پرتره از انزوا در قطب شمال

مناطق شمال غربی شامل برخی از مناطق شمالی کانادا و گسترش بالا به دایره قطب شمال. آن است که حدود دو برابر اندازه

توسط NEWS-SINGLE در 23 فروردین 1399

مناطق شمال غربی شامل برخی از مناطق شمالی کانادا و گسترش بالا به دایره قطب شمال. آن است که حدود دو برابر اندازه تگزاس اما به تنها 44,000 ساکنان زندگی در جوامع کوچک در سراسر آن منطقه وسیع. شهر یلونایف است از 1500 کیلومتر از آینده-نزدیک ترین شهر بزرگ. آن را سرد ruggedly زیبا و بسیار جدا شده است.

منطقه را دور آن محدود منابع سلامت و سابقه بیماری های عفونی در میان عمدتا بومی موجب تلخ پاسخ به گسترش coronavirus. پس از کشف اولین مورد قلمرو مرزهای خود را بسته به خارج سفر و پیاده سازی سخت خود انزوا اقدامات است.

این اقدامات را ترک کرده اند ساکنان بسیاری از کار. پت کین یک عکاس مستند از یلونایف مجبور شد به تعدادی از مشاغل است. جامعه خود بود housebound. همسر او پیشنهاد کرد که او را برای کار از دست داده با ارائه به خانواده پرتره از خود را قرنطینه دوستان از طریق خود ویندوز. او نوشته شده ایده به Facebook و پاسخ ریخت.

جدید, فیلم مستند کوتاه از اقیانوس اطلس به شرح زیر کین که او خرج می کند یک روز مصرف "انزوا پرتره" از جامعه خود در مستند. عکس روشن مخاطرات بالا از coronavirus پیشگیری در قطب شمال و جامعه ماست.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de