چگونه میزبان 'تماس خود را دوست دختر خود را نجات داد دوستی

دوستی فایل "دوستی با وجود این انتظار می رود آن است که تصور می شود آسان است ، نه یک ارزیابی صادقانه از هر چ

توسط NEWS-SINGLE در 20 تیر 1399
Wenjia تنگ

هر قسط از دوستی فایل ویژگی های یک مکالمه بین اقیانوس اطلس's جولی بک و دو یا بیشتر از دو, دوستان, بررسی تاریخچه و اهمیت خود را در ارتباط است.

این هفته با دو نفر از دوستان که هم حرفه ای ناظران دوستی. ان فریدمن و Aminatou افشانده شده اند بررسی دوستی, در میان موضوعات دیگر, در, پادکست, تماس با دوست دختر خود راپس از سال 2014 و در خود کتاب جدید بزرگ دوستی: چگونه ما را به یکدیگر نزدیک آنها داستان خود را به رابطه خود را کنار بررسی دوستی و نقش آن در جامعه است. در این مصاحبه به آنها پیشنهاد گسترش واژگان استفاده می کنیم به صحبت در مورد دوستان ما و بحث در مورد چگونه آنها را تقریبا از دست داده و خود دوستی و چگونه زوج درمانی آورده و آنها را به عقب با هم.

دوستان:

ان فریدمن, 38, یک نویسنده بزرگ دوستیو شرکت میزبان پادکست تماس با دوست دختر خود زندگی می کند که در لس آنجلس کالیفرنیا.
Aminatou ایجاد, 35, یک نویسنده بزرگ دوستیو شرکت میزبان پادکست تماس با دوست دختر خود زندگی می کند که در بروکلین نیویورک.

این مصاحبه ویرایش شده برای طول و وضوح.


جولی بک: بیایید از ابتدا شروع: چگونه شما را ملاقات کرد ؟

Aminatou ایجاد: ملاقات ما در واشنگتن دی سی در سال 2009 در یک دختر شایعات بی اساس مشاهده ،

ان فریدمن: اما ما نیز ملاقات کرد چرا که یک دوست بسیار عمدا می خواستند ما را به دیدار با یکدیگر. ما دوست مشترک Dayo به توطئه بود که میزبان آن شب در بخشی بنابراین او می تواند به هر دوی ما در آن حضور داشتند. بنابراین ما راه اندازی شد.

بک: من متا پیگیری سوال است که: چند بار باید به شما گفت که داستان در حال حاضر ؟

Aminatou: من خدا ما گفته ایم که داستان بیش از حد بسیاری از بار به دفعات مشاهده شده است. هنگامی که شما بگویید داستان از چگونه شما ملاقات شما بگویید این بسیار سطحی یک خط: "ملاقات ما در این مکان و در این زمان است." این دیدار زیبا. اما داستان دیگری در پشت چگونه شما را ملاقات کند. در صورتی که دوستان تا به حال نه ما تا ما را در نهایت ملاقات به نحوی در صحنه است که ما در سی من نمی دانم که ما را همان دوستی اما من فکر می کنم که ما را ملاقات کرده اید بدون در نظر گرفتن. وجود دارد بسیاری از چیزهایی که توطئه در جهان را برای شما به دیدار با کسی.

بک: من واقعا دوست دارم مفهوم "بزرگ " دوستی" که کتاب خود را به نام به خاطر یکی از جالب و گاهی اوقات خسته کننده همه چیز در مورد کلمه دوست است که آن را پوشش می دهد بسیاری از انواع مختلف روابط—از یک کار دوست شما قهوه با کسی صحبت شما به هر روز و به صرف تعطیلات با. می تواند به شما توضیح آنچه بزرگ "دوستی" است ؟

ان فریدمن (سمت چپ) و Aminatou افشانده (سمت راست) (میلان Zrnic)

Aminatou: من همیشه ایجاد تمایز بین کسی که دوست من است و کسی که من دوستانه با. من فکر می کنم این دو چیز بسیار متفاوت هستند. یکی از دلایل نوشتن بزرگ دوستی بود که عدم واژگان برای چه و یا چه در دراز مدت رابطه معنی دار با یک دوست است, چیزی است که ما تا به حال هر دو تلاش ، کلید بدانند آنچه ما به معنای هر یک از دیگر واقعا غیر روحانی در قفل است که واژگان.

چیزی است که وجود دارد در مورد کلمات bestie یا بورس و یا حتی بهترین دوست که این مفهوم را میرسانند که آن را منحصر به فرد رابطه ای که شما با یک فرد است. و آن را احساس می کند کمی infantilizing به من. حتی اگر من [با استفاده از این شرایط با] من دوستان بزرگسالان وجود دارد فقط به این مفهوم است که این فرد شما را ملاقات در اردوگاه و یا زمانی که شما جوان تر بودند. من در تلاش بود برای درک پیچیدگی دوستی در این زمان در زندگی من در اواسط 30s. این اصطلاح بزرگ دوستی بود به تعریف دوستی که پیچیده و متنوع دوستی که شما تا به حال برای یک مدت زمان طولانی است که شما می خواهید به نگه داشتن در زندگی خود را برای مدت زمان طولانی.

بک: چگونه شخصی خود دوستی تکامل از اینکه دوستانه به یک بزرگ "دوستی"?

ان: آه ما تا به حال بسیار شدید و کوتاه عاشقانه. ما از صفر به دوستان خوب بسیار به سرعت.

Aminatou: در عرض یک هفته.

ان: در حال حاضر که ما این واژگان من نمی خواهد می گویند ما از صفر به یک دوستی در یک هفته. اما من فکر می کنم که احساس تمایل دوستی به گذشته و احساس بسیار در آن سرمایه گذاری حداقل برای من چیزی بود که اتفاق افتاد در اولین انگشت شماری از بار که ما آویزان است.

اما ما کاملا درک آنچه در آن به معنای واقعا دنبال از طریق آن. شما واقعا می تواند با کسی و می خواهید که فرد در اطراف برای مدت طولانی و همچنین کاملا blindsided با مشکلاتی که محصول در آن دوستی است.

ما تکامل خود را نیز از طریق این خط از کار با هم. حتی از اولین روز ما تا به حال عجیب و غریب وبلاگ ها با هم. ما تقریبا همیشه با انگیزه به همه چیز را با هر یک از دیگر. که بخشی از این جاذبه اولیه برای هر یک از دیگر به عنوان دوستان است. من فقط می خواهم من می خواهم به دانستن همه چیز است که اتفاق می افتد در این زن مغز درخشان. من می خواهم به در گفت و گو با آن است.

بک: در همکاری خلاق—من فکر می کنم درخشش نظریه است که اولین نمونه آن چیزی است که شخصی از دوستی شما رو شرکت تصمیم گرفتند برای مخاطبان گسترده تر این است که درست است ؟

ان: من فکر می کنم که منصفانه است. در سال 2013, من یک مقاله نویس برای برش. و مدتها قبل از 2013, ما تا به حال خصوصی الگوی رفتاری در دوستی ما که در آن ما می گویند به هر یک از دیگر تمام وقت, "I don't shine اگر شما نمی درخشید." این بدان معنی است که ما متقابلا سرمایه گذاری در هر یک از دیگر و نه در رقابت با یکدیگر برای به دست آوردن چیزهایی که ما می خواهیم در این جهان است.

به هر حال در سال 2013, من نوشت: یک ستون در این مورد. این واقعا بسیار محبوب مفهوم است. آن چیزی است که ما پس از آن می خواستم برای محافظت از [در بخشی از trademarking آن] به طوری که مردم نمی خواهد از آن استفاده کنید برای چیزی که زد counterintuitively به چگونه ما در واقع شاهد درخشش تئوری کار است که سرمایه گذاری عمیق در دراز مدت نه یک برچسب برای کنفرانس یا رویداد شبکه های خود.

سپس در 2014, ما, دوست, دوست دختر جینا Delvac که باور نکردنی صوتی تهیه کننده پیشنهاد کرده بود به ما که شاید ما را به صورت پادکست خوب شرکت میزبان. ما فکر این امر می تواند سرگرم کننده و جالب است. ما با نام تماس با دوست دختر خود راو در روز های اولیه واقعا ما را فقط تماس با یکدیگر و صحبت کنید. آن را عمدی بود به این معنا که ما می دانستیم که ما می خواستیم با هم کار کنند اما در زمان واقعی آن را احساس نمی مانند ما بودند رفتن به کسب و کار هم در وقت ما شروع به پادکست.

بک: چگونه دیدن کسانی که همه چیز منفجر کردن خود را تحت تاثیر قرار دوستی ؟

Aminatou: در آن صورت نبود تهدید دانستن آن چیزی است که ما مشترک بخش خصوصی بود که با جهان به اشتراک گذاشته. هنگامی که شروع به تبدیل شدن به یک مسئله زمانی است که ما در گفت و گو در مورد کسانی که همه چیز. برای ما به به یکدیگر می گویند "اوه که درخشش نظریه ستون بزرگ است. چگونه است که شما احساس می کنید؟"—یک مکالمه است که ما را در مورد تقریبا هر چیز دیگری—به من که گفتن.

حسن نیت ارائه میدهد Simon & Schuster

همان چیزی که اتفاق افتاده است با این پادکست به این معنا است که زندگی ما را تغییر بودند ما شرکت در حال تغییر زندگی ما, اما ما در حال ناتوانی به بحث در مورد آن. تهدیدات هرگز از چیزهایی که شما در مورد فکر می کنم. [در این کتاب] ما نوشتن که هیچ دوست معادل راه رفتن در روی شوهر خود را با شخص دیگری—آن را هرگز که چشمگیر است.

قانون واقعی از کار با هم بود که واقعا آسان و بدون درز. که در آن شروع به تبدیل به آشکار است که وجود دارد مسائل در این رابطه است که ما از دست رفته هر یک از دیگر در این کار بسیار بزرگ و کوچک راه ارتباطی عاقلانه. به عنوان پادکست ما رو بیشتر محبوب به عنوان مثال ما با داشتن یک زمان بسیار خوبی است و نشان می دهد اما وجود دارد و تغییرات کوچک است که ما رفتن را از طریق است که ما نه تنها بحث و گفتگو است. صحبت کردن در مورد احساسات سخت است.

بک: بنابراین شما رفت و از طریق این پچ خشن در دوستی خود را و شما روشن بود از ابتدای کتاب—این کتاب که استدلال خود را برای دوستی—که شما تا به حال در این دوره تاریک. آیا این تغییر چگونه شما داستان دوستی خود را به شماست ؟

ان: یکی از چیزهایی که واقعا دردناک و خسته کننده برای من است که آن را همیشه به نظر می رسید مانند وجود دارد برخی از چیزهایی که من از دست رفته بود. مانند وجود یک غول سوء تفاهم است که ما می تواند منبع تمام مشکلات ما به. و این تنها مورد نیست. در روزهای اولیه از ما و دوستی ما فقط در همگام. ما می دانستیم که چه شخص دیگر احساس نا امنی در مورد. ما می دانستیم که چگونه به طور مستقیم به تفسیر هر یک از دیگر و مختصر پیام های متنی. آن همه کسانی که کمی ارتباطی چیزهایی که من فکر می کنم به آرامی شروع به شکستن.

شما که لحظه ای از نگاه کردن به یک متن و مانند صبر کنید من مطمئن هستم که آنچه که او بدان معنی است توسط این. و سپس آن را snowballed و snowballed. این پویایی است که اتفاق می افتد در بسیاری از دوستی است. این پویایی است که اتفاق می افتد در بسیاری از روابط صمیمی است ، این واقعا زمان مداخله رفتن به درمان با هم—به یاد بگیرند که چگونه برای شناسایی آنچه اتفاق افتاده بود و شروع به صحبت کردن در مورد آن را دوباره.

بک: من لذتبخش تعجب به خواندن در این کتاب است که شما رفت و به زوج درمانی به صرفه جویی در دوستی. چه بود آن را مانند رفتن به درمان با یک دوست ؟ چه آموختید ؟

Aminatou: برای بسیاری از مردم رفتن به درمان در حال حاضر احساس عجیب و غریب. من خودم شده اند در درمان فردی برای سال ها و سال ها. رفتن به درمان با یک دوست اگر ... آن را خارج وجود دارد. اگر شما انجام یک جستجوی گوگل برای درمانگران برای دوستی منآن را به خوبی پر جمعیت.

ان: هیچ روانشناسی امروز دایرکتوری برای که.

Aminatou: اما من خیلی خوشحال هستم که ما آن را انجام داد چرا که ما نیاز یک فرد بالغ به دست ما را قادر به صحبت. در تجمع به قصد درمانی, ما تا به حال سعی کردم برگرداند-را-عاشقانه نوع سفر و آن را به پایان رسید تا بودن غم انگیز است.

میلان Zrnic

آن جلسه در مورد کار است که به ارمغان آورد که همه دایره کامل. آن را مانند اگر ما نمی تواند انجام کار پس ما باید مشکلات بزرگتر. دوستی است که بر روی صخره ها. این اولین بار است که ما به یکدیگر گفت: "این احساس افتضاح است." و هنگامی که ما شروع به دنبال در اطراف برای یک چارچوب برای تعمیر یک رابطه تنها چارچوب است که به ذهن می آید این است که درمان. برای ما این بود که واقعا گفتن که پس از آن پیشنهاد شد حتی اگر هر دوی ما weirded از آن ما فکر می کنیم که هنوز هم بهتر از هر غرابت ما تا به حال تلاش شده است.

ان: این است که چگونه شما می دانم که چقدر بد آن را بدست کرده بود.

Aminatou: اما شنیدن ان بود مایل به رفتن به درمانی—شناخت خود را به عنوان به خوبی به عنوان من که احساس می کند مانند چیزی که او را—که یک شاخص واقعی به من که یکی آن را بسیار بد و دو است که او در واقع ممکن است هنوز هم می خواهم به دوستان با من. که بسیار بتن اطمینان. ما واقعا ممتاز قادر به پرداخت هزینه آن—درمان گران است و نه در دسترس اکثر مردم در این کشور است که یک شرم بزرگ. آن را تحت اللفظی سرمایه گذاری مالی در رفاه روابط ما.

هدف این بود که نمی آمد داشتن همان دوستی است که ما تا به حال قبل از. من در واقع رفت و در بسیار بد است که ما خواهد بود دوستان در تمام بعد از این. من غافلگیر شد بلکه من باید یک تجدید درک درستی از مقدار کار است که در آن طول می کشد به کسی صحبت کنید و به آنها بگویید چه شما احساس هستند و برای آنها همان را برای شما انجام.

بک: من از شما خیلی صادقانه در مورد تکه های سخت است که شما تا به حال به دلیل من فکر می کنم حتی به دوستی تبدیل شده است و بیشتر در جشن فرهنگ, آن را هنوز هم صحبت در مورد هر دو عنوان این جهانی چیز مثبت است که می تواند گاهی اوقات احساس می کنم کمی سطحی و یا به عنوان سمی است.

ان: اگر شما تنها به فکر دوستی در یک سطحی معنا که در آن همه چیز قرار است به شما خواهد هرگز به نقطه که در آن شما تا به حال طولانی در حال اجرا نزاع با کسی. شما می خواهم که فقط راه می رفت دور قبل از آن اتفاق افتاده است. بخشی از درک چرا ما هر دو می خواستم برای اقامت سرمایه گذاری در این دوستی ضروری یک زبان جدید در اطراف چه نوع دوستی بود. من همچنین فکر می کنم که بخشی از آن این است که انسان کثیف و صمیمیت سخت است, مهم نیست که چه شکل است که طول می کشد.

Aminatou: تماشای فرهنگ بگیر تا به این درک که دوستی یک رابطه مهم برای افرادی است که واقعا هیجان انگیز است. آن را هیجان انگیز به تماشای تلویزیون را نشان می دهد در مورد آن. این هیجان انگیز است برای دیدن مردم بود باز در مورد مردم در زندگی خود را که آنها را دوست دارم. اما من فکر می کنم که در جشن پیچیدگی و نکات دقیق وظریف از دست داده است. بازگشت به آن نقطه مورد آن احساس infantilizing جشن نیز احساس می کند که راه. مانند, مطمئن, من, دوستی ها همه سرگرم کننده و بزرگ اما من فکر می کنم که بخشی از واقعیت در حال رشد است و همچنین درک که همه چیز را می توان جشن گرفت.

ان و من بسیار بسیار خوب دوستان است. ما خواهد بود بسیار خوب دوستان است. ما یک انفجار با هم. او کسی است که بخشی از بهترین لحظات زندگی من است. اما من فکر می کنم که بخشی از داشتن دوستی قابل مشاهده است هم بودن واقعا صادقانه در مورد این واقعیت است که این کار طول می کشد. اگر شما از شنیدن یک زن و شوهر می گویند: "رابطه ما خوب است, اما آن را کار" هر کس به طور غریزی می داند آنچه در آن به معنی. اما با دوستی وجود دارد این انتظار می رود آن است که تصور می شود آسان که منجر به infantilizing زندگی همه بزرگسالان در دوستی و همچنین یک ارزیابی صادقانه از هر چه بلند مدت پیوند صمیمی به نظر می رسد.

بک: وجود دارد بسیاری از لایه های مختلف در چگونه شما دو نفر شده اند و به دنبال دوستی است. وجود شخصی خود دوستی ، وجود دارد بررسی های خود را شخصی دوستی که شما را در درمان. وجود دارد شما مکان رو دوستی در پادکست و کتاب. و پس از آن وجود دارد این واقعیت است که بسیاری از کار مشترک است که شما انجام می دهند با هم به عنوان دوستان خود را به دنبال در مفهوم دوستی.

ان: آن دوستی turducken.

بک: دارای ترکیبی از تمام کسانی که همه چیز را به همراه داشت هر بینش است که شما به ارمغان آورد به زندگی خود را ؟

ان: من می دانم این است که مانند یک کلیشه به مانند آه بله شخصی سیاسی است. اما واقعا بررسی گزینه های که ما هر دو ساخته شده در این دوستی به من اجازه ببینید که چگونه گسترده تر اجتماعی و فرهنگی وضعیت دوستی تراوش به چگونه همه ما آن را انجام دهد. که در آن ما قرار داده و انرژی است که در آن ما در حال قرار دادن اهمیت در زندگی ما است.

Aminatou: این سوال که "آیا جهان مانند زمانی که شما اجازه دهید بزرگسالان را بالغ تصمیم گیری برای خود را ؟" چیزی است که همواره در مقابل مغز من. ان و من دو نفر که واقعا نفرت پدر سروری در هر شکل آن در می آید. حتی در دوستی پدر سروری نگه دارید. آنچه که می تواند جهان را مانند نگاه کنید اگر شما فقط اجازه دهید افرادی که نمی خواهید به ازدواج با یکدیگر و که خون بستگان تصمیم می گیرید که آنها می خواهند برای ساخت یک زندگی با هم ؟ خیلی از دوستی من با ان و دوستی با افراد دیگر است که با داشتن یک تخیل است که برای جهان گفت: "چگونه می تواند ما را در سازماندهی جامعه سالم و مولد از راه های که در آن بزرگسالان هستند خوشحال به تصمیم گیری برای خود را؟" دوستی واقعا در هسته اصلی این سوال است. من نمی باید یک راه حل, اما زمانی که من فکر می کنم متفاوت و بهتر از جهانی که من می تواند زندگی می کنند در دوستی است که در مرکز است که جهان در یک واقعا راه بزرگ است.

در یک یادداشت شخصی دلیل من مراقبت زیادی در مورد همه این است که این واقعا یک لنز قدرتمند برای یادگیری در مورد خودم و برای یادگیری در مورد تغییر است. در برخی از راه این است که به شدت خود شیفته—به عنوان یک انسان است. ما را در نوشتن این کتاب در مورد فیلسوفان یونانی و گفت که دوستی یک آینه است که شما را نگه دارید به خودتان و به عنوان کلیشه آن را به عنوان برای تلفن های موبایل درست است و آن را بسیار قدرتمند است. اگر شما علاقه مند در به دست آوردن خود دانش غلبه بر تروما شفا و کامل بودن فرد شما نیاز به پیدا کردن راه برای یادگیری در مورد خودتان. بودن و داشتن یک دوست است که یکی از قوی ترین راه شما می توانید انجام دهید که.

ان: من همچنین می خواهم به اکو چیز در مورد خود دانش است. من آموخته اند که خیلی در مورد خودم از طریق این دوستی و از طریق آینه دوست من Aminatou افشانده است که من واقعا گرامی. ما به معنای واقعی کلمه مختلف مردم از ما خواهد بود اگر ما تا به حال ملاقات کرد.


اگر شما یا کسی که شما می دانید که باید بر روی فایل های دوستی در تماس در friendshipfiles@theatlantic.com و به ما بگویید که کمی در مورد آنچه باعث می شود دوستی منحصر به فرد است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب