همه گیر سازمان در حال Co-امید بستن نرم افزار بهره وری

تکنولوژی کمک متقابل گروه ها توزیع مواد غذایی و لوازم یدکی سیستم های تهویه مطبوع از طریق ابزارهای طراحی شده

توسط NEWS-SINGLE در 9 خرداد 1399
اقیانوس اطلس

محل کار برنامه چت شل است که در آن شما رفتن به انجام هر تعداد از چیزهایی که در طول روز: اعلام "من مشغول هستم"; پاپ به گفتگو برای روشن شدن "من توجه"; ارسال عکس از گربه خود را به #cats کانال برای اعلام وفاداری به دفتر خود را cat مردم به هر دلیلی. همه چیز از کار و به روز رسانی به دیگران در محل کار خود و از مصرف کوتاه نمایشی معافیت از کار در یک نگاه خنده دار جیر و سپس به عقب بر گردیم به عمل خرد کردن یا اسیاب.

در سال 2017 شل منتشر پرداخت, پست, در , نیویورک تایمز, سایت مورد چگونه آن را بازسازی دفتر کار-کارگر, تجربه, بیشتر خم "زمان و فضا و دانش بهتر است." این شرکت به ارزش 23 میلیارد دلار وقتی که می رفت و عمومی در سال گذشته است. در ماه مارس این گزارش تعداد رکورد جدید علامت یو پی اس برای نسخه پرداخت شده از نرم افزار به عنوان بیشتر و بیشتر دفاتر reoriented اطراف از راه دور کار می کنند. "هفته مارس 9 سازنده ترین در تاریخ شرکت" شل " مدیر عامل شرکت Stewart Butterfield گفت MarketWatch.

در ضمن هفته است که ایالات متحده در گزارش اول خود را 1,000 coronavirus موارد شل نیز استفاده می شود برای مخالف دقیق از چه شروع کردن جهان ممکن است تماس, بهره وری: برای بهینه سازی زمان و سرمایه انسانی برای ایجاد پول بیشتر برای کسب و کار, اما برای توزیع مجدد منابع با هدف سود.

سازمان دهندگان جامعه در کلمبوس, اوهایو, امضا برای یک محاکمه رایگان از شل شرکت نرم افزار برای هماهنگ کردن با نوازندگان که می خواستم به بازی رایگان کنسرت های خارج از پنجره جدا سالمندان است. یک گروه در Bed-Stuy یک محله در بروکلین برگزار شل آموزش برای آموزش افرادی که تا به حال هرگز با استفاده از نرم افزار در محیط کار چگونه به استفاده از آن به داوطلب در وقت و پول. در Flatbush ایران کمک های متقابل که من پیوست در اواسط ماه مارس به "زمین" به عنوان یک عضو از محله بروکلین برای اولین بار همسایگان با استفاده از شل برای پیدا کردن مربوط و ارائه لوازم یدکی سیستم های تهویه مطبوع.

کمک متقابل گروه ها—جامعه-سازمان های سطح هماهنگی برای تحویل مواد غذایی انتخاب کنید تا نسخه و پیدا کردن حمایت مالی برای افراد مبتلا به این بیماری همه گیر شده اند سرچشمه سراسر کشور در دو ماه گذشته لزوما آنلاین و اغلب با استفاده از ابزار بهره وری. وجود جامعه Facebook groups برای تبادل اطلاعات Airtable فرم برای درخواست کمک به باز کردن پایگاه داده های در مورد چگونه به دنبال اشکال مختلف کمک از دولت یا سازمان های غیر انتفاعی. QueerCare یک شبکه مستقر در بریتانیا منتشر شده دقیق ویکی برای گروه های اجتماعی از جمله پروتکل برای نحوه راه رفتن یک سگ متعلق به یک فرد است که ضعف سيستم ايمنی و چگونه برای اجرای یک زوم جلسه برای داوطلبان.

جنبش های اجتماعی سازماندهی شده در تجاری سیستم عامل قبل از -- در ایالات متحده مهمترین سیاه زندگی ماده و اشغال وال استریت. به عنوان یک نتیجه این حرکات باید همیشه در نهایت مجبور به دست و پنجه نرم کردن با تضاد بین ارزش ها و انگیزه ها از شرکت هایی است که میزبان آنها: ویروسی پست ها و حوادث با صدها نفر از RSVPs و هزاران نفر از نظرات کار خوبی در Twitter و Facebook بود اما آنها در حال به چالش کشیدن به ترجمه به هماهنگ در دنیای واقعی عمل است. در حال حاضر در زمانی که میلیون ها نفر از آمریکایی ها نمی توانند کار کنند نمی تواند شرکت در حوزه اقتصادی هستند و به دنبال راه کاملا جدید برای استفاده از مهارت های خود را و زمان بهره وری فرهنگ پرورش توسط شرکت هایی مانند شل و گوگل در تقابل با آنچه که مردم در حال حاضر نیاز دارید. هنوز این دفتر-شرکت بهینه سازی هستند بهترین گزینه ما برای مراقبت از یک دیگر در مقیاس و از راه دور—یک نوع جدید از بهره وری است که آنها ساخته شده است اما می تواند در خدمت در خرج کردن.


با توجه به یک لیست توسط فعال و نویسنده سیندی Milstein متقابل-گروه های کمک شده اند آغاز شده و در حداقل 44 ایالت و واشنگتن دی سی در پاسخ به کوروناویروس. بسیاری از این گروه ها فن آوری های پیچیده و استفاده از طیف وسیعی از ابزار بهره وری در راه های غیر منتظره.

Airtable یک پلت فرم است که ساده ایجاد پایگاه داده های پیچیده و گسترده بود به ارزش 1.1 میلیارد دلار و پس از آن آخرین بودجه در سال 2018 است. مانند شل هدف آن است که بهره وری—گرفتن کار انجام می شود سریع تر و ردیابی آن بهتر است. به پول! اما در ماه مارس کریس Dancy بهداشت و درمان و کارشناس و نویسنده مستقر در هوستون ایجاد یک ساده COVID-19-جامعه سازماندهی ابزار برای Airtable و از آن ساخته شده است. تا کنون از آن کپی شده است و repurposed بیش از 340 بار به گفته این شرکت که به تازگی اعلام کرد که تمام COVID-19 طرح قادر خواهد بود به استفاده از نسخه حرفه ای از نرم افزار خود را به صورت رایگان برای همیشه لطفا برای.

Astoria کمک های متقابل بر اساس در یک محله کوئینز استفاده از انواع ابزار بهره وری. در ابتدا این گروه با استفاده از گوگل فرم برای جمع آوری درخواست از کشورهای همسایه نیاز به کمک بود اما در مورد گوگل سابقه همکاری با مقامات اداره مهاجرت. پس از آن استخدام پیتر والدز یک 28 ساله ابر زیرساخت های مشاور و یک تیم از داوطلبان برای ایجاد یک سیستم جدید است. در حال حاضر درخواست ارسال شده در Airtable و سپس فرستاده شده به dispatchers در خصوصی شل کردن کانال ها بر اساس جغرافیا و ترياژ شده توسط فوریت با استفاده از سفارشی ساخته شده شل ربات ساخته شده در کد منبع باز از GitHub.

سیستم های دیگر, مانند استفاده می شود برانکس کمک های متقابل شبکه هنوز تکیه بر گوگل G مجموعه ای از ابزار بهره وری. که شبکه تاسیس شد و در اوایل ماه آوریل توسط سازمان جامعه Thahitun مريم, "ضرورت" او به من گفت چون برانکس است که به طور نامتناسبی تحت تاثیر coronavirus. در بخش هایی از این شهر یک نفر از هر 25 ساکنان دارای آزمایش مثبت برای ویروس. تا کنون این گروه را تکمیل کرده است صدها نفر از تحویل مواد غذایی با استفاده از گوگل فرم برای جمع آوری درخواست ها و ورق های گوگل به آنها مرتب سازی بر اساس محل. تحویل شیفت داده شده به یک استخر 100 داوطلب در یک گروه واتساپ. شبکه اصلی اقدام امنیتی است که هرگز جمع آوری اطلاعات حساس در مورد وضعیت مهاجرت یا شرایط بهداشتی. "ما به دقت در مورد این جنبه از کار" مريم گفت. "ما در حال تلاش برای نگه داشتن عملیات به عنوان ساده و مستقیم به عنوان امکان پذیر است."

ذخیره سازی حداقل از اطلاعات شخصی است که در خط با توصیه های مطرح به تازگی توسط بنیاد مرز الکترونیک دیجیتال-حریم خصوصی و رایگان-گفتار غیر انتفاعی است که منتشر شده راهنماهای دقیق برای ساماندهی و ایمن. این راهنماهای در خدمت به طور کلی به عنوان یک یادآوری: حتی اگر شما با استفاده از شل یا G Suite برای سود آنها هنوز تجاری سیستم عامل و نان و کره است که هنوز اطلاعات خود را.

Gennie Gebhart سازمان دانشیار مدیر تحقیقات هشدار داد گروه مبارز در مورد برخی از مشکلات با استفاده از شل برای سازماندهی قبل از. بزرگترین مشکل در ذهن او این است که هر گروه با استفاده از نسخه رایگان از شل است محدود به 10 ، 000 پیام—این به این معنی پیام های قدیمی گذشته که کلاه نمی تواند قابل دسترسی در پایان کاربر اما هنوز هم وجود دارد در شل سرور و نمی تواند حذف شود. که باعث می شود archives دلیلی در معرض هک نشت و دولت احضاریه او استدلال می کند.

"ثابت که شل می تواند خواهد بود و به کاربران رایگان برخی از گزینه" Gebhart به من گفت. "آن را نمی خواهد که به استادانه درست شده حفظ کنید. آن را فقط می تواند 'حذف پیام پس از من عبور 10,000-پیام خوانده شده را علامت.'" یک سخنگوی شل گفت که COVID-19 کمک گروه با استفاده از تعریف ارتقاء نرم افزار دسترسی دارند به پرداخت-طرح حفظ تنظیمات در حالی که خود را محاکمه گذشته و این که این نسخه رایگان از نرم افزار اجازه می دهد تا مشتریان به پیام های حذف دستی.

این کمک متقابل در محله من در حال حاضر در یک محاکمه رایگان از شل استاندارد برنامه ریزی که قرار است به پایان می رسد در جولای 10, طولانی قبل از آن قابل تصور است که شهر نیویورک را بهبود از یک کانون بیماری همه گیر. والدز از Astoria کمک های متقابل است و نگران خود را در گروه آزمایشی رایگان در حال اجرا را به عنوان به خوبی. "با توجه به این که این جریان بیش از هر کسی تقریبا رود امیدوارم آنها را شاید چند ماه بیشتر" او به من گفت. "ما فقط شروع به جمع آوری کمک های مالی است که مستقیما به مواد غذایی و کمک به زیرساخت های فن آوری. که رفتن به پرداخت $1,000 شل لایحه؟"


هر گونه دیجیتال جنبش پرسش در مورد اینکه آیا تجاری سیستم عامل می تواند به حفظ فعالیت سیاسی و یا هماهنگ دوستی دراز مدت—و اینکه آیا صاحبان این سیستم عامل حتی می خواهم که به اتفاق می افتد. شل به Gebhart اشاره "ساخته شده است برای یک دفتر-محیط کسب و کار. این ساخته شده است برای کمک متقابل شبکه های. اما کسانی که مردم آمد."

Butterfield, مدیر عامل شرکت شل شده ساخت دور با سرمایه گذاری انتشارات و تکنولوژی به بحث در مورد چگونه همه گیر که تغییر شکل فرهنگ کار و چگونه محصول خود را حیاتی تر از همیشه قبل از. "این بود که ما لحظه," او گفت: Recode رمزگشایی میزبان Kara Swisher در ماه آوریل است. یک سخنگوی شل گفت: من که باترفیلد در دسترس بود به بحث در مورد کمک متقابل فعالیت برای این مقاله ارائه شده اما یک شرکت در بیانیه ای در مورد اینکه آیا کساد خواهد re-up محاکمه رایگان برای این گروه: "ما در حال نظارت بر COVID-19 وضعیت نزدیک به عنوان آن را همچنان به تکامل است. ما به طور جدی با توجه به چگونه بهترین برای ادامه حمایت از ما غیر انتفاعی مشتریان در طول این زمان و رسیدن به طور مستقیم به کاربران زمانی که ما یک به روز رسانی برای به اشتراک گذاشتن."

این است که طنز از با استفاده از نرم افزار بهره وری برای کمک های متقابل می شود چیزی غیر از فقط یک کمی خنده دار و شروع به تبدیل شدن به بی دست و پا—حتی مشکل ساز است.

این ضعف نیست فقط در مورد هزینه ها. ناتان اشنایدر رسانه ها محقق که مطالعات collectivism و تکنولوژی اشاره می کند که سیستم عامل مانند شل مفید هستند اما "طراحی شده و در برخی موارد برای کسب و کار برای نظارت بر فعالیت های کارکنان خود را. و این بسیار متفاوت مجموعه ای از انگیزه تر از آنچه که یک گروه فعال ممکن است می خواهم."

اشنایدر دیدم مشابه عدم تطابق با جنبش اشغال وال استریت بود که سازمان تا حد زیادی در Facebook و توییتر در اوایل 2010s. این کار بسیار خوبی برای بسیج مردم به سرعت و انتشار اطلاعات اما بسیار ضعیف برای ایجاد ماندگار جنبش است. نه پلت فرم ارائه دهندگان با سازگار لیست شرکت کنندگان و یا یک راه آسان برای در تماس ماندن با آنها. هر دو محدود کردن راه های که در آن کاربران می توانند تا حد زیادی با موضوعات که algorithmically تبعید به عنوان به زودی به عنوان آنها را متوقف نقشه کشی بالا نامزدی. خبر خوب اشنایدر به من گفت که فعالان متوجه کاستی از جریان اصلی ابزار برای نیازهای خود این "فوق العاده می تواند مولد لحظات برای ساخت نوع جدیدی از ابزار است که بهتر است به کارهای در دست است."

یک راه حل ممکن است برای جوامع برای ایجاد خود سیستم عامل که مردم پس از آن می تواند کمک به آنها را از هر گونه دیگر جمعی منابع. اما این نوع از خود میزبانی گران و دشوار است. نیز وجود دارد که در بین گزینه های: فعالیت های خاص (اما نه علت خاص), ابزار و منبع باز نسخه از نرم افزار تجاری. لومیو تصمیم گیری ابزاری است که من کمک متقابل گروه شده است با استفاده از ساخته شده بود با اشغال فعالان در نیوزیلند. در حال حاضر coronavirus سازماندهی است که منجر به ابزارهای جدید خود: دیدار با یک همکاری متعلق ویدئو کنفرانس پلت فرم ساخته شده بود به صراحت به عنوان یک منبع جایگزین برای زوم.

این زمان در سال آینده کمک های متقابل هنوز هم ممکن است سازماندهی شده آنلاین. اما شاید آن را به شما اتفاق می افتد بر روی یک پلت فرم طراحی شده بر اساس استاندارد های مختلف از بهره وری است. بهره وری آن زمان تعریف شده است به عنوان یک "فرقه" برای برخی از زمان در حال حاضر و cultish تفکر است دشوار به باز کردن. "ما بسیار ایده بهره وری است استوار بر ایده تولید چیزی جدید" جنی Odell نویسنده چگونه به انجام هیچ چیزنوشت در سال 2017. "ما نمی تمایل به دیدن نگهداری و مراقبت به عنوان مولد در همان راه است."

راه اندازی فرهنگ ساخته شده بهره وری صدا مانند آن پول و جنبش اما همه گیر فرهنگ می تواند جهش که ایده. هیچ کس اخلال; ما همه در حال مختل شود. به سختی و هر کسی در حال آمدن است در آینده از نظر مالی مهم نیست چقدر سخت آنها فشار. بهینه سازی-همه چیز در نگرش دره سیلیکون در حال حاضر تحت بررسی متحده قبل از آغاز تعطیل است, اما آن را احساس می کند غیر ممکن است در حال حاضر در زمینه برنامه روزانه من از پخت و پز وعده های غذایی برای یکی و نشستن در آتش فرار برای هوای تازه را به سادگی بی معنی است. زمانی که من مدیریت برای قرار دادن در تلاش اضافی آن را به پول بیشتر و یا در غیر این صورت خودم را بهبود اما برای شرکت در فعالیت های که Odell احتمال طبقه بندی به عنوان "نگهداری و مراقبت": صحبت کردن و گوش دادن وام و قرض گرفتن.

اصطلاح کمک های متقابل نسبت به پیتر کروپوتکین, یک زیست شناس روسی و آنارشیست که در سال 1902 مقاله مجموعه به مدت طولانی است که مورد علاقه مردمی و جنبش های سیاسی. کمک های متقابل او معتقد است که "مطمئن ترین وسیله برای دادن به یکدیگر و به تمام بزرگترین ایمنی, بهترین تضمین از وجود است." بهره وری می تواند به معنای چیزی که بیش از حد.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب