میهن پرستان با استفاده از تیم با هواپیما به پرواز N95 ماسک از چین به ماساچوست

بوستون—ماساچوست رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر در بر داشت خود را در نیاز به کمک به کمک به دولت در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

وی از میهن پرستان جدید انگلستان.

این تیم خصوصی هواپیما شد در برنامه به بازگشت به بوستون از چین در روز پنج شنبه شب حمل بیش از یک میلیون ماسک های مهم برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی مبارزه برای کنترل گسترش ویروس.

بیکر امن N95 ماسک از تولید کنندگان چینی است اما تا به حال هیچ راهی برای گرفتن آنها را به ایالات متحده او رسیده به میهن پرستان تیم صاحب رابرت کرافت که قرض داده بوئینگ 767 نقاشی در این تیم رنگ و آرم است که معمولا استفاده می شود برای حمل این تیم به و از بازی های NFL.

بیکر تایید سرمایه گذاری مشترک در یک کنفرانس خبری پنج شنبه.

“این Krafts فوق العاده بود,” جمهوریخواه فرماندار گفت. “آنها یک تماس تلفن دور و بلافاصله رفت و به کار در تدارکات مرتبط با این و متوقف نمی تا زمانی که آنها می تواند آن را به اتفاق می افتد. این بود کل تیم تلاش در هر سطح.”

کرافت ورزش و سرگرمی افسر ارشد عامل جیم نولان در مصاحبه ای گفت: در Patriots.com رادیو که دولت چین نمی رسما ثبت نام در این سفر تا مارس 27. نولان گفت: این موانع شامل حقوقی تدارکات بودند که تنها پاک با تشکر از همکاری شامل چند دولت آمریکا و نهادهای بین المللی.

فن آوری های چینی شرکت Tencent شد کمک بزرگی در روند نولان گفت. این توافق به جمع آوری ماسک کردم آنها را از طریق فرایند بازرسی ماند با آنها برای اطمینان از امنیت خود و در نهایت حرکت خود را بر روی پرستان’ هواپیما.

“این است که در خود wheelhouse اما آنها فکر آن را درست انجام دهید” نولان گفت.

وجود دارد کمی حاشیه برای خطا هنگامی که هواپیما وارد چین که اعطا پرستان سه ساعت برای پر کردن هواپیما با ماسک. آنها بر روی زمین برای دو ساعت و 57 دقیقه با توجه به پرواز-ردیاب داده نولان نظارت.

Tencent به نگاه پس از حدود 1.7 میلیون ماسک. میهن پرستان’ هواپیما در زمان 1.2 میلیون نولان گفت. آنها در حال کار با Tencent به تجهیزات اضافی از چین از طریق یک هواپیمای باری

این ماسک را به ماساچوست’ ذخایر برای توزیع به پرسنل پزشکی.

نولان گفت: 300,000 از ماسک را نیز به رفتن به نیویورک برای کمک به پرسنل پزشکی وجود دارد. بیکر گفت: رود آیلند نیز دریافت برخی از ماسک.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

میهن پرستان در حال اجرا بازگشت جیمز سفید گفت: در یک کنفرانس تلفنی روز شنبه که او تعجب نیست کرافت شدت به کمک.

“به محض این که شما گام به ساختمان شما ببینید چقدر کرافت خانواده می کند, کمک کردن نه تنها بوستون جامعه اما جامعه در سراسر جهان است و این باعث می شود شما می خواهید برای کمک به دیگران” سفید گفت.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>