قمر Bridgers فرانک اضطراب موسیقی

"در اینجا من چیزی برای خود پوچی" Bridgers شوخی در مورد آلبوم جدید خود است.عکس توسط مت Grubb برای نیویورکرFaceb

توسط NEWS-SINGLE در 28 اردیبهشت 1399
Heres my thing for your emptiness Bridgers joked about her new album.
"در اینجا من چیزی برای خود پوچی" Bridgers شوخی در مورد آلبوم جدید خود است.عکس توسط مت Grubb برای نیویورکر

در اواخر فوریه خواننده و ترانه سرا قمر Bridgers به نظر می رسد در کارنگی هال نیویورک به عنوان بخشی از سود برای تبت خانه متحده غیر انتفاعی تاسیس شده توسط فیلیپ گلاس آهنگساز بازیگر Richard Gere و بودایی محقق رابرت تورمن. نیویورک هنوز به طور کامل در چنگال این بیماری همه گیر کوروناویروس اما اضطراب منتشر شد با این وجود در هوا. در اوایل شب این هنرمند و نوازنده لوری اندرسون انجام چند قطعه از آلبوم "آهنگ ها از باردو" را که در آن او روایت بخش از "کتاب تبتی مردگان" در ملایم و مداوم صدای. متن در نظر گرفته شده است به محور آگاهی از طریق فضای مه آلود بین مرگ و تولد دوباره است. در حال حاضر این احساس تشدید شده است.

Bridgers که بیست و پنج تن چای و طول لباس سیاه و سفید بالا بالا Doc Martens. یک پیشانی بند نازک تحت فشار قرار دادند و او را سفید و موهای بور از صورت خود را. پشت صحنه, او یک اتاق پانسمان با هفتاد و چهار ساله روح خواننده Bettye LaVette. "او خیلی badass," Bridgers به من گفت بعد. "او صحبت کردن در مورد یک فرفره او می خواهم و او مانند" من آنچه که من انجام دوباره ؟ آه من در بازی اوباما در مراسم تحلیف.' او خم شد و آن را شگفت انگیز بود." Bridgers که انتشار دومین آلبوم "Punisher" در ماه ژوئن با یک کمی وحشت زده و عصبی قبل از او انجام می دهد. "من حداقل چیزی که مورد علاقه است نه گرفتن عصبی," او گفت:. "تنها بودن نوع حوصله و بر روی گوشی من."

در سال 2017 Bridgers او منتشر شد اولین آلبوم "غریبه ای در رشته کوه های آلپ." او استادانه شعر خود را به دست آورده مقایسه به باب دیلن—a فرسوده accolade, شاید, اما وجود دارد خشونت دقت به Bridgers نوشتن ساخته شده است که آهنگ احساس فوری است. مدت کوتاهی پس از انتشار تک "تشییع جنازه" خواننده و گیتاریست John Mayer توییتی "این است که ورود یک غول." این آهنگ در مورد یک دوست خودکشی. Bridgers strums گیتار آکوستیک. صدای او بالا است و پر:

و آخرین شب بیهوش شدم در ماشین من
و من از خواب بیدار شدم در دوران کودکی من در رختخواب
مایل بودم کسی دیگری احساس متاسفم
برای خودم
زمانی که من به یاد کسی بچه مرده است.

در کارنگی هال Bridgers باز او را با مجموعه "باغ ترانه" اولین واحد از "جلاد." من ساخته شده یک bootleg ضبط عملکرد خود را که در پخش چند ده بار در بخشی به دلیل آن احساس می کند مانند یک یادگار ارزشمند از دوره ای که در آن گروه زیادی از مردم هنوز هم می تواند جمع آوری به شنیدن موسیقی و در بخشی به دلیل آن زیبا است. در "Punisher," "باغ ترانه" است رو به با سینت سایزر; آن را برای تلفن های موبایل سرسبز و مرطوب است. آن شب Bridgers همراه بود با گیتار و یک کوارتت زهی است که اضافه شدن یک تنش ظرافت به یک آهنگ که اشاره, در یک مایل راه به قتل a skinhead و دفن او را در باغ: "روزی من میخوام زندگی در خانه خود را بر روی تپه / و هنگامی که خود را skinhead همسایه می رود از دست رفته / من یک باغ گیاه در حیاط و سپس."

کونور Oberst از چشم روشن شد در مخاطب است. او و Bridgers ملاقات کرد زمانی که او بود به اضافه یک لایحه او بخشی از در Bootleg تئاتر در لس آنجلس در سال 2016; دو سال بعد آنها یک آلبوم هم به عنوان بهتر فراموشی مرکز جامعه. "درست زمانی که من شنیده ام او شروع به آواز خواندن من احساس می کردم reuniting با یک دوست قدیمی" Oberst گفت: از اولین برخورد خود را.

Bridgers آورده بود تا با موسیقی Laurel Canyon—زیرک اما آسیب پذیر ترانه های عامیانه است که نشو و نما در سواحل غرب در نوزده-دهه هفتاد زمانی که نویسندگان مانند Joni Mitchell شروع به کاوش موازی ایده های خانوادگی و ناخرسندی—اما او آمد و از سن گوش دادن به ایمو emo, یک subgenre از پانک راک متمرکز در افشا و تطهیر است. Oberst است یکی از محبوب ترین پزشکان. "من به طور مستقیم به چشمان روشن و به عنوان یک نوجوان ، ager," Bridgers گفت.

Oberst و Bridgers هر دو نوشتن فرانک و مضطرب آهنگ محلی هستند که دغدغه مرگ و معنوی پوسیدگی. اما Bridgers است که بیش از حد علاقه مند به قابلیت انعطاف و زیبایی از زبان راضی باشد با صرف اقرار. "Punisher" در زمان Bridgers بیش از یک سال به سابقه بوده است. "من نیشگون گرفتن و کشیدن متن ترانه یک میلیون بار" او گفت:. "من پشت گوش و, مانند, آه, دمار از روزگارمان درآورد آوایی من چیزی دیگری است که برای تلفن های موبایل دقیقا همان است.' "او بهترین نوشتن هر دو رویا و دنیوی است. "دکتر قرار دادن دست خود را بر کبد / او به من گفت من خشم را کوچکتر شدن" او آواز می خواند در "باغ ترانه."

در گفتگو Bridgers سریع به هجو او رفتار خود با پژمرده کنایه و یا به wisecrack مورد gaffes از دیگران, اما او موسیقی را می توان تقریبا نحو تحملناپذیری مناقصه. "Punisher" ثبت شد در صدای شهر در لس آنجلس محله وان Nuys شود که در آن نیل یانگ "پس از عجله طلا" فلیتوود مک "فلیتوود مک" و نیروانا "مهم نیست" تولید شد. وجود دارد مبهم پژواک از هر سه در موسیقی—جوان dolor, فلیتوود مک tunefulness برخی از نیروانا پسرانه rawness. هر چند Bridgers اغلب جوک ها در مورد ناتوانی خود را به رفتار مانند یک فرد عادی "Punisher" به طور کامل متوجه شدم کار گردد با دوراندیشی و قصد.

برای Bridgers نهایی آهنگ در کارنگی هال خواننده مت Berninger از indie-rock band ملی پیوست او روی صحنه. در 2019, Berninger منتشر شد "راه رفتن بر روی یک رشته" یک سودا آهنگ های Bridgers در خواننده. Bridgers و Berninger هر دو مخلوط طنز و ترس اما تفاوت سن—Berninger است چهل و نه—به این معنی است که آنها رویکرد مشکل گرفتن از های مختلف vantages. Bridgers آواز می خواند worriedly آینده; Berninger آواز می خواند worriedly از گذشته است. در پایان هر دو نقطه نظر تلفات. "من قطع سر و احساس اکسیژن تخلیه" آنها سنگ با هم. "قمر می نویسد تا به خوبی در مورد خستگی و غم و اندوه" Berninger به من گفت. "گاهی اوقات او باعث می شود کسانی که همه چیز هیجان انگیز و زیبا است."

بعد Bridgers و من برای ناهار در Grand Central صدف نوار یک قرن رستوران در سطح پایین تر از ترمینال بزرگ مرکزی. خانمها' اتاق استراحت ویژگی های یک نیمکت قرمز به شکل یک جفت لب; قد قوطی های آئروسل, اسپری مو مرتب شده توسط غرق می شود. در فصل اول از "مردان دیوانه" دان دراپر و راجر استرلینگ لذت فراوان مارتینی-و-صدف ناهار در صدف نوار و آن را به مرتب کردن بر اساس از نقطه ای که در آن مردان در لباس و دکمه سر دست جمع برای دریافت سست و معاملات. "لعنت به این محل قوانین" Bridgers گفت.

ما در زمان یک جدول در نزدیکی بازگشت. Bridgers دستور داد شش Katama خلیج صدف و یک طرف سرخ کرده و سبزیجات. "هر چیز دیگری برای شما ؟" پیشخدمت پرسید. او سرش را تکان داد. "هر چیز دیگری برای شما?" او دوباره پرسید.

"وای, خیلی, گاییدن, قضاوت," او گفت: پس از او راه می رفت دور. هنگامی که او سفارش وارد او احساس توجیه. بررسی یک بشقاب مرطوب کلم و لوبیا سبز او خندیدی و گفت: "این همان چیزی است که من می خواهم! مرطوب سبزیجات است." Bridgers است pescatarian و او به یاد می آورد یک حادثه از دبیرستان او که در آن تمسخر برای او رژیم غذایی: "آنها ایستاده بودند در اطراف مانند" قمر یک گیاه خوار است.' و من مانند " من یک pescatarian.' و این دختر می رود, 'قمر که یک دین.' "

Bridgers صرف مقدار از سه سال گذشته در تور, اما هنگامی که او را در سفر او به تنهایی زندگی می کند در دریاچه نقره ای مرسوم محله در سمت شرق لس آنجلس. خواننده و ترانه سرا الیوت اسمیت که درگذشت یک فرض خودکشی در سال 2003 در نزدیکی اکو پارک یکی از Bridgers مورد علاقه نوازندگان. مانند Bridgers اسمیت به نظر می رسید توسط صاحب نوع از سودا است که شکوفه های به جای انقباض زمانی که در معرض بیش از حد آفتاب. عنوان آهنگ را از "Punisher"—اصطلاح یک jokey تحقیر امیز که نوازندگان استفاده برای توصیف نوع overzealous فن که همچنان در جدول merch کمی بیش از حد طولانی—آدرس Bridgers عمیق ارادت به اسمیت. "من نوشت: آهنگ در مورد چگونه, اگر الیوت اسمیت زنده بودند من احتمالا نمی توانست سرگرم کننده ترین شخص برای او به صحبت," او توضیح داد. "من superfan و من می دانم که راه بیش از حد در مورد خود موسیقی است. بنابراین من نوشت که به عنوان اگر من punisher." اولین آیه skewering:

زمانی که با سرعت در ضربات
من رفتن به فروشگاه برای هیچ چیز
و راه رفتن در سمت راست خانه که در آن شما زندگی می کردند با سفید برفی
من تعجب می کنم اگر او تا به حال به فکر این کتاب داستان کاشی بر روی پشت بام بودند بیش از حد
اما از پنجره های بد را نشان می دهد
اگر چیز های مورد علاقه خود را "Dianetics" یا گچ.

کارتون توسط Liana Finck

Bridgers به تازگی شروع به خواندن جوآن Didion نوشت که اغلب در مورد کالیفرنیا وعده و آن ظلم و ستم است. "شما من خواب جوآن Didion تا دو سال گذشته. من نمی دانم چرا—من فکر می کنم شاید بیش از حد بسیاری از مردم mansplained چرا من نیاز به عنوان خوانده شده," او گفت:. او در توضیح Didion به عنوان یک مه آلود نفوذ در "Punisher" که شامل "تعداد زیادی از کالیفرنیا و بسیاری از ارواح." Didion در مقاله "یادداشت از یک مادری پدر" نوشت: "تمام آنچه که ثابت است در مورد کالیفرنیا از دوران کودکی من است که رای دادن در آن از بین می رود." در "باغ ترانه" Bridgers آواز می خواند "من اینجا تا آن همه رفت تا در شعله های آتش." او صدای متین اما استعفا داد.

Bridgers نیز به تازگی به عنوان خوانده شده "گذشته پلیس" sci-fi رمز و راز رمان بن H. زمستان. "این در مورد یک افسر پلیس است," او گفت:. "وجود دارد یک شهاب سنگ به سوی آینده زمین و همه میری و بنابراین همه یا کشتن خود و یا لعنتی همه آنها همیشه می خواستم به انجام مواد مخدر. او و تمام هموطنان پلیس در نوع پستی آن را در. وجود دارد چیزی است که به نظر می رسد مانند یک خودکشی است که او فکر می کند که قتل و او در تلاش برای حل این مورد به عنوان جهان در حال پایان یافتن است." او افزود: "این راه است که زندگی را احساس می کند در حال حاضر." او اشاره در اطراف اتاق ناهار خوری. "ما فقط با داشتن ناهار می دانید؟"

Bridgers مانند بسیاری از افراد جوان احساس می کند که اگر او انتظار می رود به رفتار به طور معمول—برای برنامه ریزی برای آینده به پرورش روابط—به جهان اطراف خود atomizes. پوچی از وضعیت نیاز به یک مقدار مشخصی از متارکه. "اگر من از خواب بیدار هر روز صبح و تفکر در مورد واقعیت از همه چیز, آن را کاملا مصرف من," او گفت:. "من باید فکر می کنم در مورد آن را به عنوان اگر آن را اتفاق می افتد در یک فیلم است."

Bridgers متولد شد و در لس آنجلس در 17 اوت 1994 و بزرگ شده در پاسادنا. پدر او ساخته شده مجموعه برای فیلم و تلویزیون و مادر جیمی برگزار شد یک سری از شغل ها—منشی دستیار اجرایی—در حالی که بالا بردن Bridgers و برادر کوچکتر او Jackson. "اگر ما می خواهم زندگی جای دیگری ما می شده اند بسیار محکم طبقه متوسط" Bridgers گفت. "اما در پاسادنا همه دوستان من پدر و مادر مدیران و یا بازیگران." Bridgers شروع به نواختن گیتار به طور جدی در اطراف سن سیزده پس از جیمی سعی کردم به او برای یادگیری پیانو. "من لعنتی متنفر بودم از اینکه مجبور به انجام کاری. خواندن موسیقی احساس تکالیف ریاضی," او گفت:. "گیتار من شورش."

جیمی راند او را به کلاس های موسیقی محلی مرکز در کلرمونت و پدر او معرفی او به مغزی پشمالو با موهای خواننده-ترانه سرایان که به او اطلاع صدا. "او بسیار حساس در مورد پول و او آن را دوست دارم زمانی که من در گرفتن گیتار, درس," او گفت:. "اما تا آنجا که به موسیقی می رود و او کسی است که گوش به تام ویتس او کسی است که گوش به جکسون براون."

موسیقی تبدیل به یک پناهگاه به یک استراحت از نیاز به تجزیه و تحلیل تجارب خود را. "این نامشهود که من دوست دارم" او گفت:. "آنچه که من پیدا سخت در مورد هنرهای تجسمی است که در یک گالری فکر کنم مثل این ؟ چرا من مثل این ؟ چرا دوستان من مثل این ؟ من قرار است در این نگاه برای پانزده ثانیه بیشتر?"

در سال 2009 Bridgers شروع به حضور در برنامه موسیقی در لس آنجلس دبیرستان برای هنر. او شروع رنگرزی مو رنگ های غیر طبیعی و بعدا اصلاح آن را خاموش. او به ویژه دانشجو—"من فقط نمی توانید به اندازه کافی دور در مدرسه به جایی که جالب بود," او گفت:—اما همچنان سپاسگزار برای آموزش آواز که او دریافت وجود دارد. "نیاز به خواندن هر روز بهترین چیزی که شما می توانید صدای خود را. اگر من در تور و آواز من هر شب لعنتی من خوب هستم شما," او گفت:. "من به نوبه خود به ترمیناتور. یک زامبی که می خوانم اما نه تابع در جامعه است."

در پانزده Bridgers پیوست, درهم و برهم, جین یک دختر پانک-راک چراغ توسط هنرمند هیلی دال. Bridgers بازی باس و دال ساخته شده فریاد ناشی از گلو سر و صدا گاهی اوقات در حالی که با پوشیدن زیر شلواری. آن را به ارزش حفر, پیر ویدئوها از گروه بازی در اطراف لس آنجلس. (دال است و پس از نقل مکان به نیویورک و reimagined درهم و برهم جین به عنوان یک یازده قطعه گروه هنر.) صدای آنها کمی مانند اوایل سوراخ اما scrappier و خطرناک تر است; گاهی اوقات دال پر دهان خود را با رنگ و اجازه دهید آن را به آرامی دریبل کردن. می تواند آن را سخت به بگویید اگر آنها satirizing هنر-سنگ کلیشه یا دو برابر کردن بر روی آنها.

پس از دبیرستان Bridgers پذیرفته شد و به کالج موسیقی برکلی در بوستون اما این گرایش بود "شنیع"—او در آنجا ماند در لس آنجلس. "من به آمار زمین در حال اجرا است. شروع کردم به بازی نشان می دهد هر هفته در L. A., فقط در تلاش برای دیدار با مردم. من فکر می کنم من توهم" او گفت:. "من یک کمی بیشتر با اعتماد به نفس تر شد merited در آن زمان است." یک روز استعدادهای درخشان طلایه دار دیدم Bridgers انجام با درهم و برهم جین و او در نهایت به ثمر رساند یک سری از نقش های بسیاری از آنها nonspeaking در تبلیغات برای تاکو بل, HomeGoods, سیب و اگاه. در 2014 آیفون, تجاری, او آواز می خواند یک محرک جلد Pixies' "عظیم." در سال 2015 تجاری برای سازمان دیده بان اپل او sheepishly رد اعلان بنابراین او می تواند پایان بوسیدن تاریخ او خداحافظی. او در توصیف این تجربه به عنوان "minorly روح مکیدن."

اما تبلیغات خریداری او زمان کافی برای نوشتن و ثبت "غریبه ای در رشته کوه های آلپ." "من می خواهم که تا به حال به کار در استارباکس تمام وقت به سابقه است که من ساخته شده و پس از آن من تا به حال زمان آن را," او گفت:. "واقعیت این است که من قادر به کار پنج روز در یک سال و اساسا به خودم خود من اعتماد صندوق—اجاره پرداخت می شد و من می توانم به استودیو خواهم این کار من—به من آزادی برای کشف. که باعث می شود من فکر می کنم بسیاری از تیره گه در مورد امتیاز است."

"غریبه ای در رشته کوه های آلپ" تولید شد توسط Tony برگ. (عنوان گرفته شده است از ویرایش برای تلویزیون نسخه از "The Big Lebowski" است که در آن خط "آیا شما ببینید که چه اتفاقی می افتد زمانی که شما یک غریبه در الاغ ؟" می شود "آیا شما ببینید که چه اتفاقی می افتد زمانی که شما پیدا کردن یک غریبه در کوه های آلپ؟") برگ co-produced "Punisher" با Bridgers و اتان Gruska که نقش نیز در این آلبوم است. Bridgers و برگ ملاقات از طریق یک آشنایی متقابل در سال 2014 شده اند و نزدیک از. "برای کریسمس سال گذشته او به من داد مشقت بار ضبط خودم بازی ترومبون," او گفت:. "این چیزی است که من از یک دوست تماس بگیرید."

زمانی که "غریبه ای در رشته کوه های آلپ" تمام شد Bridgers رو پیشنهاد از مرده اقیانوس مستقل بر اساس برچسب در بلومینگتون ایندیانا: "ما مجبور رئیس برچسب برای آمدن به شام با ما چرا که آنها از من خواست به ثبت نام از طریق پست الکترونیکی. من میخوام گاییدن, ثبت نام من ثبت قرارداد از طریق ایمیل؟" او خندید. "من آن را چاپ. این احساس واقعا خوب است."

زمانی که Bridgers بود, بیست, و او به طور خلاصه در مورخ خواننده-ترانه سرا Ryan Adams است که برخی از بیست سال ارشد خود را. او تولید "قاتل" سه آهنگ EP که Bridgers ثبت شده در سال 2014 منتشر شده از برچسب Pax Americana. "ما می خواهم به این رابطه و پس از آن soured" او به من گفت. "من فکر نمی کنم من حتی فکر آن را به عنوان سوء استفاده در همه زمان. من تا به حال پیروز شدن بر او و او می خواست به قلاب و من مانند " آه خدای من این خیلی باحاله, من, مانند, زندگی من, بهترین فیلم های زندگی در حال حاضر.' سپس آن را بد رفت و آن را فقط در سال ها و سال ها از فکر کردن در مورد آن است." در 2019, Bridgers یکی از چندین زنانی که به صحبت کرد بار در مورد Adams سوء استفاده و کنترل رفتار که شامل ارسال درنده پیام به یک زیر سن قانونی از طرفداران او می خواهم ملاقات آنلاین. از طریق وکیل خود, Adams را رد کرده است این بار' "بسیار جدی و اتهامات عجیب و غریب."

Bridgers نه شنیده ام از آدامز پس این بار داستان زد. "وجود دارد حساب توییتر است که موسیقی پاپ تا که مثل شما گاییدن, سگ ماده شما به فروش می رسد, برای موفقیت و یا هر, و, من, مثل, 'است این رایان؟' که هرگز ثابت نشده است اما هر یک بار در در حالی که برخی از عجیب و غریب و خاص از نظر ظاهر خواهد شد و من فکر می کنم شما در حال شروع یک میلیون سوز حساب و قلدری من یا این فقط خود را عجیب و غریب مردانه-حقوق طرفداران؟"

"بیماری حرکت" یک swooning تنها از "غریبه در رشته کوه های آلپ" در مورد رابطه خود را: "من نفرت شما را برای آنچه که شما انجام داد / و من از دست شما مانند یک بچه کوچک." Bridgers تقریبا هرگز خم در platitudes یا کلیات و ویژگی های او از آلبوم ("شما به من پانزده صد برای دیدن شما هم می پاشد / من فقط رفت و یک بار") اغلب باعث می شود آن را احساس به عنوان اگر ما در حال گرفتن یک نگاه اجمالی مختصری به او آگاهی واقعی. چرا که او به طور مستقیم در مورد احساسات خود را—حتی زمانی که آنها در حال unflattering و یا در تقابل با ایده های خود و توانمند سازی—کار خود را ارائه می دهد شنوندگان نوع خنده دار از امداد. موسیقی پاپ همیشه مورد علاقه aspirational توهمات بیش عاری از شرم واقعیت. Bridgers pined برای یک پسر که او می دانست این بود انت—آن اتفاق می افتد.

"گاهی اوقات من نوشتن یک آهنگ, و, من, مانند, آه, من در واقع نمی کنید اما آن را یک خط خوب," او گفت:. "با" بیماری حرکت " من مانند من واقعا لعنتی متنفرم از این شخص اما این جالب نیست بنابراین من باید نوشتن آن را به عنوان اگر وجود دارد بیشتر نکات دقیق وظریف به آن است. اما در نگاه به گذشته است که دقیقا احساس من و احساس من. من تا به حال خیلی به دریافت بیش از وجود دارد بسیار دل شکستگی اطراف آن وضعیت است. من در گفتن حقیقت است. من خودم فوت و فن را به انجام آن در همه زمان ها: 'این فقط یک آزمایش فکری این نیست که من واقعی احساس.' پس از آن معلوم می شود واقعی است."

Bridgers برنامه کار باعث آشنایی دشوار است. "من واقعا در مورد آن فکر می کنم بیش از حد" او گفت:. "این سخت است حتی دوستی است." او خودش را ، "من فکر می کنم من فقط شروع به نگاه واقعا گی در دبیرستان" او گفت:. "دختران بودند که احساس تجربی می شدند به سوی دختر با سر تراشیده, بنابراین من به نوعی مجبور به کشف آن است. من احساس می کردم که پدر و مادر من در تلاش بودند اما من هم فکر نمی کنم آنها معتقد بودند من. من کاملا مجاز به دختران بیش از, اما من اجازه داده نمی شد که پسران بیش از, بنابراین من صمیمی با دختران قبل از اینکه بچه ها." او افزود: "اما من فکر نمی کنم من واقعا احساس راحتی در مورد آن صحبت کنم زیرا احساس نمی گی به اندازه کافی. من تجربه کرده ام هرگز مشکلات به دلیل آن غیر از اینترنت قلدری—بنابراین من احساس می کنم نمی کسب آن است."

در 2018, Bridgers جولین بیکر و لوسی Dacus با تشکیل یک باند به نام boygenius و ثبت یک خود با عنوان EP برای Matador سوابق. Dacus به من گفت: "من تا به حال باز برای جولین قمر بود باز برای Julien و Julien تا به حال به کرات از هر یک از ما به دیگری است." این گروه نام در نظر گرفته شده بود به عنوان یک sendup بی حد و حصر مرد حق و EP طنین انداز—فورا و به طور کامل—با خسته زنان جوان است. Dacus معتقد است که Bridgers این انتظاری است که بخشی از آنچه که باعث می شود کار او خیلی قوی است. "من فکر می کنم که واقعا بی پرده راحتی است," او گفت:.

"قمر شگفتی من" بیکر گفت. "او واقعا داوری در بسیاری از چیزها است. او چیزی را انجام دهید ظالمانه و یا ضد اجتماعی در خشن ترین راه, اما او آن را با چنین اعتقاد و شدت آن را یا خنده دار یا خنده دار نیست در همه."

"من نمی باید یک حیاط بنابراین من هیچ جا به باغ" Bridgers گفت: همانطور که ما در پایان ناهار در نیویورک است. "اما من باید به عضویت هانتینگتون باغ است که زیبا و معروف. ما باید برود!"

آره. ما نمی رفتن. این ایده بوده است که من می خواهم پرواز به لس آنجلس در اوایل ماه آوریل—ما می خواهم پرسه زدن در اطراف پاسادنا اتمام موزه ژوراسیک تکنولوژی شاید کروز توسط مدرسه خود را بالا. من می خواهم به تماشای او ضبط یک قسمت از "Jimmy Kimmel Live!" اگر همه چیز خوب پیش رفت, من می خواهم برای دیدار با دوستان خود. وجود دارد یک شعر در "باغ ترانه" است که به توصیف یک دوست داشتنی و ظریف صدایی لحظه ای—"شما را ببینید انعکاس در آب / از روی پل در هانتینگتون / من پریدند حصار زمانی که من در هفده"—و من می خواستم برای رفتن با او را به نرده ها و پل ها و آب به شنیدن بیشتر در مورد آنچه در آن احساس می شود جوان و خاطی در پاسادنا. به جای Bridgers و من آنچه را که همه انجام شد: ما با انجام تماس های تلفنی, پیام های متنی, FaceTime. ما هر دو مریض شدم.

این هفته من می خواهم که در L. A., من شروع به تلاش برای توضیح عجیب و غریب در تمرین, مشخصات, نوشتن برای دانشجویان مقطع کارشناسی در دانشگاه نیویورک که در آن تدریس میکنم. من البته انجام این کار بیش از زوم و نه در کلاس درس و فناوری اضافه شدن یک سطح جدید از پوچی به تلاش است. "ایده این است که احساس می کنید که چگونه یک فرد جابجا هوا در یک اتاق" به من گفت. "برای یادگیری چیزی در مورد آنها است که آنها را درک نمی کنند آنها به شما گفتن." دانشجويان چشم به من از دوران کودکی خود را اتاق خواب. گربه من مسدود دوربین با بدن خود را. من تب برگزار ثابت در 99.8.

Bridgers فعال در رسانه های اجتماعی و من خودم را الک را از طریق پست های خود را به دیدن اگر آنها ممکن است شامل برخی از اطلاعات مفید در یک فرایند است که هر دو احساس وحشت زده و کاملا معاصر است. شاید من فکر می کردم اگر کسی می تواند تشخیص دهد چه نوع شخصیت کسی است که کشت آنلاین, سپس آن را ممکن است به قیاس برخی از گسترده تر حقیقت در مورد شخص او فکر می کند او است و یا فرد او می خواهد به. در عین حال Bridgers کاملا خودش آنلاین: خنده دار, بی پرده, هوشمند. در توییتر او commiserated مورد indignities و indulgences از خود-انزوا: "اگر شما را در هر زمان در 14 روز گذشته شما رئیس پلیس" او هنوز توییتی.

روز جمعه در اوایل ماه آوریل Bridgers همچنین مجموعه ای مختصر برای چنگال را Instagram Live channel. او توسط یک پنجره در لباس خواب خود را در نزدیکی یک سخت بازپرسی کردن از گیتار. موهای خود را مرطوب بود. پایه دار پیچک از یک ملکه گیاه چکیده از حلق آویز گلدان. او نواختند, گیتار آکوستیک. حتی در یک محل شلوغ بین-آهنگ گفتگوی بورسی می تواند احساس با آب و تاب و یا کمی سورئال. "هست. با تشکر از بچه ها" Bridgers گفت. "این بوده است که بسیار جذاب است. O. K. خوب است. با تشکر از شما. آه سرد. این یکی در همان کلیدی است. من یک مرد ساده—من می خواهم این کلید. خرس با من. اگر من آن را به من ببخش. من خواهد شد ، اما با تشکر از شما بچه ها بسیار است. با تشکر از چنگال. من چنین فرزندان در حال حاضر. من بسیار تحت تاثیر قرار توسط این فن آوری است." Tiny hearts زیرفشار در سراسر صفحه نمایش. یک شمارنده در گوشه ای از گوشی من علامت گذشته نه هزار و همزمان بینندگان. Bridgers شروع به بازی "من می دانم که پایان" نهایی آهنگ "Punisher." صدای او نرم بود:

زمانی که من به عقب بر گردیم من دراز اطراف
سپس من و وضع به پایین
خیال بافی یک زندگی آرام
وجود دارد هیچ جایی مانند اتاق من.

هنگامی که او به پایان رسید او مجموعه او تلاش به نوبه خود کم کردن. "میخوام بو بسیار بد برای این" او گفت: قبل از روی صفحه نمایش سیاه و سفید رفت.

Bridgers شده است پخت و پز و انجام یوگا. او نشانی t به طور معمول نوشیدن آن باعث می شود او را خسته—اما او اعتراف کرد که او می شده است, کاهش تا در آن حکومت یک بیت. تاریخ تور باز برای 1975 و ملی شده است به تعویق افتاد. "من آرزو می کنم من در shittiest تور در حال حاضر," او گفت:. "تور اروپا لعنتی می خورد—گاهی اوقات شما مجبور به پرداخت برای رفتن به حمام و این لعنتی تند و زننده که شما در آن وجود دارد و شاید هیچ غذایی علاوه بر سوسیس برای روز. اما من خواهد بود در یک ون در اروپا در حال حاضر در یک ضربان قلب." او به تازگی نوشته شده به Instagram یک عکس از یک غول Spotify در بیلبورد با چهره خود را بر آن مشرف است به طرز مرموزی بی ثمر در میدان تایمز. این عنوان بود: "سلام." او تصمیم گرفته بود به تاخیر در انتشار "Punisher" اما هنوز هم احساس عجیب و غریب در مورد قرار دادن آن در طول یک بحران جهانی است. "در اینجا من چیزی برای خود پوچی" او به شوخی. "این بسیار شاعرانه."

او را ثبت و او را "Jimmy Kimmel Live!" عملکرد از وان تامین امنیت یک میکروفون به یک موضع روشن و نوار بسته بندی. یک بطری سر و شانه قابل مشاهده بود در گوشه ای. "آره من فکر کردم که خنده دار بود," او گفت:. "من نیاز به چیزی پشت سر من."

"لطفا با من تماس بگیرید به عقب دایان—من اینجا ایستاده ام و در مقابله با گوشت و من نمی دانم چه نوع استیک ما معمولا و این مرد است که فقط خیره به من و این همه تقصیر شما نیست."
کارتون توسط Zachary Kanin

یک بعد از ظهر در اواسط ماه آوریل Bridgers و من برنامه ای برای چت تصویری در حالی که او زد چند ماموریت در اطراف عمدتا خالی لس آنجلس. ما صحبت می کنند در حالی که او سوار و هنگامی که او آمد در سراسر جایی قابل توجهی او را به پارک و نشان می دهد آن را به من در FaceTime. "شخص در حال حاضر مردم به معنای واقعی کلمه دویدن در اطراف مخزن بدون ماسک و من مانند 'شما گاییدن, احمقها,', " او گفت:. "این می تواند احساس بسیار تنها بود و افسرده در اینجا. من اصلا تا به حال احساس می کنید که راه در نیویورک که در آن آن را کاملا طبیعی به هدر رفته توسط خودتان پایین خیابان از خانه خود و خزیدن به رختخواب است."

او به من داد یک تور سریع از آپارتمان خود را که شامل یک قاب پرتره از اواخر میناکاری Max—او در زمستان سال 2019 و او نام خود را خالکوبی روی بازوی او—و یک تخته سیاه که در آن بازدید کنندگان می توانید ترک نقاشی و یادداشت ها. (برادر جکسون, حال کمک چشمگیر طرح Squidward Tentacles از "SpongeBob SquarePants.") او با پوشیدن سیاه sweatsuit و زرد پاریس نقد و بررسی کلاه. او تبدیل دوربین به گوشه ای در نزدیکی ورودی که در آن آبی روروک مخصوص بچه ها او در این ویدئو را برای "بیماری حرکت" خورده بود ، "من واقعا آن را سوار در همه جا," او گفت:.

او سوار او Prius نسبت به سبک قدیمی گیتار, فروشگاه یک فروشگاه کوچک است که به فروش می رساند استفاده می شود و دنده. از آن جایی که او خریداری لاستیک-پل گیتار او در "باغ ترانه." "من واقعا خوب دنده چون من پنج بهترین دوستان واقعا به دنده," او گفت:. ما نورد گذشته Bootleg, تئاتر, جایی که او برای اولین بار ملاقات Oberst. او پارک شده است. "آنها به معنای واقعی کلمه اجازه دهید من بازی هر روز وقتی که من هجده سال," او گفت:. "من با توجه به این ایده که شما شاید قرار نیست به بازی یک میلیون بار در یک ردیف است." برای بالا و آمدن نوازندگان بدون اعتماد وجوه Bridgers گفت: این صحنه در لس آنجلس می تواند ترسناک. قبل از او در بر داشت Bootleg او پرداخت می شود به بازی بازی های نغمه سرای سیار و ویسکی برو دو افسانه L. A. موسسات که در نوزده-هفتاد و هشتاد بود برای بدنام خشن خود را پانک و فلزی را نشان می دهد. (آن را دشوار است به تصور Bridgers در یک مرحله به طور خلاصه بدنام ساخته شده توسط سم و Mötley Crüe هر چند در آهنگ "سیگنالهای دود" او می نویسد: مشتاقانه از آواز Motörhead را "Ace of Spades" پس از Lemmy درگذشت: "هیچ چیز را تغییر L. A. اشکالی ندارد.")

ما را از گذشته کافه گرمسیری محلی قهوه نقطه—آن فروش مواد غذایی و سایر مقررات از طریق یک پنجره کوچک—و به سوی یک ترکیب به نام سنگ بستر.LA جایی که او یک بار اجاره تحریم تمرین فضایی که در آن او و باند او می تواند فروشگاه تجهیزات خود را. او پارک شده دوباره. "این خیلی لعنتی ناخالص," او گفت:. "وجود سوسک آنها در مشکل برای داشتن آبجو در تلوان ماشین آلات. ما آن را به نام مدفوع Studios. اما آن را اجرا مانند, شیرین ترین, ترین 'Beavis and Butt-Head' dudes—آنها فقط به آویزان کردن در تمام طول روز و جام جم. پس از آن بسیار خالص حتی اگر واقعی صاحبان slumlords."

در نهایت او به رهبری نسبت به مادر او را در پاسادنا به انتخاب کنید تا برخی از نان فطیر-سوپ توپ. زمانی که Bridgers شد بیست و پدر و مادر او طلاق گرفته است. سال قبل از خانه خود را هم آتش گرفته بود. "استعاره دیوانه است," او گفت:. "خود را از فروپاشی وحشتناک بود. واقعا کینه جو و انت. من فکر می کنم هر کسی که تا به حال پدر و مادر جدا می داند احساس تماشای مردم استفاده می شود که به مراقبت در مورد هر یک از دیگر فقط لعنتی نفرت هر یک از دیگر. اما این خیلی خوب است که آن را اتفاق می افتد. برادر من و من فقط راحت است."

او دارای یک مجموعه seesawing رابطه با پدر و اخیرا نوشت: یک آهنگ "کیوتو" در مورد آن. این ابزار تقریبا بی—Mellotron سینت سایزر و شاخ و Autoharp یک گیتار دوازده رشته و یا دو اما اشعار غمگین. "شما به نام من از یک تلفن پرداخت آنها هنوز پرداخت همراه" او آواز می خواند. "هزینه یک دلار در یک دقیقه / به من بگویید که شما در حال گرفتن هوشیار و می نوشت: من یک نامه / اما من لازم نیست به آن را بخوانید."

"من احساس می کنم خیلی داغ همدلی و خیلی لعنتی خشم نسبت به او," او گفت:. پویا همچنان به تکامل—"همیشه خواهیم بود و روز به روز: ما صحبت کردن در مورد ما صحبت نمی? چه پرنیان?"—اما او همچنان نزدیک به جیمی. "پس از آنها به طلاق او شروع به انجام standup comedy," Bridgers گفت. "که باور نکردنی است. نام تجاری است که بسیار طلاق گرفته است.' او نیز فقط او real-estate license."

ما کشیده تا در مقابل از خانه است که یک درخت بلوط در چمن جلو. جیمی ظهور خارج و تنظیم کردن یک کیف پر از مواد غذایی از جمله برخی از تخم مرغ از همسایه جوجه. "شما می خواهید برای آمدن در داخل ؟" او پرسید: Bridgers.

"من نمی توانم بیا داخل! هیچ آینده در داخل!"

"شما می خواهید من برای قرار دادن در راه رفتن خود را از طریق خانه؟" جیمی پرسید: با اشاره به تلفن.

"مطمئن" Bridgers گفت.

"اجازه دهید من از دستکش!"

Bridgers ماند خارج نوسانی بر روی یک طناب آویزان است که از درخت بلوط است. جیمی به من نشان داد Bridgers کودکی گیتار و برخی از عکس های خانوادگی. به عنوان یک مرد جوان جیمی پدر بود گاوچران بازار مال فروشان و در اتاق نشیمن وجود دارد یک قاب عکس از او ماهیهای برخلاف گاو. ما سرگردان به Bridgers قدیمی اتاق که جیمی گهگاه اجاره به دانشجویان است. "این بسیار کثیف," او گفت:. او تبدیل دوربین به سمت بالا و قفسه کتاب. "شما می توانید تمام از قمر را 'هری پاتر' کتاب هنوز هم وجود دارد." جکسون بود خانه از کالج او در پایان آخرین ترم در دانشگاه کارنگی ملون و خواب در اتاق خود را.

"من همیشه می دانستم که او قرار بود به موفقیت" جیمی گفت. "اما من نمی دانستم او می تواند به بررسی تمام جعبه در نظر داشتن یک موفقیت حرفه ای موسیقی است. من او را برای دیدن نشان می دهد زمانی که او سیزده یا چهارده از افرادی که در حال حاضر بازی در سوابق خود را." گفتم جیمی آن را برای من سخت بود تصور کنید مادر من همراه من به یک پانک نشان می دهد. "من همه چیز در مورد زیبایی شناسی و ایده, پانک راک, اما من به شما بگویم که برخی از آن را نشان می دهد نوع سخت به نشستن طریق," او گفت:. "یا در واقع به ایستادگی از طریق دلیل این که شما هرگز نمی توانید به نشستن در یک پانک نشان می دهد. آنها با صدای بلند و آنها همیشه می تواند در یک لایحه با گروههای دیگر که فوق العاده بود جیغ-o و گاهی اوقات این امر می تواند بد بو محل که بوی مانند ادرار. اما در راه من افتخار می کنم چرا که من هرگز به اندازه کافی خنک به اویختن با کسانی که بچه ها در مدرسه بالا است."

Bridgers جمع آوری شده خود را, مواد غذایی گفت: خداحافظی به مادر و صعود را به او Prius. عدم وجود ترافیک به معنای آن است که درایو به دریاچه نقره ای را در کمتر از بیست دقیقه است. از من خواسته Bridgers اگر او فکر "Punisher" گفت: داستان در مورد کسی که او را در حال حاضر. "این قطعا قطاری از یک دوره در زندگی من, اما من فکر می کنم من می دانم که راه بیشتر در پنج سال" او گفت:. "آن را مانند خواندن ناخودآگاه خود را." من نمی تواند بگوید چه لوس آنجلس شبیه فقط پس از آن—خالی, آرام, تاری را در خارج از پنجره ماشین. یک روز ما ممکن است یک آهنگ در مورد آن. ♦tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن