پارگی کیسه آب در خانه غمگین است, اما شیرین

تکنولوژی این بیماری همه گیر را لغو کرده است حافظه های فوق در سراسر کشور, اما هنوز هم به ایجاد دوباره شادی

توسط NEWS-SINGLE در 4 اردیبهشت 1399

"من اینجا نشسته گریه در مدل لباس" توسط گروه کر از پایین-fi دست clappy آهنگ توسط خواننده mxmtoon—و در حال حاضر بیش از حد تحت اللفظی سرود برای نوجوانان آمریکایی. در Infinite, نوجوان در حال نشستن وجود دارد در مدل لباس, صحبت کردن به یک دوربین احساس بسیار غم انگیز است.

این است آنچه از شب به نظر می رسد در سال 2020 است. به جای صرف یک شب رقص با دوستان, نوجوانان شده اند هل را داخل با پدر و مادر خود را به دلیل بیماری همه گیر. آمریکایی ها باید جشن مدل از اواخر قرن 19 و حتی در طول افسردگی و جنگ های جهانی. خانواده ها تمایل به صرف صدها هزار دلار در این رویداد و جایگاه آن در فرهنگ عامه به عنوان یک دبیرستان مناسک گذر شده است خیالی با فقط در مورد هر فیلم تا کنون ساخته شده است. ایده صرف نظر کردن از آن خواهد بود مضحک برای بسیاری از نوجوانان در هر سال و بی دست و پا کمی دو فرد قرنطینه حافظه های فوق با دکوراسیون-با-پدر شد هنگامی که مسائل آخرالزمانی داستان. اما در حال حاضر این است که پارگی کیسه آب.

نوجوانان آمریکا در حال گرفتن از طریق آن ارسال. و آنها را برکت دهد: خود رقص مسخره و آهنگ گزینه های خوبی هستند و خود را در لباس های سرگرم کننده نگاه—بسیار سرگرم کننده که من تقریبا دستور داد به شدت با تخفیف مدل لباس از میسی فقط به صفحه اصلی. انجام می دهند همه آنها می تواند به دوباره ایجاد شادی از پارگی کیسه آب آنلاین, اما این فیلم هنوز یکی دیگر از تست چگونه به خوبی اینترنت استفاده می شود به نگه داشتن به زندگی به عنوان ما آن را می دانستند. آیا هماهنگی با دوستان بیش از iMessage به ویرایش هم Infinite تصویری چیزی احساس مانند یک مدل?

در لانگ آیلند یک نوجوان پوشیدن مدل لباس رقص چالش ها در آشپزخانه خود را. در آریزونا یک دختر حضور مدل در عمه اش حیاط خلوت تنها با دوست دختر خود را. در کالیفرنیا یک دانش آموز ارز ایتالیایی به تجربه او لغو آمریکایی مدل در یک خانه عکس. در داکوتای جنوبی برخی از ویرایش سریع باعث می شود آن را به عنوان هر چند هفت در هفت اتاق خواب جادویی تغییر به لباس مدل موجود در پوشاک کیف که آنها بازی شیر یا خط از صفحه نمایش برای صفحه نمایش. به صورت کاملا احتمالا اولین بار, prom night شامل ورود به clunky دنیای مجازی از باشگاه پنگوئن یا کشمکش یک گروه از دوستان برای پیوستن به یک زوم تماس بگیرید.

مشاهیر و نام تجاری در حال تلاش برای سازماندهی خود را مجازی حافظه های فوق در ازای چیزی که واقعی است. این هفته Infinite اعلام رسمی #TikTokProm: این بسیار یک مدل آن را به عنوان یک هفته-سری طولانی از پیشنهاد هشتگ (#PromLook, #PromPlaylist و غیره.), و فیلم از افراد مشهور است. شنبه شب DJ دیپلو بازی خواهد کرد یک مجموعه زنده و بینندگان می توانند درخواست آهنگ. "این شب بزرگ هر معلم مدرسه ابتدایی بالا شده است در مورد رویای خود را پس از سال اول" آزادی مطبوعات آمده است که اگر کسی در انتظار است به صرف شب در اینترنت پیمایش از طریق یک برچسب با یک دسته از غریبه ها—نه draping سلاح های خود را در اطراف هر کسی نداشتن "صفر آبجو قسم می خورم."

بازیگر John Krasinski میزبانی مجازی پارگی کیسه آب در هفته گذشته در یوتیوب نشان می دهد "برخی از اخبار خوب است." او سابق دفتر شرکت ستاره Rainn Wilson, Chance the Rapper و Billie Eilish phoned در دانه دانه تماس های تصویری و Krasinski صرف مقدار زیادی از زمان و فریاد و بازی Infinite کلیپ از نوجوانان در مقابل تلویزیون که در آن خود را فریاد چهره نیز قابل مشاهده است. (آن را "عجیب ترین احمقانه ترین مدل" تا کنون با توجه به او.)

خارج از بی دست و پا افراد مشهور-لادن مجازی حافظه های فوق, نوجوان نیز دوباره ایجاد برخی از عناصر مدل خود را. "Promposal" فصل یک سنت سالانه در اینترنت, اما با وجود داشتن چیزی برای پیشنهاد حضور به برخی از دانش آموزان هنوز هم به دنبال specialness از شعله ور ساخت پوستر برای هر یک از دیگر است که می گویند مدل? تیلور کلیتون یک 16 ساله زندگی می کند که در اورلاندو فلوریدا ارسال شده توسط Infinite promposal برای بهترین دوست او مجموعه خود را به این آهنگ از هانا مونتانا , سری آخر. او دوست بود و خیلی غم انگیز در مورد لغو پارگی کیسه آب او گفت: این تنها چیزی که او می تواند فکر می کنم به او را تشجیع کردن. (آن ساخته شده گریه او بیشتر است.) او همچنین میزبان یک زوم تماس برای گروه خود را از دوستان و خواسته که هر کس قرار داده و بر روی لباس خود را و گوش دادن به موسیقی و اویختن.

"البته لازم نیست دقیقا مانند مدل" او به من گفت. "این قطعا یکسان نیست چرا که ما نمی تواند با هم. اما ما فقط تلاش برای مثبت ماندن و انجام بهترین ما می تواند به بازسازی پارگی کیسه آب در خانه ما است."

این طول می کشد بسیاری از تلاش و گاهی کمک از پدر و مادر است. در جکسون ویل فلوریدا, پریسیلا و آسا Maass انداخت یک مدل برای 18 سال قدیمی پسر بني اسرائيل و ساخته شده Infinite از او به مگان تو کیک گوشت گاو را "وحشی." آنها خریداری Prom شب نشانه هایی برای حیاط جلویی دستور دکوراسیون در آمازون برداشت کیک در مدرسه خود را رنگ از یک نانوا دوست ایوان و همچنین Spotify مدل پخش در پاسیو. در این ویدئو او خوشحال به نظر می رسد و بازی و پدرش می گوید: او حتی اگر آن را در نهایت خیلی افسرده به صرف پارگی کیسه آب خود را با پدر و مادر و خواهر کوچک خود را.

"ما تا لباس پوشیدن و به عنوان یک خانواده است که در نوع خود عجیب و غریب اما سرگرم کننده در همان زمان" آسا به من گفت. "نبود یک جایگزین برای prom. آن را بیشتر به حرکت از هر چیزی و من فکر می کنم او قدردانی است. ما نمی دهد بچه های ما اعتبار کافی است."

از دست دادن مدل در حال از دست دادن یک تجربه جمعی—اما از دست دادن خود را چیزی است که نوجوانان در سراسر کشور می توانید به اشتراک بگذارید. Infinite پلت فرم از انتخاب شما برای این اعزام از مدل-در-خانه به دلیل آن را می دهد هر تصویری به متمرکز خوراک در مقابل مخاطبان بزرگتر از آن را در یک شخصی Instagram account. اگر شما تماشای یک مدل تصویری و آمار "مانند" الگوریتم احتمالا نشان می دهد شما بیشتر نوجوانان کشیدن خود را خلاق, کلاهبرداری برای گرفتن در اطراف soberness از لحظه ای.

هر Infinite مدل تلخ و شیرین—چانه تا فلش از تازگی که نه کاملا لغو کردن چقدر سخت است به از دست دادن بسیاری از آنچه در نظر یک تجربه غیر قابل تعویض. الندرا Orozco, a 17-year-old از ساکرامنتو, کالیفرنیا, زیر نویس the Infinite تصاویر به صورت خودکار از ارشد مدل "مدل: شش فوت از هم جدا edition." این اتفاق افتاد در خانه او و دی جی بود و فقط رقص تصویری بازی نینتندو Wii. او در حال حاضر تا زمانی که اقامت در خانه سفارشات اعلام شد و در دولت اما دوست پسر او قرض گرفته شده از یک لباس مخصوص مهمانی رسمی از پدر بزرگ خود را. او چاپ شده است-به دنبال مدل بلیط و آنها مطرح شده برای عکس ها در ماسک های پزشکی در یک پارک محلی. "انگار همه چیز است دور گرفته شده است. این واقعا غم انگیز," او می گوید. "در حال حاضر من فقط در تلاش برای قرار دادن همه چیز به چشم انداز و درک کنند که این ویروس در نظر گرفتن مسائل دور از همه نه فقط من."

قرار دادن بر روی لباس prom خود و در خانه خود نشسته به تنهایی در حال رفتن به پارگی کیسه آب. ارسال آن را در حال رفتن به پارگی کیسه آب. FaceTiming است نه رفتن به پارگی کیسه آب. یک Infinite تصویری است نه مدل. اما آنها هنوز هم ژست مدل که همراه با انتظارات و بنابراین اغلب شامل ناامیدی به هر حال. مردم گریه در مدل لباس قبل از همه گیر و آنها را پس از آن بیش از حد.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.rucutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب