مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید بازرسی نشان داد پناهگاه بود گرد و خاکی از آنجا که اوباما هرگز از آن استفاده

عکس توسط چارلز Dharapak / APFacebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستانصرفه جویی در این داستان برای بع

توسط NEWS-SINGLE در 15 خرداد 1399
President Barack Obama on the phone at his desk in the Oval Office
عکس توسط چارلز Dharapak / AP

واشنگتن (به Borowitz گزارش)—پس از انجام کامل "بازرسی" از کاخ سفید پناهگاه در شب جمعه, Donald J. Trump کشف کردند که این تاسیسات در زیر زمین پوشیده شده بود در گرد و غبار به دلیل باراک اوباما هرگز از آن استفاده تهمت تایید کرده است.

"وجود دارد bunnies گرد و غبار همه جا" مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:. "باراک اوباما رئیس جمهور هشت سال و او نمی توان پا در آن پناهگاه یک بار."

"در اینجا شما باید یک کلاس جهانی پناهگاه شاید بهترین پناهگاه در جهان و اوباما از آن استفاده نمی کند و حتی یک بار؟" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "من فکر می کنم که بسیار بی احترامی به پناهگاه."

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او باز پناهگاه یخچال را در بر داشت و آن را "مجهز به لبه با نوشیدنی های کاملا دست نخورده است."

"چه نوع از یک فرد به خوبی مواجه نگردند پناهگاه و فقط طبقه بالا باقی می ماند در روی میز کار؟" مغلوب ساختن پیشی جستن پرسید. "بد یا بیمار مرد."

مغلوب ساختن پیشی جستن به ذکر است که علاوه بر شکست خود را به سود خودش را از یک "شگفت آور, پناهگاه" اوباما هرگز یک بار استفاده قیام عمل 1807 در کل زمان در دفتر.

"من حتی نمی دانم که چرا اوباما می خواست به رئیس جمهور" نسبت ناروا گفت. "اوباما ظروف سرباز یا مسافر است."tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب