پلیس "خوب سیب'

ایده های اجرای قانون نیاز به محافظت از کسانی که در اولویت بندی خود قسم خورده وظایف بالاتر از وفاداری به هم

توسط NEWS-SINGLE در 12 تیر 1399
گتی / اطلس

اسحاق "آیک" لامبرت تزئین پلیسی که تا به حال در خدمت بیش از 24 سال در اداره پلیس شیکاگو. در سال 2017, یک افسر کردن وظیفه به ضرب گلوله یک نوجوان به نام ریکاردو هیز که به اوتیسم و که مراقبان گزارش شده بود او را از دست رفته ساعت قبل از. برخی از افسران با توجه به لمبرت و سپس محاکمه و به اتهام هایس با حمله بر اساس یک تحریف گزارش پلیس. لمبرت متوجه شده است که خود را همکار رسمی روایت از برخورد به شدت در تضاد با گفته های شاهدان عینی و شواهد دیگر (از جمله تصویری از حادثه). لمبرت کاهش یافته است به اتهامات مطبوعاتی در برابر هیز و سپس بارها و بارها حاضر به ثبت نام در افسران جعلی گزارش—با وجود بالاتر یو پی اس اصرار او کمک دفن حادثه است. برای این لامبرت اظهار داشت در یک دعوی در دادگاه کاران او بی درنگ "رها" به گشت زنی و انجام وظیفه.

در یک مورد مثل این قابل فهم تمایل خواهد بود به تمرکز بر روی قربانی یک غیر مسلح مبتلا به اوتیسم بچه که مرتکب هیچ جرم و جنایت و یا در مجازات افسر پلیس که در ضرب و شتم او. (افسر خلیل محمد دریافتی صرف شش ماه تعلیق برای عکسبرداری هیز.) از دست داد در بحث اصولی افسران مثل لمبرت که در برابر تلاش تخلفات توسط همکاران خود و پرداخت قیمت آن است.

او به دور از تنهایی. افسران پلیس در ایالات متحده در تعامل با همه شیوه ای از رفتار بد مانند نیروی بیش از حد سوء رفتار جنسی و مالی ناشایستگی و دستکاری در شواهد. نگه داشتن آنها را به حساب جرم جنایی, مودبانه و یا حرفه ای بسیار دشوار است و حتی در موارد مربوط به آشکار قصور و سوء رفتار. در عین حال حتی به عنوان پلیس بد فرار از مجازات برای تخلف کسانی که ایستاده تا به فساد گزارش سهل انگاری و یا سوء استفاده و یا عدم تطابق با بد سفارشات اغلب به حاشیه رانده شده تنزل مقام و یا آشکار از کار اخراج شدند.

در مارس 2016, Stephen Mader یک افسر پلیس در Weirton, West Virginia, پاسخ به تماس با یک پریشان که گفت که او دوست پسر, R. J. Williams بود و تهدید به آسیب رساندن به خود با یک چاقو. پس از آن با توجه به گزارش در مورد ProPublica او به ذکر است که ویلیامز تفنگ داشتند اما که آن را تخلیه و از او خواست به دخالت پلیس به صرفه جویی در زندگی خود. زمانی که او وارد صحنه Mader سابق دریایی به سرعت گمان که ویلیامز بود و نه یک تهدید و در تلاش بود به ارتکاب "خودکشی توسط پلیس." او سعی کردم به صحبت ویلیامز و پیشرفت چشم گیری داشت که تا زمانی که دو نفر دیگر از ماموران در صحنه وارد شدند و به سرعت شات ویلیامز در سر. زمانی که ماموران بازرسی ویلیامز تفنگ آنها آن را تخلیه و به عنوان نشان داده شده در فراخوان به اعزام. به جای تحریم از افسران برای استفاده از نیروی غیر ضروری در برابر کسی که با سلاح های که در آنها گفته شده بود تخلیه شد—برای کشتن فرد بسیار آنها بوده است, خواست برای کمک به—ویرتون پلیس اخراج Mader برای اعمال محدودیت. با عدم بلافاصله شلیک ویلیامز مافوق خود استدلال او به خطر افتاده است زندگی خود را به عنوان به خوبی به عنوان زندگی از همسالان خود و هر ملکی تماشاگران. Mader شکایت کرد برای ختم غیر قانونی و در نهایت حل و فصل برای $175,000. اما او قادر به کار خود بازگشت. او در حالی که به عنوان یک راننده کامیون قبل از پیوستن به گارد ملی که در آن او در حال حاضر یک نظامی افسر پلیس است.

در سال 2013, افسران پلیس در آبرن آلاباما قرار گرفتند توسط سرپرست خود را به ماهانه سهمیه 100 "تماس با ما" -- است که دستگیری, ترافیک, بلیط, هشدار, و غیره. افسر جاستین Hanners صحبت کردن در برابر سیاست با این استدلال که پلیس باید دخالت مردم در زندگی روزمره به عنوان کوچک که ممکن است و تنها زمانی که آنها مورد نیاز است. او اصرار داشت که نقش پلیس باید به خدمت و حفاظت به لرزش کردن شهروندان برای پول است. با توجه به آزادیخواه مجله, دلیل, Hanners اخراج شد برای ابراز مخالفت خود به سهمیه و امتناع خود را مطابق با آنها. (Auburn مقامات پلیس اصرار آنها تحمیل هیچ سهمیه اما Hanners تولید ضبط شده است که به نظر می رسد تا خود را در نظرات.) Hanners ثبت غیر قانونی-ختم دعوی در دادگاه در برابر شهر آبرن; آن اخراج شد تا حدودی بر این اساس است که به عنوان یک کارمند شهرداری را حس کرد اقدامات بودند که تحت پوشش توسط آلاباما کارمند دولت قانون حفاظت. پس قادر به پرداخت صورتحساب Hanners بود مجبور به صرف بیشتر وقت خود را پس انداز بازنشستگی در نگه داشتن خانواده خود را شناور. آنها در نهایت از دست داد و با خود به خانه سلب حق اقامه دعوی و تا به حال به حرکت در با بستگان.

سال 2006 افسر Cariol هورن قرار داده شده بود در 19 سال برای بوفالو اداره پلیس. مدت کوتاهی قبل از برنامه ریزی بازنشستگی او وارد در صحنه جرم به پیدا کردن یک همکار افسر خفگی یک دستبند سیاه و سفید مرد در حالی که او همکار پلیس ایستاده بود idly. توسط او حساب او خواست متخلف افسر گرگوری Kwiatkowski به ایستادگی کردن دلیل وضعیت تحت کنترل و مشکوک بود و نه یک تهدید. او درخواست نادیده گرفته شد. نگران است که Kwiatkowski که سفید بود به کشتن او کشیده و او را همکار بازو از سراسر مظنون را گردن. در خشم Kwiatkowski پانچ هورن در صورت آسیب رساندن به دندان های خود را, او ادعا. مظنون را بازداشت گرفته شد. پس از آن به جای تنبیه Kwiatkowski برای خفگی یک دستبند و سپس حمله یک افسر دیگر بوفالو پلیس اخراج هورن برای مانع عدالت, گزارش های رسانه ای نشان می دهد. (دیگر هیچ افسر حمایت او حساب و Kwiatkowski با موفقیت شکایت او افترا.) او رد شد او حقوق بازنشستگی شده است و قادر به بازنشسته. در عوض به پرداخت صورتحساب برای خودش و او را سه پسر او شده است به کار به عنوان یک راننده از نیمه به پایان رسید مدرسه اتوبوس rideshares. او اغلب در تلاش برای پرداخت اجاره و حتی تا به حال برای زندگی در یک پناهگاه در حالی که برای.

ناگهان بوفالو پلیس شیوه جدید تحت موشکافی—پس از دو افسر فیلم برداری شد هل دادن سالمندان معترض به زمین در ماه ژوئن—شهر و نمایندگان مجلس درخواست کرده اند یکی دیگر از بررسی هورن است. بوفالو را زودتر تصمیم به مجازات هورن نه Kwiatkowski ثابت شوم. با توجه به ABC7 بوفالو او را در خفه کردن یک افسر دیگر در کار و در یک حادثه جداگانه, پانچ, هنوز یک افسر دیگر در حالی که وظیفه کردن. در عین حال او باقی مانده در نیروی. در سال 2009 او گرفتار شد کوبیدن چهار سیاه و نوجوانان به زمین و سپس مشت زدن آنها و سرزنش کردن آنها را به عنوان "وحشی سگ." یک بار دیگر قربانیان خود را در حال حاضر دست به دستبند. Kwiatkowski در نهایت التماس کرد گناه را به استفاده از نیروی بیش از حد در این حادثه است. با توجه به اخبار بوفالودر طول محاکمه اش Kwiatkowski نیز اعتراف به داشتن "دروغ در گذشته چندین بار در مورد استفاده از نیروی بیش از حد از جمله تحت سوگند در هر دو دادگاه مدنی و امور داخلی بررسی است." او در نهایت محکوم به صرف چهار سال در زندان به جرم جنایت خود—تقریبا یک دهه پس از سال 2009 حادثه است. بر خلاف Cariol هورن او اجازه داده شد به بازنشستگی از نیروی و حفظ حقوق بازنشستگی خود را.

پس از جورج فلوید مرگ بسیاری از آنها خواستار بدانید که چگونه دیگر مینیاپولیس افسران دستگیر شده در دوربین می تواند ایستاده بود و اطراف را با دست خود در جیب خود را برای هشت دقیقه و 46 ثانیه در حالی که افسر درک چوین زانو در گردن. Cariol هورن حماسه و دیگران مانند آن کمک به توضیح دهد که چرا. سیستم محافظت پلیس مانند چوین که تا به حال حداقل 17 قبلی سوء شکایات و درگیر شده بود در چند حوادث که در آن او یا یکی دیگر از افسر با استفاده از نیروی کشنده. اما پلیس که تمرین خویشتن داری (در مورد Mader) جلوگیری دیگران از درگیر شدن در خشونت (مانند هورن), جلوگیری از افسران از کتمان تخلف (مانند لامبرت) و یا منفجر سوت بد پلیس شیوه (مانند Hanners)—آنها اغلب بلافاصله و به شدت تحریم و یا تحت فشار قرار دادند از هر دو طریق رسمی و غیر رسمی به این معنی است. این شاید یکی از مهم ترین و در عین حال تا حد زیادی نادیده گرفته شده مشکلات با پلیس در آمریکا: بخش های در حال ساخت نمونه ای از به اصطلاح بد سیب اما از آنهایی که خوب است.

بله شهرستانها و شهرهای کوچک نیاز به راه های بهتر برای شناسایی و پاکسازی بد پلیس و باید بازسازی و اجرای قانون برای کاهش خشونت برخورد. اما ادارات پلیس نیز نیاز به حمایت بهتر و مشوق برای آن دسته از افسرانی که اولویت بندی خود قسم خورده وظایف بالاتر از وفاداری به همسالان خود و یا شخصی خود را به خوبی بودن. این است underdiscussed اما مهمتر مهم است. اگر بد پلیس در امان هر گونه مجازات در حالی که پلیس خوب از دست دادن شغل خود آمریکایی ها باید جای تعجب نیست زمانی که افسران که می دانید از تخلف توسط همکاران خود کنار ایستاده اند و اجازه دهید آن اتفاق می افتد—اجازه می دهد بد پلیس به اعمال نفوذ نامتناسب و بیش از چگونگی عملکرد سیستم.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب