پدر و مادر نیاز به دانستن حقایق در مورد بچه ها و COVID-19

ایده های ما هنوز هم تا حدودی در تاریکی اما نه به طور کامل. Jean Gaumy / مگنوم با توجه به این که کا

توسط NEWS-SINGLE در 12 تیر 1399
Jean Gaumy / مگنوم

با توجه به این که کافه ها و رستوران ها در بسیاری از نقاط ایالات متحده شروع به بازگشایی در حالی که چشم انداز مدرسه باقی می ماند و مه آلود تقریبا در همه جا شما ممکن است فکر می کنم که شواهد علمی در مورد بچه ها و coronavirus وجود ندارد. حقیقت این است که ما هنوز هم تا حدودی در تاریکی اما نه به طور کامل. در اینجا چیزی است که ما می دانیم آنچه که ما به نوعی می دانم و آنچه که ما نیاز به انجام به دانستن بیشتر در.

در ماه های فوریه و مارس زمانی که همه گیر شد و در مراحل اولیه آن سوال این بود که آیا کودکان و نوجوانان در معرض خطر بالا برای COVID-19. آن را نمی توانست به جای تعجب اگر آنها بودند; سایر بیماری های تنفسی از جمله آنفولانزا شناخته شده است به طور قابل توجهی تحت تاثیر قرار هر دو کودکان و افراد مسن. اما یکی از قوی يافته ها در مورد COVID-19 در چند ماه گذشته است که کودکان در میان حداقل تحت تاثیر قرار گرفتند. آنها کمتر به احتمال زیاد به قرارداد این بیماری و اگر آنها قرارداد آن, آنها به احتمال زیاد به یک خفیف یا بدون علامت مورد. نرخ مرگ و میر بسیار پایین تر است. این شواهد به این معنا نیست که بچه ها نمی توانند بیمار و یا سقوط نمی به طور جدی بیمار است اما در افراد مسن به مراتب بیشتر مستعد.

دیگر سوال شد: آیا کودکان عمده بردار برای حذف. حداقل یک دولت استدلال کرد که کودکان نمی تواند از انتقال ویروس در همه. برخی از تحقیقات تیم مقابله که آنها فقط به عنوان به احتمال زیاد برای انتقال آن به بزرگسالان هستند. در این نقطه هیچ یک از این ادعا به نظر می رسد کاملا درست است. اگر یک بچه بیمار است و ریختن ویروس ذرات و بزرگسالان در معرض آن ذرات البته بزرگسالان می تواند بیمار; اما کودکان به نظر می رسد برای انتقال ویروس کمتر از بزرگسالان انجام دهد. در اوایل مورد آلوده کودک رفت و به چندین اسکی مدارس شد و در معرض صدها نفر از مخاطبین بدون آلوده کردن هر کسی است. داده ها از هلند نشان می دهد که کودکان نسبتا بعید به "شاخص مورد" در خانواده خود را—است که آنها بعید است که اولین مورد در یک خانواده خوشه.

اگر بچه ها احتمالا کم خطر (در نظر گرفتن هر دو بیمار و انتقال) که لزوما به این معنا نیست متحده باید پیش بروید و بازگشایی مدارس. چرا که مدارس را شامل نمی شود تنها کودکان. این است که خداوند از مگس. بزرگسالان در مدارس ممکن است در معرض خطر از تعامل با کودکان و نوجوانان بلکه از تعامل با یک دیگر و با پدر و مادر و دیگر بزرگسالان به عنوان آنها سفر به و از کار.

ما باید برخی از اطلاعات از خارج از کشور. فرانسه و آلمان و دانمارک و کشورهای دیگر بازگشایی مدارس. سوئد تا به حال مدارس باز کردن کل زمان. عجیب ترین فوتی و فوری قطعه از شواهد ارائه شده است با آنچه که ما در میانهی شب دیده می شود: بسیار در راه مقیاس بزرگ شیوع بیماری های مربوط به مدارس است. برخی موارد بله—اما نه فوق العاده-پخش رویدادهای مانند آنهایی که مستند در سراسر جهان در میله و بسته بندی گوشت می آمد گیاهان.

فراتر از آنچه که ما در میانهی شب دیده می شود برخی از اطلاعات اولیه در بزرگسالان در مدرسه دلگرم کننده است. در دانمارک برخی از داده های اولیه نشان می دهد که معلمان هستند و به خصوص در معرض خطر است. گزارش های اخیر از سوئد به نظر می رسد در خطرات ناشی از قرار گرفتن در معرض COVID-19 شغلی و اشاره می کند که کارکنان مدرسه هستند احتمال بیشتری نسبت به سایر مشاغل به قرارداد این بیماری است. پیش دبستانی و معلمان مدرسه در واقع کمتر احتمال دارد به COVID-19. بیشترین گروه در معرض خطر در اینجا است که رانندگان تاکسی و اتوبوس در خاص است.

یک استثنا است و اسرائیل که در آن مدرسه-بازگشایی شده است بالا و پایین. اسرائیل باز مدارس در, ممکن است, اما پس از آن بسته شده و تعدادی از آنها را به طور موقت پس از تشخیص موارد است. این کشور تا به حال یکی از شیوع بزرگ گره خورده است به یک مدرسه. شاید اسرائیل است مراتب کمتر به خوبی از کشورهای اروپایی به دلیل آن باز با کمتر-اجتماعی فاصله گرفته است. اما حتی در اسرائیل مجموع تعداد موارد وابسته به مدارس از آنها دوباره باز می ایستد و در حدود 300—بسیار کوچک و به اشتراک گذاری این کشور, دانش آموزان, معلمان و کارکنان.

بالا نیست به مقدار مهر و موم شده شواهد—من در جمع آوری این اطلاعات از خواندن گزارش های خبری است که چگونه جمع آوری داده ها باید کار کند. من نباید در تلاش برای پاسخ به این سوال "چه می گذرد در مدارس است که بازگشایی شد?" توسط گوگل در اطراف من با توسل به این روش به دلیل عدم وجود در دسترس عموم مجموعه داده های به دست آمده از جهانی مبتنی بر مدرسه تست رژیم است. برخی از کشورهای در حال جمع آوری اطلاعات خوبی در آلمان حداقل برخی از مدارس در حال آزمایش بچه ها و معلمان دو بار در هفته. این عالی است, اما هر آنچه در آلمان پیدا کرده است آن نشده است به اشتراک گذاشته است.

اگر کشورهای با باز کردن مدارس به سادگی گزارش تعداد تایید COVID-19 مورد در هر مدرسه در هر هفته—در صورت وجود—که شگفتی انجام. در ایالات متحده, مدارس تعطیل هستند اما برخی از کودک-مراقبت از مراکز و اردوگاه های باز هستند. دولت های محلی باید جمع آوری داده ها از این منابع. من شروع به انجام این کار—در غیرعلمی و nonrandom راه—به سادگی از نا امیدی است که هیچ کس دیگری بود. این عدم جمع آوری اطلاعات شاید نباید تعجب آور به عنوان به طور کلی همه گیر پاسخ در ایالات متحده شده است و بدتر از جاهای دیگر; ما افتاده پایین در تست, تماس, ردیابی, و هر چیز دیگری.

حتی حداقل داده ها می تواند شروع به پاسخ به برخی از سوالات طولانی. آیا گروه سنی توجه در نرخ انتقال? (یک اختلاف بین اسرائیل و کشورهایی مانند فرانسه و سوئد است که اسرائیل باز تمام مدارس خود را در یک بار و دیگران آغاز شده و با کودکان.) که اقدامات پیشگیری مهم است ؟ آیا کودکان و نوجوانان نیاز به پوشیدن ماسک و اجتماعی فاصله و یا با وجدان دست شستن و پوشیدن ماسک برای معلمان کافی است ؟

واقعیت این است که پدر و مادر نمی توانید صبر کنید در اطراف برای همیشه لطفا برای. به عنوان طولانی به عنوان آنها را به ماندن در خانه با کودکان آنها واقعا نمی شرکت در نیروی کار است. حقایق در حال حاضر نشان می دهد که بازگشایی مدارس خواهد نمی تواند به فاجعه منجر شود اما اطلاعات بیشتر نباید خیلی سخت به آمده است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب