پیش بینی شماره 1 انتخاب الکسیس Lafrenière نقش بازی انتظار جلوتر از NHL پیش نویس

وقتی که او نیست, بلند کردن وزنه در پدر و مادر خود را' گاراژ الکسیس Lafrenière صرف زمان بازی کردن و تماشای فیلم

توسط NEWS-SINGLE در 7 فروردین 1399

وقتی که او نیست, بلند کردن وزنه در پدر و مادر خود را' گاراژ الکسیس Lafrenière صرف زمان بازی کردن و تماشای فیلم و به اشتراک گذاری وعده های غذایی با خانواده.

پیش بینی شماره 1 انتخاب کنید در سال 2020 NHL پیش نویس باید در یخ مبارزه در کبک عمده تاریخ لیگ هاکی برگشتی و به دنبال به جلو به بزرگترین لحظه جوان خود را حرفه ای در پایان ماه ژوئن.

اما در دوران اجتماعی فاصله و خود انزوا در آورده با فلج کننده COVID-19 گیر Lafrenière روزمره به نظر می رسد بسیاری مانند کسانی که از میلیون ها نفر از مردم دیگر در سراسر شمال امریکا و در سراسر جهان است.

"من لازم نیست برای انجام" Lafrenière گفت: در طی یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران روز چهارشنبه. "من نمی که صرف زمان زیادی را با خانواده ام در این سال است. من زندگی با فضاها. آن را خوب است برای ما به صرف زمان با هم."

که شاید تنها پوشش نقره ای برای Rimouski Océanic ستاره وینگر.

کانادا هاکی لیگ لغو برگشتی و یادبود جام این هفته با توجه به این رمان شیوع کروناویروس پس قبلا خاراندن پایان فصل به طور منظم.

NHL پیش نویس در ضمن برنامه ریزی شده بود در ماه ژوئن 26 و 27 در زنگ مرکز در مونترال — یک فاصله کوتاه از 18 سال Lafrenière زادگاه سنت اوستاش, Que. — اما این رویداد همراه با سراغ ترکیب در بوفالو و لیگ award show در لاس وگاس بودند روز شنبه به تعویق افتاد.

که می تواند به معنای بدون اعلام نام خود را به یک عاشقانه جمعیت هیچ راه رفتن در سراسر مرحله هیچ حزب بزرگ است.

و اگر او در واقع شماره 1 در غیر معمول پیش نویس Lafrenière را چیز دیگری مشترک با Pittsburgh Penguins کاپیتان و همکار Rimouski فارغ التحصیلان سیدنی کرازبی که رفت و کلی برای اولین بار در سالن رقص هتل در وسط تابستان پس از تحریم که محو فصل 2004-05.

"این امر می تواند کمی متفاوت است, اما آن را هنوز هم یک افتخار برای دریافت پیش نویس توسط NHL تیم" Lafrenière گفت: قبل از اخبار پیش نویس را به تعویق شکست. "این واقعا خاص است."

Lafrenière که کمک سرب کانادا به طلا در جهان junior هاکی قهرمانی در ژانویه گفت که او آموخته است که به نگرانی در مورد چیزهایی که در خارج از دایره تنگ.

"من فقط سعی کنید به تمرکز بر روی خودم و رفتن را از طریق آن روز به روز" Lafrenière گفت. "یک چیز مهم است به کنترل آنچه که شما می توانید کنترل. وجود دارد برخی از چیزهایی که شما واقعا نمی تواند کنترل کند.

"شما باید به ماندن متمرکز بر خود و سعی کنید به انجام مسائل خود را."

که شامل کار کردن چند ساعت در روز توسط خود را با استفاده از یک برنامه تنظیم شده توسط خود را خارج از فصل مربی.

"من تمام تجهیزات است که من نیاز به قوی تر و ماندن در شکل" Lafrenière گفت. "برای اطمینان از آن متفاوت است اما من فکر می کنم من می توانم می توانید قوی تر حتی اگر من در خانه من است."

او همچنین اظهار تاسف ناگهانی پایان فصل و به احتمال زیاد خود کاربر حرفه ای — با توجه به کوروناویروس.

"آن رفت واقعا سریع او گفت:" از سه سال در QMJHL. "من لذت می برد بسیاری از زمان های خوب و خاطرات خوب با هم تیمی های من. این غم انگیز است که شما نمی توانید به بازی با این بچه ها دوباره.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

"مهم ترین چیز این است که همه سالم باقی می ماند."

NHL مرکزی سراغ دارای امتیاز بالا آمریکای شمالی اسکیت باز Lafrenière ثبت نام 35 اهداف و 112 امتیاز در فقط 52 بازی در 2019-20 با وجود از دست رفته نه QMJHL مسابقات در حالی که دور در جهان juniors و سه بیشتر به دلیل تعلیق. او به پایان رسید دوم در CHL به ثمر رساند پشت اتاوا 67 مرکز و همکار 2020 پیش نویس چشم انداز مارکو رسی که متصلب تا 120 امتیاز در 56 بازی.

Lafrenière فصل آغاز شده و با آسمان-انتظارات بالا و مسخره آمیز اشک برای شروع QMJHL برنامه قبل از مصدومیت زانو در جهان juniors به حال کشور برگزاری آن نفس جمعی.

این CHL بازیکن سال در 2018-19 را از دست, دو, دور, رابین بازی بازگشت به مدال دور شد و یک کلید مشارکت کننده در کانادا چشمگیر مارس به طلا در جمهوری چک پس از اینکه بخشی از تیم است که به پایان رسید ناامید کننده و هفتم در خانه خاک در 12 ماه قبل.

"این واقعا یک لحظه بزرگ برای من گفت:" شش پا-یکی 196-پوند Lafrenière بود که به نام MVP مسابقات با 10 امتیاز در پنج بازی. "در حال رشد شما در مورد آن."

Lafrenière نمی نیش وقتی پرسید که آیا او به اندازه کافی انجام داده به سیمان شماره 1 اسلات اما او لمسی در دیترویت بال سرخ و سناتورهای اتاوا — تیم ها با بهترین شانس برنده شدن NHL پیش نویس قرعه کشی بر اساس رده بندی فعلی.

"سازمان بزرگ" او گفت: از دیترویت قبل از اضافه کردن بعد از اتاوا است که کمتر از دو ساعت رانندگی از سنت اوستاش: "این امر به ویژه باشد. این یک محل عالی برای بازی است.

"خواهیم دید چه اتفاقی می افتد."

در حال حاضر, هر چند همه او می تواند انجام دهید این است که قطار صبر و گرامی داشتن برخی از زمان خانواده.

"این همیشه سرگرم کننده قادر به خانه و صرف زمان با آنها" Lafrenière گفت. "آن را آسان تر برای اطمینان که من با آنها و می توانید اینجا بمانید تا همه چیز را انجام داده است."

که به احتمال زیاد یک راه طولانی. آن را نیز نمی تواند به زودی به اندازه کافی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب