پلیس هنوز هم می توانید انتخاب کنید وجود داره

ایده های استفاده از زور توسط پلیس نمی تواند ساکت کردن اعتراضات در پاسخ به استفاده از زور توسط پلیس.

توسط NEWS-SINGLE در 12 خرداد 1399
(Amandla Baraka)

با تظاهرات و راهپیمایی علیه خشونت پلیس در شهرهای مختلف در سراسر کشور پلیس در نیروی به ظاهر برای سرکوب خشونت و حفظ صلح—که یکی از وظایف اصلی یک اداره پلیس. اما با توجه به این که این تظاهرات در پاسخ به خشونت های پلیس در وهله اول وجود دارد هیچ دلیلی برای این باور است که نمایش عظیم از نیروی پلیس را بازگرداندن صلح است. آن را مانند درخواست یک رودخانه برای تعمیر خسارت سیل.

آیا قانون سنتی-و-سفارش پلیس است یک راه خوب برای پاسخ به انواع دیگر از فرار تظاهرات مانند سیاسی علیه نامزدها و riled طرفداران ورزش و ضد سازمان تجارت جهانی راهپیمایان یک سوال باز است. اما به عنوان سال موارد از سراسر کشور در حفظ و اثبات, نیروی انتظامی نمی تواند ساکت کردن اعتراضات در پاسخ به نیروی انتظامی—و تنها پلیس می تواند شکستن چرخه خشونت است.

من به ذکر این الگو در بالتیمور در سال 2015 پس از آمریکا در بازداشت پلیس درگذشت. تظاهرات خشونت تبدیل شد تنها زمانی که اجرای قانون تصمیم به حرکت به شدت سرکوب اعتراضات و خاموش کردن حمل و نقل عمومی. ناگهان پس از چند روز آرامش نسبی قطعه شورش در گرفت. طی چند روز گذشته بسیاری از بدترین درگیری های صورت گرفته در شهرستانها که در آن پلیس منتقل شده اند به شدت در برابر تظاهرات. در شهر نیویورک یک SUV پلیس کشت و زرع را از طریق جمعیت از معترضان. در مینیاپولیس, MSNBC فیلم برداری پلیس پیشبرد بی معترضان و شلیک گاز اشک آور. اما در یک تعداد انگشت شماری از مکان ها با دست روش صلح غالب.

چرا درک معمولی قانون نظم و پلیس نیست, یک راه حل خوب در این شرایط تنش و نباید سخت است. معترضان آمده اند به خیابان زیرا آنها به درستی عصبانی توحش پلیس خشمگین در مرگ جورج فلوید Breonna تیلور و بسیاری دیگر. برای جوامع رنگ این آخرین حوادث در دهه های طولانی الگوی سرکوب توسط پلیس با اصل و نسب کشش و برگشت به برده گشت. برخی از سفید معترضان ممکن است بیدار به مشکل تنها پس از مرگ مایکل براون یا اریک گارنر یا Freddie Gray; حتی آنها نمونه های بسیاری از نیازی مرگ و میر در دست پلیس در چند سال گذشته به منظور جلب در.

(Amandla Baraka)

انتظار می رود که معترضان در حال رفتن به واکنش نشان می دهند و زمانی که پلیس بسیاری از افسران با لباس سر تا پا در نظامی دنده شروع corralling آنها و یا مسدود کردن آنها را خاموش و یا سنجاق مردم به زمین با زانو زیاد است ،

این یک مورد که در آن پلیس می تواند در حال حاضر خود را به عنوان یک بی طرف شخص ثالث به سادگی با نگه داشتن صلح بین معترضان و اهداف خود را. آنها در حال اهداف نه تنها به دلیل خشونت پلیس این است که آنچه موجب اعتراضات بلکه به دلیل اصلاحات معترضان تقاضا از پایان واجد شرایط ایمنی برای لغو پلیس در مجموع تاثیر می گذارد کسانی که افسران.

پلیس همچنین در صورت استرس داشتن صدها یا هزاران نفر از مردم شعار در آنها. این می آید با این کار پلیس باید قادر به خنک نگه داشتن در موقعیت های چالش برانگیز—اما همه بیش از حد اغلب برخی از آنها قادر به انجام این کار و این جای تعجب نیست که این مشکل عود در طول پلیس-خشونت تظاهرات. در نتیجه گاهی اوقات پلیس استقرار نیروی بیش از حد علیه معترضان خواستار پایان دادن به استفاده بیش از حد زور توسط پلیس.

این باعث ایجاد یک معمای: پلیس بدن است که جامعه اعطا کرده است قدرت به مقابله با اختلال و انحصار استفاده از زور برای به انجام رساندن آن اما اگر پلیس بود در حال حاضر واگذار ادعای خود را به اقتدار مشروع و استفاده عاقلانه از آن نیروی معترضان نمی خواهد در خیابان ها در وهله اول. و در حالی که رابطه بین جامعه و پاسبانان همان است که در هر محل چند سال گذشته نشان داده اند که چند آمریکایی در شهرستانها هستند و بدون تنش در اطراف پلیس وجود مصرانه لفاظی در مورد "چند سیب بد."

که پس از آن خواهد شد حفظ صلح ؟ برخی از فرمانداران به نام در گارد ملی یک گام است که رئیس جمهور تهمت را تشویق کرده است. اما با توجه به نظامی پلیس به عنوان همکار من نیک Baumann می نویسد وجود دارد مقدار زیادی از فضای بین تاکتیک های پلیس و کسانی که guardsmen و زنان برای شروع با. و با توجه به خشم در بسیاری از شهرستانها نسبت به دولت فدرال به عنوان نشان داده شده توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن نگهبان نیست و به احتمال زیاد به کرایه بسیار بهتر است. رئیس جمهور خود را به نظر می رسد مصمم به میل لنگ تنش به عنوان بالا به عنوان او می تواند.

(Amandla Baraka)

هنگامی که شورش معافیت از آن مشترک برای مطبوعات و سیاستمداران به تماس با معترضان به مشاهده خشونت معمولا با rote اشاره به مارتین لوتر کینگ. اما در این موارد جامعه شده است سرکوب توسط دولت در وهله اول و بنابراین پلیس هستند که با توانایی برای شکستن چرخه خشونت است.

در میان بسیاری از صحنه های تلخ در سراسر کشور وجود داشته است, گاه به گاه, آنهایی که مثبت است. در چند مورد پلیس تصمیم گرفته اند به تظاهرات گسترده ای اسکله—یا حتی بهتر به آنها بپیوندید. در Camden, New Jersey, رئیس پلیس راهپیمایی در کنار معترضان. که احتمالا در نبود خود به خود انتخاب: به عنوان جیمز Surowiecki یادداشت های شهر شده است در این میان یک سال تجدید نظر از آن پلیس استراتژی برای تمرکز در د تشدید. در یک مورد دیگر به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده تصویری از سنگ چخماق شهرستان میشیگان نشان داد کلانتر محلی راهپیمایی معترضان داشتن یک کلاه و یک باتون به عنوان یک ژست حسن نیت.

حتی در جایی که افسران نیست شخصا درگیر شدن پلیس می تواند در جلوگیری از تشدید. دورهام کارولینای شمالی که در آن من زندگی می کنند دیده می شود یک رشته از موارد خشونت پلیس در طول چند سال گذشته. دیروز پلیس مسدود کردن خیابان به اتاق را برای ماه مارس و پس از آن نگه داشته و فاصله خود را. بدون درگیری گزارش شده است. آن را احتمالا نمی صدمه دیده است که دورهام فعال جامعه است که با تجربه و بسیار منظم خود نه که این فرمانده محلی پلیس کلانتر و دادستان منطقه در حال تمام آمریکایی های آفریقایی تبار (هر چند به عنوان بالتیمور نشان می دهد, سیاه, رهبری است و هیچ تضمینی برای مثبت پلیس-روابط اجتماعی).

در عین حال فقط پایین جاده در رالی که نیز دیده می شود تعدادی از های اخیر پلیس-خشونت حوادث افسران نقل مکان کرد و به شدت اشک-کشتار با گاز جمعیت. شهردار و رئیس پلیس می گویند آنها در پاسخ به اشیاء انداخته بودن; فعالان می گویند پلیس اخراج ، به هر ترتیب نتیجه شورش و کشتار در مرکز شهر رالی.

در روزهای اولیه پس از جورج فلوید مرگ در دست یک مینیاپولیس, افسر پلیس, بسیاری از ماموران اجرای قانون را شکست آبی "دیوار سکوت" و محکوم به قتل است. اما به عنوان پلیس و شهروندان آمده اند به جنگ خشونت در خیابان ها به قطع کردن آن condemnations.

تظاهرات در سراسر کشور را به عنوان نقطه شروع است که پلیس در حال brutalizing شهروندان از رنگ. ماموران اجرای قانون و سازمان های دو راه به پاسخ آنها می تواند به اثبات می کند که شکایت با تهاجمی پلیس و قریب به اتفاق نیروی, و یا آنها می توانند کار را به نشان می دهد آنها در همان طرف در برابر خشونت. آیا آنچه اتفاق افتاده در کامدن (آرکانزاس) و سنگ چخماق شهرستان کار می کنند در جاهای دیگر در سراسر کشور سخت است می دانم اما استراتژی تهاجمی به وضوح نمی کند.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de