ایالات متحده Coronavirus تست می تواند شکست دوباره

علم افزایش تقاضا برای آزمایش است که قریب به اتفاق آزمایشگاه-خدمات شرکت های جدید ایجاد کارهای عقب افتاده و

توسط NEWS-SINGLE در 10 تیر 1399
گتی / اطلس

یادداشت سردبیر: این اطلس در حال ساخت حیاتی پوشش coronavirus در دسترس همه خوانندگان. پیدا کردن مجموعه ای در اینجا.

ایالات متحده یک بار دیگر در خطر outstripping آن COVID-19 تست ظرفیت شوم توسعه که انکار این کشور یک ابزار بسیار مهم برای درک آن همه گیر در زمان واقعی است.

آمریکا آزمایش زنجیره تامین کشیده است به حد و مداوم شیوع بیماری در جنوب و غرب می تواند پایمال کردن آن با توجه به اپیدیولوژی و آزمایش-مدیران شرکت. در حالی که این کشور آزمایشگاه اضافه شده اند ظرفیت فوق العاده ای در چند ماه گذشته در ایالات متحده در حال حاضر آزمون حدود 550 ، 000 نفر در هر روز پنج برابر افزایش از اوایل آوریل تقاضا برای ویروسی آزمون دوباره پیشی عرضه است.

اگر تقاضا همچنان برای سرعت بخشیدن و کمبود نیست حل شود و سپس بار چرخش برای نتایج آزمون افزایش خواهد آزمون موثر خواهد بود جیره بندی و تعداد عفونت های که هرگز شمارش در آمار رسمی رشد خواهد کرد. هر طرح شامل ویروس بستگی سریع و دقیق تست که می تواند شناسایی تازگی عفونی مردم قبل از آنها مجموعه ای از شیوع بیماری های جدید. بدون آن ایالات متحده است در تاریکی.

تاخیر در حال حاضر آغاز شده است. دیروز Quest Diagnostics, یکی از بزرگترین کشور های پزشکی-تست شرکت گفت که سیستم های خود غرق شد و که این امر در حال حاضر قادر به ارائه COVID-19 نتایج آزمون در یک روز و تنها برای بیماران بستری بیماران در مواجهه با عمل جراحی اورژانس و علامت دار بهداشت و درمان کارگران است. هر کس دیگری در حال حاضر باید صبر کنید سه تا پنج روز برای نتیجه تست.

"با وجود گسترش سریع تست های ما ظرفیت تقاضا برای تست شده است در حال رشد سریع تر" تلاش در بیانیه ای گفت: هفته گذشته هشدار دهنده از یک احتمال است. این شرکت پس از آن گفت که سفارشات برای COVID-19 تست رشد کرده بود 50 درصد در سه هفته.

"این بسیار بد" مایکل مینا یک استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه هاروارد به ما گفت. تست سریع بار چرخش هستند تنها راه برای کنترل coronavirus بدون وادار کردن هر برنامه به طور بالقوه مسری فرد—هر کسی که تا به حال تماس با کسی که مبتلا به COVID-19—به قرنطینه او گفت: "ما مدل سازی تلاش بیشتر یا کمتر نشان می دهد که اگر شما نمی توانید نتایج را در یک روز یا بیشتر شیوع واقعا نمی تواند متوقف شود بدون جداسازی و quarantining تمام مخاطبین پیشگیرانه."

تلاش است نه تنها شرکت گزارش رو به رشد مشکلات. "ما ضربه دیوار سه هفته پیش" جان کوهن رئیس اجرایی BioReference آزمایشگاه آزمایشگاه-شرکت خدمات است که تست مبتلا به این ویروس در نیویورک و نیوجرسی و فلوریدا به ما گفت. "که در آن نقطه, ترین آزمایشگاه در حال حاضر در حال اجرا در ظرفیت تا آنجا که من می توانم بگویم."

در اواسط ماه ژوئن چهار تغییرات آمار همه در یک بار کوهن گفت. شرکت های بزرگ شروع به آزمون کارکنان خود را یکهو بیمارستان شروع به تست هر بیمار که نیاز به یک روش انتخابی و خانه های پرستاری آغاز شده به طور منظم آزمایش کارکنان خود و برخی از ساکنان. مردم آمریکا نیز به نظر می رسید به دنبال آزمایشات داوطلبانه در تعداد بیشتری در این ماه. افزایش آزمایش ضعف خود را در هر دو آزمون شرکت ظرفیت و تامین کنندگان تجهیزات, او گفت:.

"ما نه تنها آمار ظرفیت اما هر توانایی افزایش ظرفیت ما محدود شد توسط طرف عرضه" او گفت:. "فروشندگان و تامین کنندگان نمی تواند نگه داشتن."

LabCorp, یکی دیگر از عمده تست شرکت نیز به رسمیت شناخته شده افزایش تقاضا برای تست در بیانیه ای در این آخر هفته. "ما در حال انجام همه چیز ما می توانید به ادامه ارائه نتایج به موقع در حالی که به طور مستمر افزایش تست ظرفیت" آن را گفت.

بر خلاف اولین روز از این بیماری همه گیر که COVID-19 تست کیت خود را در تامین کوتاه مدت در حال حاضر مشکل نهفته است با تجهیزات مورد نیاز برای دریافت نتایج آزمون. سخت ترین-آمار مناطق جدید لازم نیست به اندازه کافی ماشین آلات و برای پردازش نمونه ها منجر به رشد تعداد آزمون آزمایشگاه مدیران به ما گفت. برخی نیز در حال اجرا خارج از معرف های شیمیایی است که باید واکنش نشان می دهند با یک تست نمونه.

آزمایشگاه در ایالات متحده با استفاده از انواع مختلفی از ویروسی-ماشین آلات تست برای تشخیص COVID-19 و هر نوع خود زنجیره عرضه مسائل و چالش های پردازش لورن Sauer اضطراری-پزشکی استاد در دانشگاه جانز هاپکینز گفت: ما از طریق پیام متنی. با "بنابراین بسیاری از سیستم عامل" استفاده او گفت: رفع تنگناها و کمبود در سراسر کشور است به خصوص سخت است.

"آنچه در حال حاضر اتفاق می افتد [آزمایش] است بنابراین به جیب و قطع," او گفت:.

آمریکا آزمایشگاه بالینی انجمن یک گروه تجاری است که نشان دهنده تست آزمایشگاه نیز هشدار داده بود که کمبود. "در حالی که اعضای ما به طور جمعی انجام صدها نفر از هزاران نفر از آزمون هر روز پیش بینی تقاضا برای COVID-19 تست ها طی هفته های آینده به احتمال زیاد بیش از اعضا تست ظرفیت گفت:" جولی خانی رئیس جمهور آن, در بیانیه ای. اعضای گروه انجام حدود نیمی از کشور را روزانه coronavirus آزمون با توجه به اطلاعات در بیانیه ای.

این COVID پیگیری پروژه

مشکلات نشده اند احساس در همه جا. دینا گرین مدیر آزمایشگاه خدمات بهداشتی درمانی گروه Kaiser Permanente در واشنگتن وزارت امور خارجه به ما گفت که تامین-زنجیره ای مشکلات هنوز مختل گروه توانایی به کار می کنند. اما تقاضا برای تست در حال افزایش بود, او را تایید کرد و او را "شگفت زده نمی شود" اگر کمبود آمار تیم خود را به زودی.

تست hobbled آمریکا پاسخ از آنجا که اولین روز از این بیماری همه گیر. به گزارش ما نشان داد که ایالات متحده در حال آزمایش کمتر از 3000 نفر برای coronavirus در مارس 5, حتی اگر جامعه گسترش ویروس شده بود شناسایی بیش از یک هفته قبل است. در ادامه هفته متحده و بیمارستان ها جیره بندی دسترسی به آزمون اعطای آنها تنها به کارگران بهداشت و درمان و بیماران بدحال. این بدان معنی است که بسیاری از مردم که ممکن است این ویروس به ویژه در غرب, بودند هرگز آزمایش برای آن است.

حتی پس از شروع بحران در این کشور دستگاه تست ادامه داد: به احاطه مشکلات. برای بسیاری از مارس به عنوان ویروس کشته شدن ده ها هزار نفر از آمریکایی ها تست plateaued در حدود 150,000 آزمون در روز است. از آن زمان به بعد تعداد روزانه آزمون افزایش یافته است اما نه به عنوان سریع به عنوان کارشناسان پس امیدوار بود. تنها در دو هفته گذشته است که ایالات متحده موفق شد در تست بیش از 500000 نفر در روز که دانشگاه هاروارد جهانی موسسه بهداشت یک بار گفته می شود یک هدف خوب برای اواسط ماه مه. موسسه امروز گفت که ایالات متحده باید تست حداقل 1.2 میلیون نفر در روز به کنترل شیوع و حداقل 4.3 میلیون نفر در روز برای از بین بردن آن است.

در تمام مدتی که دولت فدرال هرگز حل تست مشکل است. در اوایل مارس برای مثال محققان در دانشگاه دوک و American Enterprise Institute, یک محافظه کار اتاق فکر به نام برای دولت را به اتهام بحران با ایجاد یک نیروی کار است که تحکیم اطلاعات در مورد تست و کمک به دولت ها و شرکت های درک آنچه ممکن بود. چنین نیروی کار می تواند مدیریت در حال ظهور کمبود آن می تواند کمک به این کشور درک چقدر تست ظرفیت ممکن است قابل دسترسی توسط آگوست یا سپتامبر.

اما این تلاش هرگز شکل گرفت. "اگر این کار انجام شده است من آن را دیده نمی شود و من از ترس که نه باید فرمانداران و دیگر دولت و رهبران محلی که نیاز به تصمیم گیری در مورد چگونگی و زمانی که برای بازگشایی" کیتلین رودخانه های یک نویسنده گزارش و یک استاد در دانشگاه جانز هاپکینز گفت: کنگره در ماه گذشته.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گرفتن در تست slackened. برت Giroir کاخ سفید را تست czar, بازگشت به کار در روز در وزارت بهداشت و خدمات انسانی در این ماه. و در یک تجمع در ژوئن 20, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او گفت: اعضای کارکنان خود را به "سرعت پایین تست لطفا" از آنجا که او نمی مانند رشد تعداد تایید عفونت کروناویروس. (رئیس جمهور گفت: کارکنان پس از آن که او شوخی بود. پس از انکار برای چندین روز است که او به معنای دیدگاه در شوخی تهمت هفته گذشته گفت که او می خواهم صحبت شده "sarcastically." دبورا Birx که هماهنگی کاخ سفید در واکنش به coronavirus گفته است که هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن از او خواست به سرعت پایین تست.)

"ما در واقع نیاز به یک پروژه منهتن برای تست" Sauer گفت. "در سراسر کشور سیستماتیک استراتژی های شفاف و آژانس منجر شده است به شدت مورد نیاز است. اما این اتفاق نمی افتد و من فکر می کنم همه ما ترس قابل دسترسی مسائل و زنجیره عرضه اختلالات در آینده نزدیک است."

آمریکا شاهد یک موج جدید از موارد در جنوب و غرب را تهدید می کند که به پایمال کردن آن در نظام سلامت از نو. این کشور در گزارش جدید تایید COVID-19 نفر در هفته گذشته در هر هفته از این بیماری همه گیر است. در حالی که دولت تمرکز کرده است در حالیکه در جای دیگر تقاضا برای تست است تنها در حال رشد است. الکس Greninger های آزمایشگاهی-پزشکی استاد دانشگاه واشنگتن به ما گفت که آن را کمی تعجب تست شرکت ها غرق شد.

"تست زنجیره تامین نبود که برای این نوع از یورش حجم سراسر جهان در همان زمان" او گفت:.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب