پاپ دود ساخته شده موسیقی متن فیلم از دست رفته و تابستان

فرهنگ که پس از مرگ اولین آلبوم از بروکلین رپ میشکافد با تراژدی از مرگ نابهنگام. رایان لوری / نیویورک

توسط NEWS-SINGLE در 18 تیر 1399
رایان لوری / نیویورک تایمز / Redux

برخی از آلبوم تقاضا زاهدانه, گوش دادن این نوع اتفاق می افتد که بهترین در تنهایی و یا در حالی که با پوشیدن سر و صدا لغو هدفون. این موسیقی جای خود را دارد به خصوص در ماه های سرد. اما تابستان ساخته شده است برای مردمی سوابق—آلبوم ایده آل مصرف دست دوم, آیا وافغان از باس سنگین استریو اتومبیل راهپیمایی پایین داغ خیابان های شلوغ و یا wafting از باز کردن پنجره ها از آپارتمان کردن بلوک.

در سال گذشته هیچ صدای قطع از طریق شهر نیویورک گرما با نیروی بیشتر, تر از پاپ دود. بروکلین رپ متولد بشار Barakah جکسون در صحرای سوزان جولای سال 1999 به سرعت افزایش یافت به خط مقدم از قصبه در حال ظهور است مته صحنه یک نتیجه فرعی به لندن و شیکاگو حرکات. با خشن و بی ادب سرود "خوش آمدید به حزب" اولین واحد از اولین mixtape, پاپ, دود تحت سلطه رویدادهای اجتماعی و خیابان های شهر تمام تابستان. موسیقی خود را پررونق و خود مطمئن باشید حتی آن را به عنوان کاوش سنگین تم اسیر سرکش انرژی از نیویورک در آن بیشتر پویا. تا پایان 2019 حتی با اجرای قانون محلی محدود کردن خود اجراهای عمومی جوان رپ و gravelly باریتون به نظر می رسید آماده برای توجه ملی و یک شهاب سنگی 2020.

اما در فوریه 20 ساله هنرمند ضرب گلوله کشته شد در لس آنجلس پس از حمله به خانه. در حال حاضر رپر آخرین آلبوم به عنوان بعید است soundtrack برای عزاداری غیر قابل تصور—نیویورک تابستان بدون ثابت نبض داد و بیداد کن گردهمایی های اجتماعی و رپ چشم انداز پاپ بدون دود که از موسیقی خیلی انیمیشن شهر. شوت برای ستاره هدف برای ماهگذشته منتشر شد جمعه باید رسمی اولین یک هنرمند مجموعه ای به محوری کار خود و زادگاه خود را به سرعت در حال تحول موسیقی احساسات بیشتر به جریان اصلی. پس از آن به خصوص وهم آور برای گوش دادن به موسیقی پاپ دود در حال حاضر: همراه با پاسخگویی به خواستگاری 2the mixtape او منتشر شد دو هفته قبل از تیراندازی های رپ آلبوم جدید و فراموش نشدنی عنوان در حال حاضر


این فقط 2020 منتشر شده است که در حال آمیخته با این از دست دادن ، شلیک برای ستاره ها می پیوندد یک آهنگ از 2019 را ملاقات وو در نظر گرفتن قدرت مرثیهای معنی. در ماه های پس از مرگ پاپ دود را "دیور" تبدیل به یک جا علاوه بر اعتراض-موسیقی کانن. پس از مرگ جورج فلوید در مینه سوتا پرقدرت آهنگ به طور معمول انجام شده است در تظاهرات علیه خشونت پلیس در سراسر کشور به ویژه در نیویورک است. بر خلاف برخی دیگر از نوشته های اخیر به اعتراض-سرود دسته مانند Kendrick Lamar آشتی جویانه "خوب" یا YG التهابی "فانوس" در متظاهر پاپ آهنگ دود نیست آشکار مناسب است. او نمی آدرس اجرای قانون و یا نژاد پرستی به طور مستقیم و نه او تشویق و ترغیب شنوندگان به reimagine عدالت است.

اما به عنوان چنگال's آلفونس Pierre یادداشت های متجاوزانه درخواست تجدید نظر از "دیور" نهفته در چیزی بسیار بیشتر احشایی. اواخر رپ وضوح مطرح تناقضات ذاتی در زندگی: "'دیور' است مسهل در تمام است که آن را کپسوله یک آهنگ است که دارای بسیاری از احساسات در یک بار: سرخوردگی از دیدن یک دوست و زندانی لذت معاشقه و دستیابی به آخرین طراح لباس (بنابراین شما می توانید حرکت برخی بیشتر) این واقعیت جدی دانستن است که همه آن را می تواند در نهایت با یک ضربه محکم و ناگهانی."

که همان فعل و انفعال بين تقديرگرايي و ebullience بافته شده است در سراسر شلیک برای ستاره هاکه مظهر کیفیت است که جلب طرفداران زودتر به سوابق. شاید دردناک ترین رکورد ارائه می دهد یک نگاه اجمالی از آنچه کشته رپ می تواند به دست آورد. این آلبوم propulsive اول بخش متناسب با منظمی با پاپ دود را در کارنامه با آهنگ مانند "44 بولداگ" و "تا" پیدا کردن پاناما و جامائیکا رپ آمریکایی شخصیتی ناهنجار و پر افاده است که می گویند نیویورک مرد—بیش از مجادله و تولید.

در "44 بولداگ" نام تفنگ او interpolates خود 2019 تک "Flexin" و عوارض تهدیدات بین مراجع به بروکلین غرب هند جمعیت مارک های لوکس و مهمانی. گرفته در کنار "شب" که در آن خواننده های رپ Lil کودک و DaBaby اضافه کردن arioso و قدرت به ترتیب این آهنگ بیرون کشیدن بی مبالاتی از یک حزب تابستان و یا بی حال لاس زنی از خم شدن به سمت مکالمات. این احساس تقریبا اشتباه به گوش دادن به آنها در داخل خانه و به خصوص به تنهایی. چه بی رحمانه و شاعرانه است که این بیماری همه گیر در حال حاضر نیاز به استراحت از نیویورک به چشم پوشیدن همان روحیه گردهمایی که پاپ دود است و دیگر زنده به شاهد.

این اتصالات که رپر که مرگ هنوز هم احساس حقیقی و کاتالیزوری خواهد ماند برجسته voice of New York—و از یک نسل از جوانان است. در یک لحظه فوق العاده ای سیاسی و اجتماعی آشفتگی شوت برای ستاره ارائه می دهد شنوندگان تطهیر است. این آلبوم یکی مانده به آخر مسیر را فراهم می کند یک نوع از بیانیه ماموریت (آن را نیز قبل از "دیور" بود که شامل به عنوان یک bonus track). به سوی پایان "Tunnel Vision (Outro)," ناشناس مصاحبه شمار پرسش های جدی به موسیقی پاپ دود: "چه شما می خواهید تاثیر خود را در صنعت موسیقی? / مثل یک صد سال از هم اکنون شما چگونه می خواهید مردم را به یاد داشته باشید شما ؟ / پاپ دود بود او که او چه؟" رپر پاسخ اعتماد به نفس هستند و تقریبا نبوی: "پاپ دود در آمد و تغییر بازی / پاپ دود در آمد و به آنها نشان داد niggas جدید پرنیان / شما می دانید کل صدا کل پرنیان کل جنبش / متفاوت است."

در برخی از آهنگ های دیگر صنعت heavyweights پهلو رپر اجازه می دهد رکورد به فراتر از منطقه ای موانع. ویژگی های از آتلانتا Quavo به عنوان به خوبی به عنوان شارلوت کارولینای شمالی DaBaby و Tupelo, می سی سی پی را Swae لی ویترین پاپ دود را آوازی مهارت و تاکید خود را در محبوبیت رو به رشد در خارج از نیویورک است. کلمبیا خواننده Karol G می پیوندد او را در "را" یک شرجی دو آهنگ به زبان احساس می کند که سفارشی ساخته شده برای این منطقه گرگ و میش پس از نیمه شب ، ("West Coast گه" که ویژگی های Quavo و رباتیک لس آنجلس رپ, Tyga, نادر ناقص هل دادن پاپ تا کنون به تجاری-صدایی که تولید آن سبقت قویترین احساسات.)

بیشتر قابل لمس را تحت تاثیر قرار در این آلبوم هستند دیگر نیویورکی به خصوص ملکه بومی 50 درصد که امکانات در یکی از standout آهنگ ها و تولید شده است. پاپ دود سیگار حتی برای تلفن های موبایل شبیه به جانباز رپ در برخی از نقاط بویژه در "آن روی من" که نمونه "بسیاری از مردان (آرزوی مرگ)" سوم تنها از 50 درصد را در سال 2003 اولین آلبوم Get Rich or Die Tryin'. آهنگ خونریزی به طور مستقیم به "تونل چشم انداز" دنباله یک بار دیگر تاکید شوم کیفیت این آلبوم پس از مرگ آزاد کند.

هنوز شلیک برای ستاره ها موفق به پیدا کردن برخی از سبک سری و نه فقط حسن نیت ارائه میدهد از شعله ور ویرژیل Abloh طراحی جلد که طرفداران pilloried قبل از انتشار آن است. تعجب آور مجموعه از آهنگ های اواخر در این آلبوم می یابد پاپ دود با یک نرم تر ملودیک صدا در زمان های نزدیک به آواز خواندن. "نوسانات خلقی" که ویژگی های برانکس خواننده رپ Lil ترجمه شده از, است, اصلی ترین این, با, به آرامی زدنی تولید است که مکمل هنرمندان عاشقانه, شعر. از slow jams که نمونه های قبلی بازدید "چه می دانید درباره عشق" که تعدادی R&B خواننده Ginuwine را در سال 2001 آمار "تفاوت" است روشن و برجسته است. پاپ دود آواز کر با دستگیری گرما و باز آیه دوم با نادر پذیرش ضعف: "ببین عزیزم من گفت I ain't gon' front / شما رو قلب من ضرب و شتم بسیار سریع به کلمات من نمی توانند تلفظ کنند."

شوت برای ستاره هدف برای ماه نیست کاملا منسجم آلبوم اما آن پراکنده احساس نشان دهنده شرایط زمین شناسی از ورود خود را. که پاپ دود نیست در اطراف برای نگه داشتن حد عالی رساندن موسیقی خود را و نگه داشتن فشار نیویورک رپ رو به جلو در میان بسیاری از فجایع غیر قابل باور. گوش دادن به ضبط در انزوا به جای luxuriating در صدای پاپ دود را مشخص غرغر کردن در هر مرطوب شهر بلوک مناسب ویرانگر است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب