صفحه بندی دکتر Hamblin: در حال بچه ها واقعا امان از Coronavirus?

صفحه بندی دکتر Hamblin برخی از کودکان با داشتن یک تاخیر واکنش ایمنی بدن پس از آلوده شدن. میزان این بیماری

توسط NEWS-SINGLE در 11 تیر 1399
جولیان مونتاگ

یادداشت سردبیر: هر چهارشنبه, James Hamblin طول می کشد پرسش های خوانندگان در مورد مرتبط با سلامت کنجکاوی و نگرانی و وسواس. باید یکی ؟ ایمیل او را در paging.dr.hamblin@theatlantic.com.


عزیز دکتر Hamblin,

من یک استاد دانشگاه اما در منزل من 6 سال است که اثبات می شود یکی از چالش برانگیز ترین چیز من تا کنون انجام داده است. من در حال حاضر شکست. به طور طبیعی من یک مقدار زیادی از سوالات به عنوان مدارس در حال بحث در مورد بازگشایی در پاییز. یک پوشش نقره ای از این بیماری همه گیر است که این بیماری به نظر می رسد عمدتا بدون علامت در کودکان, اما سپس در ماه مه دیدم گزارش (و یک مشاوره از مراکز کنترل و پیشگیری بیماری) در مورد یک بیماری التهابی است که در کودکان است. شما می توانید توضیح دهید که چگونه این مربوط به COVID-19 اما چندان در نظر گرفته نمی COVID-19? و آن را متوقف می افتد یا ما فقط جلوگیری از شنیدن در مورد آن ؟

جنیفر Depold

لیندر تگزاس


بیماری مرموز به نظر می رسد به ناپدید نمی آن ؟ اما متاسفانه آن را هنوز هم اتفاق می افتد و آن را شایسته توجه جدی است.

بیماری شناخته شده به عنوان Multisystem التهابی سندرم در کودکان یا MIS-C است متمایز از COVID-19 (که بچه ها نیز می توانید دریافت کنید). آن نیست که نظارت به عنوان نزدیک و یا به عنوان جامع خیلی هنوز ناشناخته است. فقط این هفته در مجله پزشکی نیوانگلندگزارش محققان که در نیویورک دیده بود 95 موارد تایید شده به عنوان از آوریل 10. بعضی از بچه ها در نیویورک و در سراسر کشور حتی درگذشت.

اما این اعداد به دور از کامل است. فقدان چنین اطلاعات اولیه پایین می آید به رمز و راز این سندرم: علائم طور گسترده ای متفاوت است و آنها ممکن است به نظر می رسد نیست حق دور. در آن زمان آنها نشان می دهد تا بسیاری از کودکان تست منفی برای این ویروس اما مثبت آنتی بادی است. بنابراین آن را دشوار است برای اثبات که این ویروس در واقع علت. تنها در هفته های اخیر باید الگوهای روشن به اندازه کافی در سراسر جهان به صحبت با یقین است.

در ابتدا بچه ها به نظر می رسید بیشتر امان از اثرات coronavirus. اما در ماه آوریل (چند هفته پس از اولیه افزایش COVID-19 در ایالات متحده موارد عجیب و غریب شروع به ظاهر در گزارش های خبری و مجلات پزشکی. ماه آینده CDC هشدار داد پدر و مادر در نه اطمینان بخش مد به مشورت یک پزشک "حق دور" اگر فرزند خود را توسعه "علائم MIS-C" است که عبارتند از: "تب و شکم درد, استفراغ, اسهال, درد گردن, بثورات جلدی, خون, چشم, [یا] احساس فوق العاده خسته شده است." این توصیه به مقدار پزشک خود تماس بگیرید اگر هر چیزی در همه اتفاق می افتد.

پس از خبر اولیه در بهار گروه پزشک باید سعی کردم به تعریف سندرم واضح تر. در یک بررسی جدید مقاله در مجله رادیولوژیو پزشکان در انگلستان گزارش به سرعت در حال پیشرفت التهاب در ریه و شکم بچه ها با MIS-C. دیگر کودکان به حال لخته شدن خون و نارسایی قلبی است. کالج آمریکایی روماتولوژی به تازگی به ذکر است که برخی از کودکان با MIS-C هستند در شوک و علائم عصبی. آنها همچنین احتمال ابتلا به ضربان قلب نامنظم و یا به بطن احتراق ناقص خطرناکی رها کردن فشار خون خود را. در برخی موارد کودکان و نوجوانان را تهدید کننده زندگی آنوریسم است که تهدید به انفجار شریانهای کرونری, ظریف عروق است که عرضه خون به قلب است.

اما بر خلاف COVID-19 این علائم ممکن است چند هفته به نشان می دهد تا در کودکان و نوجوانان. هنگامی که سی دی اول هشدار در مورد این سندرم همکار من سارا ژانگ نوشت: یک مقاله جالب در توضیح دلیل تاخیر در شناسایی MIS-C آنقدر چشمگیر است. COVID-19 و MIS-C هر دو می تواند شامل یک جدی سیستم ایمنی بدن اختلال شناخته شده به عنوان یک سايتوکين طوفان. این روند به نظر می رسد باعث coronavirus در هر دو بیماری های, اما آن اتفاق می افتد در مقیاس های زمانی مختلف. هنگامی که بزرگسالان پایین آمدن با یک مورد شدید از COVID-19, سیستم ایمنی بدن خود را می رود به اوردرایو و تصادفات در روز و یا هفته از ابتلا به کوروناویروس. به دلیل همین تصادف به ندرت اتفاق می افتد در کودکان و نوجوانان آن را در ابتدا به نظر می رسید مانند آنها بودند نه آزار توسط ویروس. اما به نظر می رسد در حال حاضر که برخی ایمنی بدن اثر فقط دیگر به خود را نشان می دهد.

ایده های عفونی میکروب باعث تاخیر در وضعیت جدید نیست. فلج اطفال می تواند باعث فلج می آید که در سال بعد از این ویروس در بدن به سمت چپ و گلودرد می تواند منجر به بیماری های قلبی روماتیسمی پس از تهاجم باکتری فروکش. زمانی که پزشکان برای اولین بار شروع به گزارش MIS-C به عهده گرفت که برخی از آنها شاهد نوع دیگری از واکنش ایمنی بدن شناخته شده به عنوان کاوازاکی بیماری است. تنها در هفته های اخیر را گروه پزشک شروع به رسیدن به یک توافق که چه چیزی اتفاق می افتد در واقع منحصر به فرد برای کودکان و نوجوانان است که تا به حال coronavirus.

هنوز هم بسیار فراتر از آن است که ناشناخته باقی می ماند. برای مثال ما هنوز قادر به پیش بینی که بچه ها را MIS-C و که نمی خواهد. (این سندرم به نظر می رسد به طور شایع تر در سیاه و لاتینی, کودکان در کودکان است.) علائم همچنین ممکن است نشان نمی دهد تا برای بسیاری از ماه فتوگرافی و معنی بیشتر موارد می تواند ظهور از نرخ فعلی نشان می دهد. Coronavirus هنوز جدید به ما این امکان را نمی توان رد کرد تا زمانی که ما در زندگی با آن برای بسیار طولانی تر از ما.

خبر خوب این است که درمان MIS-C به نظر می رسد شدنی عمدتا با کورتیکواستروئیدها (آنچه که ما در محاوره تماس استروئیدها) برای tamp پایین از سیستم ایمنی بدن—سعی-و-واقعی عمل در پزشکی برای چند دهه. بار از این وضعیت به شدت سقوط خواهد کرد در افرادی که اصلا به معنی درمان کنید. گسترش دسترسی به مراقبت های بهداشتی است که قابل حل چالش.

در نهایت راه برای جلوگیری از این سندرم از این اتفاق نیز نمی مرموز. به عنوان با بسیاری از مشکلات دیگر در این بیماری همه گیر—پزشکی و اجتماعی—آنچه ما باید انجام دهید این است که محدود کردن گسترش coronavirus. این بدان معناست که همان توصیه های ساده ما همه خسته از شنیدن در مورد: شستن دست های خود را پوشیدن یک ماسک و ادامه اجتماعی فاصله.

علاوه بر جلوگیری از بچه های خود را از گرفتن MIS-C و COVID-19 دلیل دیگر برای جلوگیری از انتقال این امکان است که کودکان می توانند با تصویب coronavirus به بزرگسالان که خیلی بیشتر احتمال دارد به شدت بیمار و یا می میرند. خطر ابتلا به کودکان انتقال coronavirus چیزی است که باعث می شود آن را بسیار دشوار به نظر بازگشایی مدارس و مراقبت روز به سادگی با شمارش تعداد اطفال بیماری است. این یک یادآوری است که تقریبا در هر تصمیم گیری در این همه گیر شامل یک سری از هزینه ها و مزایای که ممکن است بلافاصله آشکار و یا حتی هنوز شناخته شده به علم است.

تا زمانی که ما می دانیم بیشتر امن فرض این است که این ویروس مؤثر است و کودکان بیش از ما در حال حاضر متوجه است. امیدوارم که ثابت می کند اشتباه و موارد باقی می ماند نادر و قابل درمان است. اما بیش از 500 ، 000 نفر در حال حاضر درگذشت COVID-19 سراسر جهان است. این اشتباه بزرگ خواهد بود برای بی جهت تطهیر MIS-C و چشم پوشی چیزی جدی در میان هرج و مرج است.


"صفحه بندی دکتر Hamblin" است که فقط برای مقاصد اطلاعاتی تلقی نمی شود توصیه های پزشکی, است و نه یک جایگزین برای مشاوره پزشکی حرفه ای و تشخیص و یا درمان. همیشه به دنبال مشاوره از پزشک خود و یا دیگر واجد شرایط بهداشتی و با هر گونه سوال شما ممکن است در مورد یک وضعیت پزشکی است. با ارسال یک نامه شما موافقت خود اجازه دهید به اقیانوس اطلس استفاده از آن—در بخشی از یا به طور کامل—و ما ممکن است آن را ویرایش کنید برای ظهر و/یا وضوح.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب