لذت و درد در HBO حداکثر

"در رکورد" یک درس در قدرت خود كند ، تصویر توسط لیلی PadulaFacebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستانص

توسط NEWS-SINGLE در 9 خرداد 1399
On the Record
"در رکورد" یک درس در قدرت خود كند ، تصویر توسط لیلی Padula

روح آن را به عنوان صدا اصطلاح "جریان جنگ" با نگاهی به گذشته های پر از شکوفه راه برای توصیف این رقابت بین شرکت هایی که امیدوار به انحصار تلویزیون در جریان است. کمی در مورد rollouts از عمده خدمات اشتراک در این سال به نظر می رسید گراند یا استراتژیک. بهتر رزمی اشاره? Clusterfuck. بازی فکری وعده پورتال بی سابقه ای به راه از مشاهده برنامه های جدید و قدیمی اما بسیار گزینش به زودی شروع به نگاه مانند درهم و برهمی. اشتراک تلویزیون اپل+ دیزنی+ و Hulu, Netflix بد بخت Quibi و در حال حاضر HBO Max—آخرین از این معامله بسته نرم افزاری هنوز در اواخر ماه مه—و خودتان را با شرکت در یک شوخی تلخ: ما اختراع کابل.

HBO به tentpole از WarnerMedia است هنوز هم به عنوان نمادی از منزلت و تلویزیون و طولانی وفاداری به شبکه را گمان من منظور جلب بسیاری از مردم به HBO Max حتی اگر این شبکه انجام داده است یک کار ضعیف از توضیح آنچه این سرویس جدید واقع است و یا چگونه آن را متفاوت از ویدئو در تقاضا ثابت است که predates آن HBO در حال حاضر. مشترکین پرداخت تا پانزده دلار در ماه خواهد دسترسی به تمام سری HBO بیش از دو هزار فیلم های دیگر WarnerMedia تلویزیون خواص و جذاب اضافی مانند آثار انیمیشن ژاپنی مدیر هایائو میازاکی استودیو Ghibli. کتابخانه است که به هیچ وجه نزدیک به عنوان عمیق به عنوان Netflix بکشد اما این آشنایی HBO حداکثر یک روکش از قرار دادی. هنوز هم به عنوان رکود اقتصادی بافندگی آنچه به نظر می رسید مانند یک ضرورت چند ماه پیش در حال حاضر ممکن است برای بسیاری از مردم غیر قابل لوکس.

HBO حداکثر به معنای جشن افتتاح آن با عنوان یک شات "دوستان" خاص است. سری که WarnerMedia برداشت از Netflix همراه با "نظریه انفجار بزرگ" است که بزرگترین آن پیوند داشت. اما رمان coronavirus ندارد reunions. چند سری اصلی نیز قرار دادن مکث در اواسط توسعه, که خوب است, پس از قرعه کشی واقعی است WarnerMedia آرشیو.

جدید نشان می دهد که به وجود آمد فقط قبل از خاموش شدن پلاستیکی هستند simulacra را نشان می دهد قدیم—نوع قشنگ الگوریتمی تلویزیون که خوش خالی یک قرنطینه داشته باشید. "The Sopranos" در خطر بودن پیشی گرفته توسط هر یک از آنها. "عشق زندگی" از تازه وارد سام بوید بازیگران گازدار Anna Kendrick به عنوان یک twentysomething تلاش برای پیدا کردن عشق در شهر نیویورک است مانند "دختران" در حالت باتری ضعیف. "افسانه ای" یک رقابت بین خانه ها در سالن جامعه است کسل کننده سطحی; شما همیشه می توانید بگویید که تولید کنندگان فراموش نکنید که تلویزیون واقعیت هنر و صنعت است. آن سربی به دلیل آن شرکت کنندگان است اما cavalier در آن براق corporatizing از عجیب و غریب هنر است. بهترین از جدید نشان می دهد که "نه بیش از حد دیر شده نشان می دهد با علم" که در آن Cookie Monster به عنوان شرکت میزبان و مهمان از جمله دوستدار کودک به عنوان مشاهیر John Mulaney, که دمدمی و حرکت کودکان به ویژه در سال گذشته برای Netflix بکشد و giggling Jimmy Fallon. علم یک وجدان مصاحبه و یک آیکون برای ما خانه نشین زمان; مانند همه ما او همیشه pantsless و بسیار. من از خاویر من پنج ساله برادرزاده آنچه که او فکر "نیست-خیلی-دیر" و او گفت: آن را "بهترین چیز در دنیا!"

آنومالی در این cutesy تخته سنگ "در" غم انگیز یک فیلم در مورد تجاوز جنسی در هیپ-هاپ. آن کارگردان کربی دیک و امی Zimmermandling که در مستند "جنگ نامرئی" و "شکارگاه" در مورد تجاوز جنسی در ارتش ایالات متحده و در محیط های دانشگاهی به ترتیب, باید جعلی یک همدلانه سبک muckraking. بیش از یک دوجین زنان متهم راسل سیمونز از مغول از بنیانگذاران Def Jam Recordings از سوء رفتار جنسی از دهه هشتاد به 2014. روزنامه نگاران مانند ملنا Ryzik و جو Coscarelli در زمانپیدا کرده اند شاکیان معتبر اما سیمونز با وجود اینکه مجبور به ترک شرکت در سال 2017, دچار نسبتا کمی از حقوقی انشعابات. سال پیش او باز آفرینی خود را به عنوان یک خفیف ادب یوگی; به تازگی نقل مکان کرد به بالی. او و دیگر پیشگامان این صحنه را بهآنها پیچیده ستایش در-فضای موسیقی. در برخی از راه این نفس است که بیشتر مقاوم تر است که با توجه به هر فردی هنرمند است. انصراف از R. Kelly و R. & B. ماندگار. اما نحوه طرد کردن یک جد که با موفقیت های تن به تن هیپ-هاپ به جهان به عنوان با ارزش در هر معنی واقعی کلمه ؟ لغو راسل سیمونز و خانه می افتد.

چگونه "در رکورد" آمد به HBO حداکثر یک درس در قدرت خود كند ، در ماه ژانویه در مدت کوتاهی قبل از این فیلم بود که هنوز در ساندنس اپرا وینفری که امضا کرده بود به عنوان یک تهیه کننده اجرایی کشیده است. تلویزیون اپل+ کار با اپرا کاهش یافته است بیش از حد. صحبت گیل پادشاه در CBS وینفری قاب تصمیم او از نظر روزنامه نگاری احتیاط: "من فقط در مورد مراقبت از آن, و من فکر می کنم وجود برخی تناقضات در داستان است." او همچنین گفت که سیمونز تحت فشار او را به رها کردن پروژه اما تلاش های او را تحت تاثیر قرار نیست تصمیم او. بدون در نظر گرفتن اغتشاش تحت الشعاع این فیلم قبل از آن به طور گسترده ای دیده می شود.

"در رکورد" که HBO حداکثر برداشت در ماه فوریه به شرح زیر جلب دیکسون دختر شارون پرات اولین زن شهردار واشنگتن دیکسون رشد موسیقی وسواسی در سی و, پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه استنفورد به نیویورک آمد و در سال 1992 به ایجاد یک نام برای خود در صنعت; در اوایل فیلم ما دیده بان به عنوان او راه می رود پایین بدفورد-Stuyvesant بلوک که در آن یک نسل پیش او دوست Notorious B. I. G. زمانی که دیکسون فوق العاده بلندگو و یک مؤمن واقعی مشغول به کار بود در A. & R. در دف جم در سال 1994 او به یاد می آورد یکی از سیمونز را گرداننده هشدار داد او را به خودش را نامرئی چرا که او نمی باید زمان برای هر یک از سیمونز را "قد بلند, لاغرها, عوضی." (در فیلم, دیکسون, حمل و نقل, توسط, حافظه, تقلید مربی لهجه چشمان او مثل نور سوسو.) دیکسون جزئیات او متحمل آزار و اذیت جنسی توسط سیمونز که او مدعی در معرض خود را به او در کار و فریب او را به آپارتمان خود را در سال 1995 و تجاوز ، (سیمونز در بیانیه ای گفت به فیلمسازان "من صادر شده محرومیت های بی شماری از اتهامات کاذب در برابر من. . . . من زندگی من زندگی كارش به عنوان یک کتاب باز دهه عاری از هر نوع خشونت علیه هر کسی است.")

به عنوان یک دوسر; مدیران سازمان دیده بان به عنوان دیکسون در سال 2017, می رود تا این بار با داستان او و پس از آن طول می کشد تماس از Coscarelli که به او می گوید که زنان دیگر را متهم به سیمونز از سوء رفتار به عنوان به خوبی. صمیمی پرتره به زودی یکپارچه گسترش می یابد که شامل خاطرات از فعال و مدل سابق Sil لای آبرامز, رپر, Sherri Hines و فیلمنامه جنی Lumet که توصیف او اتهام حمله توسط سیمونز در یک نامه سرگشاده منتشر شده در هالیوود.

"در رکورد" یک تاریخ جایگزین یک نسخه از این VH1 "در پشت موسیقی" روایت نه مرد بودند اما از یک دیدگاه فمینیستی که می بیند هیپ-هاپ به عنوان سازمانی با هوش و در عین حال زخمی مردان است. توسری خور وضعیت روشنی به این ژانر این فیلم نشان می دهد مجاز بدون کنترل انحطاط و قدرت بدون کنترل. "من نمی خواهم اجازه دهید به فرهنگ پایین" دیکسون می گوید. "من عاشق این فرهنگ است." پس از خروج Def Jam, دیکسون کار کرده و سابقه اجرایی L. A. Reid که او مدعی مورد آزار و اذیت او و سپس به سمت چپ صنعت موسیقی. (رید مواضع مورد آزار و اذیت دیکسون.)

هیچ اورژانس هیپ هاپ متعصب می تواند ادعا آموزش و پرورش خود را کامل و بدون شنیدن جامعه شناختی تجزیه و تحلیل ارائه شده در این فیلم موسیقی روزنامه نگار و نظریه پرداز جوآن مورگان حقوقی محقق Kimberlé Crenshaw و Kierna مایو های دیرین مباشر , سیاه پوست. فیلم buzziest خط تحقیق آن است ممیزی #MeToo که فضا برای تجارب زنان سیاه. مخلوطی از خشم و استعفای من احساس پس از تماشای مرکب سوء ظن است که "در رکورد" ممکن است از دست رفته در زدن. ♦tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن