سه راه از نگاه کودکان و Coronavirus

من می دانم که هیچ راهی برای تضمین ایمنی برای کودک من, که, در سی و هفت هفته سواری در رحم در حالی که کار من به ع

توسط NEWS-SINGLE در 2 مرداد 1399
A pregnant physician looking through a nursery and a pediatric ward.
من می دانم که هیچ راهی برای تضمین ایمنی برای کودک من, که, در سی و هفت هفته سواری در رحم در حالی که کار من به عنوان یک اطفال hospitalist میان شکوفایی همه گیر در تگزاس است.تصویر از فضل J. Kim

یک دوست خوب به تازگی از من دعوت به دیدار با راهنمای معنوی خود از طریق زوم. معنوی هدایت می کند و انرژی که او ادعا می کند بدون نیاز به نزدیکی فیزیکی و با این نسخهها کار بر اساس اصول مسیحیت و مکانیک کوانتومی. پس از معرفی روشهای راهنمای معنوی تبدیل توجه خود را به من چرخش یک نوار چوبی در هوا و خوراکی انگشتان دست خود را در مقابل دست خود را به منظور مشورت به من حفاظت از رمان coronavirus. من می توانید ببینید اتاق نشیمن خود را پشت سر او و همسرش پیوست از یک دستگاه جداگانه در جای دیگر در آپارتمان.

روش مختصر بود و در مدت کوتاهی او تلفظ من محافظت می شود. "است که از نوزاد محافظت بیش از حد, خداوند؟" وجود اندکی مکث و پس از آن "امین" او گفت: "این کودک بیش از حد."

Humiliatingly شروع کردم به گریه. من نمی تواند توضیح دهد و آن را در آن لحظه پس از من اجازه دوست من به این باور است که گریه کردم به دلیل قدرت بودن اعطا چنین حمایت می کند. من خارج زوم ضمن تشکر از هر دو آنها را و جامعی لپ تاپ من بسته شده است.

واقعیت این است که من گریه چون من می دانم که هیچ راهی برای تضمین ایمنی برای کودک من, که, در سی و هفت هفته سواری در رحم از طریق بیمارستان روزانه در حالی که کار من به عنوان یک اطفال hospitalist و همه گیر شکوفه های اینجا در تگزاس است. هیچ کس نمی تواند به من می گویند—یا به هر پدر و مادر در این نقطه دقیقا چه خواهد محافظت از بدن که مربوط به ما است.

این درست بوده و بیشتر تیز بنابراین برای برخی از والدین بیش از دیگران است. تا کنون اعتقاد بر این یکی می تواند نگه داشتن یک کودک سالم در این جهان است که نشانگر یک امتیاز به طور کلی این سایت متعلق به مرفه سفید پدر و مادر از جمله خودم. با این حال من هرگز خواسته شده است به طوری که اغلب یا خیلی fruitlessly چه فرمول خاص ممکن است مشورت حفاظت در کودکان: اگر آنها playdates اما تنها با یکی از همسایه اگر آنها رفتن به پارک و شستن دست بعد از آن اگر آنها شروع مدرسه, اما در مدرسه هر کس می پوشد ماسک.

من به پدر و مادر در مورد داده است که پشتیبانی از امید خود را با خیال راحت به آزادی کودکان از خانه. هر چند در ابتدا معقول به گمان است که SARS-CoV-2 خواهد رفتار مانند سایر ویروس های تنفسی و استفاده از کودکان به عنوان کمی ویروسی فرهنگ و رسانه که خدا آنها را به شواهد انباشته که تا کنون کودکان هستند نه اصلی رانندگان خاص این بیماری همه گیر. آنها کاملا فراموش بیمار از آن و بسیاری از حدود یکی دو صد در برخی از مطالعات آنقدر بیمار است که آنها نیاز به I. C. U. سطح مراقبت. اما ترسناک ترین تجلی SARS-CoV-2 عفونت در کودکان—multisystem التهابی سندرم در کودکان یا MIS-C که اغلب زمین های آنها را در I. C. U. s اما به ندرت به نظر می رسد برای کشتن آنها—همچنان نادر است.

من هم نگرانی در مورد عفونت با این حال. تا کنون معیارهای تشخیصی برای MIS-C نیاز به اثبات فعلی یا اخیر عفونت با (یا مستند قرار گرفتن در معرض) رمان coronavirus. اکثر موارد به نظر می رسد اتفاق می افتد دو تا چهار هفته پس از عفونت است. اما التهابی عوارض از ویروس های دیگر مانند سرخک تبخال و آبله مرغان ممکن است رخ دهد سال پس از عفونت است. بسیاری به عنوان یکی از بیست و کودکان مبتلا به سرخک را توسعه پنومونی و حدود یک در هزار توسعه آنسفالیت: تورم و التهاب مغز است. بسیار کوچکتر درصد (دو در صد هزار نفر) را توسعه اسکلروزان تحت حاد panencephalitis (S. S. P. E.) به طور کلی به هفت تا ده سال پس از واکسن سرخک و عفونت است. این آهسته التهاب زخم از مغز کشنده است. فقط به عنوان ما هنوز نمی دانند چه اگر هر گونه عوارض دراز مدت ممکن است انتظار برای کودکان مبتلا به SARS-CoV-2 در دوران جنینی ما هنوز نمی دانیم که اگر این ویروس را حمل هر گونه فوق العاده تاخیر عوارض از دوران کودکی عفونت است.

گاهی اوقات من فکر می کنم که این عادت از ذهن است که به وضوح از هم جدا پزشکان با تجربه از درمانگران ایمان است نه دقت علمی اما احتیاط. ما پزشکان باید دیده می شود به اندازه کافی irremediable درد و رنج به دانستن محدودیت های هنر ما. ما در حال آشنا با فورتوناهای دمدمی مزاج نیروی سرنوشت که در معاملات رنج می برند و شفا را بدون توجه به تلاش های ما. ما قول می دهم به کار را از طریق شب برای ما بیماران مبتلا به توضیح هر مرحله باید در دو طرف خود را بدون توجه به آنچه. ما نیست اما قول ایمنی. حتی زمانی که من در مراقبت از یک نوزاد با یک روال عفونت تنفسی من نمی وعده پدر و مادر که فرزند خود را بهبود می یابند. من می گویم "ما کمک به کودک خود را با دادن او به اکسیژن اضافی و ما را تماشا خواهد کرد او بسیار نزدیک است. اگر ما می بینیم که او را مریض تر حتی با اکسیژن و سپس ما صحبت کنید به I. C. U. پزشکان در مورد گام های بعدی برای نگه داشتن خود را امن است." من می دانم که بسیاری از علوم اما من همچنین تعامل با فورتونا و یک سطح از تفکر جادویی است که خواهد بود مناسب تر در چهار سال نمی توانم فرار از ترس است که برخی از ترسناک رخ خواهد داد و هر کودک آنها به من وعده آسان بازیابی.

در مورد رمان coronavirus احتیاط به من می گوید که من باید حداقل به عنوان نگران واقعی سرخک و S. S. P. E. همانطور که من در مورد نظری خطرات دراز مدت عوارض از SARS-CoV-2. در سراسر جهان در دوران کودکی واکسن نرخ کاهش دارد و شیوع بیماری سرخک در حال شکوفایی در میان coronavirus بیماری همه گیر. من هم باید نگران فرزندان خود را از دست دادن پدر و مادر و یا پدربزرگ و مادربزرگ از دست رفته وعده های غذایی و سقوط در مدرسه است. من باید به نگرانی در مورد کودکان و نوجوانان که ناتوانی در یادگیری را تشخیص داده نشده و بدون مدرسه نمایش فیلم, L. G. B. T. Q. ساله به دام افتاده در خانه های ناامن و کودکان آسیب دیده بودند از شاهد خشونت خانگی. زمانی که دوستان من از من بپرسید که چگونه به نگه داشتن بچه های خود را امن هر چند آنها به معنی امن از عفونت است. اشاره من آنها را به دستورالعمل های از C. D. C.

من به این معنا هر چند که پدر و مادر نمی خواهند من احتیاط; آنها می خواهند من برکت. آنها می خواهند به حرکت به جهان تحت glimmering چتر از یک اطفال که گفت:, "آمین کودک امن است."

در اوایل بیماری همه گیر تعدادی از کودکان بستری در بیمارستان من سقوط کرد. بچه ها به ماندن در منزل و اجتناب از معمول ویروس های تنفسی که درایو بستری; هنگامی که کودکان را بیمار پدر و مادر شد و به احتمال زیاد اجتناب از بیمارستان برای تا زمانی که ممکن است.

با کمتر از کودکان بیمار خدمات تحت سلطه بود تروما. ما شاهد بسیاری از آسیب های مربوط به غفلت: بچه های سوخته از داشتن ریخت و بنزین بر روی آتش در حالی که بدون نظارت و یا شات از بازی با قفل اسلحه. پس از آن بود که موارد سوء استفاده: کودکان مبتلا به خونریزی مغزی از سوء استفاده و ضربه به سر و یا پارگی کبد از کوبیده در شکم. اگر چه من در بیمارستان است و نه داده های منتشر شده در این موارد متخصصان اطفال در سراسر کشور نگران هستند که سوء استفاده در حال افزایش است. مربیان اغلب افرادی که تشخیص نشانه های اولیه از کودک آزاری و غفلت; با مدارس بسته و کمتر از موارد مظنون به بدرفتاری گزارش برخی از پزشکان در حال دیدن بیشتر ضربه شدید در میان کودکان است.

هنگامی که یک کودک می آید با یک آسیب است که می تواند از ما اطفال و رفتن به دنبال آسیب های دیگر. ما ممکن است, آیا اشعه ایکس به دنبال شواهدی از پیر شکسته استخوان یا اسکن از سر به دنبال خونریزی. ما ممکن است در قرعه کشی خون به دنبال شواهدی وجود دارد که کبد مجروح شده است با ترومای بلانت. ما به دنبال مشخصه کبودی و الگو زخم. گاهی اوقات این تحقیقات نشان می دهد یک سابقه سوء استفاده فیزیکی. این کودکان که نگه داشتن اطفال در شب: بچه ها چه کسی ما احتمالا شاهد در دفتر و یا در بیمارستان برای یک به اصطلاح نگهبان آسیب اولیه کمتر آسیب جدی است که ناشی از سوء استفاده اما رفت و ناشناخته. در یک مطالعه از نوزادان بستری برای جدی سوء استفاده فیزیکی بیش از بیست و هفت درصد در حال sentinel آسیب و نزدیک به چهل و دو درصد از کسانی که گزارش ارزیابی توسط پزشک.

اکثر بچه ها بستری برای سوء استفاده تروما به حال شناخته شده sentinel آسیب است. محققان گاهی اوقات توصیف اطفال سوء استفاده فیزیکی—به خصوص سوء استفاده و ضربه به سر—به عنوان یک ضربه رویداد: یک پدر و مادر یا مراقب نا امید نوزاد مداوم گریه کردن یک کودک و انتقاد سر کودک در برابر یک سطح سخت. همه گیر می تواند بدتر هر دو سیستماتیک و ضربه کودک آزاری است. بچه ها بودند که هرگز امن در خانه به دام افتاده وجود دارد در حال حاضر در حالی که بسیاری از والدین که برای مراقبت از کودکان مسئولانه قبل از مواجهه با سطوح جدید از استرس ناشی از بیماری های شغلی زیان های بلندی اخراج و عدم مراقبت از کودکان حمایت تنگ و شرایط زندگی و بیشتر—که می تواند باعث ضربه سوء استفاده.

اذعان به این که در شرایط اجتماعی منجر به بدرفتاری با کودکان است به دادگاه های عجیب و غریب شفقت—زمزمه که بیشتر از ما ممکن است می آیند و نزدیک به صدمه زدن به کودکان از ما ترجیح می دهند به اعتراف اگر شرایط درست (یا غلط). آن را ناراحت کننده اما واقعی: کودکان بیشتر در معرض سوء استفاده زمانی که خانواده خود را تحت استرس هستند و کودکانی که در فقر زندگی می کنند بیشتر احتمال دارد به نادیده گرفته و یا مورد آزار قرار گرفته. در حالی که یکی از هشت فرزند رنج می برند یک مورد تایید شده از سوء استفاده و یا غفلت سن هجده بچه ها که خانواده ها در حال مبارزه اقتصادی هستند بیش از سه برابر بیشتر احتمال دارد مورد آزار قرار گرفته و حدود هفت برابر بیشتر احتمال دارد به غفلت از لحاظ اقتصادی امن همسالان. کودکان زیر یک سال سن دارند به مراتب بیشتر از کودکان بزرگتر می شود نادیده گرفته شده و یا مورد آزار قرار گرفته; آنها همچنین به احتمال زیاد کشته شده توسط مراقبان.

ما همه خیلی سریع به فکر سوء استفاده از کودکان به عنوان یک ماده viciousness تنهایی و من نگران که اشاره به نرخ بالاتر از سوء استفاده در میان کودکان فقیر منجر به انگ زدن بیشتر از فقیر و طبقه کارگر پدر و مادر است. اما این روایت که فقیر سوء استفاده از کودکان خود را به دلیل آنها معیوب باید اصلاح شود. استرس از فقر داراي شناختی و عاطفی از منابع است که می تواند منجر به شدیدتر کمتر احساسی پاسخگو پدر و مادر. از چشم انداز کودک, البته, آن است که همه فرتونا: ما هر دو متولد یک زندگی را درک نمی کنند تا بعدا که دیگر زندگی ممکن است و یا آن است که بزرگسالان مسئول یک کودک خوب-بودن—پدر و مادر, جوامع, دولت ممکن است ساخته شده است امن تر و مهربانتر جهان, اما این کار را نکرد. صحبت از فقر begetting غفلت و سوء استفاده است که پدر و مادر خوب را نمی توان به عنوان صرف فضیلت: که در آن هدف این است که سیاست را پشتیبانی می کند.

به طور خاص ما می توانیم جلوگیری از فرزند درد و رنج با استفاده از پول به طور مستقیم به بهبود کودک و خانواده فقر است. به دست آورده-اعتبار مالیات بر درآمد به عنوان مثال—یک سود برای کار خانواده های کم یا متوسط درآمد—شده است تنها موثر ترین ابتکار عمل برای کاهش فقر کودکان در آمریکا است. آن را برداشته از سه میلیون کودک از فقر در سال 2018 و کاهش شدت فقر برای 6.1 میلیون بیشتر است.

چند مهم مطالعات شده اند قادر به نشان می دهد که پول داده شده به خانواده های فقیر به طور مستقیم باعث بهبود سلامت کودکان. برای مثال دکتر جین کاستلو از دانشگاه دوک و همکارانش دریافتند که سلامت کودکان در هر دو کوتاه مدت و بلند مدت بهبود یافته زمانی که چروکی خانواده در رزرو در کارولینای شمالی شروع به دریافت یارانه از یک کازینو های محلی. در این "طبیعی آزمایش" بالغ اعضای قبیله ای ملت دریافت پرداخت های مستقیم از حدود چهار هزار دلار آغاز و در سال 1996. بچه ها که از فقر با درآمد مکمل بيشترين سود با کاهش مشکلات رفتاری و بالاتر, مدرسه موفقیت و نرخ پایین تر از سوء مصرف مواد در بزرگسالی است.

کاستلو و همکاران او استدلال کرده اند که این مزایا در بخشی از طریق بهبود در روابط در خانواده استرس را کاهش می دهد که منجر به بهتر پدر و مادر. پدر و مادر خوب به نوبه خود عمیقا تحت تاثیر فرزند تابآوری و سلامت کودک. به رشد به عنوان یک پدر و مادر است نه صرفا یک آرزو است. آن است که یک عمل خواهد شد و یا از فردی خوبی; اجتماعی است که نتیجه سیاست پشتیبانی می کند که ما باید در خط مقدم از تمام سیاست گذاری اگر جامعه ما این است که برای زنده ماندن این بیماری همه گیر را با چیزی از چپ به گرامی داشتن. همانطور که از نوشتن این مقاله این کنگره هنوز در عمل به گسترش یکی از معدود و ساده ترین مزایای ارائه شده به کمبود مالی خانواده ها از این بیماری همه گیر در زمان برگزاری: شش صد دلار هفتگی مکمل برای بیمه بیکاری ارائه شده به عنوان بخشی از مراقبت های عمل است که مجموعه ای به پایان می رسد در ژوئیه 31. حتی کسانی که discomfited توسط ایده دادن پول مستقیم به مردم بیکار باید اذعان کرد که سهام خودداری که پول خواهد شد در بیمارستان در تخت که پر از اجساد کودکانی که درد و رنج ما می تواند مانع.

در ماه نهم بارداری, من خودم زندگی و کار در یک coronavirus نقطه داغ. سن آنتونیو رتبه در ده بالا در سراسر کشور از شهرستانها با بالاترین رشد موارد جدید و همه گیر در حال حاضر تهدید می کند ما برای پر کردن بیمارستان ها و I. C. U. s است. این چیزی بود که مدل پیش بینی, اما البته ما دیر و تعطیلی پس ظاهرا پیش از موعد بازگشایی و در حال حاضر یکی دیگر از تعطیلی. در ماه ژوئن فرماندار گرگ ابوت نقل مکان کرد به تعطیل میله و تجاری لوله: شناور پایین رودخانه در اجاره تیوب که یک چیز فوق العاده است و چگونه من صرف بسیاری از من در سه ماهه آخر بارداری بارداری در جهان است که قابل دسترس نیست در حال حاضر.

من یک تکزاسی نسل پنجم رهبری yahoos در سطح دولت از فرماندار ان ریچاردز سرنگون شد توسط جورج دبلیو بوش در سال 1994 و از آن تعجب نمی کند که دولت ما سیاست مخالف مدلسازی ریاضی. مانند پزشکی و عمل بودن یک لیبرال تگزاس به استحضار میرساند یکی با ماشین آلات فرتونا: چیزهای وحشتناک اتفاق می افتد به مردم خوب و من هرگز دچار این توهم بود که من در کنترل است. عدالت ممکن است و سلامتی سیاست هنوز هم می توانید صرفه جویی در تگزاس زندگی می کند—اما احساس می شود بر روی زمین است که شلاق توسط سرنوشت.

در تلاش برای محافظت از عفونت به عنوان آنجا که ممکن است رئیس من به من منتقل شد از بخش اطفال—جایی که من معمولا برای مراقبت از کودکان بیمار به اندازه کافی به نیاز به بستری شدن در بیمارستان به نوزاد مهد کودک که در آن من برای مراقبت از سالم جدید نوزادان.

"تا چه حد همراه شما هستند ؟" یک مادر می پرسد: زمانی که من حلقه به نوزاد crib.

"سی و هفت هفته" من می گویند.

"تقریبا وجود دارد," او می گوید: لبخند من. من می خواهم راه که بارداری من جغجغه مبادلات در مهد کودک. مادران من برای مراقبت از چیزی که من و آنها سعی می کنند به من اطمینان که من بیش از حد خواهد آمد با خیال راحت با یک کودک سالم.

"آره من فقط برنامه ریزی برای پیاده روی به L. D. & زمانی که او شروع به آمدن" من می گویند و ما هر دو به خنده. مهد کودک یکی از معدود مکان هایی در سمت چپ در بیمارستان است که بسیار مختل توسط ویروس. ما با انجام تست تشخیص مادران و کسانی که مثبت برای ویروس را در انزوا. تنها یک تولد همراه مجاز است برای هر یک از تحویل. جایی که من برخورد تمام خانواده های خوشه ای در یک مهد کودک اتاق عبور نوزاد از دست به دست در حال حاضر اتاق آرام و با فضا به حرکت می کند. پدر و مادر جدید می خواهید به ترک به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. در اینجا اگر نیست آن را به صورت سربار کد تماس که من catch my breath تا زمانی که من شنیدن کلمه "بالغ" و می دانم که من نمی نیاز به مجموعه ای خاموش در حال اجرا—در اینجا شما تقریبا می تواند تصور کنید که تغذیه با شیر مادر و کامل تغییر هستند به اندازه کافی برای ایمن نگه داشتن کودکان.

حتی اگر همکاران من در حال حفاظت از بدترین از آن من بیا به فکر می کنم من خاص بدن به عنوان یک بردار: چون من رفتن به بیمارستان هستم در معرض خطر بالاتر از دیگران از آلوده شدن. حتی اگر من نمی مراقبت از شناخته شده COVID-19 موارد به عنوان یک پزشک متخصص اطفال من صرف زمان در اتاق با افرادی که آزمایش برای بیماری من و همکاران و اصحاب از کسانی که آمده اند به هنگام تولد. مادربزرگ از پدران غیر زایمان مادران—همه با هم آنها حساب زیادی اپیدمیولوژیک وب. تنها یک بار در شش ماه گذشته از بارداری باید من رفته بیش از دو هفته بدون اینکه در بیمارستان و گرفتم که پنجره presumptive سلامت به دیدن پدر و مادرم. در غیر این صورت بارداری شده است و تنها ایستاده: من نمی توانم در ایمان خوب ببینید این مردم را دوست دارم دانستن که از دیدن من آنها را در معرض خطر. دکتر من بدن به معنای ایمنی و پاکیزگی در آن کت بلند سفید است خطرناک باشد.

در عین حال من از این تعجب می کنم از آمدن به آمریکا: یک تولد. و برای من چند هفته از مهلت یک پاک نوبه خود به دور از کد تماس زنگ را سربار و شبح یخچال کامیون. یک شانس برای متوقف کردن فکر کردن در مورد تمام کودکان و تمرکز بر یکی از این لگد زدن به موجودی این leviathan درون که سرسختانه اصرار دارد در زندگی در میان این همه مرگ. البته هیچ کس نمی داند چه بارداری را تا پایان (یا شاید همیشه) و—فورتونا فورتونا—من را دیده اند آن را به اشتباه در دقیقه آخر زنان دارای رنگ خاکستری و هنوز خونریزی خارج از اتاق احیا در حالی که ما فشار دور دیگری از epi به یک کودک که قلب نمی شود و جوان بیوه گریه کنار یک انکوباتور. آن را باید خودجدید پدر یک بار به من گفت در یک اتاق و مانند آن دست و پنجه نرم کردن در که مایل به معشوق را درد و رنج به خود بدن را دارد مرگ برای مرگ. من می دانم که مرگ می آید به مهد کودک بیش از حد, اگر به ندرت از coronavirus.

حتی پس و تفکر جادویی باعث می شود این تقریبا غیر ممکن است به نوع—من احساس می کنم یک آغاز است در نزدیکی. من احساس می کنم که این کودک را باز چشمان او که او را نفس کشیدن و گریه کردن و رفتن به خانه با من حدود دو روز از زندگی که او رشد خواهد کرد و راه رفتن و انجام تمام این اعمال که هر روز وحشت از من حرفه ای را معجزه آسا به نظر می رسد که حتی بیشتر معجزه آسا فقط در حال حاضر. من احساس می کنم من ممکن است فقط مجاز به قرار دادن او را در یک پتو و تحمل او را دور گذشته pronated نفس نفس زدن پدربزرگ و مادربزرگ و حتی با همه من می دانم که به عنوان یک پزشک با همه گیر با رنگ پریده اسب و رنگ پریده او سوار galloping گرم باد شهر من حتی پس من فقط ممکن است مجاز به باور این بار فقط برای یک بار این است که نوزاد سالم خواهد بود. که او امن خواهد بود.


بیشتر پزشکی اعزام

  • بازمانده شدید coronavirus عفونت سخت است. بنابراین دوره نقاهت است.
  • برخی از بیمارستان ها به تعویق افتاد سرطان عمل جراحی به دلیل coronavirus بحران است. چگونه پزشکان ارزیابی ضرورت در طول یک بیماری همه گیر?
  • آن را خیلی دیر نیست برای رفتن در جرم در برابر coronavirus. این پنج-بخش عمومی-برنامه درمانی ممکن است کلیدی.
  • تنهایی و همبستگی درمان coronavirus بیماران در نیویورک است.
  • برای پر کردن این خلاء توسط دولت فدرال پزشکان با تکیه بر رسمی شبکه برای دریافت اطلاعات و پشتیبانی آنها نیاز دارید.
  • تعارض و سردرگمی سلطنت در نیویورک بیمارستان بیش نحوه رسیدگی زایمان در طول بیماری همه گیر.
  • در کشورهایی که میزان عفونت را تهدید می کند به پیش افتادن از ظرفیت نظام سلامت و پزشکان در حال مقابله با اخلاقی quandaries است که هیچ چیز در آموزش خود را آماده آنها.


tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب