صفحه بندی Dr Hamblin: من باید پرواز ؟

صفحه بندی دکتر Hamblin اگر همه هوشیار و مسئول آن می توان با خیال راحت. جولیان مونتاگ یادداشت سردبیر

توسط NEWS-SINGLE در 25 تیر 1399
جولیان مونتاگ

یادداشت سردبیر: هر چهارشنبه, James Hamblin طول می کشد پرسش های خوانندگان در مورد مرتبط با سلامت کنجکاوی و نگرانی و وسواس. باید یکی ؟ ایمیل او را در paging.dr.hamblin@theatlantic.com.


عزیز دکتر Hamblin,

من سالم 76 سال فکر کردن در مورد گرفتن یک پرواز بدون توقف از لاس وگاس به بالتیمور. من می خواهم به دیدن دختر من و خانواده او از جمله grandkids شده اند که فوق العاده در مورد quarantining. من می توانم خود منزوی در زیر زمین خود را. برای پرواز, من یک N95 ماسک و دستکش و من می تواند یک محافظ سپر صورت. و به عنوان شکر و تخم مرغ در کیک من می پوشیدن پوشک برای جلوگیری از دستشویی های عمومی.

باید دریافت کنم که هواپیما ؟

ناشناس


من فکر می کنم شما باید احساس اعتماد به نفس در مورد گرفتن در هواپیما.

اقدامات شما در حال گرفتن باید شما را امن نگه دارید. اما بیش از هر چیز دیگری کردار شما نشان می دهد در برنامه ریزی در اینجا نشان می دهد شما انجام همه چیز را با دقت. ما ایمنی در فضاهای بسته و محدود مانند هواپیما بستگی به تلاش جمعی از افراد و شما به وضوح از نوع فقط به پوشیدن ماسک در اطراف چانه خود را و یا performatively شستن دست های خود را تنها در صورتی مردم به دنبال.

که گفت:, من فکر نمی کنم شما نیاز به پوشیدن پوشک. هر فرودگاه در ایالات متحده باید عملکرد فنها که اخراج هر طولانی به طور بالقوه عفونی توالت plume پس از شما خیط و پیت کردن. اگر شما با پوشیدن یک ماسک مصیبت باید یک کم خطر گزاره. همان می رود برای پرواز خود را: یک هواپیما توالت نباید aerosolize این ویروس بیش از هر توالت معمولی. اما سطوح در هواپیما حمام می تواند بسیار احتمالا پوشش داده شده در ویروس زیرا هر بخشی از اتاق کوچک لمس است به طور منظم توسط بسیاری از مردم است. من می خواهم تحت عمل همان فرض در هر حمام در حال حاضر و دست شستن درآمده است.

چه چیزی باعث می شود پرواز به خصوص خطرناک حداقل از لحاظ تئوری این است که هوا در حال پرواز است. یک هواپیما شامل بسیاری از مردم در یک فضای محصور در خشکی برای مدت طولانی. غشاء مخاط در معابر بینی خود خشک را در یک هواپیما ساخت آنها را بیشتر مستعد ابتلا به اینکه استعمار توسط یک ویروس است. اما هوا در یک پرواز باید بود به عنوان امن یا امن تر از دیگر فضاهای محصور که در آن مردم در حال گذراندن دوره های طولانی مدت با هم. بر خلاف بسیاری از خانه ها یا دفاتر درجه یک هواپیما به طور مداوم در چرخش بیش با هوای بیرون به داخل کابین و هوا تحت فشار قرار دادند. هر هوایی که recirculated قرار است به اجرا را از طریق یک فیلتر هپا که می توانید تقریبا هر نوع ویروس است.

تهویه است که احتمالا نه به عنوان خوب به عنوان اگر تمام ویندوز در هواپیما باز بود اما خوب که باعث آن را به سقوط و هر کس داخل به خفه. هنوز هم آن را بهتر از نشستن در یک ماشین با تهویه مطبوع رفتن تیراژ هوا در حالی که هر کس در داخل نشسته در خورش.

هوا بر هواپیما می تواند یک مشکل زمانی که سیستم تهویه مطبوع خود را بسته کردن و حتی به طور موقت مانند زمانی که آنها در گیر آسفالته برای یکی از کسانی که همیشه دلایل نامشخص. این وضعیت با اعتبار یکی از شناخته شده آنفلوانزا شیوع در آن 38 54 نفر در هواپیما بودند آلوده پس از نشستن در یک آسفالته به مدت سه ساعت بدون گردش هوا. هیچ جمله موارد cabinwide گسترش گزارش شده با کروناویروس هر چند وجود دارد جدا شده اند که گزارش ها از انتقال بیشتر به یک نزدیکی مسافر. بدترین گزارش حادثه شد و در اوایل ماه مارس زمانی که ویتنام وزارت بهداشت مرتبط موارد ده به یک پرواز طولانی از لندن به هانوی.

به امن هواپیما نباید بیکار نشستن با سیستم تهویه مطبوع خود را برای مدت طولانی. اگر شما در حال انجام است که تقاضا که آن را پشت در. هوا سیستم نیز به طور معمول خاموش در طول شبانه روزی و deplaning منجر به برخی از شرکت های هواپیمایی برای دریافت خلاق در مورد شبانه روزی الگوهای که به حداقل رساندن چه مدت آن طول می کشد. اگر بیشتر کارآمد شبانه روزی فرایند همیشه ممکن است من آرزو می کنم آنها می خواهم آن را انجام داده ، در هر صورت من نمی عجله به فرد برای اولین بار از هواپیما.

آن را نیز ممکن است کمک کند به نوبه خود بر روی شخصی فن در بالای سر خود را. حداقل آن را نمی تواند صدمه دیده است. که هوا باید فیلتر شده و در شانس کردن که کسی نشسته بسیار نزدیک به شما ویروس گرفته و آن را در اطراف این فن ممکن است کمک به رقیق کردن آن و چخ دور هر چیزی معلق در هوا در نزدیکی شما.

به طور کلی هوا در هواپیما کابین به طور کامل باید به نوبه خود بیش از هر سه دقیقه. وقتی که مرتب سازی بر اساس سیستم تهویه است که همراه با مردم به درستی با ماندگاری بالا-کیفیت ماسک و کاهش به سفر اگر آنها در تمام علامتی یا تا به حال تماس با افرادی که بیمار هستند, خطر شیوع در هواپیما باید نزدیک به صفر است.

نگرانی اصلی با سفر هوایی است که کمتر در مورد گسترش این ویروس در هواپیما از مردم در مورد گسترش این ویروس زمانی که آنها می رسند. این نگرانی خاصی است که حمل و نقل این ویروس از یک نقطه به یک محل است که همه چیز تحت کنترل به خصوص در ایالات متحده, که در آن coronavirus موارد فزاینده در بسیاری از, اما نه همه متحده است. طرح های خود را برای منزوی کردن برای دو هفته پس از ورود خوب است. نیویورک و کنتیکت و برخی کشورهای دیگر در حال حاضر نیاز به تماس های ورودی مسافران برای انجام این کار باید تبدیل به سیاست استاندارد. خود منزوی می تواند دشوار است, به ویژه هنگامی که شما در حال بازدید از خانواده اما آن را بسیار مهم است. من فکر می کنم شما با خیال راحت می تواند آویزان کردن در حیاط خلوت و یا در ایوان و در فاصله. این کار نیاز به یک وضعیت گروگان که در آن بستگان خود را پایین تر مواد غذایی پایین پله ها با استفاده از یک قرقره سیستم.

که من به ارمغان می آورد به اقدامات احتیاطی شما را در گرفتن. بر خلاف بسیاری از کشورهای دیگر در ایالات متحده در حال حاضر هیچ محدودیت در مسافرت داخلی. اگر شما می خواستم به شما می تواند شروع gallivanting در سراسر کشور بدون هر کسی توقف شما حتی اگر شما احساس بیمار. اما فقط به خاطر شما می توانید پرواز معنا نیست که شما باید. ایمن ماندن در حالی که سفر در حال رفتن به پایین آمدن به پایه بينايی. اگر هر کس تا به حال هوشیاری شما نشان می دهد در اینجا ما می شود در بسیاری مکانی بهتر—به عنوان یک کشور و به عنوان یک جهان است.

قبل از همه از این استفاده کردم به آرزوی مردم "سفرهای امن" در راه که یه جورایی بی معنی است. در حال حاضر آن را بیشتر از یک دستور جدی به فکر نه تنها ایمنی خود را, اما همچنین ایمنی از هر کس در اطراف شما. عمل به عنوان اگر شما در حال مسری حتی اگر شما باید سفر تنها زمانی که شما اعتماد به نفس است که شما نمی. سفرهای امن.


"صفحه بندی دکتر Hamblin" است که فقط برای مقاصد اطلاعاتی تلقی نمی شود توصیه های پزشکی, است و نه یک جایگزین برای مشاوره پزشکی حرفه ای و تشخیص و یا درمان. همیشه به دنبال مشاوره از پزشک خود و یا دیگر واجد شرایط بهداشتی و با هر گونه سوال شما ممکن است در مورد یک وضعیت پزشکی است. با ارسال یک نامه شما موافقت خود اجازه دهید به اقیانوس اطلس استفاده از آن—در بخشی از یا به طور کامل—و ما ممکن است آن را ویرایش کنید برای ظهر و/یا وضوح.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.



tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب