پیتسبورگ طول می کشد در کانادا متولد شده گیرنده Claypool در دور دوم پیش نویس NFL

کانادا گیرنده تعقیب Claypool در نهایت می داند که در آن فوتبال خود را در آینده نهفته است.پیتسبورگ استیلرز انتخا

توسط NEWS-SINGLE در 6 اردیبهشت 1399

کانادا گیرنده تعقیب Claypool در نهایت می داند که در آن فوتبال خود را در آینده نهفته است.

پیتسبورگ استیلرز انتخاب شده سابق نوتردام ستاره در دور دوم (49 کلی) از پیش نویس NFL شب جمعه.

Claypool بالاترین کانادا گرفته شده از سال 2011 زمانی که بیلور offensive lineman دنی واتکینز بومی Kelowna, B. C. رفت و در دور اول (شماره 23 به طور کلی) به فیلادلفیا ایگلز و تورنتو بومی اورلاندو فرانکلین انتخاب شد در دور دوم (شماره 46 کلی) توسط Denver Broncos از دانشگاه میامی است.

"من بسیار هیجان زده در مورد این فرصت را به کار با او" استیلرز توهین آمیز و هماهنگ سفت Fichtner گفت: در پیتسبورگ سایت مورد Claypool. "او یکی از کسانی نادر نوع ترکیبی از اندازه و سرعت.

"وجود دارد هیچ کار بیش از حد کوچک است. او مسدود خواهد شد. او داوطلبان برای تیم های ویژه. این مرد یک بازیکن فوتبال. او تا به بسیاری از صفات منحصر به فرد برای این سمت است. بسیاری از چیزهایی که واقعا در مورد. به شما می دهد یک پتانسیل قرمز-منطقه تهدید. او یک موقعیت بازیکن برای اولین بار و به شما می دهد این گزینه از بازی در حافظه نیز هست.

"او برنده خیلی افتضاح از یک در ، من هرگز او را دیده و نه پیروزی یک بر یک نوع بازی است."

Claypool شش فوت و چهار 238-پوند بومی Abbotsford, B. C. شد نوتردام پیشرو گیرنده در 2019 با 66 جلب برای 1,037 متری و 13 TDs. او ثبت شده 150 حرفه پذیرایی برای 2,159 متری و 19 touchdowns.

"این مرد است touchdown ماشین که به خوبی انجام خواهد داد با بن Roethlisberger و دریافت گروه" سابق NFL ستاره گیرنده مایکل Irvin گفت: ESPN پیش نویس برنامه تلویزیونی.

Claypool ابرو مطرح شده در NFL ترکیب پوشش 40 yard dash در 4.42 ثانیه است. او عضو سابق دیترویت ستاره کالوین جانسون به عنوان تنها گیرنده های اندازه گیری شش پا چهار و 235 پوند یا بزرگتر به اجرا تحت 4.45 ثانیه در ترکیب.

اتاوا نویل Gallimore های دفاعی در مقابله با Oklahoma Sooners, همچنین انتظار می رود انتخاب شده جمعه شب.

هر دو Claypool و Gallimore تا به حال ثابت شده است که در اواخر دور اول NFL picks مختلف مسخره پیش نویس. آنها نیز در میان 58 چشم انداز بودند که دعوت به شرکت تقریبا در پنج شنبه و جمعه را رسیدگی است.

پیش نویس تجارت مل Kiper جونیور و دانیل ارمیا دیدم هر دو جمعه به عنوان انتخاب دوم و سوم دور. دور اول بود روز شنبه و پیش نویس پیچد تا شنبه.

استیلرز (8-8) از دست رفته پلی آف سال گذشته پس از به پایان رساندن دوم در لیگ شمال. جانباز کارفرمایی Roethlisberger, 38, از دست رفته بسیاری از این فصل را با آرنج آسیب است.

"آنچه که یک وانت با بن Roethlisberger آمدن به گسترش است که دریافت گروهی که آنها را" Irvin گفت.

سالن از شهرت کارفرمایی Kurt وارنر همچنین دوست انتخاب است.

"هنگامی که شما نگاه کنید در این تیم آنها ساخته شده در اطراف بسیاری از چیزهای مختلف" وارنر گفت. "آنها خوب جلو در دفاع آنها رو ثانویه آنها به خط حمله و بنابراین من دوست دارم که آنها اضافه کردن یکی دیگر از سلاح در خارج از.

"برخی از خوب و جوان, رسیور برای ساخت اطراف بت اسمیت-شوستر. Big Ben رفتن خوشحال می شود. او سالم, من دوست دارم که در آن پیتسبورگ است."

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

علاوه بر این از Claypool قطعا به پیتسبورگ مقدار زیادی از گزینه های توهین آمیز. او می تواند در ترکیب با جونز-شوستر جیمز واشنگتن و Diontae جانسون به استیلرز چهار جامد گیرنده در این زمینه در یک زمان.

داشتن Claypool و جدید تنگ پایان اریک Ebron (شش فوت و چهار 253 پوند) را نیز می دهد استیلرز دو اهداف بزرگ در منطقه چیزی است که آنها به شدت نیاز است. در سال گذشته پیتسبورگ گذشته بود به طور کلی در منطقه TD تولید (35 درصد) و NFL تنها تیم به نمره 30 و یا بیشتر امتیاز در یک بازی.

Claypool می دهد پیتسبورگ تطبیق پذیری به عنوان او می تواند بازی در هر دو گیرنده و یا تنگ پایان. او همچنین به دنبال یک روند برای استیلرز که در زمان گیرنده در دور دوم در سال 2017 (اسمیت-شوستر) و '18 (واشنگتن) قبل از انتخاب جانسون در دور سوم سال گذشته است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rucutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن