین برای رفت و آمد به طور مستقل: خروج قطار از درب های مختلف از برادر کوچک خود و خروج از ایستگاه از دیگر خروج. ما همه می خواهم به راه رفتن همان خیابان با من و برادر کوچک دست در دست در یک طرف برادر بزرگ ساخت راه خود را به تنهایی در طرف دیگر. من می خواهم گاهی اوقات از دست دادن بینایی از او سیاه و سفید در حال ناپدید شدن در خیابان, اما پس از آن او می خواهم معطل در گوشه مخالف, در حال انتظار برای نور به تغییر, و من می خواهم متوجه من شده بود و نگه داشتن نفس من برای لحظه های من قادر به دیدن او.

هیچ سازگار منطق به جهان از "بعد" و هیچ چیز به خصوص خنده دار در مورد چگونه آن را به تصویر می کشد یک پدر و به عنوان فقط یک جفت از پاها نیم از مرده افزایش یافته است. این فیلم اوج ارزان است و بدبینانه: پدر ساخته شده کل دوباره, خلاصه لحظه ای که تنها او پسر است قادر به تجربه. فیلم می خواهد شما را به گریه—این چیزی است که ما آمده ایم به انتظار پیکسار فیلم انجام دهید و از آن مراقبت می کند آنچه در آن نیاز به انجام به منظور به که اتفاق می افتد. اما این دولت است من در حال حاضر ساکن: همیشه به اشک نه والا احساسات اما سردرگمی و سرخوردگی و ناامیدی. این همان دولت به عنوان هر کسی که خواندن این خبر این روز است. این یک چیز کوچک اما شاید همه ما از دست تسلی قدیمی خانوادگی روال. شاید من سوگواری ما تمرینات روزانه برای استقلال; شاید خودخواهانه من فقط از دست کسانی که چرت زدن.

"بعد" را به عنوان بسیاری از متون بهتر انجام مسلم سفر از بچگی به مردانگی به عنوان یک لفظ یکی است. دو برادر سر را به جهان خود را از پدر و نیمی دارد و پس از آن رفته اند. فیلم خوب نیست اما این اعتصاب یک عصب. من از بین رفت و در عین حال و در حال حاضر آخرین چیزی که من می خواهم به ارسال بچه ها من به آینده است.


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه coronavirus رفتار در داخل یک بیمار است.
  • می تواند به بازماندگان کمک به درمان این بیماری و نجات اقتصاد ؟
  • طولانی جنگهای صلیبی از Dr. Anthony Fauci عفونی-بیماری کارشناس دوخته بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم آمریکا است.
  • موفقیت هنگ کنگ و سنگاپور در جلوگیری از گسترش دارای درس برای, چگونه برای مهار آن در ایالات متحده است.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.
  • با هر ویروس جدید ما درهم برای یک درمان جدید. می تواند ما را در تهیه داروهای ضدویروس برای مبارزه با بعد جهانی بحران ؟
  • چگونه بیماری های همه گیر را رو عمومی-بهداشت نوآوری prefigured انقلاب و دوباره ترسیم نقشه های.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت coronavirus قرنطینه.


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.rucutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن