صفحه بندی دکتر Hamblin: می AC گسترش Coronavirus?

صفحه بندی دکتر Hamblin دقیق خطر ناشناخته است, اما آن را یک لحظه خوبی به مطمئن شوید که تهویه سیستم در حال ک

توسط NEWS-SINGLE در 4 تیر 1399
جولیان مونتاگ

یادداشت سردبیر: هر چهارشنبه, James Hamblin طول می کشد پرسش های خوانندگان در مورد مرتبط با سلامت کنجکاوی و نگرانی و وسواس. باید یکی ؟ ایمیل او را در paging.dr.hamblin@theatlantic.com.


عزیز دکتر Hamblin,

به عنوان یک اطلس پوشش خبرنگار کاخ سفید, من به زودی سفر به پوشش چیزهایی مانند تهمت تظاهرات. من در هر خطر ابتلا به ویروس اگر من اقامت در یک هتل ؟ می تواند این ویروس منتقل می شود از طریق این هتل به سیستم تهویه مطبوع?

پیتر نیکلاس

واشنگتن


آخرین چیزی که هر کسی می خواهد به انجام پس از یک روز طولانی از هوشیار پوشیدن ماسک نگران است که حتی به تنهایی و در آرامش از اتاق خود را در برخی از آسایش مسافرخانه آن را امن نیست به ماسک خود را. اما اگر چه ساختمان تهویه و بعد فورا رفت واز توجه زیادی در طول این همه گیر آن می تواند مشکلات مطرح.

بر خلاف زمانی که شما برای باز کردن یک پنجره و اجازه می دهد هوا به تصویب از طریق تهویه مطبوع recirculates بسیاری از همان هوا در داخل ساختمان. اگر دقیق خطرات هنوز هم ناشناخته این پتانسیل برای ایجاد یک ویروس لادن خورش در دفاتر و بله هتل ها. در اوایل این ماه دو نفر از محققان دانشکده پزشکی هاروارد استدلال در JAMA که فراتر از شستن دست و پوشیدن ماسک "تصفیه هوا" بوده است تا حد زیادی از دست رفته عنصر از استراتژی برای جلوگیری از coronavirus انتقال است. این مسئله می تواند به خصوص مهم است که ما سر به تابستان: درجه حرارت گرمتر خواهد شد درایو افراد در داخل خانه فقط به عنوان بسیاری از نقاط در حال بازگشایی و ما قرار است برای رفتن در مورد ما "زندگی عادی است."

هوابرد گسترش coronavirus شده است به خوبی مستند شده است. معروف شیوع بیماری پدید آمده از شیوه های گروه کر و دیگر داخل سالن اجتماعات با عفونت نرخ بسیار منحصر به فرد بالا که بعید است هر کس آلوده کردم با لمس همان سطح. بیش از یک دوره طولانی در یک فضای محصور در آن آواز می توانید با فشار خارج کردن ویروس به هوا تا زمانی که آن تجمع می یابد به نقطه خطر برای افرادی که بیش از شش فوت دور.

هنگامی که یک ویروس معلق در هوا—و ما می دانیم که coronavirus معطل می تواند برای ساعت ها—آن سفر خواهد کرد و با جریان هوا. یکی شوم مطالعه از یک رستوران در گوانگژو چین مستند چگونه تهویه مطبوع به نظر می رسد به گسترش این ویروس در بین جداول در طرف مقابل از اتاق. مسئله این نیست که این ویروس در سفر از طریق این واحد تهویه مطبوع, اما که آن را تحت فشار قرار دادند در اطراف اتاق با جریان هوا. غذای آماده است که در حالی که جریان هوا خوب است هنگامی که آن را که از پنجره های باز می تواند همه چیز را بدتر زمانی که آن را در آینده از AC واحد که باد هوا در اطراف یک اتاق بسته است. سرفه در یک اتاق به خوبی تهویه مرتب کردن بر اساس مانند ادرار در رودخانه به عنوان مخالف به یک وان آب داغ: در حالت ایده آل شما نمی خواهد انجام دهد یا نه اما قطعا بدتر است.

وجود دارد در حال حاضر هیچ شواهد روشنی از این ویروس گسترش از یک اتاق به اتاق از طریق تهویه مطبوع به عنوان شما کنجکاو در مورد پیتر. من می خواهم بیشتر در مورد هوا در تظاهرات خود. اما فرض این است که آن را می تواند و ساختمان باید اقدامات احتیاطی را برای جلوگیری از آن امکان.

"در بالا و عملکرد ساختمان با به خوبی تهویه, تهویه مطبوع, شما نباید انتظار وجود دارد که می توان بین اتاق های مختلف" Krystal Pollitt متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه ییل دانشکده بهداشت به من گفت. اما تنها اگر همه چیز به کد و کار درستی است.

برای مثال, تجاری, کدهای ساختمان در بسیاری از نقاط نیاز به "منفی-تهویه فشار" در حمام و سرویس بهداشتی—معنی هوا رو خارج توسط اگزوز فن. این امر به ویژه مهم در این بیماری همه گیر به دلیل چیزی به نام "توالت plume" که من آرزو می کنم من هرگز در مورد به عنوان خوانده شده. در واقع زمانی که شما خیط و پیت کردن توالت با درب از بالا عجله از آب می aerosolize محتویات کاسه و ارسال برخی از آنها به هوا نوع مانند یک سرفه. در طول سارس شیوع کروناویروس در سال 2003 یک خوشه از موارد در هنگ کنگ بودند نسبت به یک فرد مبتلا به اسهال در ضعیف تهویه مناسب ساختمان آپارتمان.

در نور گیر های مختلف سازمان های حرفه ای صادر کرده اند توصیه های جدید برای ساختمان تهویه اما چگونه به طور گسترده ای به آنها می شود به دنبال آن نامشخص است. رفع نیست در واقع پیشگامانه: آنها بیشتر چیزهایی که همه قرار بود به انجام همه همراه از جمله تضمین این که دستشویی و حمام باید طرفداران اگزوز و فیلتر هوا در حال تغییر به طور منظم و از بالا و با کیفیت به اندازه کافی برای گرفتن ویروس. این بدان معناست که آنها باید high-efficiency particulate air (هپا) فیلتر یا مرو-رتبه 13 یا 14 که اساسا N-95 ماسک فیلتر هوا.

هتل ها و رستوران ها و مکانهای تجاری از همه نوع می تواند همچنین تقویت خود سیستم های تهویه مطبوع با موضعی تصفیه کننده هوا. آنها فوق العاده موثر در از بین بردن ویروسی مواد از هوا و می تواند یک ابزار مفید هنگامی که مردم برای به اشتراک گذاشتن اتاق. من می توانید ببینید آنها قرار می گیرد بین میز در یک اتاق یا میز در یک رستوران.

اما اینها فقط توصیه نه از نظر قانونی موظف استاندارد. گاهی اوقات توصیه های اتخاذ شده توسط شهرستانها به عنوان کدهای ساختمان و گاهی آنها نیست. "این توصیه های جدید نیست, نگاه شده است به طور گسترده ای" Pollitt به من گفت. "من فکر نمی کنم آنها در حال رفتن به به طور گسترده ای در جای خود باشد." و حتی اگر کدهای جدید به تصویب رسید, کسب و کار نمی تواند انتظار می رود به دیدار با آنها را یک شبه. و نه شهرستانها مجهز به بازرسی و اجرای آنها پشتکار.

بدون سختگیرانه تر دولت حمایت بهترین شما می توانید انجام دهید در حالی که در سفر است و به دنبال شخص ثالث و گواهینامه مانند LEED یا خوب. ساختمان ها که رفته اند را از طریق کسانی که گواهینامه فرآیندهای تضمین شده به سیستم های تهویه است که فراتر از استانداردهای معمولی.

شما می توانید بگویید که این یک مشکل است که نمی تواند ثابت توسط شما و یا من آن را برای رفتن به نیاز به سرمایه گذاری کسب و کار و دولت است. در بالای همه نگرانی همه گیر زندگی هیچ کس نباید مجبور به نگرانی در مورد فیلتر هوا در اتاق هتل خود و یا محل کار است. مناسب با قوانین و مقررات و اجرای ایده آل ما فقط می تواند فرض کنیم که این سیستم به درستی نگهداری هر جا ما است. که این مورد در حال حاضر در بسیاری از مکان و این موضوع را به خوبی می رود فراتر از این بیماری همه گیر: بیش از یک میلیون نفر در سطح جهان هر سال از قرار گرفتن در معرض آلودگی هوا است. همه انواع از مزایای بهداشت و درمان از دقیق ارتقاء کمک خواهد کرد که شامل گسترش coronavirus. در حال حاضر خواهد بود زمان مناسب به مجموعه ای در حرکت یک استاندارد جدید برای تمیز کردن هوا.


"صفحه بندی دکتر Hamblin" است که فقط برای مقاصد اطلاعاتی تلقی نمی شود توصیه های پزشکی, است و نه یک جایگزین برای مشاوره پزشکی حرفه ای و تشخیص و یا درمان. همیشه به دنبال مشاوره از پزشک خود و یا دیگر واجد شرایط بهداشتی و با هر گونه سوال شما ممکن است در مورد یک وضعیت پزشکی است. با ارسال یک نامه شما موافقت خود اجازه دهید به اقیانوس اطلس استفاده از آن—در بخشی از یا به طور کامل—و ما ممکن است آن را ویرایش کنید برای ظهر و/یا وضوح.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب