احساسی بودن اتاق گقتگوها در چتروم فارسی زبان احساس چت

فضای اتاق های گفتگو به قدری نامناسب و احساسی است که دیگر جایی از افراد مشهور نمی شود یا از طریق ویس و نه از طر

توسط NEWS-SINGLE در 7 آذر 1399

فضای اتاق های گفتگو به قدری نامناسب و احساسی است که دیگر جایی از افراد مشهور نمی شود یا از طریق ویس و نه از طریق پیام های عمومی و خصوصی ، و اگر کسی بخواهد جملات دلسوزانه و مفیدی را از طریق ویس یا پیام عمومی بگوید (که کمتر دیده می شود) ، این یک فرهنگ رایج است که باید فوراً آن را نادیده گرفته یا توسط روم آن را بپذیرید ، و اگر چنین اتفاقی نیفتد ، کسی که هشدار می دهد باید منتظر شنیدن هرگونه فحاشی و توهین باشد ، که بعد از چند بار پشیمان می شود و متوجه می شود ، که کار او در اینجا کارآمد نیست و خریدار ندارد. در یک تجربه مستمر ده ساعته توسط تعدادی از افراد تحصیل کرده و معتقد به معروف ، تنها 1٪ از مخاطبان فضای مجازی چت روم به سخنان یا پیام های افراد مشهور توجه کردند. و آنها امیدی به خلاص شدن از شر این احساسات ناخواسته ندارند و می توان گفت انواع روشهای حرفه ای و فنی برای امر به معروف و جلب توجه و توجه مخاطب مورد استفاده قرار گرفت ، اما موثر نبود ، از این نظر می توان می گویند به دلایل مختلف هیچ فرهنگی (حداقل در حال حاضر) برای استفاده صحیح از اتاق گفتگو در ایران وجود ندارد و هر فرد تحصیلات ، جنس ، سن و قومیتی که به طور مرتب به اتاق گفتگو می رود از آسیب های مختلف اجتماعی ، روانی و فرهنگی رنج می برد ، به خصوص "دین ایمن نیست

البته تعداد قابل توجهی از این افراد پسرانی هستند که کلاهبرداری و جرم می کنند و برخی از مردان ساده لوح فریب می خورند و اتهامات یا فیلم های خصوصی ، عکس و غیره را پیدا می کنند ، اما فیلم های آماده (با استفاده از برخی نرم افزارهای جدید و نرم) به جای وب کم زندگی می کنند ، بنابراین عطش خاصی برای کاربران مبتدی چت ایجاد می شود که زمینه را برای انواع پرخاشگری ، فحاشی و پرخاشگری در دنیای واقعی فراهم می کنند.


     ما همچنین شاهد برخی اعلامیه های عمومی اسناد شخصی هستیم که از کشورهای خارجی به چت روم می آیند و دانش آموختگان یا دانشجویان برخی از رشته ها مانند فیزیک و نخبگان را به گفتگوی خصوصی دعوت می کند و می خواهند از دانشجویان این رشته ها اطلاعاتی در مورد وضعیت دانشگاه ها دریافت کنند. ایرانی ها هستند و روند تحصیل و کار مشکوک است ...


   همچنین تعدادی اسناد شخصی را می بینیم که از کشورهای خارجی به اتاق گفتگو می آیند و می خواهند انواع عکس ها و فیلم های غیراخلاقی تهیه شده توسط ایرانیان را دریافت و مبادله کنند که قابل فروش و استفاده در سایت های غیراخلاقی غربی است و تبلیغات منفی علیه این کشور وجود دارد. ..


        اخیراً ، در اتاق های گفتگو ، حتی تحقیر ، تحریک و تفرقه بین زبان ها و اقوام مختلف ایرانی به امری عادی تبدیل شده است و سرانجام کار در بسیاری از کلمات و جملات مبتذل و مضحک و حتی یک جمله مثبت درباره هیچ موضوعی ارائه نشده است ، مبتکران این مباحث در اتاق های گفتگو معمولاً افرادی هستند که از وطن خود فرار کرده و زندگی می کنند ، یا پناهندگان در کشورهای خارجی ، که با مهارت های ویژه ابتدا در باغ سبز را نشان می دهند و اسنادی را که اکنون در یک کشور غربی سرگرم است حمل می کنند. آنها دیگران را به عنوان كودكانی كه می خواهند به چت بروند ، از راه دور غبطه می خورند از وضعیت حقوق بشر و عدم آزادی مطلق و آزادی جنسی هموطنان و حل و فصل مسئله پان و دیگران را هوس می كنند. شما هستید.

به مدت ده روز ، هر روز به مدت ده ساعت (در زمان های مختلف) ، در مورد چت روم ها تحقیق شد و صدها تصویر مستند از پیام های مشترک رومی ایجاد شد. در رومی های مختلف پارسی ، از جمله رومی های پارسی یا رومی های آسیا ، پیام های بسیاری از مردم در مورد اینکه هدف شما از آمدن به چت روم چیست؟ ارسال شد ، اما مطمئناً فقط بیست درصد مردم با اصرار فرستنده از پاسخ کوتاه راضی بودند و بقیه هم پاسخی ندادند یا کلمات ناپسند نوشتند و اگر اصرار داشتند ، مانند بی اطلاع عمل می کردند. برخی از پاسخ ها و مشاهدات به شرح زیر است (لازم به ذکر است که محیط مجازی مانند محیط واقعی نیست که شخص مقابل نسبت به تکمیل پرسشنامه یا پاسخ به س questionsالات متعهد باشد)

شصت و پنج درصد از پاسخ دهندگان گفتند که دلیل گپ زدن با رومی ها فقط سرگرمی و گذراندن وقت بدون کار بدون هدف خاص است (که از آسیب چت نیز در امان نیست). در این مورد ، بدیهی است که به دلیل برخی محافظه کاری ها ، مردم هرگز قصد اصلی خود را برای آمدن به اتاق گفتگو ابراز نمی کنند ، اما پیام های مختلفی که آنها به روم می فرستند اهداف دیگری مانند دوستی با جنس مخالف را نشان می دهد (بیشتر بخشی از مخاطبان فقط با یک i D برای اولین نمایش های خصوصی و عمومی ، بدون شناسه و نام مستعار اضافی ، پیام های منتشر شده در اتاق اصلی)


حدود پنج درصد ، آزمایش انواع نرم افزارها برای بارگذاری ، کرک ، ظاهر شدن با چندین شناسه در لیست مخاطبان ، آزار و اذیت دیگران با بارگیری ، آزمایش نرم افزار برای هک کردن رمز عبور شناسه یا تلاش برای فریب کاربر برای گرفتن رمز عبور پیام رسان ، وقفه های فروش

قاتل دختر 29 ساله ای که در پارک ناژوان اصفهان کشته شد با تلاش ماموران آگاهی شهرستان اصفهان شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ نوروز علی رهبری ، رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس اصفهان ، به پایگاه اطلاع رسانی پلیس گفت: در تاریخ 11 آگوست ، جسد دختری که از ناحیه سر و صورتش به شدت زخمی شده بود در اطراف پارک نایوان پیدا شد. در دستور کار ماموران در صحنه و تحقیقات گسترده در مورد هویت مقتول و علت قتل بودند.

این افسر مطلع ادامه داد: پس از شناسایی خانواده این دختر 29 ساله ، مأموران اطلاعات دریافتند که مقتول اگرچه تنهاست اما یک جنین 7 ماهه در رحم خود دارد. پس از دریافت پرینت از تماس های تلفنی وی ، مشخص شد که وی در روز قتل ، ساعت 9:00 قبل از خروج از خانه ، با شماره تلفن یک جوان 22 ساله به نام محمد در تماس بوده است. با هماهنگی یک افسر قضایی توسط افسران دستگیر شد. خانه او در چکمه های دو جداره پیاده روی او پیدا شد.

سرهنگ رهبری افزود: تحقیقات در این باره انجام شده است ، پسر 22 ساله به قتل این دختر اعتراف كرد و گفت: حدود 7 ماه پیش با وی به صورت آنلاین ملاقات كردم و در جلساتی كه با او داشتم اوایل بهار رابطه غیرقانونی داشتم. امسال فهمیدم که او باردار است و سعی در سقط جنین داشت اما جنین سقط نکرد ، بنابراین بعد از مدتی ، شب قبل از قتل ، او را در اینترنت برای روز حادثه ملاقات کردم و با هم به پارک ناژوان رفتیم. از ترس و دلهره و با توجه به این واقعیت که او 7 ماهه باردار بود ، ناگهان گلو را با دو دست فشار دادم و سپس با یک لیوان نوشابه به سر و صورت او زدم و کیف و اسناد را از جای خود بیرون آوردم. فرار کردم

پرونده فوق یکی از موارد سو misاستفاده از ارتباطات اینترنتی بود که در نهایت منجر به قتل یک دختر 29 ساله شد. اما در سال های اخیر ، علاوه بر این ، استفاده از اینترنت شیوه جدیدی برای فریب دختران و دختران از طریق قاچاق باند در سال های اخیر بوده است. قاچاقچیان و قاچاقچیان انسان ابتدا با چت و به اشتراک گذاری عکس های آنها با استفاده از روش های خاص با این دختران دوست می شوند ، سپس آنها را با قول ازدواج ، شغل خوب و درآمد بالا به کشور مورد نظر دعوت می کنند و آنها را به قاچاقچیان آنجا تحویل می دهند. می دهند.

داوود نیکخواهی ، کارشناس مددکاری اجتماعی و مشاور معاون ناجا در امور اجتماعی و راهنمایی نیز در این زمینه معتقد است: در برقراری این روابط و به دلیل اینکه در دنیای مجازی ، بی پروا کلماتی رد و بدل می شود که حجاب شرم را می شکند ، بسیاری از مردم آنها برای برآوردن نیازهای جنسی خود تلاش می کنند ، اما از آنجا که نمی توانند آن را برآورده کنند ، به نوعی با گفتگو در این فضا با برخی از مخاطبان و عاشق شدن کلمات دوست مجازی خود راضی می شوند تا آنجا که خانه را ترک می کنند. تا به معشوق خود برسند.

وی ادامه می دهد: "خانواده ها نمی توانند روند رو به رشد فناوری را از فرزندان خود بگیرند ، اما می توانند با افزایش عشق و علاقه ، معنا بخشیدن به درخواست های معقول کودکان ، پر کردن خلا emotional عاطفی و شنونده خوبی برای فرزندان خود باشند نه اینکه منفی باشند. بیمار را با سنگ نامحرم رانده و از تظاهرات انحرافی مظاهر فناوری جلوگیری کنید.

وی گفت: "یکی از مهمترین عوارض چت این است که پس از مدتی افرادی که خود را متفاوت از آنچه هستند معرفی می کنند به یک شخص شبه تبدیل می شوند." به عنوان مثال ، دختری فارغ التحصیل که خود را دانشجوی دندانپزشکی معرفی می کند با پسری که دانشجوی دکتراست آشنا می شود و با این وجود جو به صدای او و آینده ای که ممکن است داشته باشند نزدیک است اما دنیا در انتخاب همسری است که چنین شرایطی را دارد. وارد بحث و جدال جدی نشوید. به تعبیری زندگی خانوادگی وی با بحران روبرو است.

یک روانشناس در این باره می گوید: "با ریشه یابی و مطالعه موضوع می توان گفت که رایج ترین دلایل و انگیزه ایجاد چنین روابطی خود آنها هستند."

دیوید نیک کاهی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی پلیس ادامه می دهد: در یک فضای مجازی ، از طریق ارتباط از طریق چت ، شخصی به دنبال گمشده ای می رود که نمی داند او چیست. دود آهن و طلا در شهرها نادر است.

این کارشناس مشاوره و مساعدت به معاونت اجتماعی و رهبری نیروی انتظامی معتقد است: در فضای مجازی بدنبال آرمان هایی است که شاید در دنیای واقعی راهی برای او نداشته باشد و چون در این فضا نمی توان حقیقت سخنان عموم را شناخت ، مردم آنها با معرفی نادرست از خود ، فوران احساسی را برمی انگیزند ، یا به عبارت دیگر عقده های سرکوب خاموش خود را بیان می کنند.

وی می گوید: پسری که برای قبولی در کنکور مشکل دارد ، خود را به عنوان دانشجوی پزشکی معرفی می کند تا بتواند دوستان تحصیل کرده ای پیدا کند ، یا دختری که خواستگاری ندارد ، خود را طوری معرفی می کند که گویی سالهاست نمی خواهد ازدواج کند. و او وانمود می کند که از جمع مردها متنفر است.

آخرین مطالب