اگر رئیس جمهور می شود بیمار ؟

ایده های عمومی سزاوار می دانم حق دور که آیا اجرایی است که با آلوده coronavirus. او باید بدست آزمایش هر چه

توسط NEWS-SINGLE در 25 اسفند 1398
اوان ال-امین / Shutterstock / اطلس

Donald تهمت اذعان کرد که امروز از او تست شده برای کروناویروس که باعث بیماری COVID-19 اما می گوید او هنوز نمی دانند نتایج. او در جمع خبرنگاران در کاخ سفید که او در زمان خود در دمای صبح بود و آن را "کاملا طبیعی است." در محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس و پس از آن در Mar-a-لاگو رئیس جمهور تهمت ایستاده بود نزدیک به افراد شناخته شده مبتلا به کوروناویروس. با توجه به سرایت ویروس آن را معقول و منطقی به نگرانی که رئیس جمهور خود را در حال حاضر ممکن است آلوده. در عین حال کاخ سفید برای روز اصرار داشت که رئیس جمهور نمی نیاز به آزمایش می شود. تقریبا در نیمه شب گذشته کاخ سفید لعنتی به خبرنگاران گفت یک نامه از مغلوب ساختن پیشی جستن دکتر تکرار این ادعا که بدون آزمون نامیده می شد ، در رئیس جمهور واژگونی امروز او ساخته شده آن را به نظر می رسد به عنوان اگر این ایده تا به حال فقط به او رخ داده است.

او گفت که او در نهایت وادار به دنبال تست پس از خبرنگاران از او پرسید که در یک کنفرانس مطبوعاتی دیروز که آیا او این کار را انجام دهید—یک کنفرانس مطبوعاتی که در آن او بود احاطه شده توسط افراد دیگر. با انتظار طولانی برای دریافت تست تهمت مشغول ناخالص dereliction وظیفه. نه تنها ممکن است رئیس جمهور سقوط به شدت بیمار خود را, اما او ممکن است—و کاملا احتمالا در حال حاضر گسترش بیماری به دیگران. او درگیر رفتارهای پرخطر پس از او باید متوقف شود: تکان دادن دست های میکروفن جمع آوری جمعیت ایستاده بسیار نزدیک به مردم از سن پیشرفته.

دیگر رئیس جمهور خواهد آن را به عنوان خود و یا کار خود را به مدل رفتاری امن. مغلوب ساختن پیشی جستن است که رئیس جمهور رئیس دولت است. خود را در سلامت جسمی و روانی حیاتی هستند نگرانی عمومی است. چرا تهمت در ادامه به عمل در راه است که تهدید خود و دیگران ؟

در لحظات بحران ملی وجود دارد غریزه قوی برای حمایت از رئیس جمهور و رهبری است. در رسانه ها این غریزه بیان خود را در ضربه به سرکوب دانش ما از رئیس جمهور تاریخ و شخصیت و گزارش در او راه ما را گزارش پیشینیان خود را. اما فقط به عنوان رئیس جمهور موظف است پس فراموش کنیم. وظیفه ما این است که به توصیف چیزهایی که آنها نه به عنوان ما می خواهید آنها را به. Coronavirus یک نیروی قدرتمند است اما نه به اندازه کافی قدرتمند برای تبدیل کردن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به یک فرد متفاوت از او بود که قبل از بحران.

بنابراین هنگامی که ما بحث در مورد رئیس جمهور و طولانی خود را در امتناع از تست ما نباید در مورد این که تصمیم به عنوان اگر رئیس جمهور بودند که به دلیل خودداری از تست شد یک شکل از کوه راشمور. آن را مغلوب ساختن پیشی جستن. چرا او تاخیر چنین فوری بهداشت احتیاط ،

پنج دلیل بر اساس تجربه سخت به ذهن می آیند.

  1. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک ترس در فرد است. او وحشت زده از کوسه. او به خصوص ترس از بیماری و مرگ است. او تبعید خود را رئیس ستاد از اتاق برای سرفه است. او گفت: یک مجله آلمانی در سال 2007 است که او نمی خواهد در نزدیکی کودکان خود را زمانی که آنها بیمار بودند. هر گونه آزمایش پزشکی که برخورد با مرگ و میر. با امتناع از نگاه و برخورد اجتناب شود و یا به تعویق افتاد. خصوصی شهروند تهمت استخدام عجیب و غریب پزشکان که به او اطمینان داد که او در افسانه وضعیت زمانی که او به وضوح نمی شد. رئیس جمهور تهمت ترویج کاخ سفید دکتر پیشنهاد کرد که تهمت احتمالا ممکن است زندگی می کنند به 200 داده شده خود را "افسانه ژن." این محتمل است که تهمت نمی خواهید به آزمایش می شود برای ترس از اینکه در غیر این صورت گفته.
  2. Pro-مغلوب ساختن پیشی جستن تبلیغات به تصویر می کشد به عنوان رئيس جمهور عضلانی و مردانه. او خودش را بازتوییت کرد یک الگوی رفتاری از خود چهره فتوشاپ بر روی بدن یک جوان سیلوستر استالونه. در واقع مغلوب ساختن پیشی جستن چاق است و به ندرت تمرینات فراتر از هدف قرار دادن یک توپ گلف است. آزمون نشان داد که بیماری خواهد پیرس مغلوب ساختن پیشی جستن تصویر خود را در راه های غیر قابل تحمل به رئیس جمهور. تجربه بیماری است فروتنی یکی. فرد بیمار بلغزد از یک جهان از خودکفایی به دیگری که در آن او باید بستگی به مراقبت از دیگران است. اما تهمت می بیند خود را به عنوان همیشه در کنترل همیشه در فرمان. بهتر است بدانید که.
  3. Coronavirus آزمون ها به شدت در تامین کوتاه مدت به دلیل تهمت خود سهل انگاری و دولت او. او حیف و زمان آماده سازی از آنجا که خود مشخصه نقص به عنوان یک مدیر مهمترین سیری ناپذیر خود را نیاز برای اعتبار سنجی و چاپلوسی. مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر گرفتن coronavirus آزمون خواهد یادآوری اضطراب کشور است که آزمون در دسترس هستند فقط برای برخی و نه دیگران. برای مغلوب ساختن پیشی جستن به قطع به سر صف خواهد به یاد همه است که آن را تقصیر او صف بسیار طولانی است.
  4. مغلوب ساختن پیشی جستن عالی اولویت به عنوان رئیس جمهور بوده است به پول به عنوان آنجا که او می تواند بیرون از هتل ها و استراحتگاه. یکی از اولین به عنوان رئیس جمهور بود برای شروع هزینه در Mar-a-لاگو از 100.000 $$200,000. مردم با میل و رغبت پرداخت می شود به دلیل تهمت توزیع بسیاری از پاداش به مشتریان خود از جمله ambassadorships آفریقای جنوبی و جمهوری دومینیکن است. اما اگر مغلوب ساختن پیشی جستن مریض شدم آن کاملا امکان پذیر است, او مریض شدم در Mar-a-Lago. چه اتفاقی می افتد به مغلوب ساختن پیشی جستن رفت و آمد مکرر کسب و کار اگر Mar-a-لاگو نازل شده است به عنوان یک طاعون نقطه یک بیماری کانون? کسب و کار سقوط خواهد کرد و مغلوب ساختن پیشی جستن امور مالی شخصی خواهد رسید.
  5. حتی زمانی که nonlethal, COVID-19 تحمیل می تواند ناتوان کننده رنج می برند, کسانی که تسلیم است. موارد جدی باید در قرار دادن تنفس مصنوعی. آنها ممکن است متصلب مبتلا به اسهال است. اندام ممکن است شکست بخورند بیش از حد. COVID-19 بيمار می تواند در بیمارستان برای چند هفته یا حتی یک ماه قبل از آنها به طور کامل بهبود می یابند. خطر به نظر می رسد بزرگترین مردان بیش از 70 با چاقی به عنوان یک عامل خطر اضافی—مغلوب ساختن پیشی جستن دقیق پزشکی مشخصات.

چه اتفاقی می افتد اگر رئیس جمهور تهمت آیا قرارداد یک بیماری است که incapacitates او را برای هفته ها و یا حتی دیگر ؟ از ابتدای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بسیاری از آنها به شوخی در مورد او به عنوان یک نامزد برای بیست و پنجم متمم در روانپزشکی زمینه. اگر coronavirus حملات او بسته به شدت, بیست و پنجم را باید به استناد فیزیولوژیکی در زمینه.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حیله گری و پارانوئید به اندازه کافی برای تشخیص دهد که چقدر او بی اعتماد و دوست نداشتند حتی با خود همراز و قطعا توسط خود حزب. اگر او را به کنار, از, خواهد خود را معاون رئیس جمهور و کابینه و حزب در کنگره واقعا می خواهید به او اجازه بازگشت ؟ شاید بله اما مغلوب ساختن پیشی جستن احساس او می تواند به استطاعت است ، بهتر است برای حمل در, بهره برداری از ضعف دیگران و امیدواریم که او می تواند بلوف راه خود را از طریق خود وارد فاجعه به یکی بیشتر باز گشت. که مسیر مغلوب ساختن پیشی جستن است و راه می رفت تا با موفقیت به این نقطه است. او است رفتن به تغییر در حال حاضر.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب