فیلیز صاحبان متعهد به پرداخت کارکنان تمام وقت از طریق ممکن است

فیلادلفیا فیلیز نمی دانم زمانی که و یا اگر فصل خود را آغاز خواهد شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس اما این

توسط NEWS-SINGLE در 31 فروردین 1399

فیلادلفیا فیلیز نمی دانم زمانی که و یا اگر فصل خود را آغاز خواهد شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس اما این سازمان متعهد شب جمعه به پرداخت خود را به کارکنان تمام وقت از طریق حداقل تا پایان مارس.

جان میدلتون, تیم مدیریت شریک ایمیل تیم کارکنان جمعه به اطلاع آنها که مالکیت گروه موافقت کرده است به کاهش حقوق و یا مزایای طریق ممکن است از سال 2020 است. این تیم همراه با تمام 30 لیگ فرانچایز قبلا گفته می شود وجود دارد بدون هیچ تغییری به پرداخت از طریق آوریل است.

"ما همه بخشی از فیلیز خانواده و هم ما را از طریق این" میدلتون نوشت.

این تیم تصمیم گیری که اولین بار توسط گزارش NBC Sports فیلادلفیا باعث می شود فیلیز عمده دوم لیگ باشگاه برای تضمین پرداخت از طریق ممکن است. آتلانتا بریوز ساخته شده همان تعهد هفته گذشته است. فیلیز همچنین متعهد $1 میلیون دلار (آمریکا) به صورت پاره وقت کارکنان بسیاری از آنها دریافت حق الزحمه در روز جمعه.

Coronavirus محدود کرده است این تیم توانایی برای تولید درآمد و آن نامشخص باقی مانده است اگر فیلیز خواهد شد بازی در این فصل در مقابل طرفداران ارائه یک چالش آشکار برای این تیم درآمد. لیگ است برنامه های مورد بحث در ماه گذشته به بازی این فصل در فلوریدا و آریزونا. اما در حال حاضر کسانی که فقط ایده. لیگ اصلی بیس بال تولید شده تقریبا 40 درصد از فصل گذشته درآمد در دروازه های خود را. حتی یک فصل در خالی ballparks در حال حاضر می خواهم یک مالی را به چالش بکشد.

"ممکن است به خوبی وجود آمده زمان هنگامی که تنظیمات خاصی باید ساخته شود. اما آن زمان است نه در حال حاضر" میدلتون نوشت. "... وضعیت این ویروس موذی تغییرات روزانه همانطور که همه شما می دانید و آن را غیر ممکن است برای پروژه های بیش از حد به آینده است. اگر و هنگامی که روز می آید که حقوق و دستمزد تنظیمات لازم, من به شما اطمینان می دهم که ما را چنین تنظیم فیلیز راه است. ما را درمان همه — این که آیا در بیس بال و یا کسب و کار جانبی به عنوان نسبتا به عنوان ما می توانیم."

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب