صفحه بندی دکتر Hamblin: برادر من است که با داشتن 150 نفر در مراسم عروسی خود را در هفته آینده

صفحه بندی دکتر Hamblin هیچ کس نباید انتظار می رود برای حضور در یک فرد جمع آوری در حال حاضر. جولیان مو

توسط NEWS-SINGLE در 28 خرداد 1399
جولیان مونتاگ

یادداشت سردبیر: هر چهارشنبه, James Hamblin طول می کشد پرسش های خوانندگان در مورد مرتبط با سلامت کنجکاوی و نگرانی و وسواس. باید یکی ؟ ایمیل او را در paging.dr.hamblin@theatlantic.com.


عزیز دکتر Hamblin,

من برادر و نامزدش در حال برنامه ریزی برای ازدواج در هفته آینده در کالیفرنیا است. من فقط بر عهده آنها خواهد تعویق انداختن آن و یا یک جمع کوچک اما به نظر می رسد آنها در حال رفتن را از طریق با 150 نفر عروسی و مقامات محلی اجازه می دهد آن را. من هنوز هم نمی حتی احساس راحت رفتن به یک فروشگاه مواد غذایی, بنابراین من حتی نمی توانید تصور کنید رفتن به عروسی و پذیرایی—حتی اگر همه گفته شده است آنها را مجبور به پوشیدن ماسک. اوه, و آنها می خواهند من 3 ساله پسر در آن می شود. من احساس می کنم مثل من می میرم گفت نه که ساخته ام من احساس واقعا بد است و من نمی خواهم رابطه من با او به زودی به شود همسر تحت تاثیر قرار رفتن به جلو. تصمیم خود را به طور کامل آنها را, اما آن را به من می دهد و دیگر مهمانان در یک بسیار بی دست و پا و به طور بالقوه ناامن موقعیت. چه کار کنم ؟ یا می گویند ؟

ناشناس

San Jose, California


این یک وضعیت ناگوار در قرار داده می شود. شما مجبور به انتخاب بین احساس مسئولیت و ترس و احساس بی عاطفه و پارانوئید. حداقل یک روشن جهانی درس می توان گرفت: قرار نیست مردم در این نوع از موقعیت. در واقع دو: فقط به خاطر اینکه مقامات محلی نیست و حرام چیزی باعث نمی شود آن را امن است. قانونی نمی تواند اشتباه عاقلانه.

در مورد خاص من نوع در هیبت که این عروسی بزرگ اتفاق می افتد در حال حاضر. موارد COVID-19 در کالیفرنیا در حال افزایش. داشتن یک پذیرش به نظر می رسد به خصوص feckless, چرا که بخشی است که به طور خاص در مورد تعامل با افراد دیگر. آن را آسان به می گویند که شرکت کنندگان را به پوشیدن ماسک و اجتماعی دور, اما می رود که یکی از دو راه: مردم پایبند به قوانین و تجربه بی دست و پا و غم انگیز و یا آنها نیست و خطر گسترش ویروس. هنگامی که شما به ارمغان می آورد با هم بسیاری از دوستان و خانواده این غریزه طبیعی را در آغوش و عمل مانند شما را در روز های دشوار خواهد بود برای غلبه بر. نه هر کس که در حضور و غیاب خواهد بود و در همان صفحه در مورد تمایل خود را به لحاظ اجتماعی فاصله. آن را در یک محیط که در آن مردم می تواند واقعا ،

داشتن یک عروسی مراسم کمی متفاوت است. برای برخی از, کل مراسم توخالی و بی اهمیت برای شروع با, به طوری که این بیماری همه گیر است که یک بهانه ای مناسب برای فقط فرار کردن با معشوق. اما برای تعداد زیادی از مردم این ازدواج فقط نمی خواهد احساس واقعی بدون یک مراسم از مرتب کردن بر اساس که آنها تصور شده است که به عنوان طولانی به عنوان آنها می تواند به یاد داشته باشید: "بهترین روز زندگی من است." عروسی-مجتمع صنعتی رنگ یک عکس از یک جشن مفصل catered جمع آوری به عنوان ضروری برای هر گونه امید برای سعادت.

اما این خود مشکل مال شما نیست. اگر شما راحت نیست برای رفتن به مراسم عروسی شما نباید بروید. من احساس نمی راحت است. با داشتن 150 نفر سیگنال عدم احتیاط. مراسم عروسی می تواند خودخواه, امور, اما پس از این رویداد در حال حاضر فراتر از خودخواه. هر کسی که دعوت مردم به جشن آنها را در یک توده (و یا حتی جزئی) جمع آوری در طول این همه گیر حمل بار ساخت بسیار عمیقا فراوان برای مردم روشن است که آنها نمی نیاز به آمده است.

یک نوع جدید از عروسی دعوت ممکن است کمک به وضع پرنیان: نه بیشتر "ما می تواند برای شما هیجان زده برای پیوستن به ما" و یا حتی "ما درخواست خود را با حضور" مگر اینکه از آن است که بسیار روشن است که اعتباری صفر خواهد بود از دست رفته توسط مهمان که پیوستن تقریبا. در واقع حتی مطمئن نیستم که عملا باید یک کلمه دیگر. زوم به یک عروسی باید در نظر گرفته شود به عنوان واقعی به عنوان وجود دارد در شکل مادی. این احتمالا باید بوده است که برای مدت زمان طولانی—من رفته ام به راه تر مراسم عروسی, اگر من مجبور به پرواز و رزرو هتل.

حتی اندکی پیشنهاد که مردم باید حضور فیزیکی خواهد گناه مردم را به سفر. مردم برای جلوگیری از تجمع جرم به اندازه کافی دشوار است; حداقل ما می توانید انجام دهید این است که مردم را قادر می سازد که حتی نمی خواهید به. زن و شوهر نباید حتی می خواهید مردم وجود دارد که احساس ناراحت کننده است. و در همان زمان آنها نباید خواهید مردم وجود دارد که در حال رفتن به شکستن قوانین و ایجاد حاشیه راحت مردم به طور ناگهانی احساس مانند آنها ساخته شده انتخاب اشتباه. دعوت احتمالا باید شامل برخی از پاورقی در مورد چگونه چنین افرادی خواسته خواهد شد که به ترک.

مراسم ازدواج خود را نیز نیاز به یک بازنگری. مراسم می توان به عنوان بزرگ به عنوان هر کسی که می خواهد هر چند تنها تعداد کمی از مردم (احتمالا حتی صفر) باید از لحاظ جسمی در حال حاضر. اگر مردم را جمع آوری نیست که همه بخوان. اگر شما یک واعظ یا مانند آنها را با استفاده از یک میکروفون به جای صریحتر طرح ریزی. همان می رود برای سخنرانی و یا toasts در ... پذیرش است که نه یک کلمه ما احتمالا باید با استفاده از هر دو. این یک لحظه کاملا reimagine سنتی دریافت. ماه های گرم تابستان آن را آسان تر برای پیدا کردن برخی از راه برای گرد هم آوردن یک گروه از مردم در خارج—شما می توانید یک بوفه و یک پیک نیک که در آن مردم می تواند, فرضی, لذت بردن از خود را در حالی که هنوز فاصله. هنگامی که چیزهایی که حرکت می کند را به یک نوار یا رستوران هر چند من فکر می کنم همه شرط هستند ،

آن را احتمالا خیلی دیر به متقاعد کردن برادر خود را از این, اما او و نامزدش را انجام دهید بهتر است برای صرفه جویی پذیرش برای بعد. من می دانم که بسیاری از مردم ایستاده به از دست دادن برخی از پول برای لغو, رویدادهای در حال حاضر. اگر این مورد با برادر خود را به یاد داشته باشید که آمریکایی ها به ندرت به اتهام صدها هزار دلار برای گرفتن یک مورد شدید از COVID-19. و این فقط از تلفات مالی. هنگامی که شما شروع به مقاطعه در هزینه های زندگی انسان همه چیز را احساس می کند محکوم است.

در برخی از نقطه عروسی دوباره مشتاق بود و با صدای بلند و شاد و مهار نشده. زوج هایی که فقط کمی مراسم در حال حاضر ممکن است نگه داشتن یک پذیرایی بزرگ خود را در جیب عقب به عنوان چیزی برای نگاه به جلو به یک بار همه گیر شده است. که دریافت نمی ممکن است برای یک زن و شوهر از سال, اما آن را به ارزش صبر کنید. به علاوه آن را مانند شما دو مراسم عروسی. دو تا از بهترین روزهای زندگی خود را. و سپس شما می توانید عمل آشکارا اعمال صالح خشمگین اگر مردم نمی آیند.


"صفحه بندی دکتر Hamblin" است که فقط برای مقاصد اطلاعاتی تلقی نمی شود توصیه های پزشکی, است و نه یک جایگزین برای مشاوره پزشکی حرفه ای و تشخیص و یا درمان. همیشه به دنبال مشاوره از پزشک خود و یا دیگر واجد شرایط بهداشتی و با هر گونه سوال شما ممکن است در مورد یک وضعیت پزشکی است. با ارسال یک نامه شما موافقت خود اجازه دهید به اقیانوس اطلس استفاده از آن—در بخشی از یا به طور کامل—و ما ممکن است آن را ویرایش کنید برای ظهر و/یا وضوح.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب