راز سس برای ساختمان منسجم تیم

اگر چه آن ممکن است به نظر می رسد متناقض از آنجا که بسیاری از ما به طور مستقل کار تیمی است و یک جزء حیاتی از ی

توسط NEWS-SINGLE در 16 اردیبهشت 1399

اگر چه آن ممکن است به نظر می رسد متناقض از آنجا که بسیاری از ما به طور مستقل کار تیمی است و یک جزء حیاتی از یک مترجم آزاد یا مترجم را در زندگی حرفه ای. درونگرا و برونگرا به طور یکسان نیاز به همکاری و تعامل در جهت رشد و اغلب با کیفیت مستلزم همکاری با یکدیگر برای حل و فصل سوالات و توافق بر سر راه حل. این که آیا شما در حال کار داوطلبانه در یک کمیته کار با یک تیم از مترجمان و ویراستاران در یک پروژه بزرگ یا پیوستن به نیروهای در تفسیر غرفه منسجم کار تیمی افزایش و غنی تلاش های خود را.

در اینجا در ادراک تازه واردما آموخته اند که ارزش و همکاری در وقت و زمان دوباره به عنوان ما با هم کار کنند را به شما محتوا بر اساس این هفته. هیچ تیم کامل است اما ما کار می کرد کاملا از دستور العمل برای انسجام به عنوان ما در حال رشد است و کشش به عنوان یک تیم از سال 2013. شروع با یک تیم از سه مترجمان که به سختی با یکدیگر می دانستند و تا به حال هیچ ایده چه چیزی پلت فرم ما را ایجاد زرنگ و دانا به رشد شامل هشت عضو است که هر دو هماهنگ هفتگی وبلاگ و دو کنفرانس جلسات. در ادامه به یادگیری بیشتر در مورد آنچه ما ساخته!

مواد تشکیل دهنده

1 تیم هسته ای 2-3 افراد اختصاص داده شده که با یک هدف مشترک

  • هر تیمی باید یک نقش را بازی کند. دانستن نقاط قوت خود را, اما همچنین مایل به بازگشت هر یک از دیگر تا زمانی که مورد نیاز است.
  • اضافه کردن بیشتر مردم به این مخلوط را به عنوان شما نیاز به حمایت اضافی; ادغام به آرامی ساخت مطمئن شوید که آنها می دانند که آنها با ارزش را به تیم و نقش مهمی را به بازی در گروه خود موفقیت است.
  • گاهی اوقات هم تیمی کار نمی کند; ممکن است مایل به فرانک گفتگو با تیمی که نمی تواند متعهد به همکاری با شما و یا که کار نمی کند خط تا با تیم خود را هدف.

2 نفر آموزش دیده و آماده را در هر کار

  • آن را اجتناب ناپذیر است که هم تیمی نیاز می شکند و یا رفتن به تعطیلات و یا برگ عدم, به دلیل زندگی اتفاق می افتد. مطمئن شوید که هیچ یک نفر در تیم خود نگه می دارد تمام دانش مورد فرایندهای حیاتی.
  • نگه داشتن دستورالعملهای عملیاتی استاندارد (Standard Operating Procedures) به طوری که آن را آسان تر برای کسی که دیگری را بیش از زمانی که یک فرد نیاز به یک استراحت. به روز رسانی این به طور منظم و یا هر زمان که روند خود را تغییر.

1 روش ارتباطی مناسب است که تیم خود را

  • توافق بر روی یک پلت فرم است که هر کس می تواند برقراری ارتباط از طریق, که آیا آن ایمیل شل یا listserv. حفظ ارتباط روشن و مختصر اما دوستانه; همکاران کسب و کار می تواند بحث در مورد مسائل روزمره و نه فقط کسب و کار!
  • به اشتراک گذاری ایده ها آشکارا; آن را روشن است که تیم خود را در یک مکان امن برای پرشی ایده ها و ایجاد اعتماد به نفس.

1 فایل های روش که مناسب تیم خود را

  • این که آیا آن را در Dropbox یا Google Drive, مطمئن شوید که هر کس در این تیم می تواند دسترسی به اسناد و مدارک آنها نیاز به جلو و وزن خود را. اگر یک فرد نمی تواند به دستورالعملهای عملیاتی استاندارد, آنها نمی تواند مفید باشد حتی اگر آنها می خواهند به!
  • این نیز مهم است برای خود ساختار فایل به خوبی سازماندهی شده. زمانی که اعضای جدید به تیم ملحق شوند آنها نباید به یک دوره سقوط در چگونه خود را در پوشه سیستم کار می کند. باید آن را شهودی و منطقی به طوری که مردم می توانند به سرعت زمانی که آنها را انتخاب کنید تا وظایف دیگر اعضای تیم.

دستورالعمل

این مواد نیست ادم اما کار سخت و خوب رفاقت یک ترکیب خوب بنابراین ما بر این باوریم که شما پیدا کنید که این مخلوط را به صورت عملی تیم. نگه داشتن تعهدات حیاتی برای هر تیم تلاش مطمئن شوید که به هم تیمی های خود را می توانید تعداد دفعات مشاهده بر شما و بالعکس. باز به بهبود و انطباق; روند خود را ممکن است نیاز به برخی از افزایش سرعت در طول زمان و به طور خاص شما ممکن است نیاز به انجام برخی از تنظیم به عنوان شما شروع کنید. در نهایت توجه داشته باشید که گاهی اوقات شما را با هم کامل تیم رویایی و آن را فقط کار نمی کند—در این زمان ممکن است راست باشد آن را نمی ممکن است آنچه که مخاطبان خود را می خواهد و یا خود را در تیم رویایی ممکن است ترکیب راه شما فکر می کنید آن خواهد بود. که خوب! توجه داشته باشید از درس های آموخته شده و دوباره سعی کنید.

چه نوع از تیم شما بخشی از خوانندگان ؟ آنچه که شما تیم شیمی بود ؟ چه به طور غیر منتظره ای مشغول به کار و یا کار نمی کند?tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب