Pompeo را سورئال سخنرانی در چین

ایده های وزیر خارجه آمریکا به برخی از عصب به در حال حاضر ادعا می کنند که آنچه که وارونه است سمت راست بالا.

توسط NEWS-SINGLE در 4 مرداد 1399
هانا مک کی / گتی

وزیر امور خارجه مایک Pompeo به یکی از سورئال ترین سخنرانی از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری در ریاست جمهوری ریچارد نیکسون کتابخانه و موزه در یوربا لیندا در کالیفرنیا در روز پنج شنبه. در سخنرانی خود با عنوان "کمونیست چین و آینده جهان" او اعلام شکست 50 سال از تعامل با چین و به نام برای جوامع به ایستادن به پکن.

من دلسوز به این استدلال. من نوشت: کتاب در سال 2017 در مورد چگونه غرب امیدوار است که چین خواهد همگرا با لیبرال نظم بین المللی شکست خورده اند. من استدلال کرده اند برای تقریبا دو سال است که هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن برگ دفتر ایالات متحده باید با قرار دادن جهان در مرکز سیاست خارجی آن است.

متاسفانه Pompeo مانند اهداف خود را در پکن مشغول است در doublespeak به موجب آن او ارائه می دهد نتایج برنده اما کلمات او در تقابل با اقدامات خود است. او می گوید ایالات متحده را سازماندهی و جهان, در حالی که بیگانه و تضعیف جهان آزاد; او extolls دموکراسی در حالی که کمک و معاونت در جرم تخریب آن در صفحه اصلی; و او ستایش مردم چین در حالی که تعمیم در مورد بیمار قصد چینی دانش آموزانی که می خواهند برای آمدن به امریکا است.

Pompeo نیز فوق العاده وفادار به رئیس جمهور چه کسی اهمیت میدهد نه یک ذره برای دموکراسی مخالفان آزادی و یا شفافیت در خارج از کشور. مغلوب ساختن پیشی جستن سابقه طولانی در این است که به خوبی مستند شده است و این تعریف روش های شخصی خود را به چین است.

در 18 ژوئن 2019 تهمت صحبت با رئیس جمهور چین از طریق تلفن و به او گفت که او نمی خواهد در محکوم کردن سرکوب در هنگ کنگ است. در تاریخ 1 اوت مغلوب ساختن پیشی جستن به مطبوعات گفت که ناآرامی ها در هنگ کنگ بین هنگ کنگ و چین "از آنجا که هنگ کنگ بخشی از چین است. آنها باید برای مقابله با آن خود را. آنها نمی نیاز به مشاوره."

در کتاب سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون نوشت که در دو نوبت جداگانه تهمت یازدهم گفت که او "باید پیش با ساختمان [تمرکز] اردوگاه در Xijiang که مغلوب ساختن پیشی جستن فکر کردم دقیقا درست انجام دهد." Pompeo گفت: هیچ چیزی در مورد این آیات اگر چه او به نام بولتون یک خائن است.

و در ژانویه و فوریه سال تهمت infamously ستایش یازدهم در پاسخ به این COVID-19 همه گیر و حتی سازمان بهداشت جهانی بود که بخش خصوصی نگران پکن اقدامات و عدم شفافیت خود را از (آن را ستایش چین علنا در امید coaxing آن به همکاری). مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شناخته شده اند و این می تواند ساخته شده است یک ائتلاف برای افزایش فشار بر چین اما در عوض آن را نادیده گرفته و رفتار.

برای سه و نیم سال اعضای ارشد دولت باید سعی در تطهیر مغلوب ساختن پیشی جستن کلمات به عنوان اگر آنها را در سیاست. اما آنها به خصوص اگر به طور مداوم بیان شده است. خود سریال اخراج از ارزش های رایگان جهان است که تاثیر واقعی. Pompeo برخی از عصب به در حال حاضر ادعا می کنند که آنچه که وارونه است سمت راست بالا.

یک مبارزه ایدئولوژیک در جریان است بین چین و جوامع آزاد اما مغلوب ساختن پیشی جستن است در طرف اشتباه. حزب کمونیست چین می خواهد یک شاخه بین المللی سیستم که در آن کشورهای کوچکتر در حال احترام به بزرگتر قدرت به جای یک بر اساس قوانین بین المللی آن جهت است که در کشورهای کوچک لذت بردن از حقوق برابر. CCP نیز می بیند هیچ جایی برای جهانی حقوق یا جهانی لیبرال هنجارها و می خواهد به چشم پوشی از اصول بازار آزاد به دنبال یک درنده mercantilist سیاست های اقتصادی. بنابراین آیا مغلوب ساختن پیشی جستن. در واقع تهمت هرگز صحبت می کند در شرایط رقابت از سیستم های بین دموکراسی و استبداد. او به ندرت انتقاد دولتهای خودکامه خود را به حقوق بشر و سوابق. او انجام داده است کمی به مطبوعات چین به کانادا رفت. او و Pompeo به دنبال بازسازی تاج شاهزاده محمد بن سلمان عربستان سعودی پس از قتل بی رحمانه روزنامه نگار جمال Khashoggi. او را در آغوش مجارستانی مستبد ویکتور وزیر به عنوان او خرد در کشور و نهادهای دموکراتیک. تنها کشورهایی که نیاز به ترس از سرزنش و توبیخ رسمی از مغلوب ساختن پیشی جستن در حقوق بشر کسانی هستند که رهبری جناح چپ آمریکای لاتین authoritarians—هر کس دیگری می شود منتقل می کند.

در ضمن تهمت و Pompeo تبدیل شده اجتماعی فاصله به یک دیپلماتیک بوده است. این موضوع در انتخابات روسیه دخالت هیچگاه ویژه در دستور کار ناتو نشست. مقامات به من گفت که آنها می خواستند اما نگران است که تهمت خواهد بود و راه رفتن در اعتراض. دولت بارها و بارها با رد درخواست از اروپا برای همکاری با یکدیگر در چین تا چند هفته پیش. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز می بیند متحدان سنتی—کشورهایی که متعلق در جهان—به عنوان رقبای اقتصادی. اگر کشورهای دیگر' اقتصاد انجام می دهند به شدت ایالات متحده به نظر می رسد بهتر است یا به طوری که آنها فکر می کنم. با این نوع طرز فکر وجود دارد که هیچ انگیزه ای برای تفکر عمیق در مورد چگونه به مقابله با چالش های مشترک ما.

حتی بحث در مورد مولفه ایدئولوژیک ایالات متحده-چین رقابت یک موضوع حساس است. من از دست داده اند و تعداد از تعداد بار دیپلمات های اروپایی به من گفت که آنها می خواهند به همکاری با ایالات متحده در چین اما عصبی و تمایلی هر زمان که ایدئولوژی مطرح است.

در سخنرانی خود Pompeo نقاشی یک تصویر از یک رهبر رانده شده توسط مارکسیسم-لنینیسم و اجرای یک طرح خود را به انجام برسانند "دهه میل به جهانی هژمونی کمونیسم چینی." ایدئولوژی است که در بازی در آمریکا-چین رقابت اما در یک بسیار پیچیده تر و متنوع راه از Pompeo نشان می دهد. آمریکا و چین هر دو پیشنهاد مختلف اجتماعی و حکومت مدل—یکی این است که به طور کلی آزاد و باز و دیگر استبدادی و بسته شده است. هر تهدید دیگر نه لزوما به دلیل سیاست خارجی انتخاب رهبران را, اما به دلیل آنچه که دولت ها در هسته خود. پکن معتقد است که آزادی مطبوعات و اینترنت و رسانه های اجتماعی و سازمان های غیر دولتی اقتصادی وابستگی متقابل و تبادل برنامه های تمام پتانسیل خود تضعیف رژیم است. آنها اشتباه است. در واقع بسیاری از آمریکایی ها این را دیدم به عنوان یک اثر جانبی مثبت از تعامل.

بسیاری از آمریکایی ها به درستی درک کنند که چین استبدادی مدل دارای اثرات جانبی منفی است که تهدید منافع ایالات متحده و آزادی. ابزار سرکوب در داخل کشور و پیدا کردن راه خود را خارج از کشور. پکن به دنبال سانسور همه انتقاد از رژیم توسط تابع دولت های دیگر شرکت ها و افراد است. آن را بمکد تا اطلاعات خارجی شهروندان است. این استخدام mercantilist تکنیک های به دنبال تسلط فن آوری های جدید. چین به طور فعال به دنبال eviscerate هنجارهای لیبرال در اطراف حقوق بشر, مبارزه با فساد و آزادی بیان. رژیم تداخل در دموکراسی برای پیشبرد منافع خود است.

نه طرف می تواند به جای دیگر بدون به خطر انداختن ماهیت آن سیستم. آمریکایی ها می مانند چین برای تبدیل شدن به کمتر سرکوبگر است اما صفر شانس که تحت Xi. چین خواهد مانند ایالات متحده به احترام آنچه در آن هسته آن منافع اما این به آن معنا ناخوشایند امتیازاتی که سازش ما ارزش ها و منافع—مانند acquiescing در سرکوب آزادی بیان است. بنابراین ما به مقصد برای رقابت. سوال این است که چگونه برای تلقیح جهان آزاد در برابر اثرات منفی استبدادی مدل در حالی که همچنین تعامل با چین بر اساس منافع مشترک.

این برخورد از سیستم است که در واقع نسبتا دقیق شرح داده شده در بخش هایی از کاخ سفید رسمی استراتژی در چین که خرس مشخصه رویکرد متی Pottinger معاون مشاور امنیت ملی. Pottinger توسط شاهین در چین اما او به دست آورده دو حزبی احترام از کارشناسان آسیا که از متحدان آمریکا از جمله در اروپا و اقامت در خارج از محل موردتوجه وتماشای عموم و ساخت پیچیده و متنوع نسخه از این مورد البته یک است که خود را از کاستی است و هنوز هم در تضاد با مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی اوست. Pottinger نیز درگیر در بیمار پایین کلید دیپلماسی در چین در اروپا از اوایل دولت و اجتناب از هر گونه hectoring یا تعصب.

Pompeo حساب, در مقابل یک کفالیه سیاسی کاریکاتور. به عنوان مثال در نظر گرفتن تفاوت بین Pottinger سند و Pompeo سخنرانی در دانش آموزان چینی. رسمی استراتژی می گوید:

"دانش آموزان چینی نمایندگی بزرگترین گروه دانشجویان خارجی در ایالات متحده امروز است. ایالات متحده ارزش های مشارکت دانش آموزان چینی و محققان. ... ایالات متحده به شدت از این اصول باز تحصیلی گفتمان و استقبال دانشجویان و محققان انجام مشروع تحصیل; ما در حال بهبود فرآیندهای به روی صفحه نمایش از این اقلیت کوچک از متقاضیان که در تلاش برای ورود به ایالات متحده تحت ادعای نادرست و یا با بدگویی قصد."

در Nixon کتابخانه مجموع آنچه Pompeo گفت: در مورد دانش آموزان چینی به شرح زیر بود:

"ما هم می دانیم که ما بیش از حد می دانم که همه دانش آموزان چینی و کارکنان هستند و فقط از دانش آموزان عادی و کارگران که در حال آمدن به اینجا را به یک کمی از پول و برای جلب خود برخی از دانش است. بیش از حد بسیاری از آنها را اینجا می آیند به سرقت مالکیت معنوی و به این بازگشت به کشور خود هستند."

در ایالات متحده استقبال مردم چین به سواحل آن و به رسمیت می شناسد که یک اقلیت کوچک می تواند قصد بد. دوم این است که پاره سمت راست از مغلوب ساختن پیشی جستن "من فرض برخی از مردم خوب" راهکار.

این یک ظریف اما مهم تفاوت که خود را تکرار دوباره و دوباره. رسمی استراتژی مذاکرات در مورد چین هژمونیک آرمان در آسیا به خصوص در دریایی دامنه و نه "جهانی" سلطه "کمونیسم چینی." آن را می گوید که "ایالات متحده آمادگی خود را برای استقبال چین را مثبت سهم" و ذکر چند نمونه و راه رفتن در مورد آن. Pompeo کاملا بی اعتنا از هر گونه همکاری یا نامزدی. برخی او می گوید:

"اصرار دارد که ما حفظ مدل dialogue برای گفت و گو به خاطر. در حال حاضر روشن ما را در صحبت کردن. اما مکالمات متفاوت هستند این روزها. من سفر به هونولولو در حال حاضر فقط چند هفته به ملاقات با یانگ Jiechi. این همان داستان قدیمی—مقدار زیادی از کلمات اما به معنای واقعی کلمه هیچ را به تغییر هر یک از این رفتارها."

که به عنوان سازنده آن را به عنوان کردم.

Pompeo به سخنرانی دراز وشدیداللحن را بی اعتبار مورد برای رقابت با چین در میان متحدان در آسیا و اروپا که در حال تبدیل به سنگ شده از یک تمام عیار جنگ سرد که در آن ایالات متحده و چین هیچ علاقه ای به دیپلماسی است. او نمی تواند مقاومت در برابر یک آشکاری و به ناچار معکوس sideswipe در صدراعظم آلمان که تحت فشار به یک موضع سخت تر در چین گفت cryptically,

"ما یک متحد ناتو از ماست که نشده بود تا در راهی که به آن نیاز دارد با توجه به هنگ کنگ چرا که آنها از ترس پکن را محدود کردن دسترسی به بازار چین است. این نوع از بزدلی و ترسویی است که منجر به شکست تاریخی و ما نمی توانیم آن را تکرار کنید."

تا کنون بزرگترین مشکل با Pompeo یا دولت با استناد به جهان آزاد است که او گفت: هیچ چیز در مورد جهان آزاد خود را. رایگان جوامع دچار مشکل هستند. به عنوان یک سازمان غیردولتی "خانه آزادی" است مستند جهان تبدیل شده است کمتر رایگان بیش از چهار سال گذشته با توجه به illiberal نیروهای درون دموکراسی. بسیاری از دموکراسی نیز در تلاش برای مقابله با چالش اساسی از جمله نابرابری نژادی و بی عدالتی اتوماسیون و فن آوری های جدید مانند هوش مصنوعی است. رایگان جوامع را نیز بسیار تهدید واقعی از دخالت سیاسی از استبداد متحده و شبکه های فساد است.

گرفتن جدی در مورد دفاع از جهان آزاد است برای شروع با احیای حاکمیت قانون و دموکراسی در خانه و به طور جدی بررسی آنچه که آن را به باقی می ماند رایگان و دموکراتیک در دهه های آینده. به جای مقابله با این مشکل مغلوب ساختن پیشی جستن دولت انداخته است بیشتر سوخت در آتش مواج در داخل و جهان هستند. مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت که او ممکن است قبول نتایج انتخابات آینده. او ادعا کرده است که پست الکترونیکی-در رای گیری یک جزء اصلی از دموکراسی آمریکایی است جعلی. او نیروهای خود را به شهرهای آمریکا در برابر خواسته های خود شهرداران. و او به نام برای روسیه و چین به دخالت در روند انتخابات.

امریکا یک کار در حال پیشرفت است. آمریکا حق دارد برای حمل پرچم آزادی به عنوان آن را در جنگ سرد و حتی آن را به عنوان دستمزد و مبارزه برای آزادی در خانه. اما کاملا موضوع دیگری است برای یک دولت است که به طور فعال تضعیف دموکراسی آمریکایی به ادعای گوشته جهان رایگان.

های مختلف دولت یک فرصت برای قرار دادن جهان در قلب استراتژی خود را. این امر شامل کار با دیگر جوامع به نوسازی سیستم های ما از حکومت به طوری که آنها در مجموع انعطاف پذیر به شوک—که آیا آنها مالی و زیست محیطی و سیاسی و یا عمومی-مرتبط با سلامت. این اراده با ضرورت شامل تغییرات عمده در داخل کشور. آن را به معنای مقابله با شبکه های بین المللی از الیگارشی و فساد است که بهره برداری از یک کشور باز بودن به منظور نفوذ به سیستم های خود را و تحریف خود دموکراسی است. آن را نیز اجازه می دهد تا برای قوی ملی و بین المللی گفتگو در مورد آنچه که یک جامعه آزاد به معنی در جهان مدرن—که باید شامل صداهای از سراسر طیف سیاسی.

رقابت با چین است که بخش مهمی از دنیای استراتژی اما تنها یک بخش و رقابت است نه یک پایان در خود دارد. برخی از منتقدان هنوز هم نگران است که صحبت کردن در مورد جهان آزاد را در مورد یک جنگ سرد با چین و تقسیم جهان به دو. اما این ترس نابجا است. کلی Magsamen مرکز آمریکا به تازگی قرار داده و آن را موجز. "به جای سازماندهی سیاست خارجی صرفا در اطراف رقابت با چین" او به من گفت: "ما باید سازماندهی آن در اطراف ما داشتند و با هدف تقویت و تسریع جهان آزاد است. که به مراتب بیشتر مثبت نظریه مورد که بهتر منعکس کننده ارزش های آمریکایی, بازی برای ما مزیت نسبی و رک و پوست کنده بهتر جمعی نتایج." این استراتژی است که راه به دست آوردن متحدان و آمریکایی ها در هیئت مدیره با یک رقابت بین حکومت و سیستم به دلیل آن را به رسمیت می شناسد که این چالش از درون می آید و چیزی است که آمریکا باید انجام دهد حتی اگر هیچ رقابت با چین است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de