همه گیر ناهار خوری: متوسط چک محدودیت زمانی و تقسیم

فیلیپ Fong / خبرگزاری فرانسه / گتی

یادداشت سردبیر: این مقاله بخشی از ناشناخته یک سری در مورد جهان ما در حال پشت سر گذاشتن و یکی بودن تعمیرشده با این بیماری همه گیر.

دلار هنگ کنگ—در آخرین شب جمعه یک نقاب خوش برخورد میزبان در هنگ کنگ بوئنوس آیرس باشگاه چوگان بود مشتاق به نشان می دهد و کاربران به جداول خود را. اما قبل از آنها پا به آرژانتین خانه استیک آنها نیاز به پاسخ به چند سوال.

“آیا شما شده است در خارج از هنگ کنگ؟”

“تجربه هر گونه علائم معمولا همراه با کروناویروس?”

“آیا شما می آیند به ‘تماس مستقیم و یا مجاورت هر کسی’ حمل coronavirus یا که بوده است در خارج از شهر در 14 روز گذشته?”

سلامت اعلامیه دست به شام در سنگین اما شیک کلیپ بورد می آید همراه با یک دوم متوسط را بررسی کنید. (این اولین بار است که انجام می شود در اصلی ورودی به برج که خانه ها و رستوران های مورد نیاز برای دریافت در.) فقط در آن معمول از یک شب بازگشت به طور خلاصه آشنا “حق این راه” و “لذت بردن از وعده غذایی خود را.” داخل جمع به tufted چرم غرفه احاطه شده توسط polo خاطرات و نشسته در صندلی در نوار سنگ مرمر مهمان اسلاید چهره خود را با ماسک به کیسه های کاغذی. بطری های کوچک از ضد عفونی کننده دست مشخص شده با رستوران لوگو یک یورتمه رفتن اسب سواری توسط یکی بتواند یک پتک تحویل داده جدول سمت.

“این یک مقدار زیادی” سید Asim Hussain, co-founder از گوسفند سیاه و سفید رستوران اجرا می شود که بوئنوس آیرس در باشگاه چوگان به ما گفت. این گروه همچنین دارای دو دوجین دیگر نقاط همه اما یکی در هنگ کنگ است. “این واقعا نیز جان محیط رستوران.” بر روی تلفن خود را در حال تصاویری از گوسفند سیاه و سفید را izakaya-سبک خروجی که در آن روشن تقسیم شده به اضافه ناهار خوری نوار به گروه های جداگانه از مهمانان است. “من از آنها بدم میاید که. که به نظر می رسد فوق العاده زشت اما ما هیچ چاره ای” او گفت:.

تا آنجا که حسین مواردی این تغییرات هر چند آنها—در حال حاضر و در آینده قابل پیش بینی—یک ضرورت برای حفظ مشتریان و کارگران امن در میان همه گیر.

در سطح جهان صنعت مواد غذایی و آشامیدنی بوده است و تقریبا مسطح توسط coronavirus که مجبور است ده ها میلیون نفر به دور ماندن از موسسات ناهار خوری. در شهرهای بزرگ و شهرهای کوچک به طور یکسان, رستوران های منتقل شده به بایگانی اطلاعات در تلاش برای شناور باقی می ماند اما آن نشده است به اندازه کافی برای حفظ بسیاری از. Buzzy برنده جایزه رسانه ها را خورده کنار دیرینه محله مورد علاقه خروج تعداد زیادی از کارکنان بیکار.

به عنوان برخی از مکان ها در اروپا و ایالات متحده شروع متزلزل عمل متعادل بازگشایی اقتصاد خود را در حالی که تلاش برای نگه داشتن این ویروس در خلیج موسسات که موفق به زنده ماندن هستند و در مواجهه با محدودیت های جدید و خطرات ناشی از هر دو مالی و بهداشت عمومی انواع. اقدامات اتخاذ شده توسط رستوران ها در اینجا در هنگ کنگ—متوسط چک برای شام تقسیم بین جداول کاهش گنجایش محدودیت زمانی برای خوردن مقایسه کردن منوها و پشتیبانی از کارکنان می تواند با ارائه یک نگاه در چه رستوران را برانگیخت و صاحبان جاهای دیگر را به زودی تجربه کنند. “چیزهایی که در حال حاضر مرتب کردن بر اساس به آرامی در حال بازگشت به جایی که آنها نیاز به” حسین به ما گفت. “من به عمد نیست و گفت:” طبیعی است.” هر رستوران در هر نقطه از جهان در انتظار همه چیز را به بازگشت به حالت عادی است برای رفتن به انتظار مدت زمان طولانی است.”

هنگ کنگ در خدمت هم به عنوان یک هشدار از چگونه عمیقا صنعت مواد غذایی و آشامیدنی تغییر خواهد کرد با این بیماری همه گیر. حتی اگر این شهر تا حد زیادی شامل ویروس—تنها چهار نفر فوت کرده اند و کمتر از 30 باقی می ماند در بیمارستان و اجتناب نوع سخت مستند اقدامات اعمال شده در کشورهای دیگر رستوران ها در اینجا وضعیتی وخیم. و دفع ویروس هنگ کنگ آموخته است که تنها دستاورد: اتفاقی رد محدودیت های مسافرتی و coronavirus بهداشتی مربوط به قوانین و مقررات می تواند به سرعت باز کردن آن, موفقیت, نما, یک مشکل برای ناهار خوری موسسات وابسته به خارج از شهر بازدید کنندگان است. تامی چونگ, یک نماینده مجلس که نماینده صنعت غذا در این شهرستان در شورای قانونگذاری پیش بینی است که 40 درصد از هنگ کنگ رستوران ها خواهد شد به طور دائم بسته ، حسین فقط کمی بیشتر خوش بینانه است. “یک سوم از این صنعت است که فقط رفتن به نابود,” او گفت:.

گوسفند سیاه و سفید با تجربه ترساندن در اوایل روز از وقوع حتی با پروتکل های دقیق در محل هنگامی که یک مهمان از خارج از کشور که برای بازدید از بوئنوس آیرس باشگاه چوگان تست مثبت برای COVID-19 وادار به آن را به طور موقت نزدیک است. به دنبال برای به اشتراک گذاشتن تجربه خود گروه در زمان دستورالعملهای داخلی آن ایجاد شده برای کارکنان و گسترش آنها را به یک coronavirus راهکار برای دیگران در این صنعت است. سند محدوده از اصول اولیه مانند ماسک مناسب-پوشیدن, تکنیک برای اجرای یک سیستم دوستان برای کارگران که ممکن است مشکل برقراری ارتباط در بیمارستان به دلیل موانع زبان و راهنمایی در واتساپ تشکیل گروه برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات بین سالن. (دومی ایده برانگیخته شد که یک گروه از مهمانان تبدیل شده به دور از یک رستوران پس از اعتراف است که آنها به تازگی در سفر اقدام به ورود به محل دیگری است.) راهنمای دانلود شده است بیش از 2000 بار حسین گفت: جلب توجه از امثال آشپز Thomas Keller. آن را به تازگی به زبان ژاپنی ترجمه شده توسط Ohashi Naotaka که صاحب توکیو Tirpse بسیار مورد تحسین قرار گرفته معاصر فرانسوی رستوران.

حسین رستوران ها نیز بهینه سازی خدمات در یک نقطه ارائه تخفیف مجموعه, منو, در حالی که به شدت اجرای اسلات هم برای شام هر دو که برای کمک به نگه دارید تا زمانی که گردش مالی هنگ کنگ دولت محدود تعدادی از مهمانان به چهار جدول در (حد بوده است افزایش یافته و به هشت) و اجتماعی-فاصله اقدامات بودند به محل قرار داده. اما حسین نیز در بر داشت که مردم مشتاق به معطل شدن به عنوان طولانی به عنوان آنها قبل از. حتی با این اقدامات وجود دارد و دو روز متوالی زمانی که او تا به حال صفر درآمد و به طور کلی کاهش تقاضا حداقل 50 درصد در اوج این بیماری همه گیر یک سطح که در آن حسین گفت: زنده ماندن می شود “بسیار دشوار است.”

گوسفند سیاه و سفید است که مانند دیگر هنگ کنگ رستوران دیدم کسب و کار در سال گذشته برخورد با اعتراضات که فوران دوباره شده است buttressed توسط گروه موفقیت گذشته از جمله یک رشته از جوایز مهمترین میچلین ستاره برای دو رستوران. آن را اجتناب تخمگذار کردن هر گونه کارکنان اینکه مدیران باید خود را پرداخت برش—حسین گرفته حقوق و دستمزد از فوریه. به تازگی این گروه راه اندازی ارتقاء که در آن درآمد حاصل از یک ویژه تحویل شام تحت پوشش روز از مرخصی بدون حقوق برای اعضای هیات مانند ماشین ظرفشویی و پاک کننده ها. به این کشش آن نیاز به تکیه بر مشتریان موجود و چند تماس به دوستان. حسین با اشاره به ترویج به عنوان یک مثال از آنچه که رستوران نیاز به انجام به آب و هوا ، مواد غذایی خوب و مهمان نوازی او گفت:, “آیا نمی شود به اندازه کافی برای رفتن به جلو است.”

هنگ کنگ را به دولت ارائه کرده است کمک مالی به رستوران های شهر برای کمک به آنها برای زنده ماندن. در جای دیگر, سطح کمک متفاوت است. در آلمان که در آن رستوران در ایالت بایرن گفته شده است که آنها می توانید بازگشایی این ماه, دولت اعلام کرد, معافیت های مالیاتی بالغ بر 5 میلیارد یورو یا حدود 5.5 میلیارد دلار است. برخی از رستوران ها در فرانسه دسترسی به کمک های مالی تا 10000 یورو. در پایتخت لیتوانی ویلنیوس به تازگی بازگشایی رستوران ها و کافه ها دعوت شده برای راه اندازی فروشگاه در میادین میدان و خیابان. با تبدیل این شهرستان به یک “فضای باز کافه” شهردار Remigijus Šimašius به ما گفت که کسب و کار قادر به خدمت به مشتریان بیشتر در حالی که همچنین مطابق با اجتماعی-دورى قوانین. تا کنون حدود 400 نفر از کسب و کار گرفته می شود ، این طرح الهام گرفته از دیگر شهرستانها از جمله برکلی و سن خوزه در کالیفرنیا به در نظر گرفتن انجام همان.

بریتانیا رستوران صنعت همچنان در اجرا شكست خواب. به غیر از کسانی که عامل به عنوان صرفا به موسسات بیشتر دیده می شود کارکنان خود furloughed خود را در عرض سوار کردن و شانس خود را برای بازگشایی به تعویق افتاد جولای در اولین.

برای بسیاری از رستوران—مانند دیگران در سراسر جهان—عدم اطمینان نیست به سادگی در مورد زمانی که کسب و کار خود باز خواهد گشت اما آنچه در صنعت خود را که شبیه به آن را ندارد. برخی از ترس که از نوع اجتماعی-فاصله اقدامات دیده می شود در هنگ کنگ می تواند به اثبات ویرانگر—به خصوص در عمده مراکز شهرستان که در آن اجاره به شدت بالا است. “اکثر لندن رستوران ها لزوما نسبتا له ناهار خوری محیط” اد Brunet یک از بنیانگذاران لو باب رستوران گروه به ما گفت. لو باب چهار مکان در انگلیسی, سرمایه, خبر گفت: تنها یک قادر خواهد بود به جای فاصله مورد نیاز است. دیگران را عامل خود ظرفیت برش توسط تقریبا نیمی که از نظر تجاری, “لعنتی خیلی افتضاح” Brunet گفت.

این واقعیت های مالی برای رستوران ها, وحشیانه, به خصوص در شهرهای بزرگ مانند هنگ کنگ و لندن و نیویورک. هزینه های بالا هستند و عامل حاشیه نازک است. تحت مستند بسیاری از رستوران ها شده اند قادر به ضربه مکث در هزینه ها از جمله دستمزد کارکنان (که شده است به طور موقت تحت پوشش دولت را طرح کردند) و اجاره (که برخی از رستوران ها مجبور به تسلیم). اما این کمک نیست رفتن به آخرین برای همیشه لطفا برای و باید رستوران ها به حالت عادی بازگشت هزینه های عملیاتی بدون ظرفیت و یا ترافیک پا به پرداخت هزینه برای آن آنها را در معرض خطر بیرون رفتن از کسب و کار. “اگر ما نمی تواند کمک وجود دارد رفتن به یک جهنم از یک مقدار زیادی از خون بر روی زمین” Brunet گفت.

کمک نیست فقط لازم را برای صنعت و کارگران آن—3.3 میلیون نفر در بریتانیا به تنهایی—آن را نیز یک راه برای حفظ یک جامعه اجتماعی پارچه. “اگر شما به یک شهر کوچک در انگلستان آنها احتمالا از دست رفته خود را در خیابان بالا; آنها احتمالا از دست اداره پست خود را; آنها احتمالا از دست داده کتابخانه محلی” را بکت از بنیانگذاران و مدیر عامل به انگلیسی, استیک زنجیره ای خانه Hawksmoor به ما گفت. “چه آنها را ترک کرده اند برای جامعه محلی میخانه یا رستوران محلی. اینها تنها چیزهایی را در نظر فضاهای عمومی که کراوات کشور با هم.”

انواع اقدامات ایمنی در حال اجرا در هنگ کنگ از جمله موانع فیزیکی و متوسط چک ممکن است کاربران احساس امن تر بکت گفت: اما آنها همچنین می تواند باعث آنها را برای مشاهده ناهار خوری به عنوان یک بهداشت عمومی خطر است. “من فکر می کنم آن را به یک زمان بسیار طولانی برای اعتماد به نفس عمومی در رستوران برای بهبود یافتن از این که” او اضافه شده است.

در Shing Kee, رشته فرنگی یک رستوران است که عامل در شا تین منطقه هنگ کنگ از سال 1956 چونگ مرد-keung دیده می شود چه اتفاقی می افتد زمانی که اعتماد مشتری ناپدید. پس از یک خوشه از COVID-19 موارد مرتبط به یک قابلمه داغ, رستوران های مختلف در یک محله در اواخر ماه ژانویه, واکنش موج در سراسر شهرستان. چونگ را ایجاد خواهد به طور معمول دیده می شود از 100 تا 150 مشتریان یک شب خوردن غذا. پس از وقوع سفارشات کاهش یافت و به حدود 10 یا 12. در حالی که کسب و کار آغاز شده است به بازگشت بخشی از رستوران خود را باقی می ماند بسته شده و فاصله مقررات به این معنی نیست که خود را بزرگ و جداول اغلب به اشتراک گذاشته شده توسط بسیاری به عنوان ده شام, صندلی می تواند تنها چند در یک زمان.

چونگ سومین نسل از خانواده خود را به اجرا Shing Kee را متوقف کرده است پرداخت خود را و تا کنون اجتناب از نیاز به غیر روحانی کردن هر یک از کارکنان خود را. مانند دیگر صاحبان رستوران او می ترسید که بسته نمی خواهد فقط با قرار دادن کارکنان خود را از جمله متعدد اعضای خانواده را, اما همچنین می تواند یک ضربه به جامعه بزرگتر. برای سالها او ارائه وعده های غذایی رایگان و موهایشان به سالمندان ساکن در مسکن و مستغلات که در آن رستوران واقع شده است و همچنین به عنوان یک تاریخ شفاهی از منطقه به هر کسی که می پرسد. در طول همه گیر او کمک کرد توزیع بسته های مراقبتی پر از ضد عفونی کننده و صابون و دستمال مرطوب. “ما به جامعه” او به ما گفت. “ما شده اند از دست دادن پول برای سال, اما من می توانم تصور کنید چه اتفاقی خواهد افتاد اگر ما برای بستن. من نمی توانم رها کردن مردم ما خدمت می کنند.”

پرسید که آیا در چند دهه خود را در ناهار خوری صنعت او تا به حال دیده می شود هر چیزی مانند همه گیر چونگ گفت: هیچ. حتی اندازه گیری 2003 شیوع سارس در برابر بحران کنونی شد و گفت: “یک کرم شب تاب در مقایسه با ماه.”


تیموتی مک لافلین گزارش از هنگ کنگ و Yasmeen Serhan از لندن است. راشل چونگ ارائه گزارش های اضافی از هنگ کنگ.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme