بنیانگذاران ما قصد نیست برای رضایت به کار مانند این

ایده های قانون اساسی اجازه می دهد تا رئیس جمهور را ببخشند هر جرم فدرال اما فقط به این دلیل او می تواند به

توسط NEWS-SINGLE در 3 اسفند 1398
George Washington
GraphicaArtis / گتی

رییس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تبدیل حکم راد Blagojevich سابق ایلینوی فرماندار و شاگرد مشهور شرکت کننده بود که در زندان برای تلاش برای فروش باراک اوباما را بسازید. رئیس جمهور همچنین عفو سابق San Francisco 49ers صاحب ادوارد DeBartolo جونیور "آشغال-پیوند پادشاه" مایکل Milken و سابق NYPD کمیسر برنارد Kerik, در میان دیگران. هر فرد تا به حال برخی از اتصال به رئیس جمهور یک واقعیت است که کاخ سفید در اطلاعیهای در تصمیم گیری های روشن ساخته شده است. مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد برای مشاهده بخشش به عنوان یک راه برای پاداش دادن به افراد مشهور و لطفا حامیان او.

این کشور بنیانگذاران قصد ندارد برای بخشش قدرت مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک جایزه. ماده دوم قانون اساسی اجازه می دهد تا رئیس جمهور را ببخشند هر جرم فدرال اما فقط به این دلیل او می تواند به این معنا نیست که باید.

پدران موسس بود ایده های خود را در مورد چگونگی روند باید کار; الکساندر همیلتون ارائه شده معروف ترین دلایل منطقی برای بخشش قدرت. در "Federalist شماره 74" او اشاره کرد که چگونه رئیس جمهور باید قادر به ایجاد استثنا برای "تاسف گناه"; در غیر این صورت سیستم عدالت خواهد بود "بیش از حد خونین و بی رحمانه است." علاوه بر این, همیلتون با اشاره به این که رئیس جمهور ممکن است نیاز به استفاده از عفو به سرکوب ناآرامی و یا شورش و در نتیجه "بازگرداندن آرامش مشترک المنافع."

رئیس جمهور جورج واشنگتن عفو دو مرد به اتهام خیانت پس از ویسکی شورش. در 8 دسامبر 1795 در آدرس سالانه خود را به کنگره گفت: "با انگیزه بود برای هر دو نشان می دهد رحمت و خدمت به مردم خوب است. واشنگتن با استفاده از این دو منطق تنظیم بخشش استاندارد برای جانشینان او. رفتن به جلو یک یا هر دو ایده را به طور ضمنی undergirded بیشتر از حدود 30,000 فردی عفو گیری است که اعطا شده توسط رئیس جمهور از طریق یکی از 44. هر منطق نیز برجسته شده است در یک دادگاه عالی در مورد: United States v. Wilson توصیف عفو به عنوان یک "عمل فضل" و Biddle v. Perovich توصیف عفو قدرت به عنوان "بخشی از قانون اساسی طرح" و مشخص شود که تصمیم گیری برای هدایت شود "رفاه عمومی است."

با استفاده از عفو به آدرس بزرگتر اجتماعی نگرانی رئیس جمهور آبراهام لینکلن و اندرو جانسون ارائه آمرزش برای جلب Confederates به دوباره پیوستن به این اتحادیه است. هری ترومن به نام یک پنل به پیشنهاد عفو برای انتخابی خدمات قانون مجرم پس از جنگ جهانی دوم است. هر دو جیمی کارتر و سلف او جرالد فورد پیشنهاد عفو به جنگ ویتنام–پیش نویس مجرم.

رئیس جمهور نیز اعطا عفو و commutations به عنوان "اعمال رحمت" به افراد—بسیاری از ناشناس—برای انواع جرائم فدرال. اکثر دریافت کنندگان اعمال شده به عفو دفتر دادستان در وزارت دادگستری و ماه و یا سال بعد با موفقیت دریافت عفو یا جمله تخفیف. نمونه اخیر شامل Olgen ویلیامز که جورج دبلیو بوش عفو در سال 2002 برای سرقت پول از ایمیل و چارلز راسل کوپر فروشنده مشروب قاچاق عفو توسط بوش در سال 2005. در سال 2017, باراک اوباما, عفو فرد Elleston هیکس برای استفاده غیر قانونی از مواد غذایی.

همه روسای جمهور به دنبال این منطق ، تاریخ نیز نشان می دهد که روسای جمهور—به خصوص آنهایی اخیر—مورد آزار قرار گرفته اند بخشش برای خود شخصی یا سیاسی بهره مند شوند. در سال 1992 George H. W. Bush عفو مختلف ایران-کنترا آمار و ارقام از جمله سابق ریگان وزیر دفاع کاسپر Weinberger به طور موثر تسکین Weinberger نیاز به محاکمه یک مزیت به بوش که ممکن است به نام شهادت. بیل کلینتون پیشنهاد عفو به اعضای خشونت پورتوریکو ملی سازمان FALN یک تصمیم بحث برانگیز است که برخی از گفته های او ساخته شده برای به دست آوردن لاتین پشتیبانی برای رقابت های سیاسی در کنار همسر و ال گور معاون رئيس جمهور. درست قبل از او در سمت چپ دفتر کلینتون عفو مارک ریچ یک فراری از عدالت است که همسر سابق زیادی کلینتون اهدا کننده. جورج دبلیو بوش تبدیل حکم I. لوئیس "روروک مخصوص بچه ها" لیبی مقدار کمی دیک چنی معاون رئیس جمهور سابق رئیس و کارکنان زندان. (تهمت بعد عفو لیبی.) رئیس جمهور صادر شده و هر یک از این بخشش پس از تصمیم گیری آنها از انتخابات عواقب.

رئیس جمهور تهمت شروع شده توسط عفو سابق کلانتر جو Arpaio جنایی تحقیر از دادگاه پس از Arpaio حاضر به متوقف کردن پلیس روش ها است که به مبلغ دهها. مغلوب ساختن پیشی جستن ذکر نیت خود را در یک تظاهرات سیاسی قبل از اعطای عفو سه روز بعد. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن نیست به عقب نگاه کرد. در طول راه او علاقه میزبان خوبی متصل معروف و ثروتمند و یا چهره های حزبی برای ریاست جمهوری رحمت است. به اعتبار خود مغلوب ساختن پیشی جستن است و نه از فشار کنگره و یا موسسات دیگر زمانی که ورزش بدانند. او باعث می شود تصمیم گیری و پس از آن طول می کشد تا گرما اغلب اشاره کرد که او بخشش کمک به مقابله با یک "ناعادلانه" جنایی-سیستم عدالت.

تقریبا یک سال پس از Arpaio تهمت به طعنه در توییتر عفو محافظه کار مفسر Dinesh d'souza, که تا به حال نقض قانون بودجه مبارزات انتخاباتی. او عفو d'souza که در همان روز و پس از آن ساخته شده که نظرات منتقل شود حدس و گمان به تلویزیون شخصیت مارتا استوارت و به Blagojevich.

تهمت نیز تحت تأثیر مشهور است. او تبدیل آلیس ماری جانسون حکم زندان پس از کیم کارداشیان وست بازدید کاخ سفید به حمایت از او. او همچنین عفو اواخر آفریقایی بوکسور جک جانسون در اعطای تحت فشار قرار دادند توسط راکی بازیگر سیلوستر استالونه.

روش معمول برای دادخواست برای عفو یا جمله تخفیف به مراتب کمتر زرق و برق دار از مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر روند. به طور معمول پس از انتظار حداقل پنج سال متقاضیان رفتن به وب سایت عفو وکیل; دانلود, تکمیل و ارسال فرم مناسب; و صبر کنید. پس از طولانی را نقد کنید—گاهی اوقات سال—نتیجه معمولا برای همه یکسان: یک انکار است. جورج دبلیو بوش اعطا شده تنها حدود 2 درصد از درخواست برای عفو یا جمله تخفیف; باراک اوباما اعطا 5.3 درصد; و—فوریه 7, 2020—مغلوب ساختن پیشی جستن او داده کمتر از 0.5 درصد از بخشش درخواست.

سابق عفو وکیل مارگارت عشق توضیح می دهد که در مقاله "گرگ و میش از عفو قدرت" که یک دلیل بسیار مهم تا چند بخشش موارد مثبت دریافت توصیه این است که "همه به جز تعداد انگشت شماری از افراد رسما مسئول تصویب وزارت دادگستری بخشش توصیه های پس از سال 1983 بوده است سابق دادستان فدرال." به عبارت دیگر از آنجا که دادستان در عفو دفتر دادستان تمایلی به لغو کار همکار خود دادستان و رئیس جمهور هستند و به ندرت داده می شود thumbs-up به عفو.

سنتی نقش عفو وکیل شده است اساسا رها مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پس کمک رئیس جمهور برای بیش از یک قرن است. همانطور که واشنگتن پست گزارش داد اوایل این ماه "سابق مقامات کاخ سفید توصیف یک هرزگرد جو است که در آن کارکنان باید به میدان فرستاد پیشنهادات از مغلوب ساختن پیشی جستن دوستان در حالی که گاهی اوقات پرتاب خود را توصیه." علاوه بر این "همه اما پنج نفر از 24 نفر دریافت کرده اند که بخشش از تهمت تا به حال یک خط به کاخ سفید و یا ارز با سیاسی خود را پایه."

آیا تهمت است برداشت شخصی قابل توجهی را از مزایای خود را عفو گیری نامشخص است اما به نظر می رسد برای لذت بردن از واکنش حتی دعوت دو نظامی بخشش گیرنده روی صحنه در جمع آوری کمک در اواخر سال گذشته. با بسیاری از بخشش کمک به چهره های بحث برانگیز مانند Arpaio, D دسوزا و در حال حاضر Blagojevich او ممکن است راه اندازی آزمایشی بالن برای تست واکنش های عمومی به جدی تر عفو برای همکاران سابق خود از جمله راجر سنگ پل Manafort و مایکل فلین.

در امتداد خطوط مشابه مغلوب ساختن پیشی جستن است دو بار در توییتی در مورد درک خود را از دامنه عفو قدرت. در ماه جولای سال 2017, او اشاره کرد که او "کامل قدرت به عفو." تقریبا یک سال بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت که او "حق مطلق عفو خودم." رابرت مولر را بررسی و استیضاح از محاکمه در حال حاضر هر دو پشت سر او. هنوز هم آن را تبدیل به آشکار در این نقطه در ریاست جمهوری او که برنده است و با استفاده از عفو به هر دو سنج افکار عمومی و خطر کردن زمین برای خود عفو باید او همیشه نیاز به یک.

این داستان بخشی از پروژه "نبرد برای قانون اساسی" با همکاری مرکز ملی قانون اساسی.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im