خوش ' Wayne Gretzky معتقد است هاکی را در این فصل بازگشت

Wayne Gretzky خوشبین است NHL قادر خواهد بود به سر در برخی از نقطه در این تابستان."این یکی از بزرگ" گفته آسوشیت

توسط NEWS-SINGLE در 1 اردیبهشت 1399

Wayne Gretzky خوشبین است NHL قادر خواهد بود به سر در برخی از نقطه در این تابستان.

"این یکی از بزرگ" گفته آسوشیتد پرس روز یکشنبه او را امیدوار هاکی و ورزش های دیگر خواهد بود قادر به بازگشت از coronavirus همه گیر و خدمت به عنوان یک نشانه مثبت است که شرایط در حال بهبود است.

"من واقعا معتقدم به نحوی بطریقی که رهبری در این کشور و در کانادا است که ما در حال رفتن به کشف این" Gretzky گفت. "و من واقعا معتقدم که خواهیم دید که هاکی و برخی از مرتب کردن بر اساس از سایر رشته های ورزشی در ماه ژوئن و ژوئیه و اوت البته در راه های مختلف اما من واقعا آن را ببینید در آینده به نتیجه برسد. من فکر می کنم آن را به اتفاق می افتد."

Gretzky که دارای تمام وقت سوابق اهداف کمک و امتیاز خود quarantining در کالیفرنیا و تلاش برای کمک به NHL با محتوای آن در طول مکث برای این بیماری همه گیر. او و الکس Ovechkin به تازگی ضبط شده خود را برای اولین بار مصاحبه مشترک به هوا شنبه و آنها را بازی NHL20 تصویری بازی در برابر یکدیگر شنبه.

لیگ است و با توجه به گزینه های مختلف در تلاش برای از سرگیری این فصل از جمله رفتن به طور مستقیم به پلی آف در چندین خنثی سایت. Gretzky معتقد است NHL خواهد پیدا کردن یک راه است.

"شاید من اشتباه می کنم" او گفت:. "شاید من بیش از حد خوش بینانه است. من فکر می کنم من هستم. من امیدوارم که این نشانه خوبی برای همه است که ما در حال حرکت در زندگی و در کسب و کار در ورزش است. من واقعا در این چند ماه چیزی خوب اتفاق می افتد."

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب