صفحه بندی دکتر Hamblin: من مادر بزرگ عصبانی است من نمی خواهد او را به سالن

صفحه بندی دکتر Hamblin مراقبان می تواند انکار نمی سالمندان سازمان خود را حتی در طول این بیماری همه گیر.

توسط NEWS-SINGLE در 8 مرداد 1399
جولیان مونتاگ

یادداشت سردبیر: هر چهارشنبه, James Hamblin طول می کشد پرسش های خوانندگان در مورد مرتبط با سلامت کنجکاوی و نگرانی و وسواس. باید یکی ؟ ایمیل او را در paging.dr.hamblin@theatlantic.com.


عزیز دکتر Hamblin,

مادر بزرگ من به تازگی شوهرش را از دست داده و پسر در یک تصادف که او را شکست ران و پشت. چرا که او قابل شنیدن و از دست دادن بینایی او گفت که او هرگز قادر به درایو دوباره. او در اواخر 80s است کم وزن و زندگی با بسیاری از مزمن مسائل مربوط به سلامت از جمله بیماری های قلبی و کلیوی, بیماری کولیت و کم خونی. او نیز طبعا افسرده در پرتو وضعیت شخصی و همه گیر ساخته شده است که او تنها زندگی می کنند در حال حاضر جدا روستایی منطقه است.

بنابراین من نقل مکان کرد به ویرجینیا به خدمت به عنوان سرپرست. من بهترین من انجام داده ام به نگه داشتن او را به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است. ما رفتن به پارک اجتماعی فاصله گرفته است با دوستان در پشت حیاط خود را و انتخاب کنید تا به سفارش از رستوران های مورد علاقه و از wineries. تنها چیزی که من حاضر به انجام این کار برای او این است که او را به سبک مو. من درک می کنم که گرفتن موهای او انجام می شود مهم است که برای او عاطفی و اجتماعی بودن چیزی است که او انجام شده هر هفته برای زمانی که من می توانم به یاد داشته باشید. اما من فقط نمی تواند در وجدان او را در یک وضعیت که من بر این باور خطرناک بود.

در حالی که او راضی شد با من هفتگی شستن مو و پیچش یا حلقه زنی, اما زمانی که ما دولت بازگشایی سالن مو است که تغییر کرده است. او به من به نام "معنی" برای امتناع از او را. به عنوان اولین سرپرست من واقعا در مبارزه با این. چگونه باید من اعتصاب تعادل بین کیفیت زندگی و امنیت ؟

لورن Julia Davis

Bridgewater, ویرجینیا


این است که فراتر از زمان دشوار برای مراقبان. این کار شدید بود و عمدتا بیهوده و حتی قبل از همه گیر اما در حال حاضر مراقبت از ضعیف هشتاد ساله معنی است که شما باید به فکر می کنم در مورد همه چیز شما را به عنوان چیزی قرار می دهد که فرد در معرض خطر است. شما و دیگران در موقعیت مشابه شایسته اعتبار بیشتر از من می توانید شروع به بیان اینجا.

مهم نیست که چقدر شما را دوست دارم مادر بزرگ خود را و یا هر کسی جدا هم می تواند تنش به جوش در راه است که نمی خواهد اتفاق می افتد در زمان عادی. بنابراین من امیدوارم که آن را مفید به شنیدن این: اجازه دهید مادر بزرگ خود را دریافت کنید موهای او انجام می شود. مطمئن شوید که او و سبک او و هر کس دیگری درگیر اقدامات احتیاطی مناسب. مطمئن شوید که او می داند که حتی با احتیاط در محل وجود دارد هنوز هم خطرات—نه تنها از گرفتن ویروس اما از شما آن را بیش از حد. اگر او هنوز هم اصرار دارد او را به سالن می دانم که شما در حال انجام کار درست به دلیل آن چیزی است که او می خواست.

من می دانم که می رود خود را در برابر غرایز اساسی به عنوان یک پرستار. شما حرکت نمی کند به ویرجینیا بنابراین شما می توانید درایو مادر بزرگ خود را به سالن برای او به یک بیماری که از آن او می خواهم که احتمال بالایی از مرگ. اما ما باید روشن شود که آنچه شما توصیف است—از یک صرفا پزشکی, چشم انداز—یک زن با نزدیک شدن به سال های پایانی زندگی خود را. این است که همیشه ناراحت کننده به اذعان, اما, این مهم است برای انجام به دلیل آن را به اطلاع چگونه می توان این نوع از تصمیم گیری.

مشترک تمایل در این شرایط است که مایل به از بین بردن و انجام همه چیز را در قدرت ما به یک فرد از نظر جسمی سالم و خوب زنده تا زمانی که ممکن است. اما در این روند ما را اجرا خطر انکار آژانس به بزرگان. فقط به خاطر مردم قادر به درایو طبخ و یا مراقبت از خود را در راه خاص معنا نیست که آنها باید از دست دادن استقلال در راه های دیگر مانند تصمیم گیری برای خود را دارند. این در واقع بسیار مهم است که آنها نمی.

مراقبت از پیری پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ است که گاهی اوقات blithely نسبت به مراقبت از کودکان. در هر دو مورد, ما همیشه فکر می کنیم که بهترین منافع خود را در قلب. اما سن است نه دوران کودکی; آن را کاملا متمایز مرحله از زندگی. با کودکان هدف ما برای امن نگه داشتن آنها را در تمام هزینه. ما عمل به عنوان اینکه ما می دانیم چه چیزی بهترین را برای آنها را به خاطر ما انجام دهید—و یا حداقل ما می توانیم با اطمینان تظاهر به.

در مراقبت از بزرگان خود عزت و استقلال اهمیت است. هدف این است که برای به حداکثر رساندن کیفیت و زمان قابل توجه یک تعادل بین طولانی زندگی و ساخت آن را راحت و شاد. قابل توجه تعادل مناسب نیست تعریف شده توسط خارجی برخی از استاندارد; آن تعریف شده توسط خود را بخواهد. ما غیر از بزرگان هستند و به ندرت می چرخاند به گمان کسانی که خواسته های معتبر و یا نامعتبر است. حتی به عنوان بدن و شکستن و خاطرات شروع به محو شدن تا زمانی که مردم باید از این ظرفیت شناختی برای تصمیم گیری برای خود کار ما به عنوان مراقبان است که قادر به تحقق خواسته های آن.

اما نکته مهم این است که این وضعیت تغییر خواهد کرد اگر مادر بزرگ خود بودند امتناع از پوشیدن یک ماسک و یا تلاش برای انجام همه چیز قرار داده است که افراد دیگر در راه آسیب است. او نباید پرتاب رقص احزاب است. این نوع از وضعیت است که در آن می تواند تبدیل اخلاقی دفاع به گام—برای یک سالمند یا هر کس دیگری که انجام کارهایی که قرار دادن مردم در معرض خطر است. استقلال به پایان می رسد با بی پروا به خطر انداختن دیگران است.

از نظر چیزهایی مانند سالن مو این است که در آن بهداشت عمومی سیاست می تواند بسیاری از بار کردن افراد است. اگر موسسات هستند برای باز کردن مقامات باید نیاز هر کس که به پوشیدن ماسک. کدهای ساختمان باید اطمینان حاصل شود تهویه خوب.

هنوز برای آینده قابل پیش بینی چیزهایی مانند موهایشان هرگز کاملا امن است. گرفتن کوتاه کردن مو نیست حتی صفر-خطر گزاره در زمان عادی با کسی بلندی بیش از شما با انواع وسایل تیز. همه گیر باید ما را وادار به پاره کردن به تنها چیزهایی که مفید ترین و خطرناک حداقل به ما. آن را برای مدت زمان طولانی گذشته و ما نمی توانیم همه چیز کاملا.

به طور کلی آن را برای تلفن های موبایل مانند مادر بزرگ شما این است که بسیار مراقب باشید. او ضعیف و بیمار و عزادار و می خواهد به انجام یک نیمه مخاطره آمیز چیزی است که بسیاری از ارزش به او. اگر او آن را انجام می دهند با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است شما می توانید با او اختلاف نظر دارند تصمیم, اما من نمی خواهد او را رد استقلال. تجربه رفتن به یک سالن دارای ارزش فراتر از خوب به دنبال و حتی بیشتر از آن در این لحظه زمانی که جامعه و آیین ها سخت به آمده است. مایل است که نگاه اجمالی از حالت عادی است و نه بی اهمیت و یا سطحی و یا بیهوده است. برای مادر بزرگ خود را, این یکی ممکن است ارزش آن.

اما واقعا آن را نه به من و نه به شما.


"صفحه بندی دکتر Hamblin" است که فقط برای مقاصد اطلاعاتی تلقی نمی شود توصیه های پزشکی, است و نه یک جایگزین برای مشاوره پزشکی حرفه ای و تشخیص و یا درمان. همیشه به دنبال مشاوره از پزشک خود و یا دیگر واجد شرایط بهداشتی و با هر گونه سوال شما ممکن است در مورد یک وضعیت پزشکی است. با ارسال یک نامه شما موافقت خود اجازه دهید به اقیانوس اطلس استفاده از آن—در بخشی از یا به طور کامل—و ما ممکن است آن را ویرایش کنید برای ظهر و/یا وضوح.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب