<em>صبر</em> یک کلمه کثیف

ایده های "ما نمی خواهیم آزادی ما به تدریج" جان لوییس گفت: "اما ما می خواهیم به رایگان در حال حاضر!"

توسط NEWS-SINGLE در 2 مرداد 1399
(دنی لیون / مگنوم)

در آگوست 27, 1963, John Lewis, بازگشت به اتاق خود در هیلتون در 16 و K خیابان در مرکز شهر واشنگتن دی سی فقط 23 سال است اما در حال حاضر یک جانباز فعال لوئیس بود که آماده به صحبت در ماه مارس در واشنگتن روز بعد به عنوان صندلی سرکش جوان انقلابی از حقوق مدنی جنبش دانشجویی بدون خشونت کمیته هماهنگی.

کسی تحویل داده پیشرفته کپی از لوئیس سخنرانی به پاتریک O'Boyle اسقف اعظم واشنگتن بود که به مارس را باز نیایش. O'Boyle وحشت بود برای دیدن که لوئیس در نظر گرفته شده برای تماس با صبر و شکیبایی "کثیف و زننده کلمه است." O'Boyle به نام کاخ سفید است. او به نام مارس برگزار Bayard Rustin. O'Boyle تهدید به جلو Rustin گفت: Lewis چرا که او در بر داشت خط حمله به کلیسای کاتولیک کاتولیک ها معتقد بودند در کلمه صبر.

لوئیس توافق برای حذف "صبر" خط در Rustin را خواست. اما مطالبات برای تغییر نگه داشته که از سفید و سیاه و سفید پيوندک تدریجی نژادی تغییر از جمله ایالات متحده دادستان کل رابرت کندی و NAACP دبیر اجرایی روی ویلکینز. لوئیس به توافق بیشتر خط ویرایشهای. اما او نگه داشته پیام.

"به کسانی که باید گفت:" صبور باشید و صبر کنید "ما مدت طولانی گفت که ما نمی تواند بیمار" لوئیس گفت: آن روز. "ما نمی خواهیم آزادی ما به تدریج اما ما می خواهیم به رایگان در حال حاضر!"

لوئیس پس از آن که انقلاب آمریکا. "من به تمام درخواست تجدید نظر از شما برای رسیدن به این انقلاب بزرگ است که فراگیر در این کشور است." "دریافت و ماندن در خیابان های هر شهر و هر روستا و هملت از این ملت تا زمانی که آزادی واقعی می آید تا زمانی که انقلاب 1776 کامل است."

John Lewis, رئیس, دانشجو, بدون خشونت کمیته هماهنگی در سخنرانی خود در مراسم یادبود لینکلن به شرکت کنندگان در راهپیمایی در واشنگتن در تاریخ 28 اوت 1963 (Bettmann / گتی ایماژ)

لوئیس زندگی می کنند نه برای دیدن انقلاب از سال 1776 به پایان رسید. مرگ او در سن 80 سالگی در روز جمعه. اما او زندگی می کنند برای دیدن مردم و ماندن در خیابان ها تقریبا در هر شهر و هر روستا و هر هملت از این ملت این بهار و تابستان است. او زندگی می کنند برای دیدن شاید بزرگترین ضد نژادپرستانه بسیج در تاریخ آمریکا است. لوئیس هم زندگی می کنند برای دیدن 76 درصد از پاسخ دهندگان در منموته دانشگاه نظرسنجی از ژوئن تماس نژادی و تبعیض قومی یک مشکل بزرگ تا 25 درصد از 2015.

گاهی اوقات درخشان ترین سخنرانی جهان را وارد کنید هنگامی که بسیاری از مردم آماده هستند به آنها را بشنود. در تاریخ 28 اوت 1963 بسیاری از آمریکایی ها آماده بودند به گوش جان لوییس صحبت در مورد تکمیل انقلاب از سال 1776. آمریکایی ها آماده برای پیام 23 ساله لوئیس ارائه شده در حال حاضر ؟

این یک چیز است به رسمیت شناختن نژاد پرستی. آن است که هنوز یک چیز دیگر anti-racist. آمریکایی ها شناخت colossus و رفع به فرار از آن از ترس از وارد شدن به مشکل ؟ یا آمریکایی ها آماده مانند لوئیس به دردسر "خوب مشکل" ؟

را آمریکایی ها حمایت ضد نژادپرستانه سیاست راه حل های که مطابقت با مقیاس مشکل ؟ را آمریکایی ها دریافت می کنم بزرگ, عمل بزرگ ؟

بزرگ مانند غرامت. بزرگ مانند پایه درآمد. بزرگ مانند defunding پلیس. بزرگ مانند مدیکر برای همه است. بزرگ مانند خودکار ثبت نام رای دهندگان و رای گیری آنلاین. بزرگ مانند نیاز مبتنی بر مدرسه بودجه. بزرگ مانند لغو تمام بدهی های دانشجویی. بزرگ مانند سبز معامله جدید است. بزرگ مانند نژادی و بی عدالتی تبدیل شدن نشانگر نژادپرستانه سیاست.

یا آمریکایی ها فکر کوچکتر در مورد این مشکل ؟ آنها ترس از آینده انتخابات ؟ آنها بیشتر نگران واکنش محافظه کار تر از هر روز ضربه شلاق نژادپرستانه سیاست های نامتناسب آلوده کردن و کشتن سیاه و قهوه ای مردم ؟ آنها بیشتر ترس از رادیکال تغییر اجتماعی از تغییرات رادیکال befalling خانواده ها در هنگام مهاجرت و گمرک عوامل پایین و پا زدن خود را درب ؟

را ضد نژادپرستان دوباره گفته شود به بیمار و صبر کنید ؟ چرا که همیشه وجود دارد چیزی دیگری به صبر: صبر کنید تا پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را شکست داد و در ماه نوامبر. صبر کنید تا زمانی که دموکرات ها برنده سنا در سال 2022. صبر کنید تا زمانی که جو بایدن دوره دوم. صبر کنید تا زمانی که او در انتخابات ریاست جمهوری. صبر کنید. صبور باشید. تغییر زمان طول می کشد. تغییر تدریجی است.

John Lewis برنامه ریزی برای باز کردن خود را در ماه مارس در واشنگتن سخنرانی اعلام SNCC مخالفان دولت به رئیس جمهور جان اف کندی حقوق مدنی لایحه ای که ضعیف بود در خشونت پلیس. او به پایان رسید تا اعلام SNCC ولرم را پشتیبانی می کند. و تماس خود را به صورت "جدی انقلاب" تغییر کرد به یک تماس برای یک "انقلاب اجتماعی."

سمت چپ: سفید segregationist تظاهرکنندگان معترض در بستری از سنگ نه به دبیرستان مرکزی در سال 1959. راست: والتر حلقه (سمت چپ) که سوار از ریچموند, ویرجینیا منطقه در اعتراض به ایمان و سیاست موسسه هیئت به رعایت چگونه ساکنان Farmville ویرجینیا در برخورد با نژادی ادغام مورد بحث نظرات خود را با وکیل محلی A. P. جکسون. Prince Edward County بسته آن مدارس دولتی از سال 1959 تا 1964 به جای یکپارچه سازی آنها. (تاریخ جهانی بایگانی / جهانی تصاویر گروه / گتی; Chris مددلنی / رول تماس / گتی ایماژ)

Lewis به نام فوری برابری به چالش کشیدن هر دو تماس به صورت تدریجی برابری و سودای تماس دائم نابرابری در سال 1963. در ماه ژانویه هشت ماه قبل از ماه مارس در واشنگتن, آلاباما, فرماندار جورج والاس اعلام کرده بود در مراسم تحلیف: "جداسازی امروز تفکیک فردا تفکیک برای همیشه."

دائم نابرابری تدریجی برابری و فوری برابری: این مثلث نژادی فکر تشکیل شده در دوران برده داری. در آن وجود دارد سه سیاست اصلی موقعیت در برده داری: بردگی دائمی و تدریجی رهایی و رهایی فوری. توسط 1820s antislavery آمریکایی ها به طور معمول دفاع تدریجی رهایی (و برای استعمار آزاد مردم سیاه و سفید در خارج از ایالات متحده). در آمریکا استعمار جامعه چهارم جولای جمع آوری در بوستون در سال 1829 ویلیام لوید گاریسون به نام همه ساکنان رایگان متحده "به تقاضا تدریجی لغو برده داری."

ده روز بعد پادگان یک جوان سفید روزنامه ویرایشگر شنبه در کلیسای باپتیست و شاهد جشن سالگرد انگلستان را لغو تجارت برده. هنگامی که یک روحانی موعظه در مورد لغو بودن نه عاقلانه و نه امن و بدون یک دوره طولانی مقدماتی سیاه و سفید از مردم برای آزادی "بسیار قابل شنیدن سوفل زد دور از خانه" پادگان یاد شده است.

بوستون سیاه اطناب در آن زمان مانند ماریا استوارت خواستار شد به چیزی کمتر از آزادی و یا رهایی فوری. آنها می دانستند که از تجربه چگونه تدریجی-رهایی از سیاست های طولانی برده داری به طور موثر و طولانی تر شدن وضعیت موجود.

پس از انقلاب آمریکا بسیاری از ایالت های شمالی گذشت تدریجی-رهایی از قوانین که در سمت چپ برخی از مردم به بردگی گرفته شده برای دهه. برای مثال صدها نفر از آمریکایی های سیاه و سفید هنوز بردگی در پنسیلوانیا در سال 1850 70 سال پس از دولت تصویب آن قانون به صورت تدریجی لغو برده داری.

در حالی که موفقیت تدریجی در کاهش بی عدالتی در اغلب جذب مردم شکست تدریجی برای از بین بردن بی عدالتی اغلب مردم بیگانه می سازد. از اطناب مانند پادگان سفر از طریق ایستگاه راه تدریجی رهایی که طرفدار برده داری در اوایل امریکا انقلابی به نظر می رسید.

اما پادگان نیست ماندن در ایستگاه راه برای طولانی است. او آمد در سراسر کثیرالانتشار جزوه فارسی لرزنده الیزابت Heyrick. "تدریجی لغو شده است ... بسیار استاد-قطعه ای از سیاست شیطانی" او نوشت: در سال 1824. پادگان نیز آمد در سراسر وزیر پروتستان جورج بورن را 1816 جزوه که مدعی "اعتدال در برابر گناه است و پوچی."

اما هیچ چیز سریع پادگان را بیگانگی از تدریجی مانند زمزمه های سیاه و عبادت. زمزمه در گوش او زنگ زد به عنوان او راه می رفت به خانه از کلیسا که در سال 1829. در چهارم جولای آدرس 10 روز قبل از آن او نامیده و آن را یک "وحشی چشم انداز" به این باور است که به بردگی گرفته آفریقایی می تواند بلافاصله آزاد شود. ذهن خود را نوتبوک مانند ، شد انقلاب واقعا وحشی ؟ و یا آن را متحیر ایستاده در برخی از وسط زمین بین گناه برده داری و صالح آزادی ؟

"من تو را دیدم هیچ چیز برای ایستادن بر" پادگان بعد گفت. برده داری گناه بود. به عنوان یک گناه آن نیاز به ، "هیچ بهانه های معتبر داده می شود برای تداوم بد تک ساعت" پادگان می نوشتن قبل از سال 1829 به پایان رسید.

سمت چپ: ماموران پلیس حمله مدنی-حقوق راهپیمایان در شهر سلما در ایالت آلاباما که در تلاش بودند برای شروع 50 مایل مارس به مونتگمری در اعتراض به تبعیض نژاد در ثبت نام رای دهندگان در سال 1965. راست: یک افسر پلیس دارای یک معترض در حالی که یکی دیگر از اسپری فلفل اسپری به عنوان آنها برخورد در طول یک زندگی موضوع اعتراض به خشونت پلیس و نژادپرستی در ایالات متحده در ماه مه سال 2020 است. (Bettmann / گتی; Joseph Prezioso / خبرگزاری فرانسه / گتی ایماژ)

اما آمریکایی ها آماده بودند برای یک جوان پادگان مانند آمریکایی ها آماده بودند برای یک جوان لوئیس در سال 1963 مانند آمریکایی ها ممکن است آماده به صورت فوری برابری امروز. ترس مانع برخی از آمریکایی ها از حمایت از واگذاری بودجه پلیس به آموزش و پرورش عمومی بهداشت و درمان مقرون به صرفه مسکن و ضد فقر برنامه های. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نگه می دارد fearmongering در مورد امواج "جرم و جنایت خشونت آمیز در شهرهای ما" از آنجا که "پلیس می ترسند به انجام هر کاری است." ترس است که هر دو تولید کننده و محافظ از خشونت پلیس: ترس از unpoliced مردم سیاه و سفید.

در سال 1861 سردبیر از شیکاگو تایمز استدلال کرد که لغو برده داری را ارسال 2 یا 3 میلیون "نیمه وحشی" به ایالت های شمالی را برای تبدیل شدن به "یک طاعون مخرب تر از همیشه, هنوز, زمین راه می رفت." حتی antislavery سردبیر شیکاگو تریبون اعتراف کرد که سال است که "بزرگترین متحد slaveholders در این کشور است دلهره در شمال داشته باشید که اگر بردگان بودند آزاد آنها را تبدیل به رومینگ باطل vagabonds; که آنها خواهد تاخت و تاز شمال است."

همان نژادپرستانه ترس آشکار در دفاع از Jim Crow. وکلا استدلال Brown v. هیئت مدیره آموزش و پرورش مورد برای بار دوم در تاریخ 8 دسامبر 1953. در شام کاخ سفید در اطراف آن زمان رئیس جمهور دوایت آیزنهاور گزارش گفته رئیس دادگستری ارل وارن که او می تواند درک کند که چرا سفید جنوبی ها می خواستم مطمئن شوید که "خود را کمی شیرین دختران ملزم به نشستن در مدرسه در کنار برخی از سیاه و سفید باک."

در نژادپرست تخیل افسر پلیس امروز به عنوان segregationist و slaveholder از دیروز. ترس از تغییر فوری امروز ترس از تغییر فوری دیروز.

اما gradualists از امروز پند دادن تدریجی از دیروز محکوم کردن همه کسانی که مخالف فوری رهایی تمام کسانی که به گفته لوئیس به تن کردن سخنرانی خود در سال 1963. اصلاح طلبان نمی سن و همچنین انقلابیون. چگونه می تواند هر کسی می گویند در سال 1829 که برده داری زندگی می کنند باید یک ساعت دیگر? چگونه می تواند هر کسی نیست که خواستار یک "scorched-earth سیاست" که سوخته "جیم کلاغ به زمین مسالمت آمیز" به عنوان لوئیس بود مانع از گفت در ماه مارس در واشنگتن ؟

یک قرن از زمانی که تقریبا همه ما مرده اگر ما نمی کنند با فوریت و جسارت من فقط می توانید تصور کنید آنچه فرزندان ما خواهد بود گفت: در مورد ما. چگونه می تواند ما اجازه می دهد تا شر نژادی و بی عدالتی به زندگی یکی دیگر از ساعت? چگونه می تواند ما را پشتیبانی نمی کند یک scorched-earth سیاست برای از بین بردن نژادی و بی عدالتی ؟ انقلابیون از امروز عصر به خوبی به عنوان کسانی که انقلابیون دیروز در سن هست.

به ضد نژادپرستانه است که به باور این کلمه در حال حاضر. صبر یک کلمه کثیف به کسانی که زندانی با بی عدالتی. صبر است یک کلمه به کسانی که با بی عدالتی kneeing پایین گردن خود را.

"ما خسته" لوئیس نعره میکشید در ماه مارس در واشنگتن است. "ما خسته بودن مورد ضرب و شتم توسط پلیس. ما خسته از دیدن مردم ما در زندان قفل شده بارها و بارها. و سپس شما holler 'بیمار می شود.' چه مدت می تواند به ما بیمار است ؟ ما می خواهیم آزادی ما و ما آن را می خواهم."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب