حرفه ای و متخصص زبانشناسان سلام مدرسه زبان کارگزاران

در اینجا برخی از خبر خوب برای دیدن 2018.این موسسه خبره زبانشناسان (CIOL) انگلستان معتبرترین انجمن متخصص و مت

توسط NEWS-SINGLE در 24 دی 1398

در اینجا برخی از خبر خوب برای دیدن 2018.

این موسسه خبره زبانشناسان (CIOL) انگلستان معتبرترین انجمن متخصص و مترجمان حرفه ای مترجمان و معلمان زبان. این معتبر ترین دلایل متعددی است. برای یک چیز, آن را قدیمی ترین نیاز تاسیس شده است در سال 1935 توسط یک رویایی آقا Lacon Threlfordدیدم که اهمیت زبان برای کسب و کار و دولت است. دوم آن امتحانات و مدارک بین المللی به رسمیت شناخته شده. (من یک شخص از CIOL خودم را برای سال های بسیاری است.) و آخرین اما نه کم از آن تشکیل شده توسط رویال منشور یک سند صادر شده به چند را انتخاب کنید توسط ملکه الیزابت دوم – و انگلیسی go bonkers بیش از هر چیزی سلطنتی.

در قطب مقابل حرفه ای می ایستد جوان مترجم طرح (YIS). این سازمان در واقع یک کل جنبش اسپانسر شده از طرف یکی از مقامات آموزش و پرورش در جنوب غربی انگلستان که وجود دارد برای کمک به ادغام دانش آموزان که زبان اول آنها انگلیسی نیست. وجود دارد صدها نفر از هزاران نفر از آنها امروز در مدارس انگلستان. این جوانان که آن را وارد کنید داده می شود راهنمایی اما آنها نمی روت مترجمین و آنها بدهند. با این حال وظایف خود را به ناچار شامل یک معامله خوب از تفسیر بین همسالان خود و در بین دانش آموزان و کارکنان مدرسه. YIS و زندگی خود و روح آسترید Dinneen بوده است چند بار در این وبلاگ; برای پیدا کردن پست وارد کنید یی در "جستجو در این وبلاگ" جعبه در سمت راست.

در حال حاضر این دو با هم آمده اند درخشان. از CIOL اعطا کرده YIS آن برجسته ترین سالانه رسمیت شناختن Threlford یادبود جام. تبریک به YIS برای نمونه کار ها و فرصت ها برای جوانان طبیعی مترجمین و به CIOL برای به رسمیت شناختن آن است.

تصویر
آسترید Dinneen دریافت این جایزه به نمایندگی از YIS, 2018.
منبع:
موسسه خبره زبانشناسان. CIOL جوایز. کلیک کنید [اینجا] و یا رفتن به https://www.ciol.org.uk/awards.

ترجمه مقاله

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im