حذفی ترکیب تیم بیس بال بازسازی و چیدن یک مکان به مکان زندگی می کنند پر کردن یک آخر هفته بزرگ کیسه مراسلات پستی

شما صرف چهار روز در کوه منطقه زمان و سه در منطقه اقیانوس آرام هم و پرواز به خانه در تمام طول روز یک روز و دفعه

توسط NEWS-SINGLE در 18 اسفند 1398

شما صرف چهار روز در کوه منطقه زمان و سه در منطقه اقیانوس آرام هم و پرواز به خانه در تمام طول روز یک روز و دفعه بعد که شما از دست دادن یک ساعت در ساعت و جای تعجب نیست که من هیچ نشانه آن زمان است و بدن و ذهن به طور کامل خراب کرد.

اما ما از طریق ایمیل و در اینجا آن است که:

-

س: سلام داگ

من گوش به سه ماهه اول بازی مقابل رزمندگان در رادیو و آن را در زمان کمی به دنبال برخی از نقش های مربوط به Paschall و پاسکال. من سازمان دیده بان برجسته روز بعد و خصوصی به کاری مطمئن شوید که سرگرم کننده به تماشای.

در جهان متناوب داگ اسمیت بالا 5 بازیکن در NBA است و ورود رایگان آژانس. چه هستند بالا 3 NBA شهرستانها شما در نظر خواهد به زندگی می کنند ؟ تمام franchises در تمام شهرستانها با هم برابر هستند وقتی که می آید به فرهنگ مدیریت و مربیگری است. همچنین متاسفانه در این جهان متناوب وجود ندارد تورنتو حق رای دادن پس شما تحت هیچ فشار به تورنتو در بالای خود را 3. با تشکر برای همه شما ما را مطلع!

اندرو

A: من فکر می کنم با توجه به این پارامترها در ساخت که تصمیم من پایه آن در چند عواملی مانند آب و هوا, امکانات, اندازه, بازار, یک شانس برای برنده شدن یک ملتهب و سازگار پایه فن. نه لزوما در آن منظور اما این امر همه عامل به آن است.

من ترجیح می دهم شهرهای کوچکتر به بزرگتر آنهایی که کمتر دست در مالکیت نسبت به heavy-handed, بنابراین من قصد دارم در هیچ منظور خاص پورتلند ایندیانا و میامی است.

-

س: داگ

هنگامی که این صدمات همیشه متوقف می شود ؟ من فکر می کنم ما همه امیدوار بودند که ما می خواهم ما تیم کامل به عقب در زمان برای بازی آف و شگفت زده در بیابان' توانایی نگه داشتن برنده بازی با ترکیبی از شن و مهارت و نبوغ. من شروع به نگران هستند که ما ممکن است همه آنها را به عقب در زمان به خصوص Gasol که آرام تسهیل زیادی از دست رفته است. چه به شما می گویند این است که حداقل تعدادی از بازی های که نیک می خواهید به آنها را به آنها را تنظیم برای بازی آف? آن خواهد بود بسیار مایه تاسف است اگر آنها محروم بودند فرصتی برای دفاع از قهرمانی خود را در حداکثر پتانسیل خود را.

اتفاقا به عنوان یک لیورپول فن من خواهد بود در آنفیلد در این آخر هفته با پدر به پسر در یک گام نزدیک تر به یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در 30 سال. شما که قبلا ذکر است که با شنیدن "you'll Never Walk Alone" است که شخصی شما را لیست سطل و من هنوز هم مبارزه نمی کنید احساسی نگاه کردن به اطراف در دریای سرخ در حالی که بهترین بخشی از 50,000 طرفداران آواز خواندن همراه. وجود خواهد داشت اشک اگر و هنگامی که ما در نهایت بیش از خط. این که چرا ورزش زیبا است و من ممکن است می گویند چرا به نظر من خوب ورزشی-نوشتن واقعا محترم حرفه. با تشکر از شما برای کار خود را.

Arnie S

یک: من نمی توانم تصور آنچه با شنیدن این آهنگ که در محل خواهد بود و من نمی دانم چگونه اما من به هر حال رفتن به آن را انجام دهد. آن را کاملا در بالای لیست من از همه چیز به سمت چپ برای دیدن و انجام است.

ما خواسته نیک درست بعد از این همه ستاره چه او فکر می کردم حداقل تعدادی از بازی ها خواهد بود و همانطور که من به یاد بیاورید او قرار داده و آن را در 15. من حدس می زنم 12 شاید 10 خواهد بود که حداقل و قطع نظر از هر چیز دیگری اتفاق می افتد که به نظر می رسد کاملا ممکن است.

البته آنها می تواند رسیدگی به کمتر اما نه به راحتی.-

-

س: خوب شب داگ

آن را برای تلفن های موبایل مانند شما در حال لذت بردن از زمان به دور از بارش باران و در برخی از وعده های غذایی خوب در همان زمان. واقعا مانند ستون OG و او نشان داده است آنچه که او می تواند انجام آخرین هفته یا بیشتر به ثمر رساند و حکیم است. یک چیزی که من همیشه در مورد احساس OG است که او چگونه به نظر می رسد خجالتی یا حتی ترسو با هم تیمی. که دور از گفت او ضعیف است و در هر حال شکل و فرم. او ثابت کرده است که توانایی جنسی و ضرب دیده شده توسط مخالفان است. آن است که به سادگی که او بیشتر به نظر می رسد به تسلیم به جانبازان در این تیم است. به نظر می رسد مانند یکی دیگر از DD - پس از سه سال او خواهد گفت: "من اینجا هستم".

باب

یک: من چیزی OG باید تهاجمی تر هجومی و استفاده از توانایی های خود را به عقب برش مدافعان و حرکت بدون توپ. من فکر می کنم می آید که با گذشت زمان و تجربه و واقعا او را اساسا در فصل دوم خود را, بنابراین من فکر نمی کنم وجود دارد یک نگرانی در حال حاضر.

و oh yeah آن بالاتر از متوسط ناهار خوری سفر جاده ای خوب که به هیچ پشت به پشت به مقابله با این کار همیشه وجود دارد یک شب ،

-

س: آقا: قبل از پوشش NBA بود که بزرگ محلی (دبیرستان/دانشگاه) بازیکن بسکتبال شما را دیدم؟. در حال رشد در لندن آن را David Coulthard از استانی نیروگاه گلندیل از Tillsonburg. او در ادامه برای تبدیل شدن به یک دو زمان ملی بازیکن سال در نیویورک و پیش نویس توسط پیستون است. یک سال در غرب بنفش و سفید مسابقات وجود دارد و دو بازیکن دیگر از توجه داشته باشید شرکت و دیوید خود را برابر است. آنها لئو Rautins و جی Triano. که چقدر خوب او بود.

Paul M

یک: Ha, من به یاد داشته باشید پوشش Coulthard خانواده در اولین کار من در Tillsonburg راه بازگشت در روز است. رشد من در برابر بازی جی بنابراین من تا به حال دست اول نگاه کنید که چگونه خوب او بود. یکی دیگر از Welland به نام تام Skerlak (او و جی یک بار یک بازی در برابر یکدیگر که در آن یکی تا به حال 63 امتیاز و دیگر 59 یا چیزی مضحک مانند آن) و در اینجا یک پسر هیچ کس نمی داند یک از دوستان به نام جان Nicol است که می تواند بازی کمی.

و من به خاطر تماشای دنی Meagher در سنت کاترین قبل از او رفت و به دوک و مرد او سخت بود.

-

س: سلام داگ:
امیدوارم که شما تا به حال یک راه آسان سفر.
جالب بود تماشای اندرو ویگینز بازی با رزمندگان این است که احتمالا بسیار خوب برای او مناسب است. به خاطر دارم یک بسکتبال مریم گلی – کاملا مطمئن بود شما – چه کسی گفت که یک جوان ورزشکار را از بهره مند بودن پیش نویس توسط یک تیم خوب و صدمه دیده از بازی بد تیم. بازی بد تیم ورزشکاران انتخاب کنید تا عادات بد و نگرش بد نسبت به این بازی. در حالی که رزمندگان' رکورد در این سال بی رحم است این است که هنوز هم یکی از بهترین سازمان لیگ و با استیو کر به عنوان یک مربی و هم تیمی مانند کاری و تامپسون این تنها می تواند کمک به Wiggins تبدیل به بازیکن بسیاری از مردم فکر می کردند او قادر بود زمانی که او تدوین شد.
رپتورز موفقیت در این فصل با وجود تمام صدمات مطرح خواهد شد برخی از چالش های جالب برای نیک ، فرض کنید که برگشتی همه سالم است: کسی که پرستار شروع کنم ؟ جک آرمسترانگ و مت Devlin پیشنهاد کرد که Ibaka قوی بازی ممکن است در نتیجه Gasol آینده روی نیمکت. پاول قوی اجرای برنامه نیز به شمار همان معضل است. آیا او می آیند کردن نیمکت ؟ و به عنوان شما اغلب اظهار داشت: این بیشتر به گفتن است که پس از اتمام بازی از شروع می شود. که آیا شما فکر می کنم در میان لوری VanVleet, پاول, Anunoby, Siakem, Gasol و Ibaka خواهد بود و در سه طبقه در پایان یک بازی نزدیک در پلی آف (ترکیب هیرو ، fouls وجود)?
که خوب سردرد یکی از بسیاری از مربیان را از صمیم قلب دوست دارم.
قدردانی مثل همیشه.
فیل

یک: که پس از اتمام بازی به طور کامل بستگی دارد به آنچه که بازی نیاز دارد و آن را می تواند به خوبی برای نیک به گزینه های. من شرط می بندم پول معمول شروع پنج, پایان, اما اگر آنها نیاز به جرم به جای دفاع از من می توانید ببینید هنجار در پایان در Anunoby نقطه. اما آن را می تواند مایع.

من شرط می بندم Wiggins است زمان زیادی را با آن سازمان است.

-
س: سلام داگ

چرا آن را به نظر می رسد مانند کلیپرز و لیکرز در حال اضافه کردن هر کس به تیم خود و Raps نمی پت ایستاده. نمی حس را به تلاش برای تقویت منطقه ضعف مانند می گویند بازگشت و یا به ثمر رساند با یک دامپزشک با تجربه که ممکن است قادر به بازی کردن نیمکت در خرج کردن در صورت آسیب و یا اگر Davis, McCaw یا بوچر ain't یا یکی از استارت نمی آوردن آن ؟

یک: من فکر نمی کنم شما کاملا چگونه خریداری در بازار کار می کند که یک تصور غلط رایج است. مطمئن شوید که آن را می تواند به خوبی برای اضافه کردن یک Markieff موریس و آنها تلاش کردند اما آن را کاملا به بازیکن به تصمیم می گیرید که در آن او می خواهد برای رفتن.

-

س: داگ

این عرصه جدید برای رزمندگان به عنوان شگفت انگیز و مجلل آن را به عنوان قرار بود? آیا نویسندگان این ماجرا در یک دور گوشه?

این nyc daily pictures گروه از همیلتون یک ارتقاء بزرگ است. آنها حامیان روزنامه نگاری و نیاز به مقالات برای مشترکان اجازه می دهد تا آنها را برای ادامه انتشار و پرداخت خبرنگاران. اگر شما آنها را ارسال از اثبات است که شما یک اشتراک به روزنامه ارسال آنها به شما یک تی شرت. چقدر خوب معامله است ؟

دیو

یک: من نمی پیاده روی بیش از حد در اطراف concourses از تعقیب مرکز اما قسمت من شد کاملا بزرگ با مقدار زیادی از گزینه های ناهار خوری. و محل بسیار زیاد است و خواهد بود محور واقعا خوب توسعه هنگامی که آن را تمام انجام می شود. صندلی ما اما زیر متوسط. راه, راه, راه, تا در گوشه ای. آسان دسترسی آسانسور به صورت سطح و مناطق کار می کنند و مقدار زیادی از اتاق اما دور.

Nyc daily pictures عالی هستند در بسیاری از راه. که روزنامه حرکت فوق العاده است.

-

س: سلام داگ

خبرنامه بزرگ. آن را باید به عنوان خوانده شده برای طرفداران بسکتبال است.

آبی جیز مجبور شدند به یک بازسازی تنها یک سال پس از دو فصل متوالی با حذفی اسکله. واضح است که آنها بیش از حد, بیش از حد گران قیمت -- تا می رود AA و در می آید جدید جنرال موتورز (و مدیریت).

شما چه پیش بینی با رپتورز?? آیا شما فکر می کنم دوباره ابزار است که بیشتر احتمال دارد? چگونه حقوق و دستمزد کلاه بازی به این نوع از تصمیم گیری ؟ آیا برنده شدن در مسابقات قهرمانی تغییر هر چیزی ؟

به سلامتی

مایک

یک: واقعا وجود دارد هیچ شباهت به این دلیل که ساختار حقوق و دستمزد در NBA و چگونه رپتورز موفق شده اند قرارداد خود را بیش از سه یا چهار سال. وجود خواهد داشت پول در دسترس برای rejig و اضافه در پرواز در حالی که حفظ بسیار جامد و هسته ای. قهرمانی قطعا کمک می کند تا با شهرت سازمان و تمایل خود را و توانایی خود را به سمت راست حرکت جسورانه که برای اطمینان حاصل کنید. اما منافع ملموس هستند و راه آنها موفق قرارداد خود را بهترین بازیکن.

-

س: داگ

من فکر کردم که همه بازیکنان و مربیان روی نیمکت نیاز به ورزشی یک کت و کراوات اگر نه ،

این است که نه در این مورد ؟ من متوجه Steve Kerr همیشه بدون کراوات.

Brian B.

یک: آنها, آرام, چیزهای بزرگ, آن را به طور کلی فقط یک ژاکت با کراوات اختیاری که خوب است. پاپ به ندرت پوشیدن یک کراوات لنی Wilkens هرگز در روز و نه گفتن Stan Van Gundy.

این فقط به دنبال کمی بیشتر با هم قرار داده.

-

س: سلام داگ

من از تماشای بازی برابر رزمندگان شب دیگر. آنها با افتخار نمایش خود را در مسابقات قهرمانی آگهی ها آویزان از تیر خود را به عرصه جدید است.

بیشتر بسکتبال بینش در صندوق پستی خود را

دریافت داگ اسمیت هفتگی عضویت در خبرنامه ایمیل بر روی همه چیز رپتورز و فراتر از آن و برآوردن ولع مصرف خود را.

ثبت نام در حال حاضر

آگهی ها خواندن آنچه آنها فرض کنید به: NBA CHAMPIONS.

برخی دیگر از گذشته قهرمانی تیم متاسفانه رپتورز در میان آنها ادعا می کنند به آنچه آنها نیست – قهرمان جهان است. در واقع تنها رپتور که می تواند صدف به 2019 قهرمان جهان است را علامت Gasol رسیده که این عنوان با تیم ملی اسپانیا.

من فکر می کنم که به NBA قهرمان است یک دستاورد بزرگ به اندازه کافی و تیم است که رسیدن به این سطح باید راضی باشد و بدون ادعا نادرست برخی از دست آوردهای.

شما چه فکر می کنید ؟

من هنوز اختصاص داده شده رپتورز فن برای 25 سال اما احساس نمی خوب به دنبال در جدیدترین رپتورز بنر.

جک H.

یک: این یکی دیگر از چیزهایی است که به اعتقاد من یک اتلاف وقت به فکر می کنم در مورد به بحث در مورد. معنایی که قهرمان جهان اشتباه است اما که چی ؟ من صادقانه نمی بینم و آن را به عنوان یک چیز است. و من متوجه نشدم آگهی ها در تعقیب و گریز از مرکز و یا مرکز استیپلز یا میامی یا سن آنتونیو و یا حتی هوستون به اطلاع.

بیش از حد انرژی هدر رفته است فکر کردن و صحبت کردن در مورد چیزی است که 95 درصد از تورنتو در سراسر کشور پایه فن را هرگز در فرد.

-

س: سلام داگ

دو سوال برای شما.

من پیدا کردن در حال حرکت صفحه نمایش که در آن یک مرد می آید به آرنج یا 3 نقطه خط به طور فوق العاده متناقض تماس بگیرید. من هم تعجب می کنم اگر وجود دارد هر گونه فشار از لیگ به انجام یک کار بهتر از حفاظت بیشتر نگهبانان از جلو/مراکز که در حال تنظیم آنها. من مطمئن هستم که فرد می خواهم برای دیدن این نوشته قاعده تبدیل شده که به نام قانون.

آیا ما واقعا نیاز ب به جمع آوری و بررسی اگر کسی تا به حال پای خود را در 3 نقطه خط ؟ نمی تواند که انجام می شود در نیوجرسی یا واقعی عرصه و منتقل شود به مقامات دادگاه با بررسی فرد ؟ من مطمئن هستم که (و چند تماس های دیگر) می تواند صرفه جویی در برخی از زمان.

مثل همیشه

با تشکر

Kevin Murray

یک: من می خواهم تصور کنید که برخورد خشونت آمیز و غیر قانونی صفحه نمایش در حال رفتن به "نقاط تاکید" از آنجا که بخشی از این بازی این است که گرفتن از دست و بچه ها مجروح از آن بازدید کنند. و من فکر نمی کنم وجود خواهد داشت یک حرکت به سرعت به بررسی آغاز پخش مرکز در آینده است.

-

س چرا زنان پوشش در بخش های ورزشی.
50 درصد از جمعیت باید 50 درصد از این داستان ها. وجود دارد بیش از حد پوشش طرفدار ورزش است.

چرا ؟

دوریس

یک: من قصد دارم حدس می زنم که "چرا زنان پوشش در بخش های ورزشی" در واقع باید "چرا نمی زنان پوشش در بخش های ورزشی" و من می گویم این است که من می دانم که ما در حال ساخت یک تلاش آگاهانه برای انجام بیشتر.

و در حالی که شما در حال 50-50 نقطه ممکن به نظر می رسد حلال نیست که چگونه جهان کار می کند, من می ترسم. و این نوع دوستانه به آن فکر می کنم تا کنون حتی اگر ریاضی کمی خاموش.

-

س: سلام داگ
به نظر می رسد هنجار است که واقعا چیزی از خود را در تابستان جلسه با کوبه و بازی خود را به سطح دیگری.
آنها (در صورت وجود) آیا شما فکر می کنم پاسکال می تواند از سود اگر وجود خواهد داشت از جمله مشاوره فرصت ؟

برج حمل C

یک: پاسکال را بسیار منحصر به فرد است که ظهور بازیکنان با تمام اطراف بنابراین من مطمئن هستم که وجود دارد هر کسی که از اخیر عبور است که می تواند او الهه شعر و موسیقی, پس به صحبت می کنند.

-

س: Doug من به گوش رپتورز به نام Kawhi تیم.
Kawhi می تواند صدمه دیده اند NBA با ماندن در تورنتو است. سلسله است/بود و روی آن نوشته شده است.

خوب به این رقابت است. و چه خواهد شد دایناسورها انجام بعدی. پرستار باید یک قفل. دوست دارم بچه ها.
G. Edlund

یک: من در واقع فکر نمی کنم وجود دارد هر چیزی اشتباه است با مینی سلسله که در این روز و سن از ورزش حرفه ای گذشته بود سه تا پنج سال در صدر. می دهد بسیاری از مردم یک هدف مشترک به ساقه در.

من شک نمی توان آن را بیش از حد طولانی به تابستان تا زمانی که ما کلمه طولانی مدت پرستار معامله است.

-

س: سلام داگ

پس از تماشای پاتریک McCaw دریافت به آتش کشیده شده توسط ریکی روبیو(!) در روز سه شنبه, آیا شما هنوز هم فکر می کنم او شایسته از هر زمان بازی در تمام بار فهرستی (امیدوارم) به طور کامل سالم است ؟ من فقط نمی دیدن آنچه که او به ارمغان می آورد به جدول او وحشتناک تیرانداز undependable به عنوان یک توپ handler - او به نظر می رسد فوق العاده با بی دقتی توپ و دفاع خود را به نظر می رسد به طور متوسط در بهترین حالت. ترنس دیویس به نظر می رسد به آوردن خیلی بیشتر سختی و حداقل او دارای پتانسیل برای ایجاد برخی از عکس های. وجود دارد هر کسی که در سمت چپ خریداری در بازار است که می تواند تقویت ذخایر ؟ من لیکرز به دنبال Dion پیشخدمت. من نمی بینم او را به عنوان یک بهبود (متفاوت نه بهتر) اما هر کس دیگری در خارج وجود دارد بنابراین ما می تواند حرکت کند McCaw بیشتر پایین نمودار عمق?

با تشکر!

اندرو

یک: حدس می زنم من از دست رفته است که به اتهام آتش زدن به خاطر من از تماشای McCaw سرقت Devin بوکر ناهار. و من تقریبا انجام می شود و حتی گوش دادن به McCaw چیزهای زیادی از شما نمی بینم و آنچه می بینم یا چه نیک می بیند و خوب است. خود را از دست دادن و من از طریق آن.

-tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lytny.im
آخرین مطالب