"پالم اسپرینگز" و "یادگار" بررسی

در حداکثر Barbakow فیلم عروسی مهمانان خود را گرفتار در یک حلقه زمان.تصویر توسط نوریا فقطیک روز می رود زمانی که

توسط NEWS-SINGLE در 20 تیر 1399
In Max Barbakows film wedding guests find themselves caught in a time loop.
در حداکثر Barbakow فیلم عروسی مهمانان خود را گرفتار در یک حلقه زمان.تصویر توسط نوریا فقط

یک روز می رود زمانی که من فکر نمی کنم در مورد "موش خرمای کوهی امریکا روز" یک فیلم که در همان روز لعنتی می رود و بیش از بیش. من تا به حال یک اخطار قبلی زمانی که Harold Ramis فیلم منتشر شد در سال 1993 که در آن ممکن است آویزان در اطراف ما در جریان خون و پس از آن است. آنچه مهم درباره داستان اصلی غرور—از یک شخص به نام فیل (بیل موری), enchained در یک زمان حلقه آن نیست تازگی یا کریستالی منطق با آن کار می کرد از طریق, اما واقعیت این است که پاسخ آن به چیزی است که دائم در راه ما بودن. (بهترین کمدی در حال حاضر و پس از آن می توانید این کار را با سهولت است که باعث می شود tragedians آجیل برو.) "روز موش خرمای کوهی امریکا" مردم می گویند وقتی پرسیده شد که در مورد کار خود و یا سوم سال از ازدواج خود را, و یا چشم انداز بی نهایت در بی معنی از درجه اعتبار ساقط و یا انتخاب از سالاد در ناهار ضد. ما می توانیم مبارزه حلقه; ما می توانیم غار در آن ما می توانید karmic مسیر پور یکی دیگر از آبجو و رفتن با جریان. باعث می شود تفاوت. در پایین همه ما فیل.

"موش خرمای کوهی امریکا روز" هر چند بی عیب و نقص است بی نظیر و شرکتی شده در پرسه زدن. خوشمزه وجود دارد طنز در حل و فصل کردن به یک فیلم جدید و پس از نیم ساعت اخم در تاریکی و گفت: به خودتان "در قطع نیست من اینجا بوده است قبل از؟" است به اندازه کافی گنگ به خطر اندازی مجدد Ramis فیلم—عاقلانه پس از صرف تلاش خواهد rip یک سوراخ در فضا-زمان پیوسته. به جای این بدیهیات groundhoggery اعمال شده است به ژانرهای مختلف. از این رو "لبه فردا" (2014) در یک جنگ که در آن تام کروز نگه می دارد گرفتن در جنگ کشته شدند و پس از بیدار شدن از خواب در صبح روز بعد در بی عیب و نقص fettle. "مبارک روز مرگ" (2017) طناب از تخفیف فاحش دهنده فیلم به حلقه به نفع کسانی که cognoscenti که مانند خود slashings در تکرار کنید. باهوش ترین تکرارشونده است که از "منبع کد" (2011) است که در آن هشت عمل بسته بندی شده دقیقه به جای بیست و چهار ساعت خسته کننده هستند غالبا تکرار در یک پیشنهاد به فویل یک جرم و جنایت است.

در حال حاضر ما boringly با عنوان اما کاملا روحیه "پالم اسپرینگز." مدیر این است که حداکثر Barbakow این فیلمنامه اندی Siara و به ترتیب زمانی به چالش کشیده قهرمان Nyles (Andy Samberg) که در ابتدا از داستان است که در حال حاضر گیر کرده است. هر چه او می کند با این حال او می میرد و هر کس او را با خواب و بدون در نظر گرفتن اعمال خوب یا ناخالص سوء رفتار او محکوم به باز کردن چشمان خود را از نو به خوبی یکسان روز در پالم اسپرینگز ، و حدس بزنید چه ؟ این یک عروسی روز. Nyles نیست یکی گرفتن hitched با تشکر از بهشت است. او تنها وجود دارد چرا که او دختر کم نور و بی وفا, مه آلود (مردیت Hagner) یک ساقدوش عروس. اما هنوز آنچه یک چشم انداز خیره کننده از purgatorial: یک بیابان وسیع ابدیت پهن با بنابراین canapés, stumblebum سخنرانی و بدتر ، سیزیف به حال آن آسان است.

Nyles یک همراه و همدم او در جایگاه یک همکار-مهمان به نام Roy (J. K. Simmons) که هیچ یک بیش از حد خوشحال در مورد این ملعون دولت و کسانی که منافذ خود در طحال توسط تیراندازی Nyles با تعظیم و فلش—به هیچ اثر ماندگار ، به زودی یکی دیگر از مهمان, سارا (Cristin Milioti) خواهر عروس است ناخواسته به نزاع. (Barbakow باعث می شود که اشتباه از تلاش برای از زیرخاک در اوردن ریشه های حلقه ارائه برخی از وو وو مزخرف در عرفانی غار. Ramis را craftiest کودتا بود به ترک همه چیز غیر قابل توضیح است.) Nyles وجود دارد به آیه او را در قوانین دائمی عود. "بهترین شرط بندی شما این است که فقط به یاد بگیرند که چگونه به رنج می برند وجود" او می گوید او در حال جهش به طور خلاصه به شوپنهاور اما merrier گزینه به عنوان او و سارا ادامه برای نشان دادن است نتیجه-رایگان بیش از حد: نوشیدن, رانندگی, راه بیش از حد سریع, سرقت هواپیما و romping اطراف یک شیرجه بار در تطبیق کاپشن و قرمز neckerchiefs.

آیا همه این shenanigans علامت پیشرفت در Phil? نه واقعا او بیش از حد نوسان بین پوچ و اسب سوار و بسیاری از "پالم اسپرینگز" من می خواهم بگویم شد prefigured در نزد بیل موری به آرامی متراکم یک تکه از کیک به شکم به دنبال در یک منزجر اندی MacDowell و سپس دهیم "چی؟" (یا به عبارت دقیق "Whahh?") از طریق یک لخته از خامه رویه خامهای کیک یا شیرینی. همچنین او همیشه در حال مچاله شدن امکانات گفت: از taedium رزومه می رود که با حلقه در حالی که Andy Samberg—فوق العاده شاد, شرکت, صفحه, عنوان طرفداران "Brooklyn Nine-Nine" گواه خواهد شد—ترجیح خود را موش خرمای کوهی امریکا شسته و رفته و سریع بدون مشروبی که بدرقه نوشابه از شرمنده.

چه می کند این فیلم ایستاده است حضور Cristin Milioti, یک نمونه کامل از goofiness و فضل است. هر چند گسترده و چشم او بیش از حد دانستن به یک ingénue. شما ممکن است به یاد او در "گرگ وال استریت" (2013), فریاد در لئوناردو دی کاپریو به عنوان او نشت از یک لیموزین در مقابل برج ترامپ و yells باقی بماند در اوایل صحنه از "پالم اسپرینگز" با سارا و گفتند "چه فاک؟," می خواهم از هر چیزی wittier. او حتی فریاد زیر آب در یک استخر. اما به تدریج تحت Milioti مراقبت, شخصیت, شکوفه, نه فقط در مدبر roguery اما در ترحم; خوشحال مه از اشک که فرود آید بر او در شیرجه بار است که ناگهانی و به عنوان قلب-تصرف به عنوان نزدیک زنجبیل راجرز در "Shall We Dance" (1937) و نیم گریه زمانی که فرد آستر می گوید: خداحافظی با یک آهنگ. در حال سقوط در عشق است بزرگ اما تصور کنید در حال سقوط در وقت و زمان دوباره. Nyles یک پسر خوش شانس.

اگر وجود دارد یک کمپین برای حمایت از matrilineal—فیلم وجود دارد و باید—و سپس "یادگاری" خواهد بود در پیشتاز است. این نهی فیلم استرالیا به کارگردانی ناتالی اریکا جیمز می گوید از سه نفر هر یک نسل مختلف. قدیمی ترین است ادنا (Robyn Nevin) است که در دهه هشتاد و کسی که به تنهایی زندگی می کند یک راه عادلانه از ملبورن در منزوی ، هنگامی که او می رود از دست رفته او دختر کی (امیلی مورتیمر) و کی دختر سام (Bella Heathcote) آمده به دنبال او. حرکت آنها در مشورت با پلیس شانه چکیدن جنگل در این نزدیکی هست و منتظر ادنا به بازگشت. که او بدون هشدار; کی می یابد او در پوشیدن یک لباس بلند و گشاد و با پا و احوالپرسی او با سردرگمی و امداد. ادنا به نظر می رسد. "چای ؟" او می پرسد. "یک قند درست است؟"

این جریمه لحظه بیشتر از همه نگران کننده برای ادنا گاه به گاه تن. "من فرض کنید من رفت," او می گوید که در صورتی که حل و فصل این مسئله است. این سوال که در آن او رفت—آیا بیرون به جنگل مانند یک جادوگر بر روی لام یا به سمت داخل به راز recesses از خانه—حل نشده باقی مانده است. و شما نمی تواند کمک کند تعجب که چگونه او کردم که شعرم کبود به عنوان تاریک به عنوان یک damson در جناغ سینه: برای اولین بار از بسیاری از توهین به گوشت هشدار داده می شود که نشان داده شده در این دوره از جشنواره ،

در برخی موارد "یادگاری" یک haunted-house تلنگر از مدرسه. لکه های مهاجرت در سراسر دیوار و یک پنجره از شیشه های رنگی در جلوی درب است تیره با قالب سیاه و سفید; چیزهایی که واقعا به دست انداز در شب. حتی فروتن جست و خیز کردن خشک کن می شود برای پیوستن به در thumping دور از توافق خود را -- یک نعمت غیر مترقبه مطمئنا زمانی که شما یک دسته از لباس های شسته شده برای دریافت از طریق, اما من حدس می زنم آن را می افزاید: به spooking. در موارد نادر زمانی که لامپ روشن در آنها بازیگران اما ضعیف تب و تاب بودن و من تا به حال خفه کردن یک به جرم خنده زمانی که کی دستور داده شد در تمام جدیت به دنبال زیر تخت. اوه! که نوع از چیزی که بوده است یک شوخی برای تقریبا یک قرن; در نسخه سکوت "گربه و قناری"(1927), اضطراب, مهمان, در یک creaky عمارت نو جوان نگاهی به شبیه زیرچشمی نگاه کردن. وجود دارد هیچ چیز بدتر از یک simpering کنده هر چند این درست است که عینک خود را سوسو زدن برای یک لحظه با شیطانی آتش.

"یادگاری" طراحی شده است کمتر به دمدمی مزاجی شما را از نگرانی دور در شما. دلهره آور تر از هر شر شبح بازدید از مرده است فیلم ترس مشترک به تعداد بی شماری از خانواده—که روح زندگی را تبدیل به ارواح خود را و است که یک فرد را در حافظه آن علاقه و یا ناراحت کننده ممکن است شروع به پوسیدگی مانند یک جسد. کلمه مخوف "زوال عقل" است و هرگز ذکر شده اما شما می توانید آن را ببینید و از شنیدن آن در ادنا اقدامات و inactions; او چشمه در عزیزان خود را در خشم scrabbles در خاک به منظور دفن یک عکس از آلبوم و راست می ایستد و مثل یک مجسمه به عنوان حمام سرریز. تا زمانی که او خاکستر-موهای خاکستری که unpinned آن سقوط به نیمه پایین خود را به عقب و پرده های خود را; ما حتی نمی توانید بگویید در یک نقطه که در راه او مواجه است.

آن را به یک جهنم از یک عملکرد by Robyn Nevin, که تا به حال طولانی و فرماندهی و حرفه ای در استرالیا در مرحله. او مدیر هنری کمپانی تئاتر سیدنی; تولید خود را از "Hedda Gabler," با بازی کیت بلانشت در سفر به بم در سال 2006. من در واقع می خواستم بیشتر از Nevin در "یادگاری" از آنجا که او احضار خلاق عصب میان clamminess و دل تنگی برای سرمایه گذاری نور را لمس کنید. "بازداشت خانگی آن است" ادنا می گوید زمانی که او گفت به چوب در اطراف جایی که کی و سام می توانید نگه داشتن چشم در او. اما اگر او میله های بیش از حد نزدیک است ؟ شما می توانید پوست خود را ؟ وجود دارد قابل توجه صحنه در اواخر سال در آن خانه به نظر می رسد به خانه بر زنان; اتاق همواره کوچکتر و بیشتر جعبه بهتر است برای تقویت وحشتناک ایده از سن به عنوان یک نوع از خزیدن فضا. در پایان, من اهمیتی نمی دهند چه مقدار از "یادگاری" بود unfurling در شخصیت سر و چقدر در حال وقوع بود در محل. من فقط می خواستم اتاق برای نفس کشیدن. ♦tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب