چه رزمندگان معنی که آنها می گویند اندرو ویگینز "متناسب"

سان فرانسیسکو—از آنجا که رزمندگان به دست آورد اندرو ویگینز این تیم تحت فشار قرار دادند یک روایت است که رو به ج

توسط NEWS-SINGLE در 25 بهمن 1398

سان فرانسیسکو—از آنجا که رزمندگان به دست آورد اندرو ویگینز این تیم تحت فشار قرار دادند یک روایت است که رو به جلو خواهد بود بهتر "مناسب" برای Dubs.

در واقع "مناسب" تبدیل به یک شعار از انواع اطراف طلایی دولت است. و اگر شما آن را شنیده ام و فکر می کردم این صدا رمزی خوب شما درست شد.

چه رزمندگان واقعا در تلاش برای گفتن دارد ؟

بخشی از دلیل که Wiggins بهتر است "متناسب" با رزمندگان از مرد به او داد و ستد برای d'angelo راسل این است که او حاضر نیست یک موضعی رفع اشکالات. Stephen Curry رفتن به بازگشت به صف در کمتر از یک ماه. تا به حال راسل گیر در اطراف رزمندگان را دو استارت-کالیبر نقطه سپاه پاسداران است. در حرکت راسل برای Wiggins رزمندگان در حال حاضر یکی از استارتر-کالیبر بال و سابق MVP در گارد نقطه.

که یک جا بدون شک.

اما از آن می رود عمیق تر از آن است.

موفقیت هر تیم در هر رشته ورزشی دارای یک هویت — یک ریشه آرمانی نمایش از چگونه آنها می خواهم به بازی. هویت مهم است چرا که در میان بسیاری از کوره در رفته لحظات از بزرگترین بازی های آن را فراهم می کند یک مسیر روشن است. دانستن که شما و آنچه شما در مورد مسائل در راه است که فراتر از بسکتبال. آخرین چیزی که شما می خواهید برای رفتن به سه ماهه چهارم یک بحران اعتماد به نفس.

و در حالی که هیچ تجربی راه درست به بازی بسکتبال ببخش طلایی دولت برای فکر کردن به آنها نزدیک تر به حقیقت بیش از دیگر تیم ها است. آگهی ها در تیر در تعقیب و گریز از مرکز — جهنم تعقیب و گریز از مرکز خود را — یک عهد به Dubs " موفقیت بازی سبک مورد نظر خود را.

به عنوان Steve Kerr یک بار گفت: از این تیم هویت: "back-to-back قهرمانان."

وجود دارد تنها چند بازیکن در لیگ برتر است که می تواند فراتر از — مناسب است که در هر جایی که آنها نیاز به رفتن. کوین دورنت یکی از آن بازیکنان است. کامل بسکتبال, بازیکن سابق جنگجو می تواند هر موقعیت و هر سبک و انجام آن در هر دو به پایان می رسد از دادگاه. گاهی اوقات رزمندگان خواهد تسلیم به دورنت ترجیح نسخه از بازی بسکتبال — انزوا-بازی های سنگین بر بال — از آنجا که به خوبی به عنوان او گفت: "من کوین دورانت" و استعداد خود را خیلی عالی هر چه او برنده پرتال تخصصی اولی.

Wiggins نیست حتی از راه دور و نزدیک به این نوع از بازیکن. اما نه راسل.

راسل مناسب نیست رزمندگان' هویت. و به سادگی با قرار دادن او به اندازه کافی خوب نیست برای Dubs به تغییر مناسب در اطراف او.

زود بازده در Wiggins هستند که او می ایستد شانس بهتری از بازی راه رزمندگان می خواهید و موفق بودن.

که ممکن است به نظر می رسد اما آن را به معنی همه چیز است.

اگر همه چیز باقی می ماند نسبتا ثابت در این تابستان (هیچ داده شده در این مدرن NBA) کاری کلی تامپسون و Draymond سبز منجر خواهد شد رزمندگان در فصل آینده. با این که هسته آنها به احتمال زیاد خواهید بود یک مدعی اما بدون دیگری متعالی بازیکن آنها هرگز دوباره رسیدن به این فرض قهرمان وضعیت آنها طوری به تازگی برگزار شد. بدون آنها شما باید به مبارزه با آن را با بقیه انسانها در سختی-دستمالی کنفرانس غرب. که سه نفر را استفاده بیش از بقیه است که آنها موفق به کسب عناوین قبل از — آنها می دانند که آنچه آنها در مورد.

و Wiggins خواهد بود چهارم-بهترین بازیکن — شاید پنجم یا ششم بسته به نتیجه این پیش نویس و در این تابستان بازیکن جنبش ثروت باد اورده.

پیدا کردن یک نقش در میان این نوع از استعداد — با این نوع انتظارات — می تواند یک وظیفه دلهره آور اما رزمندگان در حال ساخت آن را ساده برای Wiggins. قبل از جلو اولین بازی با گلدن استیت, Kerr گفت: تنها پیام به او برای اجرای بال به عنوان سخت به عنوان او می تواند.

"انجام کار" را به عنوان وطن پرستان مربی لایحه Belichick موعظه و چیزهای خوب اتفاق خواهد افتاد. حرکت و رزمندگان خواهد بود قادر به بازگشت به هویت خود را.

بیشتر نظر در صندوق پستی خود را

دریافت آخرین از مورد علاقه خود را ستاره columnists با نظر ما عضویت در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

این در حالی است بنابراین من می خواهم شما را ببخشد برای فراموش کردن آنچه که هویت: رزمندگان می خواهید به بازی سریع جنبشی بسکتبال در حمله نهایی. آنها اجرای یک حرکت جرم و نه فقط در نام — هر کس چیزی را در هر لحظه از هر بازی.

ثابت برش غربالگری و جمعی تمایل به شلیک توپ زمانی که شما باز — مگر اینکه شما سبز — ایجاد یک نام تجاری موفق از بسکتبال.

راسل همچنین نوع دیگری از جرم است — او جیمز هاردن-نور. موثر, گاهی, اما آن را در تضاد به رزمندگان' آرمان. (شما فکر رزمندگان-موشک رقابت تربیت شده بود از طریق صرف آشنایی?)

درست یا غلط که ببر نیست رفتن به تغییر راه راه خود را. که بسیار روشن ساخته شده بود و در طول راسل و رزمندگان با شش ماه مرتب از ازدواج.

و در دفاع? خب راسل را انجام نمی دفاع.

Wiggins ندارد خیلی از دفاعی شهرت یا, اما او نشان داده شده در دو بازی به عنوان یک دوبله به نیمه راه مناسب و معقول در-توپ مدافع. دیدن که چگونه شما نمی توانید تقسیم بر صفر که یک ارتقا برای دولت است.

در حالت ایده آل رزمندگان می خواهید به هوشمند, طولانی, positionless و تهاجمی در دفاعی طرف تعویض همه چیز و تلاش برای ایجاد انتقال فرصت های جرم.

Wiggins اجازه می دهد تا آنها را به سوئیچ دیده ایم گلدن استیت انجام آن اغلب پس از او وارد شدند. او دارای طول و جامد توپ-مهارت های بیش از حد — پنج دزد در اولین بازی بودند هیچ اتفاق.

و در حالی که به جلو دفاعی آگاهی به نظر می رسد وجود ندارد و وقت خود را در مینه سوتا نمی حاکی از یک تغییر بزرگ وجود دارد, رزمندگان می تواند امید که دیگر او این است که در این سیستم بیشتر او را درک که در آن به و چه به دنبال در پایان دفاعی از کف.

Wiggins هیچ دورنت بدیهی است و او هیچ Andre Iguodala که IQ در زمان رزمندگان دفاع و توپ جرم به سطح دیگری. در حال خود را بهتر کوچک جلو? البته. آنها در دسترس رزمندگان برای راسل? احتمالا نه. و حتی اگر آنها نمی شامل در دور اول پیش نویس انتخاب در معامله.

اما Wiggins منطقی می تواند انجام آنچه طلایی دولت می خواهد به انجام در هر دو به پایان می رسد از دادگاه. که باعث می شود او مناسب است. ناقص, شاید, اما آن را بهتر از آنچه آنها بود.

چرا که هویت مسائل و پس از چند عجیب و غریب ماه رزمندگان را می توانید به ایشان در حال حاضر.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im
آخرین مطالب